Dat is het hem juist, die ouders maken dit niet graag bekend aan de buitenwereld vanwege de schaamte die ze voelen dat hun kind een mislukking is. Vanwege die schaamte durven ze geen hulp te zoeken omdat ze dus bang zijn dat mensen erachter komen. Dus houden ze het stil en blijven hun kind onderhouden in deze levensstijl.quote:Op vrijdag 3 december 2010 07:55 schreef Frag_adder het volgende:
[..]
Ik zal em vanavond eens kijkenMaar wtf, wat een apart fenomeen is dit.
Moedigen die ouders dit dan ook aan of zo, schoppen ze die kinderen niet de samenleving in
Haha, je moet nóóit denken dat je de eerste bent (of de enige) die iets bedacht heeftquote:Op vrijdag 3 december 2010 13:16 schreef ArcticBlizzard het volgende:
En ik maar denken dat ik origineel was.........
Ik ben bang dat als ik die serie afkijk dat ik mij ook zo een levensstijl ga aanmeten, het is immers altijd mijn droom geweest om zo een hentaigame te schrijven.quote:Op vrijdag 3 december 2010 13:27 schreef .Cake. het volgende:
[..]
Dat is het hem juist, die ouders maken dit niet graag bekend aan de buitenwereld vanwege de schaamte die ze voelen dat hun kind een mislukking is. Vanwege die schaamte durven ze geen hulp te zoeken omdat ze dus bang zijn dat mensen erachter komen. Dus houden ze het stil en blijven hun kind onderhouden in deze levensstijl.
Kijk de rest van de serie (N.H.K.) maar, wordt er al veel meer duidelijk
[..]
Haha, je moet nóóit denken dat je de eerste bent (of de enige) die iets bedacht heeft
quote:Op vrijdag 3 december 2010 14:07 schreef Frag_adder het volgende:
Ik kan pas weer maandag verder kijkendus mijn geduld wordt op de proef gesteld hier
Ssst, de N.H.K. kan je horen!quote:Op vrijdag 3 december 2010 16:00 schreef Ascendancy het volgende:
Stelletje trolls hiero. Beetje doen alsof een auto met anime-chicks erop niet kan en mij voor otaku uitmaken, maar ondertussen allemaal anime-ringtones
Is dit een complot ofzo?
Ik kijk geen pauperseries en derhalve snap ik deze leuke matige grap niet.quote:
Een ringtone is met een levensgrote anime vrouw met zaadvragende ogen in het openbaar rond rijdenquote:Op vrijdag 3 december 2010 16:00 schreef Ascendancy het volgende:
Stelletje trolls hiero. Beetje doen alsof een auto met anime-chicks erop niet kan en mij voor otaku uitmaken, maar ondertussen allemaal anime-ringtones
Is dit een complot ofzo?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |