Waarom? Omdat er mensen zijn die hem als de aanstichter van dit alles zien en dat het gaat om informatie dat terecht verborgen is gehouden en waarvan er niets positiefs uitkomt als het wordt gelekt.quote:Op dinsdag 7 december 2010 13:05 schreef Trava het volgende:
Blijkbaar heeft Assange ook vele doodsbedreigingen gehad? Waarom?
Ja daar heb je wel gelijk in, maar je kan het ook anders zien dan alleen gelekte documenten die ons eigenlijk helemaal niks vertellen.quote:Op dinsdag 7 december 2010 13:06 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Waarom? Omdat er mensen zijn die hem als de aanstichter van dit alles zien en dat het gaat om informatie dat terecht verborgen is gehouden en waarvan er niets positiefs uitkomt als het wordt gelekt.
quote:Op dinsdag 7 december 2010 12:38 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Het is noodzaak want overheden zijn de vijand.
Boze_appel: ik ben om.
Mooi!quote:Op dinsdag 7 december 2010 13:01 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Verschil is dat in VS niet totale vrijheid heerst, maar Anon wel.
Dat wij dat zijn is niet bepaald mooi.quote:Op dinsdag 7 december 2010 13:11 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Mooi!Dat zijn we zelf.
Dat zou idd de bedoeling moeten zijn maar Ad Bos Meneer Spijker en Julian Assange bewijzen dat dat niet zo is.quote:Op dinsdag 7 december 2010 13:14 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Dat wij dat zijn is niet bepaald mooi.
Overheden bestaan ook uit mensen natuurlijk. In ons zelfs democratisch gekozen mensen.
Het gedeelte aan mensen wat we democratisch kiezen bij de overheid is heel beperkt. De overgrote meerderheid is nooit gekozen.quote:Op dinsdag 7 december 2010 13:14 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Dat wij dat zijn is niet bepaald mooi.
Overheden bestaan ook uit mensen natuurlijk. In ons zelfs democratisch gekozen mensen.
Ja, ik begrijp wat je probeert te zeggen: je wilt het huidige systeem omgooien maar je hebt nog geen idee wat het moet vervangen, behalve dat het nieuwe systeem "vredig" moet zijn.quote:Op dinsdag 7 december 2010 13:06 schreef Trava het volgende:
[..]
Je begrijpt wat ik probeer te zeggen toch? En dan nog zo blij reageren he.. Shitt..
Praat geen poep.quote:
Je hebt gelijk, alleen de trends worden gemanipuleerd.quote:
quote:The leaders of Myanmar and Belarus, or Thailand and Russia, can now rightly say to us: "You went after WikiLeaks' domain name, their hosting provider, and even denied your citizens the ability to register protest through donations, all without a warrant and all targeting overseas entities, simply because you decided you don't like the site. If that's the way governments get to behave, we can live with that.bron
Free Assange!quote:BRUSSEL - Het Europees Parlement, de EU-lidstaten en de Europese Commissie hebben maandagavond een akkoord bereikt over het Europees burgerinitiatief. Burgers kunnen daarmee zelf voorstellen indienen bij de Europese Commissie.
Zo'n voorstel moet wel door minstens een miljoen mensen worden gesteund.
Inderdaad.... ^^quote:Op dinsdag 7 december 2010 13:46 schreef Papierversnipperaar het volgende:
http://www.volkskrant.nl/vk/nl/2668/Buitenland/article/detail/1069624/2010/12/07/Burgers-kunnen-nu-zelf-voorstellen-indienen-bij-de-Europese-Commissie.dhtml
[..]
Free Assange!
Ja natuurlijk wat wil je dan een niet vredig systeem?quote:Op dinsdag 7 december 2010 13:18 schreef aardappel het volgende:
[..]
Ja, ik begrijp wat je probeert te zeggen: je wilt het huidige systeem omgooien maar je hebt nog geen idee wat het moet vervangen, behalve dat het nieuwe systeem "vredig" moet zijn.
Juist en dat is juist het belangrijkste, die rel. Met die rel wordt al zoveel bereikt. Daarbij heeft Assange niet echt met de eer gestreken, de media hyped het heel erg he.quote:Op dinsdag 7 december 2010 14:12 schreef Justinn het volgende:
Ik snap het gedoe allemaal niet zo.![]()
Er zijn wat documentjes uitgegeven en mensen schreeuwen moord en brand, maar inhoudelijk horen we maar weinig over deze documenten. Het gaat in mijn ogen dan ook puur om manipulatie van mensen. Iedereen loopt nu als een paranoide te hopen dat er meer documenten komen zonder een zak om de inhoud of context te geven. En nu Assange gearresteerd is, is het opeens een complot. Zo kan je natuurlijk nog wel maanden doorgaan. Speculeren is makkelijk, de invloed van de media is groot en voor je het weet heb je een nieuwe hype.
Wat ik hiermee wil zeggen is: dingen vanuit een andere hoek bekijken kan ook geen kwaad.
Verder vind ik het best dat er overheidsgeheimen (voor zover ze dat eigenlijk zijn) worden uitgegeven hoor. Alleen zijn mensen tegenwoordig zo eenvoudig te manipuleren. Eigenlijk is daarmee Assanges doel allang bereikt: bekendheid en het starten van een internationale 'rel'.
Nja niet echt gemanipuleerd. Twittertrends worden handmatig aangepast en ze hebben er gewoon voor gekozen om wikileaks niet aan de trends toe te voegen...quote:Op dinsdag 7 december 2010 13:39 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Je hebt gelijk, alleen de trends worden gemanipuleerd.
Het is tenslotte heel normaal als je als organisatie trends wilt belichten en er een wereldwijde revolutie gaande is, om die NIET als trend te registreren.quote:Op dinsdag 7 december 2010 14:16 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Nja niet echt gemanipuleerd. Twittertrends worden handmatig aangepast en ze hebben er gewoon voor gekozen om wikileaks niet aan de trends toe te voegen...
Niet om een veiligere informatie bron, maar een meer controleerbare informatiebron. Een van de presidenten heeft ook ooit gezegd dat Internet nooit uitgevonden mocht worden. Het doel was d.m.v. kiddyporn internet meer controleerbaar te maken.quote:Op dinsdag 7 december 2010 14:18 schreef HyperViper het volgende:
Ze zullen dit incidentje wel gebruiken om het internet om te toveren tot een veiligere informatiebron voor iedereen, want dit soort cyber terrorisme kan echt niet. Echt interessante documenten zullen we niet vinden op Wikileaks ben ik bang.
Ik vind ook dat USA moet worden bestraft voor hun cyberwarefare tegen burgers.quote:Op dinsdag 7 december 2010 14:18 schreef HyperViper het volgende:
Ze zullen dit incidentje wel gebruiken om het internet om te toveren tot een veiligere informatiebron voor iedereen, want dit soort cyber terrorisme kan echt niet.
Denk het ook, ze houden nog heel wat achter de hand. Het zou dom zijn om al meteen de grootste leaks vrij te geven.quote:Op dinsdag 7 december 2010 14:16 schreef Trava het volgende:
[..]
Juist en dat is juist het belangrijkste, die rel. Met die rel wordt al zoveel bereikt. Daarbij heeft Assange niet echt met de eer gestreken, de media hyped het heel erg he.
Ik geloof wel naarmate er meer documenten worden vrijgegeven er grotere dingen aan bod komen want er zijn er nog meer als 200.000 te gaan.
Dan moeten ze kiddyporn aanpakken, niet Assange.quote:Op dinsdag 7 december 2010 14:19 schreef Trava het volgende:
Het doel was d.m.v. kiddyporn internet meer controleerbaar te maken.
Eens, de rel omtrent WikiLeaks is nog niet eens zolang bezig en niemand geeft al meer om de eigenlijke inhoud. Maar vergeet niet dat zodra er wat wordt gestrooid met grote getallen (honderdduizenden documenten) mensen al gauw gaan geloven dat er wel iets groots aan de hand moet zijn zonder te kijken naar de context ervan.quote:Op dinsdag 7 december 2010 14:16 schreef Trava het volgende:
[..]
Juist en dat is juist het belangrijkste, die rel. Met die rel wordt al zoveel bereikt. Daarbij heeft Assange niet echt met de eer gestreken, de media hyped het heel erg he.
Ik geloof wel naarmate er meer documenten worden vrijgegeven er grotere dingen aan bod komen want er zijn er nog meer als 200.000 te gaan.
Vergeet psychologische oorlogsvoering dan niet, als we toch bezig zijn.quote:Op dinsdag 7 december 2010 14:20 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Ik vind ook dat USA moet worden bestraft voor hun cyberwarefare tegen burgers.
Dat bedoelde ik ook, ZIJ zullen het een veiligere informatie bron noemen.quote:Op dinsdag 7 december 2010 14:19 schreef Trava het volgende:
[..]
Niet om een veiligere informatie bron, maar een meer controleerbare informatiebron. Een van de presidenten heeft ook ooit gezegd dat Internet nooit uitgevonden mocht worden. Het doel was d.m.v. kiddyporn internet meer controleerbaar te maken.
De rel is de inhoud. Overheden en/of mensen daarin vechten voor hun leven. En alle middelen zijn geoorloofd.quote:Op dinsdag 7 december 2010 14:21 schreef Justinn het volgende:
[..]
Eens, de rel omtrent WikiLeaks is nog niet eens zolang bezig en niemand geeft al meer om de eigenlijke inhoud.
Eens. Hoewel ik totaal achter wikileaks en de openbaringen sta, is het nergens voor nodig om de wereld in anarchie en/of oorlog te gooien natuurlijk. Het is niet alsof ons leven nu slecht is, het kan alleen beter voor alle aardbewoners en bovenal eerlijker.quote:Op dinsdag 7 december 2010 12:37 schreef horned_reaper het volgende:
Het streven naar die totale anarchie is enkel een stempel van ongenoegen en ruikt naar sci-fi films.
We hebben onze fijne en huidige leefsituatie wel opgebouwd vanuit de kracht van nuance ..... op die manier zullen we er ook weer uit moeten komen.
http://en.wikipedia.org/wiki/Bradley_Manningquote:Op dinsdag 7 december 2010 14:27 schreef Trava het volgende:
Nog interessanter is nog steeds hoe Wikileaks aan deze cables komt. Ik bedoel 250.000 cables van verschillende US ambassades over de wereld?
Sneu dat die vastzit.quote:Op dinsdag 7 december 2010 14:29 schreef Unstoppable het volgende:
[..]
http://en.wikipedia.org/wiki/Bradley_Manning
Dat ligt aan de kracht van de tegenstand. Als overheden zich aanpassen kunnen ze overleven. Als ze dat niet doen gaan ze omver. Misschien niet deze keer. Maar we wachten ook al een tijdje op de LA big-one en het einde van de huidige crisis. Hoe langer we op dit soort zaken moeten wachten. hoe harder de klap.quote:Op dinsdag 7 december 2010 14:28 schreef kingmob het volgende:
[..]
Eens. Hoewel ik totaal achter wikileaks en de openbaringen sta, is het nergens voor nodig om de wereld in anarchie en/of oorlog te gooien natuurlijk.
Het gaat erom dat de waarheden niet voor de openbaarheid bedoeld waren/zijn, vandaar het predikaat 'secret' dan wel 'confidential'.quote:Op dinsdag 7 december 2010 14:30 schreef Gitaarmat het volgende:
Wat is nou eigenlijk het hele probleem, Wikileaks heeft waarheden op het web gepubliceerd waar de VS etc. zich voor schamen? Of hebben we met bronnen zitten kloten? Of Beide?
Naja, in tegenstelling van Assange is hij wel een Amerikaans staatsburger en kan dus als traitor worden berecht.quote:
Omdat? Is de wereld veiliger nu of zo? Denk het niet.quote:
Sterker nog, hij is militair en zal dus een groot deel van zijn verdere leven vermoedelijk in een Federale gevangenis gaan doorbrengen.quote:Op dinsdag 7 december 2010 14:36 schreef Unstoppable het volgende:
Naja, in tegenstelling van Assange is hij wel een Amerikaans staatsburger en kan dus als traitor worden berecht.
Het zijn meningen, geen waarheden.quote:Op dinsdag 7 december 2010 14:35 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Het gaat erom dat de waarheden niet voor de openbaarheid bedoeld waren/zijn, vandaar het predikaat 'secret' dan wel 'confidential'.
De wereld is nooit veilig of eerlijk. Het gaat er alleen om wie de macht heeft en het geld krijgt. Belangen.quote:Op dinsdag 7 december 2010 14:36 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Omdat? Is de wereld veiliger nu of zo? Denk het niet.
Ah ok, nou prima dan, toch?quote:Op dinsdag 7 december 2010 14:38 schreef Papierversnipperaar het volgende:
De wereld is nooit veilig of eerlijk. Het gaat er alleen om wie de macht heeft en het geld krijgt. Belangen.
Ach, overheden hebben zelf ook niet zoveel op met de privacy van haar burgers, nu voelen ze het eens van de andere kantquote:Op dinsdag 7 december 2010 14:35 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Het gaat erom dat de waarheden niet voor de openbaarheid bedoeld waren/zijn, vandaar het predikaat 'secret' dan wel 'confidential'.
hij is zelf naar het politieburo gegaan...quote:Op dinsdag 7 december 2010 14:43 schreef Gitaarmat het volgende:
Slecht dat hij dan al zo snel is opgepakt.
Het gaat momenteel om de rel zelf. Wellicht merkwaardig, maar ik begrijp niet wat je dwars zit? Feit is natuurlijk dat westerse overheden zich enorm laten kennen en mijns inziens hun hand overspelen en het tegenovergestelde van hun gewenste doel creëren.quote:Op dinsdag 7 december 2010 14:21 schreef Justinn het volgende:
[..]
Eens, de rel omtrent WikiLeaks is nog niet eens zolang bezig en niemand geeft al meer om de eigenlijke inhoud. Maar vergeet niet dat zodra er wat wordt gestrooid met grote getallen (honderdduizenden documenten) mensen al gauw gaan geloven dat er wel iets groots aan de hand moet zijn zonder te kijken naar de context ervan.
Ik zal eerst even gaan lezen.quote:Op dinsdag 7 december 2010 14:45 schreef Re het volgende:
[..]
hij is zelf naar het politieburo gegaan...
Dat bleek niet te kloppen.quote:Op dinsdag 7 december 2010 14:48 schreef Koekjes33 het volgende:
Hij is nu ook al uit de poll gehaald!
http://www.time.com/time/(...)9569,1972075,00.html
PostFinance heeft Assange puur aan zichzelf te wijten, als je een rekening opent waarvoor je ingezetene moet zijn en dan liegt dan gaat het mis in Zwitserland, die kunnen daar nou eenmaal niet mee lachen.quote:Op dinsdag 7 december 2010 14:49 schreef Re het volgende:
mastercard, paypal, Amazon, PostFinance en nog wel een paar die vanuit hun terms of conditions ineens zijn overgegaan tot maatregelen tegen Assange
Zelfcensuur is sowieso een groot probleem in Amerika.quote:Op dinsdag 7 december 2010 14:52 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
PostFinance heeft Assange puur aan zichzelf te wijten, als je een rekening opent waarvoor je ingezetene moet zijn en dan liegt dan gaat het mis in Zwitserland, die kunnen daar nou eenmaal niet mee lachen.
De rest zijn Amerikaanse bedrijven, die hebben dus geen zin in een conflict dan wel rechtszaken met hun eigen overheid voor een toko als wikileaks.
Courage is contagiousquote:Op dinsdag 7 december 2010 14:53 schreef Papierversnipperaar het volgende:
http://www.getpersonas.com/en-US/persona/334876
WikiLeaks persona voor de ff gebruikers.
dus die 250.000 cables is maar een heel klein tipje geloof ikquote:The number of new secrets designated as such by the U.S. government has risen 75%, from 105,163 in 1996 to 183,224 in 2009, according to the U.S. Information Security Oversight Office. At the same time, the number of documents and other communications created using those secrets has skyrocketed nearly 10 times, from 5,685,462 in 1996 to 54,651,765 in 2009. Not surprisingly, the number of people with access to that Everest of information has grown too. In 2008, the Government Accountability Office (GAO) found, the Pentagon alone gave clearances to some 630,000 people.
Read more: http://www.time.com/time/(...)0.html#ixzz17QyO2BIh
Wat wil je nou? Dit is gewoon commercie, wikileaks dumpen kost nauwelijks iets, wikileaks niet dumpen kan geld en rechtszaken kosten, laten we nu even niet doen alsof wikileaks hier niet de VS op de korrel neemt, he, het is niet zonder oogmerk wat Assange doet.quote:Op dinsdag 7 december 2010 14:54 schreef kingmob het volgende:
[..]
Zelfcensuur is sowieso een groot probleem in Amerika.
hij had het adres van zijn advocaat opgegeven omdat hij zelf geen inwoner is... nou nou... maar ok danquote:Op dinsdag 7 december 2010 14:52 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
PostFinance heeft Assange puur aan zichzelf te wijten, als je een rekening opent waarvoor je ingezetene moet zijn en dan liegt dan gaat het mis in Zwitserland, die kunnen daar nou eenmaal niet mee lachen.
De rest zijn Amerikaanse bedrijven, die hebben dus geen zin in een conflict dan wel rechtszaken met hun eigen overheid voor een toko als wikileaks.
Je kan wat websites spammen. Beetje klagen bij het CDA, steun zoeken bij publieke omroepen.quote:Op dinsdag 7 december 2010 14:54 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Courage is contagious(zolang ik het anoniem kan doen van achter mijn computer, natuurlijk)
Wow...ja, nee, da's 'courage'. Echt.quote:Op dinsdag 7 december 2010 15:00 schreef Papierversnipperaar het volgende:
Je kan wat websites spammen. Beetje klagen bij het CDA, steun zoeken bij publieke omroepen.
Dus kan je geen rekening voor ingezetenen openen. Dan open je een rekening voor niet-ingezetenen, dat kan namelijk in Zwitserland ook. Zwitsers zijn heel erg van het 'regels zijn regels en al helemaal voor buitenlanders'.quote:Op dinsdag 7 december 2010 14:58 schreef Re het volgende:
hij had het adres van zijn advocaat opgegeven omdat hij zelf geen inwoner is... nou nou... maar ok dan
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |