Luister naar papa! Anders komt ibrahim langsquote:Op woensdag 24 november 2010 18:38 schreef Zeroku het volgende:
Het begint weer. Net nu ik moet eten
.
Fucking Hell!!quote:Op woensdag 24 november 2010 18:40 schreef Djokotron het volgende:
[..]
Luister naar papa! Anders komt ibrahim langs
Ook pasta hier, uiteraard met een lekker sausje en dagverse groenten! En afgemaakt met verse basilicumquote:Op woensdag 24 november 2010 18:00 schreef roos85 het volgende:
wat hebben jullie vandaag gegeten?
ik heb een pastaatje met een mootje van tonijn, in stukjes, vergezeld door een gesnipperd sjalotje en paprikaatje, aangemaakt met een sausje van pesto
saus isquote:Op woensdag 24 november 2010 18:44 schreef Sideshowbobbie het volgende:
[..]
Ook pasta hier, uiteraard met een lekker sausje en dagverse groenten! En afgemaakt met verse basilicum
Altijd! Als ik geen of te weinig saus heb, ben ik bang dat Jaspers opeens achter me staat die schreeuwt ''Geef me SAUS!!!''quote:
Chef Jaspers maakt wel indruk hequote:Op woensdag 24 november 2010 18:48 schreef Sideshowbobbie het volgende:
[..]
Altijd! Als ik geen of te weinig saus heb, ben ik bang dat Jaspers opeens achter me staat die schreeuwt ''Geef me SAUS!!!''
Ruik het wel ja.quote:Op woensdag 24 november 2010 19:02 schreef roos85 het volgende:
krijgen nou de hele week van die lunch opdrachten?
dan moet je je keuken verbouwenquote:Op woensdag 24 november 2010 19:03 schreef Sideshowbobbie het volgende:
Ik bedenk me nu he, ik kook bijvoorbeeld elektrisch. Wat moet ik dan met een gasfornuis als prijs
Een echte kok kookt met gas.quote:Op woensdag 24 november 2010 19:03 schreef Sideshowbobbie het volgende:
Ik bedenk me nu he, ik kook bijvoorbeeld elektrisch. Wat moet ik dan met een gasfornuis als prijs
Er is hier geen gasaansluitingquote:
er zijn er hele theorieën op los gelatenquote:Op woensdag 24 november 2010 19:04 schreef megamandy het volgende:
ik weet niet zeker of het al eens verteld was, heb dit topic net pas ontdekt.
Maar het silhouette van topchef vind ik op het hoofd van Pascal lijken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |