Is dat niet een gebouw van Peeze koffie?quote:Op maandag 29 november 2010 13:52 schreef Michhas het volgende:
MENSEN MENSEN, het sneeuwde net een beetje op Ijselloord 2!
Wooohooo eindelijk![]()
Ik word er helemaal blij van
Nope, gebouw van Vitensquote:Op maandag 29 november 2010 14:01 schreef tomaat52 het volgende:
[..]
Is dat niet een gebouw van Peeze koffie?
Oh, ben in de war met ringoven.quote:
Hoe laat zou je kunnen komen? Vanavond ofzo?quote:Op maandag 29 november 2010 10:54 schreef Guppyfriend het volgende:
Dat kan welIk was lui vanmorgen en ben met de bus gegaan, maar ook dan kom ik langs je huis
Meestal heb ik de bus van rond 18:45 uur, als de treinen het goed doen. Dat zou dan iets van 19:00 uur zijn. Maar kan ook een kwartiertje later zijn... Met t OV weet je t maar nooit.quote:Op maandag 29 november 2010 14:57 schreef tliciouz het volgende:
[..]
Hoe laat zou je kunnen komen? Vanavond ofzo?
En stap je dan uit hiervoor of?quote:Op maandag 29 november 2010 15:00 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
Meestal heb ik de bus van rond 18:45 uur, als de treinen het goed doen. Dat zou dan iets van 19:00 uur zijn. Maar kan ook een kwartiertje later zijn... Met t OV weet je t maar nooit.
Jup, maar dat geeft niet. Als het weer zo doorgaat, ga ik toch niet meer fietsen van de weekquote:Op maandag 29 november 2010 15:11 schreef tliciouz het volgende:
[..]
En stap je dan uit hiervoor of?
En anders kom je hem zaterdag maar halen hoor, hoef je ook niet hier uit te stappen met de bus!quote:Op maandag 29 november 2010 15:16 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
Jup, maar dat geeft niet. Als het weer zo doorgaat, ga ik toch niet meer fietsen van de weekEn anders wordt het pas zaterdag, als ik boodschappen ga doen met de auto.
Trouwens, maak eens sneeuwfoto's!! Hier in Utrecht is nog niks te zien!
Ooh sneeuwquote:Op maandag 29 november 2010 15:22 schreef tliciouz het volgende:
[..]
En anders kom je hem zaterdag maar halen hoor, hoef je ook niet hier uit te stappen met de bus!
En foto :
[ afbeelding ]
De ijsbaan, waarschijnlijk is iedere beetje weg is na vannacht een ijsbaanquote:Op maandag 29 november 2010 15:31 schreef tliciouz het volgende:
En ik las vandaag ergens dat er in cranenvelt maandag de ijsbaan opent, waar zit die precies?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |