Dat is idd een leuk idee geweest maar denk je nou echt dat ik (of iemand anders) iedere keer ga kijken of die gene op de kaart staat? Het is een kleine moeite (vind ik) om t er meteen even bij te zetten. Ik hoef het ook niet te zeggen want ik kan ze dan makkelijk naar mn profiel verwijzen. Mja net alsof men daar op zit te wachten.quote:Op vrijdag 26 november 2010 23:54 schreef Pino112 het volgende:
[..]
Als je de userkaart in de OP eens bekijkt, zie je dat ik in Nieuwleusen woon.
Ja, die kunnen we vergeten. Het was leuk geprobeerd van Moeder Natuurquote:Op zaterdag 27 november 2010 09:52 schreef dimage het volgende:
storm van dinsdag lijkt er weer 1 van categerie glaswater te worden
Ik voorspel een Tmin -23 in december.quote:Op zaterdag 27 november 2010 10:19 schreef horned_reaper het volgende:
Jeetje wat was het koud vannacht! ....
bijna -9 :s
Idd scheelt veel. In het westen is de winter nergens te bekennen, vannacht een min temperatuur van 1.7 hier. De nacht ervoor net vorst gehad. Ik was hier al min of meer vanuit gegaan. Het zal me ook nog steeds niet verbazen als de Bilt geen ijsdagen krijgt, ondanks wat de modellen zeggen. Het zou kunnen, maar wordt krap de komende dagen. Woensdag, donderdag en vrijdag lijkt de temperatuur veel te laag ingeschat door het ontstaan en niet afsmelten van een sneeuwdek. Eerst nog maar eens zien of dat er überhaupt komt.quote:Op zaterdag 27 november 2010 10:25 schreef Outpost76 het volgende:
Niet te geloven hoe het kan schelen in temperatuur in 1 landje
In Groningen ligt dat dek er in ieder geval al 2 dagen.quote:Op zaterdag 27 november 2010 10:40 schreef Schuifpui het volgende:
[..]
Idd scheelt veel. In het westen is de winter nergens te bekennen, vannacht een min temperatuur van 1.7 hier. De nacht ervoor net vorst gehad. Ik was hier al min of meer vanuit gegaan. Het zal me ook nog steeds niet verbazen als de Bilt geen ijsdagen krijgt, ondanks wat de modellen zeggen. Het zou kunnen, maar wordt krap de komende dagen. Woensdag, donderdag en vrijdag lijkt de temperatuur veel te laag ingeschat door het ontstaan en niet afsmelten van een sneeuwdek. Eerst nog maar eens zien of dat er überhaupt komt.
Is er gewoon, ik heb hem net gezien.quote:Op zaterdag 27 november 2010 10:58 schreef ZoKanIkHetOok het volgende:
Misschien een domme vraag, maar waarom is er nog geen pluim?
quote:Op zaterdag 27 november 2010 10:58 schreef ZoKanIkHetOok het volgende:
Misschien een domme vraag, maar waarom is er nog geen pluim?
quote:Op zaterdag 27 november 2010 10:55 schreef meteo-online het volgende:
Wat gedaan met de kou? KNMI gaat uit an Hirlam 00u, dan zou ik het zeggen. Maar nieuwe kaarten laten goede diepvries zien!! Hier de pluim
Het Noorden heeft idd beter papieren. Ik heb het voornamelijk over het midden en westen. Als je de ijsgroei bekijkt op winterplaza.nl, zie je ook terug komen hoe het steeds wordt uitgesteld. Een paar dagen geleden, woensdag volgens mij, waren er veel berichten over schaatsen. Toen zei ik nog dat het onwaarschijnlijk was en dat er volgens de ijspluim pas van zondag een dun laagje zou ontstaan. Nu begint het pas dinsdag.quote:Op zaterdag 27 november 2010 10:49 schreef horned_reaper het volgende:
[..]
In Groningen ligt dat dek er in ieder geval al 2 dagen.
Van welke site(s) halen jullie die pluimen?quote:Op zaterdag 27 november 2010 11:00 schreef Schuifpui het volgende:
[..]
Is er gewoon, ik heb hem net gezien.
http://www.weerplaza.nl/15daagseverwachting/quote:Op zaterdag 27 november 2010 11:10 schreef Integreerbeer het volgende:
[..]
Van welke site(s) halen jullie die pluimen?
Midden is kouder hoorquote:Op zaterdag 27 november 2010 11:13 schreef horned_reaper het volgende:
[..]
http://www.weerplaza.nl/15daagseverwachting/
Doot op "Expert weergave" te klikken krijg je de originele versie van de pluimen.
En rechts kun je de plaats van de pluim aanklikken.... voor een goede koude pluim zou ik noord-oost aanklikken
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |