1.75, is toch vrij lang voor een vrouw. Minimale lengte voor een topmodel.quote:Op dinsdag 7 december 2010 21:30 schreef Mereltje het volgende:
mijn vriend is 1.85 cm en ik 1.75 cm dus valt best mee. Mensen worden meende ik ook steeds langer.
ik ben nog kleinerquote:Op dinsdag 7 december 2010 21:41 schreef Ticootje het volgende:
[..]
1.75, is toch vrij lang voor een vrouw. Minimale lengte voor een topmodel.
Kom ik met m'n 1.68.
Zonde... En we zijn nogwel zo ongelofelijk knap! Carrière aan ons voorbij gegaan.quote:
Hmz, 10 jaar terug, 4 maten en 2 kinderen minder had ik nog 0% kans. Maar toch.quote:Op dinsdag 7 december 2010 22:35 schreef Solagratia het volgende:
Maar gelukkig kunnen ook wij verticaal gehandicapten nog meedoen met het nieuwe seizoen van America's next topmodel! Speciaal voor verticaal gehandicapten
KJ succes morgen bij het gesprek, heb je voor jezelf op een rijtje waar je over wilt praten? Vragen e.d. Sterkte met alles! En het is zeker geen afgang hoor dat je stopt met borstvoeding!
Precies! Tis discriminatie!quote:Op dinsdag 7 december 2010 22:24 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Zonde... En we zijn nogwel zo ongelofelijk knap! Carrière aan ons voorbij gegaan.
Oh ja, echt uberdun moet je zijn... 8 maten it is.quote:Op dinsdag 7 december 2010 22:43 schreef Sonnetje85 het volgende:
[..]
Precies! Tis discriminatie!
(nou slaat dit dus nergens meer op vanwege de automatische updates en wat ik aan t eind van dit bericht schrijf, maar he k laat t lekker staan)
KJ, wat tico zegt hoor! Ze heeft er meer aan dat t goed gaat met jou dan dat ze koste wat t kost bv moet krijgen. Ze heeft een mooie basis gehad zo!
Floris is ook nog steeds gezond na de overstap op kv![]()
En hij groeit er nog goed op ook
Sterkte morgen! Hopelijk helpt t gesprek je om alles een plekje te geven.
Solahaha ik zou niet eens willen
En tico, 4 maten geleden, nou maak er bij maar 8 maten van(nou ja beetje overdreven)
ff lekker inbakeren? Hoe oud is ze nu?quote:Op woensdag 8 december 2010 09:39 schreef Noa24 het volgende:
KJ, heej erg begrijpelijk. Ik snap heel goed waarom je ermee stopt, ze heeft veel meer aan een happy mama.
Hier heeft isabelle denk ik last van het regelen/sprongetje? Ze huilt veel en wil meer voeding. Ook heeft ze continue ruzie met haar speen, ze wil eigenlijk haar duim in haar mond maar dat lukt haar niet. Wel drukt ze dan haar speen eruit. En zo gaat het de hele dag door, dus er wordt niet veel geslapen overdag door haar.
Ik meen dat je tegenwoordig gewoon warm water uit de kraan mag pakken. Tenzij loden leidingen.quote:Op woensdag 8 december 2010 10:17 schreef Noa24 het volgende:
Ze is morgen 12 weken..we hebben wel een inbakerdoek(te leen), maar geen idee hoe het precies werkt. Dat mag toch ook alleen onder begeleiding van het cb? De volgende keer maar eens vragen hoe het werkt.
Ook wil ik proberen meer regelmaat aan te brengen in haar leventje, dus ik ga proberen haar nu regelmatiger te voeden om de 4 uur. En dan proberen om 5x 180 ml te geven i.p.v 6x 150 ml. Ik heb het idee dat ze hier niet voldoende aan heeft. Kan je trouwens ook de fles warm maken door eerst 90 ml kokend water te doen, vervolgens 90 ml koud(gekookt) water toe te voegen en daarna de 6 schepjes?
En stevig instoppen?quote:Op woensdag 8 december 2010 10:46 schreef Noa24 het volgende:
Ja het punt is dus dat we en in een oude flat wonen, dus kans op loden leidingen en we hebben een boiler. Dus ik neem liever het risico niet.
Ik zal me toch maar eens gaan verdiepen in dat inbakeren, mevrouw slaapt namelijk ook nog niet door. Ze komt nog voor een voeding tussendoor. Maar misschien wordt dat ook al wel anders op het moment dat ze 180 krijgt als laatste voeding. Het blijft voor mijn gevoel toch ook allemaal maar een beetje uitproberen.
Dat is hoe ik het doe als ik op pad ga: water koken en meenemen in een thermosfles + een flesje met koud water en dan ter plekke mengen.quote:Op woensdag 8 december 2010 10:17 schreef Noa24 het volgende:
Kan je trouwens ook de fles warm maken door eerst 90 ml kokend water te doen, vervolgens 90 ml koud(gekookt) water toe te voegen en daarna de 6 schepjes?
Bedenk maar dat vaak alleen de succesverhalen online staan. En dat er veel meer ouders zijn die daardoor denken dat er ze iets niet goed doen omdat de kleine niet doorslaapt. Die verhalen zie je vaker niet. Maar doorslapen voor een 4 maanden oude baby is ongeveer 5 uur achter elkaar slapen, dat is al doorslapen. Maar wij, volwassenen, vinden doorslapen graag van 8 tot 8... Maar dat is dus helemaal niet zo normaal als dat het lijkt.quote:Op woensdag 8 december 2010 11:01 schreef Noa24 het volgende:
Oooh, ik krijg soms, door alle verhalen hier, het idee dat baby's van 3 maanden vaker wel dan niet doorslapen. Ook op de internet sites lees je dat ze rond 3 maanden vaak wel doorslapen. Ik vind die ene nachtvoeding verder ook geen probleem hoor. Maar ik begon al te denken dat ik misschien iets niet helemaal goed deed haha.
Ik ga straks maar eens proberen haar steviger in te stoppen met haar handjes onder de deken, eens kijken of ze dat wil. Mijn dametje heeft een sterk eigen willetje namelijk
Daar was ik bij Jen ook altijd heel voorzichtig in en mochten de katten niet meer op de slaapkamer, maar tijd leert dat mijn katten niet op de kinderen gaan liggen... Sterker nog, die zoeken een veilig heenkomen.quote:Op woensdag 8 december 2010 11:14 schreef Solagratia het volgende:
Je leest dan ook vaak op internet dat mensen al heel vroeg spul door de laatste fles gooien zodat er meer calorieën inzitten om baby's door te laten slapen. Ik vind het een fijn idee dat Amy ons wakker maakt als ze niet meer zelf in kan slapen, dan weet ik ook dat ze ons wakker maakt als er echt iets aan de hand is. Ben altijd bang dat de kat per ongeluk op haar kamer is als ik de deur dichtdoe en dat die dan in haar bed springt
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |