Daar wil ik dus vanmiddag eens voor gaan kijkenquote:Op woensdag 24 november 2010 12:10 schreef lurf_doctor het volgende:
Gisteren 2 geheugenstickjes (4GB) gescoord voor 6,5 per stuk
Sloffenquote:Op woensdag 24 november 2010 13:59 schreef Marijkezwolle het volgende:
USB sticks waren op, maar waren net aangeleverd (en nog niet uitgepakt), dus morgenvroeg maar even heenAl heb ik wel weer Noorse sloffen
![]()
Misschien heb je al iets gekocht, maar voor het geval niet... Bij de Blokker heb je een curver naaidoos voor 9,99 (staat ook in de folder op de site). Best een mooiequote:Op dinsdag 23 november 2010 20:00 schreef ChatGirl het volgende:
Ok, een long shot. Maar heeft Action ook naaikoffers/dozen? En dan van die ouderwetse, niet van die kleine of van hout. Mijn moeder heeft er eentje met een dubbele bodem, van kunststof (en groot). Maar alles wat ik kan vinden zijn van die kleine dozen, waar alleen wat garen en naald in kan en geen stof, scharen, knopen etc.
hmm.. ok die dingen liggen dus niet waar ik dacht dat ze zouden liggen. Zal van het weekend de kast nog eens uitspitten maar ik vrees dat ze foetsie zijn!quote:Op dinsdag 23 november 2010 19:34 schreef jUsTmE13o2 het volgende:
[..]
ja hoor ze hebben gwone ballonnen en van die figuurdingen (van die lange). ik heb volgens mij (weet niet 100% zeker moet ff zoeken dan) nog wat balonnen met '50' erop over (mijn mama was in de zomer 50 geworden en deze had ik toen via marktplaats gekocht), als je ze wilt moet je maar even een berichtje sturen dan stuur ik ze naar je op..
Het is voor een surprise, maar m'n moeder vind deze niet zo handig (deze heeft ze nu namelijk in bruikleen). Maar toch bedankt!quote:Op woensdag 24 november 2010 18:08 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Misschien heb je al iets gekocht, maar voor het geval niet... Bij de Blokker heb je een curver naaidoos voor 9,99 (staat ook in de folder op de site). Best een mooieWeet niet of hij groot genoeg is, maar ik dacht ik meld het toch even
Ja het is altijd heel persoonlijk zoiets met vakjes of je het handig of niet vindt, of dat het de juiste indeling heeftquote:Op woensdag 24 november 2010 18:38 schreef ChatGirl het volgende:
[..]
Het is voor een surprise, maar m'n moeder vind deze niet zo handig (deze heeft ze nu namelijk in bruikleen). Maar toch bedankt!
Als ze het hebben denk ik dat het bij de kantoor/schoolspullen ligt. Maar ik heb het nog nooit gezien, ben ook erg benieuwd nu of ze het hebbenquote:Op woensdag 24 november 2010 19:19 schreef Nagelschaartje het volgende:
Ik ga morgen weer even langs, ik wil die sloffen!![]()
![]()
Daarbij heb ik wat sintkadootjes nodig voor m'n werk, weet iemand toevallig of ze bij Action briefpapier hebben? En zo ja, liggen die dan bij de kantoorartikelen, bij de creahoek of de crea-voor-kinderen-hoek?
quote:Op woensdag 24 november 2010 23:56 schreef pgrferrari het volgende:
Ohw en Pisces post hier ook
Action
Hihihiquote:
quote:Op donderdag 25 november 2010 08:13 schreef Marijkezwolle het volgende:
[..]
Hihihi
Heb gisteren me trouwens naast de sloffen nog helemaal uitgeleefd
Ik ben dol op de actionquote:
Geen flauw idee, weet dat de fleecedekens rond de 4 euro kosten, dus ik gok de plaids een euro of 5-7, zoiets..quote:Op donderdag 25 november 2010 11:27 schreef GimmeGore het volgende:
Weet iemand wat een plaid kost bij de Action?
(het is voor de honden om op te liggen, dus erg duur hoeven ze niet te zijn)
ik heb gehoord dat ze het wel hebben, maar zelf niet gezien. ik was laatst bij de stickertjeshoek (wat dus ook bij het speelgoed is..) en daar lag het niet, dacht ik. Misschien inderdaad bij die crea hoek waar ook dingen liggen om kaarten te maken?quote:Op woensdag 24 november 2010 23:54 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Als ze het hebben denk ik dat het bij de kantoor/schoolspullen ligt. Maar ik heb het nog nooit gezien, ben ook erg benieuwd nu of ze het hebben
Ik heb afgelopen zondag mijn haar geverfd met deze verf van het merk El Cheapo (oh nee, Holidayquote:Op donderdag 25 november 2010 22:02 schreef WishUponAStar het volgende:
Ik heb pas de haarverf '24 karaats' van Holiday gekocht
Ik heb veel ervaring met haren verven maar absoluut niet met dit merk en deze kleur!
Het is een best wel lichte kleur. Ik heb hem gekocht om het oranje in m'n geblondeerde haar wat op te heffen.
Weet iemand of dit zal werken met deze kleur? Beter nog, heeft iemand deze kleur al eens gebruikt?
Ik heb die El Cheapo dus wel eens gebruikt maar gebruik altijd een kleur die dicht bij de mijne ligt (alleen met de naam goud erin om mji haarkleur wat warmer te krijgen). Heb wat korter haar en het groeit snel dus wat betreft uitgroei weinig zorgen.quote:Op donderdag 25 november 2010 23:21 schreef BBQ-kip het volgende:
[..]
Ik heb afgelopen zondag mijn haar geverfd met deze verf van het merk El Cheapo (oh nee, Holiday)
Ik heb flink geblondeerd haar en had forse uitgroei (2,5 cm ofzo) met vrij donker asblond haar. Ik deed blonderen altijd bij de kapper voor veel geld, omdat ik er van overtuigd was dat het beter was.
Een collega van me vertelde dat ze al een jaar of 2 elke 2 weken haar haar verft met die Holiday verf, voor 1,59 euro per pakje. Ze heeft deels grijs haar en deels nog donker haar en wil perse geen uitgroei, vandaar elke 2 weken. Zij gebruikt de kleur Champagne.
Op haar aanraden heb ik ook dit kapitaal uitgegeven voor deze verf, maar heb de allerlichtste kleur meegenomen (met "Pools blonde hoer" op de voorkant), volgens mij heette deze kleur "Hell" ofzoiets.
Het werkte perfect, rook lekker, makkelijk in gebruik en was eigenlijk erg zacht voor mijn haar, zachter dan wanneer ik het bij de kapper had laten doen.
Ik heb eerst mijn uitgroei ingesmeerd en de laatste 10 minuutjes mijn hele haar. Ziet er echt netjes uit en voelt zacht. Ik ben geen Poolse hoer nu, maar heb wel lekker blonde krullen
haha tranen over mn wangen van het lachen :pquote:Op donderdag 25 november 2010 23:21 schreef BBQ-kip het volgende:
[..]
Ik heb afgelopen zondag mijn haar geverfd met deze verf van het merk El Cheapo (oh nee, Holiday)
Ik heb flink geblondeerd haar en had forse uitgroei (2,5 cm ofzo) met vrij donker asblond haar. Ik deed blonderen altijd bij de kapper voor veel geld, omdat ik er van overtuigd was dat het beter was.
Een collega van me vertelde dat ze al een jaar of 2 elke 2 weken haar haar verft met die Holiday verf, voor 1,59 euro per pakje. Ze heeft deels grijs haar en deels nog donker haar en wil perse geen uitgroei, vandaar elke 2 weken. Zij gebruikt de kleur Champagne.
Op haar aanraden heb ik ook dit kapitaal uitgegeven voor deze verf, maar heb de allerlichtste kleur meegenomen (met "Pools blonde hoer" op de voorkant), volgens mij heette deze kleur "Hell" ofzoiets.
Het werkte perfect, rook lekker, makkelijk in gebruik en was eigenlijk erg zacht voor mijn haar, zachter dan wanneer ik het bij de kapper had laten doen.
Ik heb eerst mijn uitgroei ingesmeerd en de laatste 10 minuutjes mijn hele haar. Ziet er echt netjes uit en voelt zacht. Ik ben geen Poolse hoer nu, maar heb wel lekker blonde krullen
Ik heb nog eens gekeken in het badkamervuilnisbakje en de correcte naam van mijn Pools blonde haarkleur is "Pearl".quote:Op vrijdag 26 november 2010 15:40 schreef trovey het volgende:
Ik gerbuik die El
[..]
Ik heb die El Cheapo dus wel eens gebruikt maar gebruik altijd een kleur die dicht bij de mijne ligt (alleen met de naam goud erin om mji haarkleur wat warmer te krijgen). Heb wat korter haar en het groeit snel dus wat betreft uitgroei weinig zorgen.
Als ik dit soort dingen lees ben ik altijd zo blij dat ik sinds anderhalf jaar in een eengezinswoning woon zonder bovenburen. En mijn buren aan de zijkanten zijn 80+ en knippen onze heg (wij doen het zelf voor hun gevoel niet netjes genoeg heb ik het ideequote:
ik heb nu net ff de bon erbij gepakt en daar staat op: dms homeshoes mt 36-41. dus 41 is het grootste denk ik.quote:Op vrijdag 26 november 2010 08:45 schreef Rewimo het volgende:
Tot welke maat gaan die sloffen eigenlijk?wil ze ook wel
hmm liftplassers hebben we hier gelukkig niet (euhm.. we hebben geen liftquote:Op vrijdag 26 november 2010 16:19 schreef BBQ-kip het volgende:
[..]
Als ik dit soort dingen lees ben ik altijd zo blij dat ik sinds anderhalf jaar in een eengezinswoning woon zonder bovenburen. En mijn buren aan de zijkanten zijn 80+ en knippen onze heg (wij doen het zelf voor hun gevoel niet netjes genoeg heb ik het idee) en brengen zelfgebakken speculaas.
Wij verblijden ze dan met een lekker potje Iron Maiden/Rammstein uit de speakers en af en toe een stuk zelfgebakken appeltaart
Da's toch heel anders dan mijn vorige woning (appartement), waar ik een buurman had met een hele enge afgekeurde politiehond en een andere dementerende buurman die steeds vaker in/om de lift ging plassen...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |