Precies ja, er had een gecombineerd oordeel moeten zijn. Nu was die eerste opdracht er puur voor de vorm.quote:Op vrijdag 26 november 2010 20:01 schreef Paul99 het volgende:
Slaat werkelijk nergens op, Rico en Pascal verknallen de eerste opdracht en gaan gewoon door. Bah, komt echt niet geloofwaardig meer over.
dat jaquote:Op vrijdag 26 november 2010 20:03 schreef Starfish het volgende:
Peggy, Kay en Noury hadden hier moeten staan bij die laatste proef. uitroepteken, punt.
Verpest echt mijn kijkplezier, die onbegrijpelijke scoring..
net als met eerdere opdrachten, Kay die kookt de sterren van de hemel, heeft 1 mindere dag en is pleitosquote:Op vrijdag 26 november 2010 20:02 schreef Dekatria het volgende:
[..]
Precies ja, er had een gecombineerd oordeel moeten zijn. Nu was die eerste opdracht er puur voor de vorm.
Degene die het opic sluit, opent het nieuwe deel. Da's algemeen bekend.quote:Op vrijdag 26 november 2010 20:02 schreef roos85 het volgende:
[..]
maakt dat wat uit dan?
zaag eens niet zo
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |