Bij deze.quote:Op zondag 5 december 2010 17:53 schreef marcel-o het volgende:
@ Gouda is alles zowat weggesmolten, en er lag flink veel gister.
vannacht heeft t dan ook langdurig geregend.
als t nu zou gaan vriezen, wordt t n gladde puinzooi aan drek-resten
-edit-
kan iemand n topic openen? ff druk bezig
Kan zomaar kloppen.quote:Op zondag 5 december 2010 17:59 schreef junkiexp het volgende:
Volgens KNMI zou Maastricht al de hele middag sneeuw krijgen ?
Maar dat is geen Maastrichtquote:Op zondag 5 december 2010 18:07 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Kan zomaar kloppen.
De atmosfeer staat op ontploffen #379 Sneeuw en ijzel teisteren sint
Klopt. maar dr staat daar wel een linkje naar een webcam in Maastricht dus kan je t zelf ff checken.quote:
Wie heeft die gepost ?quote:Op zondag 5 december 2010 18:09 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Klopt. maar dr staat daar wel een linkje naar een webcam in Maastricht dus kan je t zelf ff checken.
Hier vlakbij is t nog 3 graden. Ben benieuwd hoe het morgen (begin middag) is.quote:Op zondag 5 december 2010 18:27 schreef appelsientje het volgende:
Begint weer langzaam te vriezen.. zal morgen wel spannend worden op de fiets....
Dan zal ook jouw sneeuw wel verdwijnenquote:Op zondag 5 december 2010 18:37 schreef INViCTuS het volgende:
Hier weer rond 0 en sneeuw ligt er ook nog. Hopelijk blijft dat liggenzoals het er nu naar uitziet weer verscherping van de kou na volgend weekend maar dan eerst dikke plustemps. in het weekend.
Die sneeuw is gewoon weg wanneer je 1/2 dagen een dikke plus hebtquote:Op zondag 5 december 2010 18:37 schreef INViCTuS het volgende:
Hier weer rond 0 en sneeuw ligt er ook nog. Hopelijk blijft dat liggenzoals het er nu naar uitziet weer verscherping van de kou na volgend weekend maar dan eerst dikke plustemps. in het weekend.
Hier in Kop van Noord-Holland lijkt het ook zo. Kon op mn schoenen een aardig eindje glijden over de straat. Moet ik er wel bij zeggen dat dit klinkers betreft. Met de auto is het in orde zolang je daar rechtuit gaat, maar rem je dan glij je vrijwel direct. Op de snelweg zie ik iedereen nog wel normaal voorbij zoeven.quote:Op zondag 5 december 2010 20:16 schreef tralalala het volgende:
Hier in Ede is het 1 grote ijsbaan buiten.
Je woont aan een 80km weg of dorpsweg die belangrijk is voor het verkeer?quote:Op zondag 5 december 2010 20:45 schreef DoorgestokenKaart het volgende:
De fietsers vallen hier bij bosjes. Broer en tante al onderuit gegaan. Ondanks herhaaldelijke waarschuwingen van mijn kant dat de weg een ijsbaan is.
Nog geen strooiwagen gezien. Werkelijk stuitend. Als er een laagje sneeuw ligt, wat helemaal niet glad/gevaarlijk is zie je strooiwagens af en aan rijden. Waar zijn ze, nu ze echt nodig zijn?
Ik ben net een rondje wezen rijden door het dorp. Alle wegen waren spekglad. Daar wordt doorgaans wel gewoon gestrooid.quote:Op zondag 5 december 2010 20:47 schreef Drassss het volgende:
[..]
Je woont aan een 80km weg of dorpsweg die belangrijk is voor het verkeer?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |