Ah, TS vindt het een goed idee. In dat geval...quote:Op donderdag 16 december 2010 23:26 schreef Klinkerbotsing het volgende:
[..]
Ik wou het in de OP zetten, maar ik kan hem niet meer editen ! D:
... is wat ik er van gemaakt heb.quote:OP
[..]
Accuduur
Q. Hoe gebruik ik de nieuwe energieopties als ik de aan/uitknop lang ingedrukt houd?
GPS gaat standaard aan en weer uit, alleen als een programma het nodig heeft, of niet? Tenminste dan zie ik zo'n satelliet icoon verschijnen. 3G/wifi heb ik ook altijd aan staan, en dan doe ik er een korte dag mee met normaal gebruik (7 uur 's ochtends van de lader, 9 uur 's avonds leeg)quote:Op donderdag 16 december 2010 23:10 schreef shiznuts het volgende:
Wat doe je er dan mee vraag ik me af. Constant 3G, wifi, bluetooth enabled en dan ook nog drie kwartier naar en vàn het werk met GPS aan of zo?
Oh my god... Fyl! En waarom zet je de telefoonzoeker in vredesnaam uit..?! Ik hoop voor je mee want dit zuigt echt man !quote:Op vrijdag 17 december 2010 16:18 schreef Gesloten het volgende:
Hoerenzooi, ben gisteravond mijn toestel kwijtgeraakt en de telefoonzoeker staat uit. Hij gaat nog wel over. Hopen dat er een eerlijke vinder is.
't Is dat je het zegt. Nu dus overheen.quote:Op vrijdag 17 december 2010 00:17 schreef Klinkerbotsing het volgende:
Goedzo Shiznutsen jij hebt bijna 12k posts!
Waarom kan ik de OP niet meer veranderen eigenlijk? Stomme vraag ik weet het![]()
Er is ook een app die ook een telefoonzoeker is en dan kun je een bericht opstellen voor de vinder. Maar in ieder geval kut om te overkomen hey. Ik hoop dat het goed komt.quote:Op vrijdag 17 december 2010 16:18 schreef Gesloten het volgende:
Hoerenzooi, ben gisteravond mijn toestel kwijtgeraakt en de telefoonzoeker staat uit. Hij gaat nog wel over. Hopen dat er een eerlijke vinder is.
Die van mij staat wel aan maar niet dat je daar héél veel aan hebt toch? Dan weet je alsnog alleen het dorp/wijk waar ie is...quote:Op vrijdag 17 december 2010 16:27 schreef Klinkerbotsing het volgende:
[..]
Oh my god... Fyl! En waarom zet je de telefoonzoeker in vredesnaam uit..?! Ik hoop voor je mee want dit zuigt echt man !
En die van mij staat aan maar op htcsense werkt het nietquote:Op vrijdag 17 december 2010 17:22 schreef Deeltjesversneller het volgende:
[..]
Die van mij staat wel aan maar niet dat je daar héél veel aan hebt toch? Dan weet je alsnog alleen het dorp/wijk waar ie is...
Ah so! Dank!quote:Op vrijdag 17 december 2010 16:46 schreef shiznuts het volgende:
[..]
't Is dat je het zegt. Nu dus overheen.
Omdat het gewoon een post is in feite. Daarvoor geldt hetzelfde als reacties en kun je, afhankelijk van je abonnement na 48 - 240 uur niet meer aanpassen. Iets anders kan ik in ieder geval niet bedenken. Sowieso bestaan er geen stomme vragen, alleen stomme antwoorden. Of stomme users met vragen die je niet eens zou willen beantwoorden.
Naar die wijk gaan en overal aanbellen tot ze de telefoon gevenquote:Op vrijdag 17 december 2010 17:22 schreef Deeltjesversneller het volgende:
[..]
Die van mij staat wel aan maar niet dat je daar héél veel aan hebt toch? Dan weet je alsnog alleen het dorp/wijk waar ie is...
Vanochtend tijdens kranten lopen zag ik ook iets met sneeuw. Wou ook flitser. Maar ik kreeg de melding: "Temperatuur te koud om flitser te gebruiken".quote:Op zaterdag 18 december 2010 00:02 schreef Klinkerbotsing het volgende:
[..]
Ah so! Dank!![]()
Ik was buiten in de sneeuw en ik dacht: Woooow moooi foto moment, dus ik wil een foto maken krijg ik een zwart beeldPff
[..]
Naar die wijk gaan en overal aanbellen tot ze de telefoon geven![]()
![]()
![]()
![]()
Er zijn genoeg mp3 audiorecorders. Line-in zou 'ie eigenlijk automatisch moeten pakken, zodra je een 3-layer-plugtype-jack erin stopt (als je je headset erin doet, pakt 'ie ook de audio van je line-in namelijk). www.appbrain.com , www.android.com/market/ , www.google.comquote:Op zaterdag 18 december 2010 13:16 schreef T3rr0r het volgende:
Weet iemand of er een app is waarmee je via een line-in dingen kan opnemen (en meteen naar mp3 kan omzetten)?
dan ga ik zo maar eens even naar de stadquote:Op zaterdag 18 december 2010 13:36 schreef shiznuts het volgende:
[..]
Volgens http://www.htcdesire-hd.com/ wel.
Hmm. Dan bestel ik hem wel online. Zit toch nog te twijvelen tussen deze, de gewone Desire en de galaxy S.quote:Op zaterdag 18 december 2010 13:41 schreef shiznuts het volgende:
Op http://www.typhone.nl/gsm/htc/1906/htc-desire-hd staat het icoontje [ afbeelding ] erbij, wat betekent dat 'ie daar in ieder geval op (gelimiteerde) voorraad is en met 24 uurs koerier je de telefoon in huis kan hebben.Dan neem ik aan dat 'ie elders er ook wel is. Als je bij shops gaat kijken, sommige hebben alleen plastic dummies.
Dus misschien dat je er een paar af moet gaan.
Mja, is ook lastig, zelf zat ik ook een beetje tussen de HD, de Z, de Galaxy S en de iPhone. Wat zeker wel hielp was de hands on ervaring in de winkel (mits geen plastic dummy, ik had twee keer de primeur bij de BelCompany waar toen ik er twee keer kwam de eerste keer net 20 minuten de Z in de vitrine stond en een paar dagen later met de HD die net was bezorgd met de post).quote:Op zaterdag 18 december 2010 13:43 schreef Markster het volgende:
[..]
Hmm. Dan bestel ik hem wel online. Zit toch nog te twijvelen tussen deze, de gewone Desire en de galaxy S.
Je het is net zoals mensen hier zeggen, de accu moet nog even inlopen.quote:
Nee, mijn gaf wel een flits maar het werkte niet?quote:Op zaterdag 18 december 2010 11:47 schreef robertapeldoorn het volgende:
[..]
Vanochtend tijdens kranten lopen zag ik ook iets met sneeuw. Wou ook flitser. Maar ik kreeg de melding: "Temperatuur te koud om flitser te gebruiken".
Toen heb ik maar verder niet geklooit omdat me vingers geen gevoel mee begonnen te krijgen, en ik bang was dat me telefoon in de sneeuw viel...
Misschien heeft het er mee te maken?
Klopt dat bedoel ik ermee.quote:Op zaterdag 18 december 2010 16:58 schreef Faceoff het volgende:
als het een widget is zou je hem moeten kunnen toevoegen aan je homescreen, maar goed ik neem aan dat je dat bedoelt met: "hij staat niet bij de widgets".
Met Ghost Commander kun je door je bestanden browsen...
Probeer anders opnieuw te installeren. Heb ook vaker last dat apps niet eens zijn geïnstalleerd nadat ik ze had gedownload.quote:Op zaterdag 18 december 2010 19:00 schreef Landgeld het volgende:
[..]
Klopt dat bedoel ik ermee.
Dus ik moet Ghost commander downloaden? Vreemd toch, er staat als status bij de programma: 'aangeschaft'
Ik herken het niet en weet geen antwoord.quote:Op zondag 19 december 2010 05:15 schreef Cinch het volgende:
Kan iemand toevallig ook antwoord geven op mijn post?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |