Zie je Friezen alles kapotmaken tijdens iets als Koninginnedag? Nee, toch?quote:Op zaterdag 1 januari 2011 15:58 schreef WEST het volgende:
[..]
Nee die Friezen passen zich aan als ze buiten de landsgrenzen zijn.
het is geen commercieel evenement... dus er MOGEN geeneens spandoeken langs de route...quote:Op zaterdag 25 december 2010 17:42 schreef marcodej het volgende:
[..]
Gerucht op Twitter. Moet het nog zien.
't kan er natuurlijk mee te maken hebben dat je buiten Friesland niet zo even uit je raam kijkt om te zien hoe het ijs op de route er bij ligt.quote:Op dinsdag 28 december 2010 00:52 schreef Slickk het volgende:
Ik vind het altijd geweldig dat de mensen buiten Friesland helemaal gek zijn over de Elfstedentocht en elk jaar weer de eerste mensen zijn die de vraag stellen of de Elfstedentocht komt... Terwijl mensen binnen Friesland zoiets hebben van, kap eens met dat gezeik, dat zie je vanzelf wel.
Ja inderdaad jij bent slimquote:Op zondag 2 januari 2011 14:49 schreef thettes het volgende:
[..]
't kan er natuurlijk mee te maken hebben dat je buiten Friesland niet zo even uit je raam kijkt om te zien hoe het ijs op de route er bij ligt.
Sfeersponsquote:Op maandag 3 januari 2011 10:32 schreef Harlon het volgende:
Nee en zal zo blijven gelukkig, de hoeveelheid ellendige kou die daarvoor nodig is zullen we hopelijk nooit meer meemaken
Faalquote:
Zeker niet omdat er voor de komende dagen alleen maar warmer weer verwacht wordt.quote:Op dinsdag 4 januari 2011 09:38 schreef MarMar het volgende:
Half januari is al over tien dagen, dat wordt em niet.
Eén of twee keer per 50 jaar is genoeg. Je moet er wel een beetje naar uitkijken.quote:Op dinsdag 4 januari 2011 21:02 schreef Zeckty het volgende:
Hij komt nooit meer vrees ik. Of nouja niet meer dan 1x in de komende 50 jaar.
Elk jaar word er weer een nieuw draaiboek gemaakt voor de Elfstedentocht, binnen 48u kan alles gerealiseerd worden.quote:Op maandag 3 januari 2011 19:44 schreef BasEnAad het volgende:
Ik verwacht eigenlijk niet dat die tocht zo snel meer komt. Niemand gaat verantwoordelijkheid nemen voor tienduizenden mensen die op het ijs springen.
Als het nou nooit meer vroor in NL zou je zoiets kunnen zeggen. Maar het gaat nog wel 'even' duren voordat de aarde ver genoeg opgewarmd is om dat te kunnen zeggen. Als de omstandigheden gunstig zijn kan het hier rustig nog 2 weken knoeperhard vriezen hoorquote:Op dinsdag 4 januari 2011 21:02 schreef Zeckty het volgende:
Hij komt nooit meer vrees ik. Of nouja niet meer dan 1x in de komende 50 jaar.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |