Ja, ik kan wel zeggen dat dat eigenlijk best wel tegen gevallen isquote:Op donderdag 9 december 2010 11:35 schreef Vanyel het volgende:
Ja als je echt lekkere koffie wil...
Het schijnt zo dat volautomaten gewoonlijk niet echt de kwaliteit bieden die ze beloven.
Dat maakt het dan nog een beetje goedquote:Die losse maler waar ik het over heb zou natuurlijk wel elektrisch zijn he.
Ja, ik denk het wel Henkquote:De minister hoopt dat de straffen een afschrikwekkende werking zullen hebben en wil niet meer investeren in fraudeteams.
quote:Op donderdag 9 december 2010 13:57 schreef lezzer het volgende:
Een moment van zwakte. Wat dacht jij dan?![]()
Dat er een Jumbokabouter bestaat die stiekem dingen in je mandje gooit die je dan volautomatisch afrekent?
Nee Vanyel, dat is niet hoor. ik weet niet wie jou dat wijsgemaakt heeft, maar dat is niet.
Sowieso is het geloven in de afschrikwekkende werking van straffen volgens mij niet altijd even realistisch.quote:Op donderdag 9 december 2010 14:07 schreef lezzer het volgende:
Henk Kamp in de SZW-begroting over bijstandsfraude:
[..]
Ja, ik denk het wel Henk
Met het gevaar dat ik nu een huwelijkscrisis veroorzaak: "nee".quote:Op donderdag 9 december 2010 14:22 schreef Vanyel het volgende:
[..]
![]()
Bestaat de superdeboerkabouter dan ook niet die altijd stiekem paprikachips bij mevrouw V in het mandje gooit?
Tuuk niet, en van een kale kip kun je niet plukken, dus dat interesseert die mensen geen ene reet hoorquote:Op donderdag 9 december 2010 14:22 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Sowieso is het geloven in de afschrikwekkende werking van straffen volgens mij niet altijd even realistisch.
En voor het geld. Je kunt maar een reden hebben hoor...quote:Op donderdag 9 december 2010 14:29 schreef Vanyel het volgende:
Geen superdeboerkabouter![]()
Wat nu? Weg zekerheden in het leven, ik word voorgelogen door mijn geliefde...
Ach, in mijn eentje een kind opvoeden lijkt me de regelrechte hel. Laat ik maar bij haar blijven voor de kleine
en dan mrs V die denkt... waar de PIEP gaat dit over?!?!?!?!quote:Op donderdag 9 december 2010 14:29 schreef lezzer het volgende:
[..]
En voor het geld. Je kunt maar een reden hebben hoor...
Ik zie dat al helemaal voor me zo vanavond jij tegen mevrouw, een beetje snikkend "er is helemaahaal geeheen superdeboerkabouternie"![]()
Ik vind van wel. Desnoods hou je er alleen een lachstuip aan over. Of iets anders, omdat je zo zielig was...quote:Op donderdag 9 december 2010 14:34 schreef Vanyel het volgende:
Dat idd.
Maar best het testen waard, niet?
En daarnaast heb je tijdens je zwangerschapsverlof tenminste nog iemand die jou tenminste nog zielig vindt dat je buik zo ontzettend in de weg zit enzoquote:Op donderdag 9 december 2010 14:34 schreef Vanyel het volgende:
Dat idd.
Maar best het testen waard, niet?
Overigens vind ik het geld ook een goed argument. Scheelt toch makkelijk de helft.
lol ja dat geloof ik direct... Daarom begin ik er ook niet aanquote:Op donderdag 9 december 2010 14:37 schreef Vanyel het volgende:
Ook niet onbelangrijk. Want tering, wat is dat ding irritant zeg!
ow dan mag mn nichtje dus niet klagen met haar voetbalzoontje in dr buik... die schopt dr zo af en toe wakker maar dit lijkt me pijnlijkerderder/irritanterderderderderderderderderderderderquote:Op donderdag 9 december 2010 14:40 schreef Vanyel het volgende:
Meer een sumoworstelaar denk ik, met duwen en afzetten enzo. Weinig heel abrupts, veel voeten vastzetten in ribben en dan lekker lang duwen..
ik ben op 11 dagen na 30... en ik brul het nu pas.... wilde eerder altijd zelf een dikke buikquote:En wacht maar.. toen ik 20 was riep ik ook altijd dat ik de ander dit zou laten opknappen. Wordt best lastig als de ander eerlijk wil delen..
naar het schijnt niet.quote:
Ik word een beetje dement geloof ik. 1980 tot nu is idd geen 20 meerquote:Op donderdag 9 december 2010 14:50 schreef Nizno het volgende:
[..]
ow dan mag mn nichtje dus niet klagen met haar voetbalzoontje in dr buik... die schopt dr zo af en toe wakker maar dit lijkt me pijnlijkerderder/irritanterderderderderderderderderderderder
[..]
ik ben op 11 dagen na 30... en ik brul het nu pas.... wilde eerder altijd zelf een dikke buik
zwangerschapsdementiequote:Op donderdag 9 december 2010 15:11 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Ik word een beetje dement geloof ik. 1980 tot nu is idd geen 20 meer
Kan ik me voorstellen. Blij dat ik mn mening herzien heb over zwanger zijnquote:Dat geduw is vooral irritant als ik niet achterover kan hangen. Zit je in een restaurant op van die rechte stoelen, moet je helemaal scheef gaan hangen omdat je rib anders voelt alsof ie knapt. Vrij irritant.
heujquote:Op donderdag 9 december 2010 15:33 schreef Magenta het volgende:
[..]
Net -eindelijk- mijn fuzzy sneeuwlaarzenbinnen, dus ze bezorgen wel pakketjes.
Tevens
Ik vermoed dat m'n 29e de beste verjaardag in jaaaaaaaren wordtquote:Op donderdag 9 december 2010 16:10 schreef Vanyel het volgende:
30 was tof. Mijn leukste verjaardag in jaren
Bij de meeste mensen is zwanger zijn zo erg nog niet, ik heb gewoon pech met een hoop klachten. Ik vind natuurlijk wel dat ik nu een extra leuk kind verdien...
ik word oud.........quote:Op donderdag 9 december 2010 16:10 schreef Vanyel het volgende:
30 was tof. Mijn leukste verjaardag in jaren
zusje met bekkeninstabiliteit en klachten daaraan gerelateerd.quote:Bij de meeste mensen is zwanger zijn zo erg nog niet, ik heb gewoon pech met een hoop klachten. Ik vind natuurlijk wel dat ik nu een extra leuk kind verdien...
Wat is er toch allemaal gaande? Het gaat er nou al jaren over...quote:Op donderdag 9 december 2010 18:25 schreef Magenta het volgende:
http://www.viva.nl/2010/1(...)sch-barbara-walters/
Oprah niet lesbisch, tja
Eigenlijk zeggen ze dus gewoon dat je niet bevriend kunt zijn met een tommy zonder er zelf ook een te zijn.quote:Op donderdag 9 december 2010 18:52 schreef lezzer het volgende:
[..]
Wat is er toch allemaal gaande? Het gaat er nou al jaren over...
Ik wilde net vragen tegen wie je het hadquote:Op donderdag 9 december 2010 18:52 schreef Vanyel het volgende:
Dat heb jij vaker geloof ik, niet?
Da was dus tegen fiets.
Ik krijg gewoon t vivaforum, geen topic. Waar gaat t over?quote:Op donderdag 9 december 2010 18:52 schreef lezzer het volgende:
[..]
Wat is er toch allemaal gaande? Het gaat er nou al jaren over...
Oh, dat dacht ik begrepen te hebben. Dan slaat het al helemaal nergens op, nee.quote:Op donderdag 9 december 2010 18:54 schreef lezzer het volgende:
[..]
Ik wilde net vragen tegen wie je het had
@Wonderer, die Gayle is toch geen tommy?
Zij hebben gewoon een hele mooie vriendschap voor zover ik weet.quote:Op donderdag 9 december 2010 18:54 schreef wonderer het volgende:
[..]
Oh, dat dacht ik begrepen te hebben. Dan slaat het al helemaal nergens op, nee.
quote:Oprah Winfrey heeft bekend gemaakt dat ze niet lesbisch is. Dat is nieuws hoor, mensen.
Ik ben dan niet de BFF van Oprah
De geruchten gingen al tijden. Oprah heeft al twintig jaar een relatie met Stedman Graham. Of is het uit? Ik vind hun relatie altijd een beetje onduidelijk, maar goed, ik ben Oprahs BFF ook niet. Nee, want die BFF is Gayle. Gayle King. Ze kennen elkaar al jaren, en wij kennen Gayle vooral van haar sidekick-achtige optredens in de Oprah Winfrey Show.
De heteroseksuele dekmantel
Maar een innige vriendschap tussen vrouwen is in de VS blijkbaar reden voor hardnekkige achterdocht. Oprah en Gayle zouden stiekem al tijden een relatie hebben. Stedman zou maar een heteroseksuele dekmantel zijn voor Oprahs lesbialiteiten met haar beste vriendin.
Wij deden lang niet zo debiel bij Mirella en Froukje
Wat een debiele discussie hè? Toen bleek dat presentatrice Mirella van Markus lesbisch is, was niemand in Nederland stomverbaasd. En ook toen bleek dat Froukje Jansen een relatie met een vrouw heeft, gingen er misschien een paar wenkbrauwen richting kruin (van teleurgestelde mannen), maar dat was het dan ook wel.
Nu zijn Mirella van Markus en Froukje Jansen ook geen Oprahs (al zie ik voor beiden heus wel potentie, dus zet m op vrouwen!!!) Maar ik ben blij dat wij in Nederland op zon manier reageren. Wat een heisa rondom iemands seksleven.
En toen moest Oprah huilen
En nu heeft Oprah zelf de angel uit het hele verhaal getrokken. Ze was daarvoor bij huilebalkspecialiste par excellence Barbara Walters. Barbara vroeg naar haar relatie met Gayle, en Oprah zei allerhande lieve dingen. Ze was de moeder die ze nooit heeft gehad. De vriendin die ze iedereen wenste. En Oprah moest huilen, omdat ze die dingen nog nooit echt tegen Gayle had gezegd.
En over haar vermeende lesbische activiteiten zei ze: a. mensen denken dus dat ik lieg en b. als ik lesbisch zou zijn, zou ik daar toch niet over liegen?
Go Oprah. Wederom heb je bewezen een van mijn meest favoriete personen op aarde te zijn. Ook al ben je dan niet van de partij (zo noemen wij de lesbische commune in mijn vriendenkring) en kun je misschien niet eens scharen: ik hou toch wel van je.
Kunnen we dan nu ophouden over de seksuele geaardheid van mevrouw Winfrey? Dank.
Mensen moeten niet zo moeilijk doen. Als ze wel een relatie zouden hebben, zou ik het niet raar vinden dat ze dat willen verbergen in ieder geval.quote:Op donderdag 9 december 2010 18:56 schreef lezzer het volgende:
[..]
Zij hebben gewoon een hele mooie vriendschap voor zover ik weet.
Ik huil om alles.quote:Op donderdag 9 december 2010 18:52 schreef Vanyel het volgende:
Dat heb jij vaker geloof ik, niet?
Da was dus tegen fiets.
Nee, maar ik ga niet protesterenquote:Op donderdag 9 december 2010 19:17 schreef Bakfiets. het volgende:
Gaat één van jullie trouwens nog protesteren op de dam, morgen? Of ben ik hier de enige student?
quote:Op donderdag 9 december 2010 19:08 schreef Bakfiets. het volgende:
[..]
Ik huil om alles.
Ook om oude beelden van Sinterklaasavond met de Josti-band.
Was het eten zo vies?quote:Op donderdag 9 december 2010 19:45 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Ik zat net te huilen bij Masterchef...
en dat is juist het punt wat Oprah zo verdrietig zou maken. Dat ze het juist uit zou schreeuwen als ze het wel zou zijn. Omdat het niets is om voor te schamen.quote:Op donderdag 9 december 2010 19:02 schreef wonderer het volgende:
[..]
Mensen moeten niet zo moeilijk doen. Als ze wel een relatie zouden hebben, zou ik het niet raar vinden dat ze dat willen verbergen in ieder geval.
ik is niet student en ik moet werken morgen..... en daarbij is de dam ook te ver fietsen.quote:Op donderdag 9 december 2010 19:17 schreef Bakfiets. het volgende:
Gaat één van jullie trouwens nog protesteren op de dam, morgen? Of ben ik hier de enige student?
En dat begrijp ik ook wel... maar ik zou het ook begrijpen als ze het wel verborgen zou houden, juist omdat mensen er zo moeilijk over doen. Daar heb je dan toch ook geen zin in.quote:Op donderdag 9 december 2010 20:55 schreef Nizno het volgende:
[..]
en dat is juist het punt wat Oprah zo verdrietig zou maken. Dat ze het juist uit zou schreeuwen als ze het wel zou zijn. Omdat het niets is om voor te schamen.
[me=Nizno] heeft een stukje van t filmpje gezien gisteren.
[/me]
[..]
ik denk dat het moeilijk doen best mee valt eerlijk gezegd, hoe lang heeft Ellen er over gedaan om uit de kast te komen daaro?quote:Op donderdag 9 december 2010 21:10 schreef wonderer het volgende:
[..]
En dat begrijp ik ook wel... maar ik zou het ook begrijpen als ze het wel verborgen zou houden, juist omdat mensen er zo moeilijk over doen. Daar heb je dan toch ook geen zin in.
Daar zag ik laatst een docu over, over hoeveel moeite zij heeft gehad met haar show die werd gecanceld, met weer iets nieuws vinden, de hele rimram.quote:Op donderdag 9 december 2010 21:29 schreef Nizno het volgende:
[..]
ik denk dat het moeilijk doen best mee valt eerlijk gezegd, hoe lang heeft Ellen er over gedaan om uit de kast te komen daaro?
En wordt daar nu echt moeilijk over gedaan?
Zielige, huilende man die zich schuldig voelde dat ie iemand anders uit de show kookte.quote:Op donderdag 9 december 2010 20:19 schreef wonderer het volgende:
Wat dan wel? Nu ben ik nieuwsgierig.
http://www.androidguys.com/2009/10/22/how-to-turn-off-htc-sense/quote:Op donderdag 9 december 2010 22:41 schreef lezzer het volgende:
zeker niemand die mij kan vertellen hoe ik die htcsense uit kan zetten?
Dapper fietsje.quote:Op vrijdag 10 december 2010 00:05 schreef Bakfiets. het volgende:
Ik ben op dit moment met een homofobe stalker van een vriendin aan het praten.
Dus nu hoor je hem uit over zijn gewoonten zodat je hem straks makkelijk kan omleggen?quote:Op vrijdag 10 december 2010 00:09 schreef Bakfiets. het volgende:
'T is er zo één die er nog trots op is ook.
Nee, ik probeer hem meer uit de tent te lokken, maar volgens mij word ik er bozer om dan hij.quote:Op vrijdag 10 december 2010 00:10 schreef wonderer het volgende:
[..]
Dus nu hoor je hem uit over zijn gewoonten zodat je hem straks makkelijk kan omleggen?
Oh ja, dat is herkenbaarquote:Op vrijdag 10 december 2010 00:11 schreef Bakfiets. het volgende:
[..]
Nee, ik probeer hem meer uit de tent te lokken, maar volgens mij word ik er bozer om dan hij.
wel leuk... een eigen logo er opquote:
Wheheh! Zou lezzer hem daar besteld hebben?quote:
Niet alleen sense uitzetten, vooral launcherpro aanzetten (downloaden, installeren). Welke foon?quote:Op donderdag 9 december 2010 22:41 schreef lezzer het volgende:
zeker niemand die mij kan vertellen hoe ik die htcsense uit kan zetten?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |