toch beter dan pedofiliequote:Op zondag 5 december 2010 00:13 schreef DeLuna het volgende:
Wat is nu het verschil tussen homofilie en homosexualiteit dan?
Homofilie is het vallen op hetzelfde geslacht, homoseksualiteit is seks hebben met hetzelfde geslacht, en dus het handelen naar die gevoelens.quote:Op zondag 5 december 2010 00:13 schreef DeLuna het volgende:
Wat is nu het verschil tussen homofilie en homosexualiteit dan?
quote:Op zondag 5 december 2010 00:46 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Homofilie is het vallen op hetzelfde geslacht, homoseksualiteit is seks willen hebben met hetzelfde geslacht, en dus het handelen naar die gevoelens.
Eigenlijk betekent het gewoon hetzelfde ja. Alleen mierenneukers vallen daarover...quote:Het woord homofiel is een ouderwets woord voor homoseksueel. Homofiel komt van het Grieks homoios (gelijk) plus filein (houden van). Het is tegengesteld aan heterofiel
Hetzelfde dus.quote:Op zondag 5 december 2010 01:28 schreef -Strawberry- het volgende:
Ik heb eigenlijk een keer maar gewoon aangenomen dat er een verschil is tussen pedofielen en pedoseksuelen. En dus ook bij homofielen en homoseksuelen.
Maar...
[..]
Eigenlijk betekent het gewoon hetzelfde ja. Alleen mierenneukers vallen daarover...
Mja, dan kan men eigenlijk dus ook geen onderscheid maken tussen een pedofiel en pedoseksueel, terwijl zo'n onderscheid nog best functioneel is in discussies. Maar bij homo's niet nee.quote:Op zondag 5 december 2010 01:46 schreef DeLuna het volgende:
[..]
Ja. Daarom. Omdat iemand anders weer anders zei.
Dat maak ik zelf nog wel uit, ja!?!quote:Op zondag 5 december 2010 01:45 schreef vergezocht het volgende:
[..]
jullie hebben inmiddels TS zijn topic gekaapt. Schaam je!
quote:Op zondag 5 december 2010 02:33 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Dat maak ik zelf nog wel uit, ja!?!
Dat weet ik. En het is nog steeds mijn topicquote:Op zondag 5 december 2010 03:31 schreef vergezocht het volgende:
[..]ik bedoelde dat er Off-topic gegaan werd.
Dit soort achtelijke bewindvoerders toont goed het falliet van het Afrikaanse continent aan.quote:Op maandag 29 november 2010 15:25 schreef Papierversnipperaar het volgende:
http://www.volkskrant.nl/vk/nl/2668/Buitenland/article/detail/1065951/2010/11/29/Keniase-premier-alle-homo-s-arresteren.dhtml
[..]
Toch goed dat homo's zowel zullen worden opgepakt als opgepakt, een politicus die zichzelf eens niet tegenspreekt.
http://www.volkskrant.nl/(...)ganda-vermoord.dhtmlquote:Homo-activist Oeganda vermoord
ANP/AFP 27/01/11, 10:42
KAMPALA - Een Oegandese homo-activist is woensdag vermoord in zijn woning net buiten de hoofdstad Kampala. David Kato stond vorig jaar op een homo-dodenlijst van een lokale krant, zei zijn advocaat donderdag.
Kato was actief voor de organisatie Seksuele Minderheden Oeganda. Volgens ooggetuigen drong een man zijn woning zijn binnen en schoot hem twee keer in zijn hoofd, voordat hij ervandoor ging, berichtte de BBC. Kato zou onderweg naar het ziekenhuis zijn overleden. De politie zoekt twee verdachten.
Foto's
Vorig jaar publiceerde een lokaal krantje foto's van homo's en lesbiennes met hun naam en adres erbij. Met de tekst 'Hang ze op. Ze werven nieuwe leden onder onze kinderen' werden de lezers van de Rolling Stone opgeroepen de mannen en vrouwen aan te vallen.
Hoofdredacteur Giles Muhame meende het land een gunst te verlenen. 'Het doel van onze krant is het kwaad in onze maatschappij te tonen', zei hij toen. Muhame pleit voor invoering van de doodstraf op homoseksualiteit.
Na de publicatie klaagden Kato en twee anderen het nieuwsblaadje met succes aan voor een schadevergoeding. Ook slaagden zij er via het hooggerechtshof in dat er een verbod is gekomen op het zwart maken van seksuele minderheden in media.
Onpartijdig
Mensenrechtenorganisatie Human Rights Watch heeft de politie in Oeganda opgeroepen 'de moord snel en onpartijdig' te onderzoeken.
Homoseksuele handelingen zijn verboden in het Centraal-Afrikaanse land. Straffen kunnen oplopen tot veertien jaar gevangenisstraf. Een parlementslid probeerde onlangs de doodstraf ingevoerd te krijgen in sommige gevallen.
Doet me erg denken aan hoe in Nederland de discussie over een andere seksuele minderheidsgroepering gevoerd wordt.quote:Op donderdag 27 januari 2011 14:17 schreef IHVK het volgende:
In Oeganda vinden ze dat ook
[..]
http://www.volkskrant.nl/(...)ganda-vermoord.dhtml
Als je het over pedofilie hebt , dat vind ik niet vergelijkbaar.quote:Op donderdag 27 januari 2011 14:46 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
[..]
Doet me erg denken aan hoe in Nederland de discussie over een andere seksuele minderheidsgroepering gevoerd wordt.
Dat moet ook vooral een minderheid blijven.quote:Op donderdag 27 januari 2011 14:46 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
[..]
Doet me erg denken aan hoe in Nederland de discussie over een andere seksuele minderheidsgroepering gevoerd wordt.
Ik moet zeggen dat ik al twee weken rondloop met een hardnekkig hoestje. Behoorlijk serieus dus!quote:Op donderdag 27 januari 2011 00:21 schreef guppertjegup het volgende:
Homoseksualiteit is een serieuze ziekte. moet je geen grapjes over maken..
quote:Op donderdag 27 januari 2011 18:21 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Dat moet ook vooral een minderheid blijven.
De robobank, is dat soms de partijkas van de PvdA?quote:Op donderdag 27 januari 2011 00:30 schreef tarantism het volgende:
[..]
het is de schuld vande robobank,
en ook een beetje van de gemeente
Roepen dat ze opgehangen moeten worden is natuurlijk bij beiden net zo erg.quote:Op donderdag 27 januari 2011 14:50 schreef IHVK het volgende:
[..]
Als je het over pedofilie hebt , dat vind ik niet vergelijkbaar.
Hangt er vanaf. Als de pedo praktiserend is dan vind ik het een stuk minder erg.quote:Op donderdag 27 januari 2011 19:22 schreef Rechtse_Hippie het volgende:
[..]
Roepen dat ze opgehangen moeten worden is natuurlijk bij beiden net zo erg.
Hihi goeie.quote:Op donderdag 27 januari 2011 19:27 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Hangt er vanaf. Als de pedo praktiserend is dan vind ik het een stuk minder erg.
Zo niet, dan wel natuurlijk. Aan die gevoelens kan zo iemand niets doen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |