SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Multiplayer
Uiteraard bevat ook dit deel van de Call of Duty-serie een uitgebreide multiplayer. Hieronder vind je de belangrijkste informatie over deze modus.
GamemodesSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.WapensSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.MapsSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Killstreak rewardsSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Voor de topicstarter
De openingspost is hier te vinden.![]()
Roces bij deze, discussie is voorbij, ik heb mijn punt gemaakt.
Ik zal net als hiervoor niet reageren op jouw posts.![]()
En dames, hebben jullie allemaal zand in jullie kutjes? Kap nou eens met dat geflame. Stelletje internethelden...![]()
Ik wil naar huis om te spelen!
Get the best things first, GET NBT!
Visualize perfection. Visualize NBT.![]()
quote:Op woensdag 1 december 2010 12:20 schreef KeFFuR1208 het volgende:
En dames, hebben jullie allemaal zand in jullie kutjes? Kap nou eens met dat geflame. Stelletje internethelden...Niet nodigquote:Op woensdag 1 december 2010 12:20 schreef Michhas het volgende:
Roces bij deze, discussie is voorbij, ik heb mijn punt gemaakt.
Ik zal net als hiervoor niet reageren op jouw posts.![]()
![]()
Iemand anders ook het gevoel dat BO saai aan het worden is? Op zombies na dan.na regen, ben ik er.
98-3 ٩(ಥ_ಥ)۶ ┌( ಠ_ಠ)┘![]()
Jeej nu gaat iedereen lief doen![]()
Maar @Dr. Pringles: door glitch is nog niet gefixt, kon op die manier mooi de 6 kills met crossbow achievement halen (ik ben zo een triesten trophywhore)
![]()
Ja man...quote:Op woensdag 1 december 2010 12:25 schreef Dr.Pringles het volgende:
Iemand anders ook het gevoel dat BO saai aan het worden is? Op zombies na dan.
Die sniperlobbies die we doen zijn wel geniaal![]()
![]()
totaal niet! MP Demolition verveeld nooit!quote:Op woensdag 1 december 2010 12:25 schreef Dr.Pringles het volgende:
Iemand anders ook het gevoel dat BO saai aan het worden is? Op zombies na dan.
Get the best things first, GET NBT!
Visualize perfection. Visualize NBT.![]()
Bij MW2 speelde ik de hele avond. Bij BOPS ben ik er wel klaar mee na 2 uurtjes. En MW2 speelde ik online ook vaak gewoon alleen, bij BOPS is er geen drol aan als je alleen speelt.quote:Op woensdag 1 december 2010 12:25 schreef Dr.Pringles het volgende:
Iemand anders ook het gevoel dat BO saai aan het worden is? Op zombies na dan.![]()
Dit.quote:Op woensdag 1 december 2010 12:28 schreef Parvus het volgende:
[..]
Bij MW2 speelde ik de hele avond. Bij BOPS ben ik er wel klaar mee na 2 uurtjes. En MW2 speelde ik online ook vaak gewoon alleen, bij BOPS is er geen drol aan als je alleen speelt.![]()
@ Keffur: Serieus? Ik probeer die achievement steeds te halen, lukt gewoon niet. Zelfde geldt ook voor die ballistic knife achievement.
Gister speelde ik ook in me eentje, maakte 2 kills en deed me xbox gewoon maar uit.. Gevolgd door een dikke gaap.na regen, ben ik er.
98-3 ٩(ಥ_ಥ)۶ ┌( ಠ_ಠ)┘![]()
Wat raar dat je geen vrienden hebt. met je 'kanker dit kanker dat'.quote:Op woensdag 1 december 2010 12:28 schreef Parvus het volgende:
[..]
Bij MW2 speelde ik de hele avond. Bij BOPS ben ik er wel klaar mee na 2 uurtjes. En MW2 speelde ik online ook vaak gewoon alleen, bij BOPS is er geen drol aan als je alleen speelt.![]()
sorry kon t niet laten
Out! out! flapoor your father! | DaFan's moeder![]()
Iemand anders nog problemen met het internet? Verbinding flikkert er steeds uit.rice rice baby tututututedudududum![]()
Die moet ik vanavond ook even proberen te halen. Kreeg gister maar geen ballistic knife uit die mystery box getrokkenquote:Op woensdag 1 december 2010 12:37 schreef Dr.Pringles het volgende:
@ Keffur: Serieus? Ik probeer die achievement steeds te halen, lukt gewoon niet. Zelfde geldt ook voor die ballistic knife achievement.![]()
Oja moet ook nog die "Easy Rhino" halen maar ik vind Dead Ops niet leuk![]()
![]()
Ah, dus ik ben niet de enige die hem stiekem al zat is.
Gisteren voor de lol maar eens MW2 erin gepropt, maar met zo weinig spelers online lag je de tent uit.
Dat is dus ook niet leuk.
Toch weer BO erin, 3 keer hangen in 10 minuten.
Zelfs lag in de lobby.
![]()
![]()
quote:Op woensdag 1 december 2010 12:37 schreef _GdR_ het volgende:
[..]
Wat raar dat je geen vrienden hebt. met je 'kanker dit kanker dat'.![]()
sorry kon t niet laten![]()
![]()
ik ben 1ste prestige, level 15 dacht ik. Ik ben redelijk goed, maar met welke modes kan ik de meeste exp verdienen, ik speel domination en ik krijg rond de 3-4k, per macht zonder match bonus en challenges.“The Beatles saved the world from boredom.”![]()
Het kon ook niet langer dan 17 minuten duren hé... Gast kap nou eens en ga iets nuttigs vertellen over BO ofzoquote:Op woensdag 1 december 2010 12:37 schreef _GdR_ het volgende:
[..]
Wat raar dat je geen vrienden hebt. met je 'kanker dit kanker dat'.![]()
sorry kon t niet laten![]()
![]()
En anders vind ik gun game ook gaaf om te spelen!Get the best things first, GET NBT!
Visualize perfection. Visualize NBT.![]()
NBTquote:Op woensdag 1 december 2010 12:43 schreef NBT het volgende:
En anders vind ik gun game ook gaaf om te spelen!
Ik zag niet dat jij het was
Ik hou me even afzijdig van GRTDOJW, veel te druk![]()
![]()
Uit verveling maar prestige gegaan, maar heb nu al spijt...
Wat een baggerwapens.
Barebones is dan de eerste 10 levels wel ok, met de m16 gaat het wel aardig.
Tot de reguliere vastlopers weer opdoemen natuurlijk.
Wat is overigens die verborgen trophy?![]()
Ik ben het! En gelijk heb jequote:Op woensdag 1 december 2010 12:45 schreef Michhas het volgende:
[..]
NBT
Ik zag niet dat jij het was
Ik hou me even afzijdig van GRTDOJW, veel te druk
Get the best things first, GET NBT!
Visualize perfection. Visualize NBT.![]()
Iemand reviven met de pack-a-punch ballistic knifequote:Op woensdag 1 december 2010 12:49 schreef KintoUn het volgende:
Wat is overigens die verborgen trophy?![]()
Daarom blijft het leuk om te spelen, de ene keer zit ik nog op wapen 4 en hebben ze al gewonnen, andere keer win ik, zo afwisselend, blijf leuk!quote:Op woensdag 1 december 2010 12:48 schreef Parvus het volgende:
Ik vind gun game wel geinig maar tis ook te frustrerend haha.
Get the best things first, GET NBT!
Visualize perfection. Visualize NBT.![]()
Ja das waar. Maar als ik eindelijk de 2 snipers voorbij ben en vervolgens geknived word ben ik er wel klaar mee; ragequit!quote:Op woensdag 1 december 2010 12:50 schreef NBT het volgende:
[..]
Daarom blijft het leuk om te spelen, de ene keer zit ik nog op wapen 4 en hebben ze al gewonnen, andere keer win ik, zo afwisselend, blijf leuk!![]()
![]()
Ja dat zuigt wel heel erg ja!quote:Op woensdag 1 december 2010 12:52 schreef Parvus het volgende:
[..]
Ja das waar. Maar als ik eindelijk de 2 snipers voorbij ben en vervolgens geknived word ben ik er wel klaar mee; ragequit!Get the best things first, GET NBT!
Visualize perfection. Visualize NBT.![]()
Watte?!quote:Op woensdag 1 december 2010 12:49 schreef KeFFuR1208 het volgende:
[..]
Iemand reviven met de pack-a-punch ballistic knifeOp zondag 28 april 2013 22:57 schreef Schaamlipposaurus het volgende:
Dit is een serieuze vraag.
Graag serieuze reacties graag, waar ik op kan masturberen.![]()
Ik neem aan dat dat ook weer in die zombies moet?quote:
Edit: Ja dus..
Klote, ik moet alleen nog wat zombie trophies, en die vind ik niet leuk..![]()
Nog niet voorbij zien komen eigenlijk dus ik meld het maar even. In het menu wanneer je uit je stoel gaat kun je naar de computer en wanneer je daar DOA invoert kun je een 2d shooter spelen! Er zijn volgens mij ook andere spellen maar ik weet zo niet welke. Zie de video's dus.
[ Bericht 34% gewijzigd door Rijstkoker op 01-12-2010 13:29:03 ]rice rice baby tututututedudududum![]()
Vraagje voor de PS3 eigenaren.
Ik heb een account op die site waar je theater clips kan uploaden.
Ik record in BO op de ps3 een clip van 50sec. Ik upload deze.
Ik speel hem af via MyShare, maar hoe kan ik ze afspelen later via Youtube? moet ik nog wat doen? koppelen aan een youtube account hoeft niet als ik het goed heb gelezen.* Je mag wel een iets normalere toon aanslaan. Realiseer je goed dat dit slechts jouw mening is.![]()
Je videos mogen maar dertig seconden lang zijn, ik hou ze standaard op 29 seconden. Dan kun je ze renderen, en als je ze hebt gerenderd, kun je hem later terugvinden op de theatre site van BO.quote:Op woensdag 1 december 2010 13:20 schreef 2NutZ het volgende:
Vraagje voor de PS3 eigenaren.
Ik heb een account op die site waar je theater clips kan uploaden.
Ik record in BO op de ps3 een clip van 50sec. Ik upload deze.
Ik speel hem af via MyShare, maar hoe kan ik ze afspelen later via Youtube? moet ik nog wat doen? koppelen aan een youtube account hoeft niet als ik het goed heb gelezen.
Dan is het automatisch iin youtube video![]()
![]()
Clips die je wilt uploaden naar youtube mogen niet langer duren dan 30 seconden.
Een account bij Youtube heb je dacht ik wel nodig, maar zeker weten doe ik dat niet.
Je moet de clip maken, en vervolgens uploaden.
Dan naar je fileshare, de clip selecteren voor playback en vervolgens renderen.
Edit: Spuit elf![]()
Voeg me toe op PSN dan help ik je wel: KeFFeR1208quote:Op woensdag 1 december 2010 13:00 schreef KintoUn het volgende:
[..]
Ik neem aan dat dat ook weer in die zombies moet?
Edit: Ja dus..
Klote, ik moet alleen nog wat zombie trophies, en die vind ik niet leuk..![]()
Ik ga sowieso demoltion doen!quote:Get the best things first, GET NBT!
Visualize perfection. Visualize NBT.![]()
quote:Op woensdag 1 december 2010 13:50 schreef Doopy-X- het volgende:
[..]
Volgens mij behoren jullie niet tot het 360-kliekje!
![]()
Dit is met stipt de aller gezelligste topic reeks op fok
Op zondag 13 januari 2008 23:38 schreef remlof het volgende:
Je blijft me verbazen deepart, wat slik je in godsnaam?
Op maandag 27 december 2010 00:52[/url] schreef remlof het volgende:
Diepzinnige deepart.![]()
Eensquote:Op woensdag 1 december 2010 14:04 schreef deepart het volgende:
Dit is met stipt de aller gezelligste topic reeks op fok![]()
![]()
De cod community bestaat uit een enorme groep opvliegende internet heldenquote:
Op zondag 13 januari 2008 23:38 schreef remlof het volgende:
Je blijft me verbazen deepart, wat slik je in godsnaam?
Op maandag 27 december 2010 00:52[/url] schreef remlof het volgende:
Diepzinnige deepart.![]()
Ervaringsdeskundige?quote:Op woensdag 1 december 2010 14:08 schreef deepart het volgende:
[..]
De cod community bestaat uit een enorme groep opvliegende internet helden![]()
![]()
Inmiddels wel na het lezen van de laatste 10 topicsquote:![]()
Op zondag 13 januari 2008 23:38 schreef remlof het volgende:
Je blijft me verbazen deepart, wat slik je in godsnaam?
Op maandag 27 december 2010 00:52[/url] schreef remlof het volgende:
Diepzinnige deepart.![]()
Ohhh oke, 30 sec dusquote:Op woensdag 1 december 2010 13:22 schreef Michhas het volgende:
[..]
Je videos mogen maar dertig seconden lang zijn, ik hou ze standaard op 29 seconden. Dan kun je ze renderen, en als je ze hebt gerenderd, kun je hem later terugvinden op de theatre site van BO.
Dan is het automatisch iin youtube videoga vanavond gelijk proberen. Thanks a bunch.
* Je mag wel een iets normalere toon aanslaan. Realiseer je goed dat dit slechts jouw mening is.![]()
Je mag meedoen maar dan wel bij de tegenstander!quote:Op woensdag 1 december 2010 14:28 schreef Jorwol het volgende:
Ik wil vanavond wel meedoen met Demolition, hopelijk kan jullie 1337ness mijn k/d van 0.9 opvangenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Heb gisteravond nog ff nieuw emblem in mekaar geknutseld, al gezien?quote:Op woensdag 1 december 2010 15:12 schreef LitmanenAFCA het volgende:
Laatste dagen met wat gasten gespeeld die GB wilden gaan doen maar dat gaat hem niet worden.![]()
![]()
Zal zo eens checken zet zo de xboxquote:Op woensdag 1 december 2010 15:13 schreef Doopy-X- het volgende:
[..]
Heb gisteravond nog ff nieuw emblem in mekaar geknutseld, al gezien?aan
![]()
Vanavond de 2 leeuwen er ff bijzettenquote:Op woensdag 1 december 2010 15:18 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Zal zo eens checken zet zo de xboxaan
![]()
![]()
Ik ben nu level 32 trouwens en speel nog steeds met de Ak47u.
Prachtwapen! ook op afstand.
De AUG vind ik wat teveel recoil, ook met silencer. Toch wissel ik de Ak74u en Aug wel regelmatig af met verschillende maps.
Galil is wel ok maar moet je wel erg snel mee reloaden, zelfde voor FAMAS.
Voor Nuketown gebruik ik altijd de SPASjammer dat deze alleen van erg dichtbij goed zijn en je toch vaak wel 2 of 3x iemand moet raken.
* Je mag wel een iets normalere toon aanslaan. Realiseer je goed dat dit slechts jouw mening is.![]()
ik speel op 360!quote:Op woensdag 1 december 2010 13:50 schreef Doopy-X- het volgende:
[..]
Volgens mij behoren jullie niet tot het 360-kliekjeGet the best things first, GET NBT!
Visualize perfection. Visualize NBT.![]()
Tja, ik ben niet de enige die onder dat account speelt namelijkquote:Op woensdag 1 december 2010 16:11 schreef Michhas het volgende:
[..]
Alleen mogen we je GT niet, want je wilde het privé houden remember?
Get the best things first, GET NBT!
Visualize perfection. Visualize NBT.![]()
Never gonna happen then.quote:Op woensdag 1 december 2010 16:51 schreef NBT het volgende:
[..]
Tja, ik ben niet de enige die onder dat account speelt namelijk![]()
![]()
Net 1 uurtje gespeeld en kwam altijd steeds rond de 20 kills uit en meestal rond de 10 death's of minder. (dat is voor mij al goed)
Dat is vast een teken dat het nu weer een paar dagen klote gaat.
![]()
Dat komt omdat de amerikaantjes nog niet wakker zijn. Vanavond zijn ze er weer en is de kans op een kut verbinding groter. Waardoor je dus ook slechter scoort.quote:Op woensdag 1 december 2010 17:16 schreef Max-Westerman het volgende:
Net 1 uurtje gespeeld en kwam altijd steeds rond de 20 kills uit en meestal rond de 10 death's of minder. (dat is voor mij al goed)
Dat is vast een teken dat het nu weer een paar dagen klote gaat.
Out! out! flapoor your father! | DaFan's moeder![]()
quote:Op woensdag 1 december 2010 15:12 schreef Doopy-X- het volgende:
[..]
Je mag meedoen maar dan wel bij de tegenstander!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
4 gastjes die met hun rug naar je toe staan te wachten op een carepackage en dat noem jij meesterlijke kills?quote:Op woensdag 1 december 2010 10:45 schreef Roces18 het volgende:
http://yfrog.com/b7ptoz
hier bitches mijn masterlijke triple knife kill
en nu niet meer zeuren héMijn god je bent nog triester dan ik dacht
Please sir. When moon? When Mustang?![]()
Gast hou er nou eens over op, of ben je fucking blind en kan je het vorige topic niet lezen dat het een fucking HQ was.En ze staan niet met de rug naar mij toe want ik val ze van voren aan, triest persoon. En nu stil.quote:Op woensdag 1 december 2010 18:35 schreef Rossdale het volgende:
[..]
4 gastjes die met hun rug naar je toe staan te wachten op een carepackage en dat noem jij meesterlijke kills?Mijn god je bent nog triester dan ik dacht
melksommelier en vertrouwenspersoon fok![]()
Net een headshot gemaakt met een balistic knive, niet zo heel bijzonder zul je denken.. maar dat was het wel. Ik schoot hem dood door hem in zijn aura boven zijn hoofd te raken. Het is dus eigenlijk een auraheadshot.
Als bewijs van dit wonderbaarlijk fenomeen heb ik een youtube filmpje voor jullie:
Op zondag 13 januari 2008 23:38 schreef remlof het volgende:
Je blijft me verbazen deepart, wat slik je in godsnaam?
Op maandag 27 december 2010 00:52[/url] schreef remlof het volgende:
Diepzinnige deepart.![]()
Wat is je KDR?quote:Op woensdag 1 december 2010 18:44 schreef Roces18 het volgende:
[..]
Gast hou er nou eens over op, of ben je fucking blind en kan je het vorige topic niet lezen dat het een fucking HQ was.En ze staan niet met de rug naar mij toe want ik val ze van voren aan, triest persoon. En nu stil.![]()
Weet ik niet, want ik speel niet voor KD zoals sommigen...quote:melksommelier en vertrouwenspersoon fok![]()
Onzin argumentquote:Op woensdag 1 december 2010 19:31 schreef Roces18 het volgende:
[..]
Weet ik niet, want ik speel niet voor KD zoals sommigen...
Ik speel objective en voor KD![]()
Ok ik alleen voor Objective en als ik een killstreak heb van rond de 5 ga ik wel schuilen zodat ik een chopper gunner kan halen die ik gebruik om een objective te beschermenmelksommelier en vertrouwenspersoon fok![]()
ps3 of xbox?quote:Op woensdag 1 december 2010 19:38 schreef Flashbag het volgende:
Als iemand keer zin heeft in potje voeg me maar toe![]()
GT= Flashbagmelksommelier en vertrouwenspersoon fok![]()
quote:Op woensdag 1 december 2010 18:35 schreef Rossdale het volgende:
[..]
4 gastjes die met hun rug naar je toe staan te wachten op een carepackage en dat noem jij meesterlijke kills?Mijn god je bent nog triester dan ik dacht
![]()
![]()
![]()
Weer een leuke![]()
Jammer alleen dat ik dadelijk mijn ballistic knive weer kwijt ben, bijna prestige 2.Op zondag 13 januari 2008 23:38 schreef remlof het volgende:
Je blijft me verbazen deepart, wat slik je in godsnaam?
Op maandag 27 december 2010 00:52[/url] schreef remlof het volgende:
Diepzinnige deepart.![]()
Newbies die zeggen dat IK niet in het 360 kliekje mag
[ Bericht 3% gewijzigd door Doopy-X- op 01-12-2010 21:58:13 ]![]()
Eckte bazen weten dat de doopstah een veteraan is daar!
En voor waarom de game net ineens faalde, zie dat andere topic![]()
![]()
Ik heb precies hetzelfdequote:Op woensdag 1 december 2010 22:02 schreef Parvus het volgende:
M'n NAT staat ineens op strict. Kan niks meer joinen
ff proberen te fixen brbzAlleen kan ik nog wel joinen enzo. Linksyss toevallig?
![]()
wie zei dat dan?quote:Op woensdag 1 december 2010 21:50 schreef Doopy-X- het volgende:
Newbies die zeggen dat IK niet in het 360 kliekje mag
"Crescendo gramen sementat."
Op dinsdag 11 januari 2011 15:38 schreef Rossdale het volgende:
Veel gezopen + "Maar wel lekkere tieten" = Godsgruwelijk lelijk wijf wat al lang blij was met aandacht, die toevallig wel flinke memmen had?![]()
er wordt hier trouwens wel echt moeilijk veel geflamed
zeker 30 van de 90 posts is gewoon geflame"Crescendo gramen sementat."
Op dinsdag 11 januari 2011 15:38 schreef Rossdale het volgende:
Veel gezopen + "Maar wel lekkere tieten" = Godsgruwelijk lelijk wijf wat al lang blij was met aandacht, die toevallig wel flinke memmen had?![]()
Teringlul dat je bent, je moeder op een houtvlot, met een panfluit!quote:Op woensdag 1 december 2010 22:40 schreef vulva-kobold. het volgende:
er wordt hier trouwens wel echt moeilijk veel geflamed
zeker 30 van de 90 posts is gewoon geflame
Zo, nu 31/91
Half bezopen is weggegooid geld.![]()
Pierre waar was je manquote:Op woensdag 1 december 2010 22:53 schreef PierreTT het volgende:
[..]
Teringlul dat je bent, je moeder op een houtvlot, met een panfluit!
Zo, nu 31/91![]()
![]()
NAT Type weer open en nog steeds kon ik geen friends joinen
Ik ben een beetje in de war nu. Ik ga proberen te slapen, zodra m'n tranen opgedroogd zijn.![]()
Dát heb ik dus ook altijdquote:Op woensdag 1 december 2010 22:55 schreef Parvus het volgende:
NAT Type weer open en nog steeds kon ik geen friends joinen
Ik ben een beetje in de war nu. Ik ga proberen te slapen, zodra m'n tranen opgedroogd zijn.NAT altijd open, maar soms gewoon gekut met connection. Soms ook alleen bij bepaalde personen, dat ik die niet kan joinen en zij mij ook niet.
Slaap lekker G![]()
![]()
In Joetrekt, masteruitreiking van mn broer... Daarna eten en, zoals een echte Pierre, biertjes hakken!quote:Half bezopen is weggegooid geld.![]()
Aaaaaaightquote:Op woensdag 1 december 2010 22:57 schreef PierreTT het volgende:
[..]
In Joetrekt, masteruitreiking van mn broer... Daarna eten en, zoals een echte Pierre, biertjes hakken!makreel gegeten?
![]()
![]()
Rinus was er nietquote:![]()
Ik stel voor de sessie voort te zetten in het MW2 topiqueHalf bezopen is weggegooid geld.![]()
Het was wel wat chaotisch!
Maar dat 1shot snipen is wel baas!'s avonds een reus, 'smorgens een kneus
Xbox: kneusteun
PSN: kneusteun
Steam:kneusteun![]()
Roces, de tering wat ben jij een zeikzak zeg....
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe
Don’t take my kindness for weakness and then expect me to treat you the same![]()
Gelukkig ga jij er niet over door.quote:Op donderdag 2 december 2010 00:45 schreef Nick-GizMo het volgende:
Roces, de tering wat ben jij een zeikzak zeg....
![]()
quote:Op donderdag 2 december 2010 00:49 schreef MarkM het volgende:
[..]
Gelukkig ga jij er niet over door.
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe
Don’t take my kindness for weakness and then expect me to treat you the same![]()
m'n eerste lucky tomahawk: pijnlijk recht in 'het oog van de vijand'
[ Bericht 0% gewijzigd door twenty2seven op 02-12-2010 06:29:47 ]![]()
Anders mag je mijn plekje wel hebben heurquote:Op woensdag 1 december 2010 21:50 schreef Doopy-X- het volgende:
Newbies die zeggen dat IK niet in het 360 kliekje mag
Start ik wel een nieuw kliekje
Please sir. When moon? When Mustang?![]()
Net alsof mensen jou mogenquote:Op donderdag 2 december 2010 08:24 schreef Rossdale het volgende:
[..]
Anders mag je mijn plekje wel hebben heur
Start ik wel een nieuw kliekje
Half bezopen is weggegooid geld.![]()
Ik zei toch ook niet dat er meerdere mensen in mijn nieuwe kliekje zouden zitten?Please sir. When moon? When Mustang?![]()
Opsoutuh. Gelukkig werd al snel aan die nieuwe apen duidelijk gemaakt dat ik een veteraan benquote:Op donderdag 2 december 2010 08:24 schreef Rossdale het volgende:
[..]
Anders mag je mijn plekje wel hebben heur
Start ik wel een nieuw kliekje![]()
![]()
Hihihihi het was maar een grapje hoor Rossdalequote:Op donderdag 2 december 2010 08:28 schreef Rossdale het volgende:
Ik zei toch ook niet dat er meerdere mensen in mijn nieuwe kliekje zouden zitten?
Half bezopen is weggegooid geld.![]()
quote:Op donderdag 2 december 2010 08:40 schreef PierreTT het volgende:
[..]
Hihihihi het was maar een grapje hoor Rossdale
Please sir. When moon? When Mustang?![]()
Voor de grap gisteren even een clipje gemaakt toen ik in paniek 'out of ammo' was
* Je mag wel een iets normalere toon aanslaan. Realiseer je goed dat dit slechts jouw mening is.![]()
Noob kom maar 1 op 1 dan nerd!quote:Op donderdag 2 december 2010 09:09 schreef 2NutZ het volgende:
Voor de grap gisteren even een clipje gemaakt toen ik in paniek 'out of ammo' was![]()
1 op 1 is niks aan. En zo goed ben ik niet.
Internet held
* Je mag wel een iets normalere toon aanslaan. Realiseer je goed dat dit slechts jouw mening is.![]()
Hahah, was maar een grapje, mensen vinden mij op het internet wel een heldquote:Op donderdag 2 december 2010 09:29 schreef 2NutZ het volgende:
1 op 1 is niks aan. En zo goed ben ik niet.
Internet held
is er niet een lijst van mensen die black ops op ps3 spelen ?![]()
Afgaande op alle posts hier valt het op dat de mensen die ps3 spelen een bedroevend laag niveau hebben![]()
![]()
![]()
quote:Op donderdag 2 december 2010 09:34 schreef Parvus het volgende:
Afgaande op alle posts hier valt het op dat de mensen die ps3 spelen een bedroevend laag niveau hebben![]()
![]()
![]()
Als ik voor elke freeze tijdens Black Ops van de ps3 een euro zou krijgen had ik een 360 kunnen kopen.quote:Op donderdag 2 december 2010 09:34 schreef Parvus het volgende:
Afgaande op alle posts hier valt het op dat de mensen die ps3 spelen een bedroevend laag niveau hebben![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op zondag 13 januari 2008 23:38 schreef remlof het volgende:
Je blijft me verbazen deepart, wat slik je in godsnaam?
Op maandag 27 december 2010 00:52[/url] schreef remlof het volgende:
Diepzinnige deepart.![]()
dat is behoorlijk gemiddeld. Ik denk dat stoma iets van 20.00 heeft ,maar als ie niet zo'n kut verbinding had hoger.quote:'s avonds een reus, 'smorgens een kneus
Xbox: kneusteun
PSN: kneusteun
Steam:kneusteun![]()
die van stoma is ongeveer 75, hij buffelt in zijn eentje alle kills in een TDM bij elkaar en gaat gemiddeld 1x per potje doodquote:Op donderdag 2 december 2010 10:47 schreef KneusTeun het volgende:
[..]
dat is behoorlijk gemiddeld. Ik denk dat stoma iets van 20.00 heeft ,maar als ie niet zo'n kut verbinding had hoger.
"Crescendo gramen sementat."
Op dinsdag 11 januari 2011 15:38 schreef Rossdale het volgende:
Veel gezopen + "Maar wel lekkere tieten" = Godsgruwelijk lelijk wijf wat al lang blij was met aandacht, die toevallig wel flinke memmen had?![]()
hmmneequote:"Crescendo gramen sementat."
Op dinsdag 11 januari 2011 15:38 schreef Rossdale het volgende:
Veel gezopen + "Maar wel lekkere tieten" = Godsgruwelijk lelijk wijf wat al lang blij was met aandacht, die toevallig wel flinke memmen had?![]()
Beetje triest om mensen die niet hele dagen kunnen spelen af te blaffen op KD.
Ik speel gewoon casual. 3 uurtjes per week hooguit.
En dat is misschien nog wel meer dan in de praktijk echt gebeurd.
Ach ja, jullie mogen mij uitlachen. Ik zit niet als een dolle te schelden met kanker als het een keer niet lukt.* Je mag wel een iets normalere toon aanslaan. Realiseer je goed dat dit slechts jouw mening is.![]()
Ach ja joh, maar jij gedraagt je ook niet alsof je 'pro' bent, dat is het verschil. Ik ben ook erg slecht op de Xbox, maar ik speel daar gewoon met m'n vrienden en sinds gisteren de gasten van Fok, dus lol heb ik toch wel.quote:Op donderdag 2 december 2010 11:06 schreef 2NutZ het volgende:
Beetje triest om mensen die niet hele dagen kunnen spelen af te blaffen op KD.
Ik speel gewoon casual. 3 uurtjes per week hooguit.
En dat is misschien nog wel meer dan in de praktijk echt gebeurd.
Ach ja, jullie mogen mij uitlachen. Ik zit niet als een dolle te schelden met kanker als het een keer niet lukt.
Als ik hoge KD wil hebben ga ik wel op de PC spelen..![]()
Zo is dat man. PC tijd heb ik wel gehad. Aan de top van EU gestaan met UT.
Nu alleen voor de lol op de bank
* Je mag wel een iets normalere toon aanslaan. Realiseer je goed dat dit slechts jouw mening is.![]()
quote:Op donderdag 2 december 2010 10:11 schreef deepart het volgende:
[..]
Als ik voor elke freeze tijdens Black Ops van de ps3 een euro zou krijgen had ik een 360 kunnen kopen.Er hoeft ook niemand te happen pikkie. Het is gewoon zo.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Prachtige instellingquote:Op donderdag 2 december 2010 11:06 schreef 2NutZ het volgende:
Beetje triest om mensen die niet hele dagen kunnen spelen af te blaffen op KD.
Ik speel gewoon casual. 3 uurtjes per week hooguit.
En dat is misschien nog wel meer dan in de praktijk echt gebeurd.
Ach ja, jullie mogen mij uitlachen. Ik zit niet als een dolle te schelden met kanker als het een keer niet lukt.
Please sir. When moon? When Mustang?![]()
1.41 en dan je zelf goed vindenquote:![]()
Maar dan ging je ook Clan matches doen neem ik aan. Nu is dat bijna in CoD niet eens mogelijkquote:Op donderdag 2 december 2010 11:12 schreef 2NutZ het volgende:
Zo is dat man. PC tijd heb ik wel gehad. Aan de top van EU gestaan met UT.
Nu alleen voor de lol op de bank![]()
Deed vroeger ook UT 2004 en dan clan matches, totdat ik RPG mode had gevonden. Toen was het alleen maar beetje lamballen, net als in CoD nu![]()
![]()
Ja dat zeg ik ook altijd, maar helaas is ie niet zo'n camper.....quote:'s avonds een reus, 'smorgens een kneus
Xbox: kneusteun
PSN: kneusteun
Steam:kneusteun![]()
WHOOP WHOOP"Crescendo gramen sementat."
Op dinsdag 11 januari 2011 15:38 schreef Rossdale het volgende:
Veel gezopen + "Maar wel lekkere tieten" = Godsgruwelijk lelijk wijf wat al lang blij was met aandacht, die toevallig wel flinke memmen had?![]()
Op COD console zijn er ook wel veel clan games.quote:Op donderdag 2 december 2010 11:42 schreef Forskneck het volgende:
[..]
1.41 en dan je zelf goed vinden![]()
[..]
Maar dan ging je ook Clan matches doen neem ik aan. Nu is dat bijna in CoD niet eens mogelijk![]()
Deed vroeger ook UT 2004 en dan clan matches, totdat ik RPG mode had gevonden. Toen was het alleen maar beetje lamballen, net als in CoD nu
Ik heb tijdje veel cod4 s&d hardcore gedaan met MLG.'s avonds een reus, 'smorgens een kneus
Xbox: kneusteun
PSN: kneusteun
Steam:kneusteun![]()
Het mooist van gister was het "ben jij een meisje?" moment
's avonds een reus, 'smorgens een kneus
Xbox: kneusteun
PSN: kneusteun
Steam:kneusteun![]()
Haha nee is ook wel zo, zie PIquote:Op donderdag 2 december 2010 11:43 schreef KneusTeun het volgende:
[..]
Ja dat zeg ik ook altijd, maar helaas is ie niet zo'n camper.....![]()
![]()
Echt hequote:Op donderdag 2 december 2010 11:45 schreef KneusTeun het volgende:
Het mooist van gister was het "ben jij een meisje?" moment
Iedereen helemaal wild omdat er een meisje meespeelde![]()
![]()
Wie was een meisje dan?quote:Op donderdag 2 december 2010 11:48 schreef Michhas het volgende:
[..]
Echt he
Iedereen helemaal wild omdat er een meisje meespeelde![]()
![]()
MW2 SC is taking over"Crescendo gramen sementat."
Op dinsdag 11 januari 2011 15:38 schreef Rossdale het volgende:
Veel gezopen + "Maar wel lekkere tieten" = Godsgruwelijk lelijk wijf wat al lang blij was met aandacht, die toevallig wel flinke memmen had?![]()
Ohhh okee, vond het al zo'n homonaamquote:Op donderdag 2 december 2010 11:51 schreef Michhas het volgende:
[..]
Meisje die ik ken uit het Arnhem topicTliciouz
![]()
![]()
quote:Op donderdag 2 december 2010 11:51 schreef Jorwol het volgende:
[..]
Ohhh okee, vond het al zo'n homonaam![]()
![]()
Klopt, clanmatches deden we toen, nu niet meer nee in CoD. Ik deed trouwens nog UT99quote:Maar dan ging je ook Clan matches doen neem ik aan. Nu is dat bijna in CoD niet eens mogelijk
Deed vroeger ook UT 2004 en dan clan matches, totdat ik RPG mode had gevonden. Toen was het alleen maar beetje lamballen, net als in CoD nu
Maar is leuk als je in de top van de wereld staat maar kost zoveel energie/tijd/stress.
Zo is veel leuker.
OP PS3 is mijn ID trouwens Sandah voeg maar toe voor degene die dat willen.* Je mag wel een iets normalere toon aanslaan. Realiseer je goed dat dit slechts jouw mening is.![]()
Hallon,
Ik meld me hier ook maar even.
Gaat er vnv nog beetje geknald worden? Op xbox dan..Op zaterdag 22 januari 2011 20:00 schreef 92Merel het volgende:
Het is best vies eigenlijk :@ Maar als je het snel doorslikt heb je er weinig last van :D![]()
Ik ga eerst ff iphonetje 4 halen en daarna zal er ongetwijfels weer wat gedjoekt worden.quote:Op donderdag 2 december 2010 12:03 schreef leetzors het volgende:
Hallon,
Ik meld me hier ook maar even.
Gaat er vnv nog beetje geknald worden? Op xbox dan..![]()
PS3 en MAC fanboi!quote:Op donderdag 2 december 2010 12:11 schreef Parvus het volgende:
[..]
Ik ga eerst ff iphonetje 4 halen en daarna zal er ongetwijfels weer wat gedjoekt worden.
(ps. wil je me emblem)
's avonds een reus, 'smorgens een kneus
Xbox: kneusteun
PSN: kneusteun
Steam:kneusteun![]()
Beide niet maargoedquote:Op donderdag 2 december 2010 12:33 schreef KneusTeun het volgende:
[..]
PS3 en MAC fanboi!
(ps. wil je me emblem)
![]()
![]()
Sowieso, niemand fuckt met Stef.quote:Op donderdag 2 december 2010 13:08 schreef LitmanenAFCA het volgende:
En toch weet iedereen dat ik Stoma's kont schop
na regen, ben ik er.
98-3 ٩(ಥ_ಥ)۶ ┌( ಠ_ಠ)┘![]()
Jeweet zelluf 3de prestige allesssssssssquote:Op donderdag 2 december 2010 13:13 schreef Dr.Pringles het volgende:
[..]
Sowieso, niemand fuckt met Stef.![]()
En dan zeg je dat je niet veel speelt.quote:Op donderdag 2 december 2010 13:15 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Jeweet zelluf 3de prestige allesssssssss![]()
Ik ben pas level 50 geworden, was level 42 toen jij prestige 2 level 27 was.
na regen, ben ik er.
98-3 ٩(ಥ_ಥ)۶ ┌( ಠ_ಠ)┘![]()
Heb pas 3.5 dag gespeeld ofzo waarvan veel in de eerste weekquote:Op donderdag 2 december 2010 13:17 schreef Dr.Pringles het volgende:
[..]
En dan zeg je dat je niet veel speelt.![]()
Ik ben pas level 50 geworden, was level 42 toen jij prestige 2 level 27 was.![]()
Ja maar ik ben niet zomaar een meisje he.quote:Op donderdag 2 december 2010 11:48 schreef Michhas het volgende:
[..]
Echt he
Iedereen helemaal wild omdat er een meisje meespeeldeAll good things are wild and free.![]()
livecodes.nl?quote:Op donderdag 2 december 2010 13:26 schreef admiraal_anaal het volgende:
Ik ga vanaaf maar weer eens spelen als ik weet waar ik goedkoop live gold kan kopen met ideal![]()
spelen jullie hier een beetje TDM? In headquarters zit iedereen te campen en krijg daardoor zelf ook neigingen![]()
"Plausibel zeg ik gewoon. Ik zeg gewoon eerlijk, plausibel"![]()
afgelopen weekend was gratis gold weekend tochquote:Op donderdag 2 december 2010 13:26 schreef admiraal_anaal het volgende:
Ik ga vanaaf maar weer eens spelen als ik weet waar ik goedkoop live gold kan kopen met ideal"Plausibel zeg ik gewoon. Ik zeg gewoon eerlijk, plausibel"![]()
Hij wás een van de goedkoopste, blijkbaar niet meer dusquote:Op donderdag 2 december 2010 13:27 schreef WitAchterLicht het volgende:
[..]
das een van de duurste man!![]()
![]()
Vandaag is mijn gold verlopen kwam ik achter toen ik net wilde spelenquote:Op donderdag 2 december 2010 13:27 schreef gniffie het volgende:
[..]
afgelopen weekend was gratis gold weekend toch![]()
![]()
Dat is waar, je klinkt als een 13-jarige, menig Fok!ker wordt daar opgewonden vanquote:Op donderdag 2 december 2010 13:24 schreef tliciouz het volgende:
[..]
Ja maar ik ben niet zomaar een meisje he.Ikke niet
![]()
![]()
Chillings, misschien vanavond erbij.quote:Via budgetgaming.quote:Op donderdag 2 december 2010 13:26 schreef admiraal_anaal het volgende:
Ik ga vanaaf maar weer eens spelen als ik weet waar ik goedkoop live gold kan kopen met ideal
http://www.xbox360livekaarten.nl/na regen, ben ik er.
98-3 ٩(ಥ_ಥ)۶ ┌( ಠ_ಠ)┘![]()
Arntsquote:Op donderdag 2 december 2010 13:28 schreef Parvus het volgende:
Tlicious klinkt inderdaad hetzelfde als m'n neefje van 12. Onze Arnts![]()
Je moet ff pics van die stagiare regelen man![]()
![]()
![]()
Best een tof ventje volgens mijquote:Op donderdag 2 december 2010 13:28 schreef Parvus het volgende:
Tlicious klinkt inderdaad hetzelfde als m'n neefje van 12. Onze ArntsZeker voor een 12-jarige
Please sir. When moon? When Mustang?![]()
Met welk bewijsmateriaal gaat u deze competentie aantonen?quote:Op donderdag 2 december 2010 13:08 schreef LitmanenAFCA het volgende:
En toch weet iedereen dat ik Stoma's kont schop![]()
Als je me in het echt hoort praten valt dat allemaal reuze mee.quote:Op donderdag 2 december 2010 13:28 schreef Michhas het volgende:
[..]
Dat is waar, je klinkt als een 13-jarige, menig Fok!ker wordt daar opgewonden vanIkke niet
All good things are wild and free.![]()
heldquote:Op donderdag 2 december 2010 11:32 schreef Parvus het volgende:
[..]
Er hoeft ook niemand te happen pikkie. Het is gewoon zo.
Op zondag 13 januari 2008 23:38 schreef remlof het volgende:
Je blijft me verbazen deepart, wat slik je in godsnaam?
Op maandag 27 december 2010 00:52[/url] schreef remlof het volgende:
Diepzinnige deepart.![]()
1 v 1 Quickscope onlyquote:Op donderdag 2 december 2010 13:31 schreef KoningStoma het volgende:
[..]
Met welk bewijsmateriaal gaat u deze competentie aantonen?
dat bericht kreeg ik ongeveer 20 keer per week in MW2![]()
Jij bent dezelfde persoon die steeds op het account van haar vriend speelde? SlappyJoes ofzo?quote:Op donderdag 2 december 2010 13:32 schreef tliciouz het volgende:
[..]
Als je me in het echt hoort praten valt dat allemaal reuze mee.Please sir. When moon? When Mustang?![]()
quote:Op donderdag 2 december 2010 13:38 schreef Rossdale het volgende:
[..]
Jij bent dezelfde persoon die steeds op het account van haar vriend speelde? SlappyJoes ofzo?![]()
GT: Cagystorm![]()
Ja dat was ik.quote:Op donderdag 2 december 2010 13:38 schreef Rossdale het volgende:
[..]
Jij bent dezelfde persoon die steeds op het account van haar vriend speelde? SlappyJoes ofzo?All good things are wild and free.![]()
Familie van me hequote:Op donderdag 2 december 2010 13:31 schreef Rossdale het volgende:
[..]
Best een tof ventje volgens mijZeker voor een 12-jarige
![]()
hihihiz![]()
Arnts is een heldjequote:
Weet je nog die keer dat we MW2 FFA op Rust met hem deden? Heb me kapot gelachen om dat ventje![]()
![]()
Te makkelijk om hier een kutopmerking over te makenquote:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Please sir. When moon? When Mustang?![]()
Ik zie nu dat je een foto van jezelf hebt in je fobo. Ik heb jou al tig keer gezien in beuningen.quote:All good things are wild and free.![]()
quote:Op donderdag 2 december 2010 13:45 schreef tliciouz het volgende:
[..]
Ik zie nu dat je een foto van jezelf hebt in je fobo. Ik heb jou al tig keer gezien in beuningen.![]()
![]()
Misschien dan de volgende keer in private matches niet de hele tijd bij elkaar klitten..quote:Op donderdag 2 december 2010 13:08 schreef LitmanenAFCA het volgende:
En toch weet iedereen dat ik Stoma's kont schop![]()
![]()
Ik weet toch niet of mijn vrouw het kan waarderen als ik haar zeg dat ik met een boel gasten een meisje van 20 te grazen ga nemen![]()
![]()
Ben best goed in dit spel op de PS3. Hoogste aantal kills in een match is 60, met 2 deaths (k/d 30). Iemand ook met hardline pro? Best handig, dan is de kans een stuk groter op chopper g., gunship of dogs. Sommige mensen gebruiken de 3 crates als killstreak (sam turret, car package en sentry gun) in combinatie met Hardline Pro, maar dan is de kans juist kleiner dat je iets goeds krijgt. Dat is mijn ervaring namelijk, want dat had ik een tijdje en ik kreeg steeds slechte dingen, nu heb ik alleen car package, chopper gunner en gunship en ik kreeg een van deze bijna elke match.
Op zaterdag 12 maart 2011 om 01:05:55 zei Redskillz:
*plaatje van een net wat te dikke neger*
OMG HE SAID THE N WORD! OMG HE SAID THE N WORD!![]()
Nee, omdat gelukquote:Op donderdag 2 december 2010 14:40 schreef jamesstewart het volgende:
Ben best goed in dit spel op de PS3. Hoogste aantal kills in een match is 60, met 2 deaths (k/d 30). Iemand ook met hardline pro? Best handig, dan is de kans een stuk groter op chopper g., gunship of dogs. Sommige mensen gebruiken de 3 crates als killstreak (sam turret, car package en sentry gun) in combinatie met Hardline Pro, maar dan is de kans juist kleiner dat je iets goeds krijgt. Dat is mijn ervaring namelijk, want dat had ik een tijdje en ik kreeg steeds slechte dingen, nu heb ik alleen car package, chopper gunner en gunship en ik kreeg een van deze bijna elke match.![]()
quote:Op donderdag 2 december 2010 13:24 schreef tliciouz het volgende:
[..]
Ja maar ik ben niet zomaar een meisje he.picsquote:Op donderdag 2 december 2010 13:28 schreef Michhas het volgende:
[..]
Dat is waar, je klinkt als een 13-jarige, menig Fok!ker wordt daar opgewonden vanIkke niet
"Crescendo gramen sementat."
Op dinsdag 11 januari 2011 15:38 schreef Rossdale het volgende:
Veel gezopen + "Maar wel lekkere tieten" = Godsgruwelijk lelijk wijf wat al lang blij was met aandacht, die toevallig wel flinke memmen had?![]()
Preciesquote:Op donderdag 2 december 2010 14:40 schreef KoningStoma het volgende:
Laat hem nou nog even genieten van die illusie.![]()
http://www.1stoppoints.com/category/xbox-live/ Promo code: xmas2010quote:Op donderdag 2 december 2010 13:29 schreef Dr.Pringles het volgende:
[..]
Chillings, misschien vanavond erbij.
[..]
Via budgetgaming.
http://www.xbox360livekaarten.nl/Learn young about hard work and manners - and you'll be through the whole dirty mess and nicely dead again before you know it. ~F. Scott Fitzgerald
XboxLive Gamertag: S2K Mert![]()
Plaats dan een foto van een lekker wijf.quote:Op donderdag 2 december 2010 14:56 schreef KeFFuR1208 het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
SINGLEPLEEJER, SINGLEPLEEJER, SINGLEPLEEJER, DAARNA KOWOP
All good things are wild and free.![]()
Hahahahaha.quote:Op donderdag 2 december 2010 14:56 schreef KeFFuR1208 het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
SINGLEPLEEJER, SINGLEPLEEJER, SINGLEPLEEJER, DAARNA KOWOP![]()
Achterlijk wijf.
na regen, ben ik er.
98-3 ٩(ಥ_ಥ)۶ ┌( ಠ_ಠ)┘![]()
Sorry, dat was het eerste meisje wat in me op kwam toen ik aan xdoos en bops i.c.m. vrouwlui dachtquote:Op donderdag 2 december 2010 14:58 schreef tliciouz het volgende:
[..]
Plaats dan een foto van een lekker wijf.![]()
![]()
die is toch geen 13 manquote:Op donderdag 2 december 2010 15:02 schreef KeFFuR1208 het volgende:
[..]
Sorry, dat was het eerste meisje wat in me op kwam toen ik aan xdoos en bops i.c.m. vrouwlui dacht
"Crescendo gramen sementat."
Op dinsdag 11 januari 2011 15:38 schreef Rossdale het volgende:
Veel gezopen + "Maar wel lekkere tieten" = Godsgruwelijk lelijk wijf wat al lang blij was met aandacht, die toevallig wel flinke memmen had?![]()
Mijn vriendin soms dat is echt te mooi voor woorden om te zienquote:Op donderdag 2 december 2010 15:03 schreef tliciouz het volgende:
Gelukkig spelen er ook nog leuke meisjes op de xbox.![]()
Pics van die chicks?quote:Op donderdag 2 december 2010 15:03 schreef tliciouz het volgende:
Gelukkig spelen er ook nog leuke meisjes op de xbox.na regen, ben ik er.
98-3 ٩(ಥ_ಥ)۶ ┌( ಠ_ಠ)┘![]()
You shittin me?quote:Op donderdag 2 december 2010 13:45 schreef tliciouz het volgende:
[..]
Ik zie nu dat je een foto van jezelf hebt in je fobo. Ik heb jou al tig keer gezien in beuningen.![]()
Nee echt. Ik kwam daar eerst heel vaak, vriendinnen en een ex van me wonen er.quote:All good things are wild and free.![]()
Herkenbaarquote:Op donderdag 2 december 2010 15:04 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Mijn vriendin soms dat is echt te mooi voor woorden om te zien
Mijn vriendin was helemaal trots toen ze er achter was gekomen hoe ze vooruit moest lopen in MW2 toen ik tijdens een potje even snel naar de WC liep en ze stiekem de controller had gejat
Please sir. When moon? When Mustang?![]()
Word best pissig ervan dat een b52 of napalm door de muur mij afmaakt. Doe je met zon dive door de deur springen ga je alsnog dood![]()
Ook het idee dat je kan worden gewallbanged door 2 cm dik staal ontgaat mij een beetje
"Plausibel zeg ik gewoon. Ik zeg gewoon eerlijk, plausibel"![]()
quote:Op donderdag 2 december 2010 15:13 schreef Rossdale het volgende:
[..]
Herkenbaar
Mijn vriendin was helemaal trots toen ze er achter was gekomen hoe ze vooruit moest lopen in MW2 toen ik tijdens een potje even snel naar de WC liep en ze stiekem de controller had gejat![]()
![]()
Ze jat ook vaak mijn draadloze headset om jullie af te luisteren en terug te praten. Al heeft ze meestal niet door dat ik hem dan snel op mute zet
Please sir. When moon? When Mustang?![]()
quote:Op donderdag 2 december 2010 15:19 schreef Rossdale het volgende:
Ze jat ook vaak mijn draadloze headset om jullie af te luisteren en terug te praten. Al heeft ze meestal niet door dat ik hem dan snel op mute zet
I.. I...
I feel so used*trekt deken over zijn lichaam heen in angst*
![]()
Pic or it didn't happen....quote:Op donderdag 2 december 2010 15:03 schreef tliciouz het volgende:
Gelukkig spelen er ook nog leuke meisjes op de xbox.![]()
quote:Op donderdag 2 december 2010 16:18 schreef tliciouz het volgende:
[..]
Heb snel even een oudje in mijn fobo geplaatst.
Al die mannen hier worden zo helemaal wild, pas maar op jij![]()
![]()
Dat word een hoop backstabbenquote:Op donderdag 2 december 2010 16:22 schreef Michhas het volgende:
[..]
Al die mannen hier worden zo helemaal wild, pas maar op jij
* Je mag wel een iets normalere toon aanslaan. Realiseer je goed dat dit slechts jouw mening is.![]()
Dit is gewoon een afleidings tactiek, telkens als ze nu mijn username zien in het spel zien ze mijn foto voor zich en heb ik weer een kill er bij.All good things are wild and free.![]()
Zo wil je toch niet winnenquote:Op donderdag 2 december 2010 16:29 schreef tliciouz het volgende:
Dit is gewoon een afleidings tactiek, telkens als ze nu mijn username zien in het spel zien ze mijn foto voor zich en heb ik weer een kill er bij.
* Je mag wel een iets normalere toon aanslaan. Realiseer je goed dat dit slechts jouw mening is.![]()
Je PI zegt genoegquote:Op donderdag 2 december 2010 16:29 schreef tliciouz het volgende:
Dit is gewoon een afleidings tactiek, telkens als ze nu mijn username zien in het spel zien ze mijn foto voor zich en heb ik weer een kill er bij.![]()
![]()
Jij bent een cutiequote:Op donderdag 2 december 2010 16:18 schreef tliciouz het volgende:
[..]
Heb snel even een oudje in mijn fobo geplaatst.![]()
![]()
Hehe succes, dat werkt echt niet bij mijquote:Op donderdag 2 december 2010 16:29 schreef tliciouz het volgende:
Dit is gewoon een afleidings tactiek, telkens als ze nu mijn username zien in het spel zien ze mijn foto voor zich en heb ik weer een kill er bij.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Please sir. When moon? When Mustang?![]()
Het werkt!quote:HET WERKT!
Ik zei het tochde eerste is al binnen, nu de rest nog
Alleen Arnhemmers kunnen zo'n geniaal plan bedenken![]()
![]()
quote:Op donderdag 2 december 2010 16:35 schreef Rossdale het volgende:
[..]
Hehe succes, dat werkt echt niet bij mijZelfs Rossdale...SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
Nevermind, snelle gang langs PartyFlock, Twitter (ik volg je) en Hyves leert me dat je de real deal bent. Wees welkom!quote:Op donderdag 2 december 2010 16:37 schreef Doopy-X- het volgende:
[..]
Ik geloof je fobo niet.
Gelieve een foto met wat BO-xbox360-kliekje-bewijs.![]()
![]()
quote:Op donderdag 2 december 2010 16:40 schreef tliciouz het volgende:
[..]
Genoeg bewijs?
Nou...NEE...het is namelijk TAKKE KOUD!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 6% gewijzigd door Doopy-X- op 02-12-2010 17:03:53 ]![]()
Dat is mij gister ook overkomen door wat mensen uit het kliekje, afkomstig uit fucking Boxtel. Gingen me direct toevoegen op Hyves & Twitter omdat ze vonden dat ik mooie blauwe ogen hadquote:![]()
![]()
Wie is zanger bob en waarom heeft ie als zanger geen microfoon?quote:Op donderdag 2 december 2010 16:44 schreef tliciouz het volgende:
Laten we het nu weer over het spel hebben oke?![]()
Zanger bob is fyah van fok. Is een Belg maar hij is tof. En geen geld voor een mic.quote:Op donderdag 2 december 2010 16:45 schreef Doopy-X- het volgende:
[..]
Wie is zanger bob en waarom heeft ie als zanger geen microfoon?All good things are wild and free.![]()
Check mijn fobo, heeft Frankii maandagavond gemaakt omdat zanger bob irritant deedquote:Op donderdag 2 december 2010 16:45 schreef Doopy-X- het volgende:
[..]
Wie is zanger bob en waarom heeft ie als zanger geen microfoon?![]()
![]()
Ik zag het ja.quote:Op donderdag 2 december 2010 16:46 schreef Michhas het volgende:
[..]
Check mijn fobo, heeft Frankii maandagavond gemaakt omdat zanger bob irritant deed!
All good things are wild and free.![]()
Wie in je fobo is het zusje van Hunter?quote:Op donderdag 2 december 2010 16:46 schreef Michhas het volgende:
[..]
Check mijn fobo, heeft Frankii maandagavond gemaakt omdat zanger bob irritant deed![]()
Huh?quote:Op donderdag 2 december 2010 16:47 schreef Doopy-X- het volgende:
[..]
Wie in je fobo is het zusje van Hunter?![]()
Choppergunner met 2 van de 4 streepjes is echt nutteloos, door de lag raak je niemand.Geen referral hier.![]()
quote:Op donderdag 2 december 2010 16:52 schreef Doopy-X- het volgende:
[..]
Nvm, ik haal weer mensen door de war![]()
![]()
fucking slowchattersmorgen doe ik trouwens weer mee, misschien vanavond al
"Crescendo gramen sementat."
Op dinsdag 11 januari 2011 15:38 schreef Rossdale het volgende:
Veel gezopen + "Maar wel lekkere tieten" = Godsgruwelijk lelijk wijf wat al lang blij was met aandacht, die toevallig wel flinke memmen had?![]()
quote:Op donderdag 2 december 2010 16:58 schreef Tauchmeister het volgende:
Hebben ze een Xbox 360 in het ziekenhuis dan?![]()
![]()
ik was diezelfde nacht alweer thuis"Crescendo gramen sementat."
Op dinsdag 11 januari 2011 15:38 schreef Rossdale het volgende:
Veel gezopen + "Maar wel lekkere tieten" = Godsgruwelijk lelijk wijf wat al lang blij was met aandacht, die toevallig wel flinke memmen had?![]()
Jawelquote:Op donderdag 2 december 2010 16:59 schreef Doopy-X- het volgende:
[..]
Haalde je door de war met Nicklas, niet zo heel gek tochEr staat duidelijk Michhas
![]()
![]()
Zou je even kunnen reageren op mijn pm?quote:Op donderdag 2 december 2010 16:59 schreef Doopy-X- het volgende:
[..]
Haalde je door de war met Nicklas, niet zo heel gek tochAll good things are wild and free.![]()
Excuus, ff zien..ben niet meer zo die-hard FOK als 4 jaar geleden dus ff zien waar ik dat ken vindenquote:Op donderdag 2 december 2010 17:01 schreef tliciouz het volgende:
[..]
Zou je even kunnen reageren op mijn pm?![]()
![]()
Dat gele envelopje.quote:Op donderdag 2 december 2010 17:02 schreef Doopy-X- het volgende:
[..]
Excuus, ff zien..ben niet meer zo die-hard FOK als 4 jaar geleden dus ff zien waar ik dat ken vindenAll good things are wild and free.![]()
Waar staan überhaupt fotoboeken
Anyway, nerd dat ik er ben kom ik wel nadat NASA hun big announcement heeft gedaan![]()
![]()
Ik dacht dat ik de enige wasquote:Op donderdag 2 december 2010 19:28 schreef Fsmxi het volgende:
Anyway, nerd dat ik er ben kom ik wel nadat NASA hun big announcement heeft gedaan![]()
![]()
Je hebt zeker een alu-hoedje op?quote:Op donderdag 2 december 2010 19:28 schreef Fsmxi het volgende:
Waar staan überhaupt fotoboeken
Anyway, nerd dat ik er ben kom ik wel nadat NASA hun big announcement heeft gedaan![]()
Ik ga het ook wel checken.na regen, ben ik er.
98-3 ٩(ಥ_ಥ)۶ ┌( ಠ_ಠ)┘![]()
Dat ze aankondigen dat er geen buitenaards leven is gevonden bedoel je?
Please sir. When moon? When Mustang?![]()
Ligt het aan mij of kan niemand online Free for All? Gewoonlijk faal ik, maar bij FFA heb ik minimaal 10 kills meer altijdAssassin stabs you in your back.![]()
Bij FFA worden er meestal sowieso meer kills gemaakt, tevens heb je geen last van falende teammates, waardoor je tegenstanders minder killstreaks halen, waardoor jij minder doodgaat ergo meer tijd om kills te maken, positievere matchesquote:Op donderdag 2 december 2010 20:05 schreef Assassin92 het volgende:
Ligt het aan mij of kan niemand online Free for All? Gewoonlijk faal ik, maar bij FFA heb ik minimaal 10 kills meer altijd![]()
Haha nij Rayman is laat spelen ze 2 oude mannetjes, eentje zit te over Black ops te vertellen
Toevallig zapte ik erlangs want normaal is het een kut programma
Op zondag 13 januari 2008 23:38 schreef remlof het volgende:
Je blijft me verbazen deepart, wat slik je in godsnaam?
Op maandag 27 december 2010 00:52[/url] schreef remlof het volgende:
Diepzinnige deepart.![]()
Shit man, net zombies level 24 gehaald op Five.![]()
Fckn chaos. Minimun level was 25, helaas net niet gehaald.na regen, ben ik er.
98-3 ٩(ಥ_ಥ)۶ ┌( ಠ_ಠ)┘![]()
echt zuur dat ik steeds al die epic avondjes mismaargoed, binnenkort xbox naar m'n kamer en dan kan ik weer doordeweeks raggen
"Crescendo gramen sementat."
Op dinsdag 11 januari 2011 15:38 schreef Rossdale het volgende:
Veel gezopen + "Maar wel lekkere tieten" = Godsgruwelijk lelijk wijf wat al lang blij was met aandacht, die toevallig wel flinke memmen had?![]()
Konden jullie het weer niet laten stelletje nerds
Beetje het vrouwtje van mijn maatje belachelijk maken en vragen wat voor kleur haar ze heeft en hoe groot der tieten zijn![]()
![]()
Hahahahaha.quote:Op vrijdag 3 december 2010 00:28 schreef Doopy-X- het volgende:
Konden jullie het weer niet laten stelletje nerds
Beetje het vrouwtje van mijn maatje belachelijk maken en vragen wat voor kleur haar ze heeft en hoe groot der tieten zijn
En?
na regen, ben ik er.
98-3 ٩(ಥ_ಥ)۶ ┌( ಠ_ಠ)┘![]()
goeie vragen welquote:Op vrijdag 3 december 2010 00:28 schreef Doopy-X- het volgende:
Konden jullie het weer niet laten stelletje nerds
Beetje het vrouwtje van mijn maatje belachelijk maken en vragen wat voor kleur haar ze heeft en hoe groot der tieten zijn
"Crescendo gramen sementat."
Op dinsdag 11 januari 2011 15:38 schreef Rossdale het volgende:
Veel gezopen + "Maar wel lekkere tieten" = Godsgruwelijk lelijk wijf wat al lang blij was met aandacht, die toevallig wel flinke memmen had?![]()
Dat ben ik. Tlicious staat in mijn lijst en als ik haar sessie join kom ik de laatste tijd gelijk bij jullie uit. Ik begrijp de regels qua snipen nu ook wel.quote:Op donderdag 2 december 2010 16:45 schreef Doopy-X- het volgende:
[..]
Wie is zanger bob en waarom heeft ie als zanger geen microfoon?En ik heb een headset, die zat bij m'n xbox maar ik gebruik hem eigenlijk nooit. Zal hem de volgende keer erbij nemen.
graag verwijderen![]()
Zanger Bobquote:Op vrijdag 3 december 2010 01:15 schreef fyah het volgende:
[..]
Dat ben ik. Tlicious staat in mijn lijst en als ik haar sessie join kom ik de laatste tijd gelijk bij jullie uit. Ik begrijp de regels qua snipen nu ook wel.En ik heb een headset, die zat bij m'n xbox maar ik gebruik hem eigenlijk nooit. Zal hem de volgende keer erbij nemen.
Gast jij bent wel beetje goed in zombies of niet. Zin om een keer proberen ver te komen in Kino der toten?quote:Op donderdag 2 december 2010 23:45 schreef Dr.Pringles het volgende:
Shit man, net zombies level 24 gehaald op Five.![]()
Fckn chaos. Minimun level was 25, helaas net niet gehaald.![]()
quote:Ik wist anders dondersgoed hoe je eruit zag toen ik je 4 keer op rij in de nek schoot.
graag verwijderen![]()
quote:Op vrijdag 3 december 2010 01:15 schreef fyah het volgende:
[..]
Dat ben ik. Tlicious staat in mijn lijst en als ik haar sessie join kom ik de laatste tijd gelijk bij jullie uit. Ik begrijp de regels qua snipen nu ook wel.En ik heb een headset, die zat bij m'n xbox maar ik gebruik hem eigenlijk nooit. Zal hem de volgende keer erbij nemen.
![]()
![]()
Dames en heren: zangerrrr BOB!quote:Op vrijdag 3 december 2010 01:15 schreef fyah het volgende:
[..]
Dat ben ik. Tlicious staat in mijn lijst en als ik haar sessie join kom ik de laatste tijd gelijk bij jullie uit. Ik begrijp de regels qua snipen nu ook wel.En ik heb een headset, die zat bij m'n xbox maar ik gebruik hem eigenlijk nooit. Zal hem de volgende keer erbij nemen.
![]()
Ik ook niet, was een beetje lomp...quote:Op vrijdag 3 december 2010 00:35 schreef KoningStoma het volgende:
Ik vond het niet heel erg grappig...![]()
Wat was er danquote:Op vrijdag 3 december 2010 07:41 schreef Doopy-X- het volgende:
[..]
Ik ook niet, was een beetje lomp...![]()
![]()
Ik laat vriendin van me joinen en paar van die gasten beginnen een vragenvuur af te steken waaruit blijkt dat ze zelf weinig vrouwen kennenquote:Ze was niet zo onder de indruk van ze maar ik vond het een beetje lomp...
![]()
Ik wil niet heel vervelend doen maar dat kun je verwachten als je tussen 20 jongens zit.quote:Op vrijdag 3 december 2010 08:02 schreef Doopy-X- het volgende:
[..]
Ik laat vriendin van me joinen en paar van die gasten beginnen een vragenvuur af te steken waaruit blijkt dat ze zelf weinig vrouwen kennenZe was niet zo onder de indruk van ze maar ik vond het een beetje lomp...
All good things are wild and free.![]()
Ja maar dat komt omdat ik je telkens afwijs.quote:Op vrijdag 3 december 2010 01:20 schreef fyah het volgende:
[..]Ik wist anders dondersgoed hoe je eruit zag toen ik je 4 keer op rij in de nek schoot.
All good things are wild and free.![]()
tsss en dan ben ik er niet eensquote:Op vrijdag 3 december 2010 00:28 schreef Doopy-X- het volgende:
Konden jullie het weer niet laten stelletje nerds
Beetje het vrouwtje van mijn maatje belachelijk maken en vragen wat voor kleur haar ze heeft en hoe groot der tieten zijn
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe
Don’t take my kindness for weakness and then expect me to treat you the same![]()
Ok, ok Nick, ik zal happen.....quote:Op vrijdag 3 december 2010 08:13 schreef Nick-GizMo het volgende:
[..]
tsss en dan ben ik er niet eens
En hoe groot zijn jouw tieten?Please sir. When moon? When Mustang?![]()
Zij vond het ook niet erg, ik vond het alleen wat ongepastquote:Op vrijdag 3 december 2010 08:07 schreef tliciouz het volgende:
[..]
Ik wil niet heel vervelend doen maar dat kun je verwachten als je tussen 20 jongens zit.![]()
![]()
Maargoed, ik ben op tijd F1 gaan spelen als ik het zo lees. Het meest kansloze stukkie van de avond net misgelopen.
Oh en Mister... je bent een zombie-baasIk kom nooit verder dan max level 10 of 11 ofzo
Please sir. When moon? When Mustang?![]()
Excuses aan iedereen waarmee we gister in de private game zaten te sniperen
Ik had me geluid niet aan dus wist niet dat we alleen sniper mochten tot Frankii ze berichtje en toen het geluid aan gedaan en hoorde ik nog wat mensen schelden
Tevens dat ik soms mensen met me knife kilde is meer een automatische reactie.
Sorry![]()
![]()
WIJ VINDEN HET LEUK HIER JA!quote:Op vrijdag 3 december 2010 09:33 schreef STING het volgende:
Kunnen we vanaf vandaag weer wat minder slowchatten en meer on-topic. Bijvoorbaat dank
Forum Opties Forumhop: Hop naar: