zeker leuk, tenzij ze niet kan zoenen. Dan is de lol er snel vanaf. maar ja theres only one way to find outquote:Op woensdag 24 november 2010 16:02 schreef Catbert het volgende:
[..]
Het is voor mij geen scoringsdrang, zoenen is leuk
quote:Op woensdag 24 november 2010 16:46 schreef Silenus het volgende:
Nou, geen idee wat de dresscode eigenlijk is op zo'n premiere/gala-ding, maar ik heb gewoon een pak aan met m'n overhemd een beetje open. Wil wel een béétje cool blijven.
Ik ben benieuwd wat voor rare avond dit gaat worden, ajus!
quote:Stropdasdragers aller landen verenigt u: werpt het touw af dat u hindert! Zet uw nek op het spel! Bevrijdt u en waagt u in het openboordenparadijs!
Ik bedoel: Claus zegt, zonder stropdas is cool.quote:Op woensdag 24 november 2010 17:26 schreef Silenus het volgende:
Die heb ik niet eens bij me.Het diner is pas na de voorstelling, dus zo op a'dam cd's nog wel even een snack naar binnen snaaien.
Zo is het.quote:Op woensdag 24 november 2010 14:47 schreef love_sharon het volgende:
[..]
Als die aantrekkingskracht er is lukt je dat toch wel.
Ik vind het maar stomme smoesjes om te zeggen ik wil haar laten wachten blabla dat betekent in bijna alle gevallen dat je te onzeker erover was.
quote:Ik ben hier om een leuk mensen kan vind misschien kan veel
zure matties? que?quote:Ik ben angela en zoek matties
19 jaarquote:Alleenstaande moeder is het zat om afgewezen te worden vanwege mijn lieve zoontje
geen foto en geen profielinfo.. aantrekkelijk aanbod hoorquote:Hai mannen wil je een date?
dus ook opa maakt nog kans!quote:waar je woont maakt niet uit
wat je leeftijd is maakt ook niet uit!
Hahaha, 'hey dame 1! hoe is eh... ehhhm.... euhquote:Op woensdag 24 november 2010 23:04 schreef love_sharon het volgende:
Pas maar op dat als je ze straks ontmoet niet dame 1 of dame 2 noemt
Zou me niks verbazen als hij inmiddels lepeltje-lepeltje met zijn gala dame ligt. Lucky basterdquote:Op donderdag 25 november 2010 01:30 schreef brunette82 het volgende:
En, is Silenus weer eens blijven hangen bij de gala dame?
Ben op dit moment geen lid. Vroeger wel betalend lid geweest...quote:Op donderdag 25 november 2010 05:51 schreef Friek_ het volgende:
Zomaar een vraag: wie betaalt er hier eigenlijk voor z'n lidmaatschap voor de datingsite?
niet dat ik me kan herinnerenquote:Op donderdag 25 november 2010 01:28 schreef brunette82 het volgende:
een lang verhaal, en uiteindelijk willen we allemaal weten: is er gezoend?
Leuk verhaal, maar wat is de conclusie?quote:Op donderdag 25 november 2010 00:17 schreef 3rdRock het volgende:
Goedenavond Lieverds,
(bijna) speciaal voor jullie nog even mijn pc'tje aangeslingerd voor een kleine "date"verslagje. Of de dame in kwestie zichzelf bekend wil maken laat ik aan haar over
Natuurlijk ga ik met de trein. We hebben in het prachtige Zwolle afgesproken aangezien dat zo lekker centraal zit. In de trein lees ik een fijne John Grisham en luister ik wat muziekjes. Het uurtje vliegt voorbij en dan stap ik de trein uit. Ik weet dat ze er al zou moeten zijn, maar ik heb geen idee hoe ze eruit ziet. Herkenningspunten heeft ze ge-smst dus ik kijk goed om mij heen en loop langzaam met de stroom mee het perron af richting het stationsplein. DAar blijf ik staan en kijk om mij heen. Ik zie iemand staan die aan de beschrijving voldoet, maar om daar nu zomaar om er nu zomaar op af te stappen....Dus ik besluit even te wachten en zie haar smsen. Daar ik niets binnenkrijg besluit ik zelf te smsen. Net als ik op "verzenden" druk komt er een sms binnen: "heb je een bril op?". Ik kijk opzij en zie de jongedame waarvan ik dacht dat het mijn blind date wel eens zou kunnen zijn mijn kant op kijken en glimlachen. Ze is het dus.
Ik stap op haar af, steek mijn hand uit en dit gebaar wordt beantwoord. We noemen onze namen en ik opper om maar meteen een restaurantje op te zoeken. Het is kwart over 18 en mijn buikje knort. Zij heeft viavia een adresje van een Mexicaans restaurantje opgeduikeld. Ik tover mijn GSM tevoorschijn om meteen op de kaart te kijken waar we heen moeten en gezellig keuvelend stiefelen we het station uit.
Ik ken Zwolle gelukkig op mijn duimpje (wahahahah), maar wonder boven wonder verdwalen we niet, al hadden we broodkruimels moeten strooien....Goed, bij de Mexicaan aangekomen doet zij, assertief als ze is, de deur open en we kuieren naar binnen. Zij hosselt een tafeltje, we gaan zitten en raken in een geanimeerde conversatie over werk en vrije tijd, u kent het wel, en net als we denken"wat duurt dat lang!" komt de sympathieke kelner met een mandje tortillachips, 3 dipsauzen en de vraag wat we willen drinken. Een cola light en een sinas worden besteld en de kaart wordt gelezen. Zij kist voor een 3tal gerechtjes op 1 bord en ik besluit gek te doen en te kiezen voor muslos sonajero nogwattos. Terwijl we wachten op de gerechten vliegen de koetjes en de kalfjes over tafel.
Het eten wordt gebracht en verorberd en ik heb nog steeds honger en besluit cheesecake te bestellen. Cappucino erbij en voor mevrouw een verse muntthee, oftwel heet wat met struik). Ook dit verdwijnt in onze magen en we kijken eens op onze klokken. mmm, tis gezellig maar we moeten er vroeg uit.....we vragen de rekening, betalen verlaten het etablissement.
Vervolgens begint de terugreis naar 't station. En daar waren de broodkruimels van pas gekomen. We zijn zeker 3 keer verkeerd gelopen en daardoor miste ik mijn trein. Zij gelukkig niet en ze verdween met een "Tot op Fok!" aan de horizon, mij achterlatend op Zwolle Centraal.
dus.
ben ik niet de enige die dat dus ook dachtquote:Op donderdag 25 november 2010 01:41 schreef Provinciaaltje het volgende:
[..]
Zou me niks verbazen als hij inmiddels lepeltje-lepeltje met zijn gala dame ligt. Lucky basterd
Ik, drie maanden voor iets van 40 euro.quote:Op donderdag 25 november 2010 05:51 schreef Friek_ het volgende:
Zomaar een vraag: wie betaalt er hier eigenlijk voor z'n lidmaatschap voor de datingsite?
Lucky? Geluk dwing je af.quote:Op donderdag 25 november 2010 09:27 schreef brunette82 het volgende:
[..]
ben ik niet de enige die dat dus ook dacht
Ook enkele keren gehad, eerst stuur je elkaar een paar leuke enthousiaste berichtjes waarin zij ook aangeeft het leuk te vinden wat af te spreken, vervolgens hoor je helemaal niets meer. Dat is wel typisch het wispelturige van vrouwen, maar ja het is en blijft internet natuurlijk. Een afspraak is snel gemaakt maar ook snel gecancelled.quote:Op woensdag 24 november 2010 22:52 schreef GlenSpey het volgende:
Even een update voor de geinteresseerden:
- Dame 2 op jullie aanraden een voorstel gedaan om iets leuks te gaan doen. Ze stuurde terug dat ze het daarvoor te vroeg vindt, wat ik ook eigelijk wel had verwacht. Denk niet dat ik er nog veel moeite in ga stoppen... ze neemt me toch iets te weinig initiatief ook qua gesprekken dus
- Dame 3 (die van de 2 berichten die ik niet mocht sturen) heeft inderdaad niet meer gereageerd. Ondanks mijn 'fout' blijf ik het een vreemd verhaal vinden. Eerst zo'n uitgebreide, leuke, spontane mail sturen en dan gewoon helemaal niks meer laten horen![]()
- Dame 4 heeft mij toegevoegd op msn. Ik heb haar gisteravond een mailtje gestuurd maar daar is nog geen antwoord op gekomen, heb haar vandaag ook niet online gezien dus ik verwacht dat dat later nog wel komt.
- Dame 5 die interesse toonde heb ik eveneens gisteravond mijn emailadres via RP gestuurd, maar daar heb ik ook nog niks van terug gezien. Ben er, gezien haar foto die 'op verzoek' pas later zichtbaar kwam, ook niet heel rouwig om moet ik eerlijk bekennen![]()
- Dame 6 toonde zojuist wederzijdse interesse. Leuk want bij deze hoopte ik daar stiekem al op. Nouja, dat hoop ik bij iedereen die ik een bericht stuur natuurlijk, maar omdat een groot deel toch niks terugstuurt hoop je t bij sommigen net wat meer dan bij anderen![]()
En ik ga vrolijk verder met sturen. Het mag er nu misschien op lijken dat ik heel erg veel vrouwen mails stuur omdat ik heel wanhopig op zoek ben, maar dat is niet zo. Ik merk namelijk dat door mijn aandacht meer te verspreiden ik me er minder aan stoor als dingen dan niet gaan zoals ik ze voor ogen had
welke site ben jij lid van?quote:Op donderdag 25 november 2010 10:06 schreef macondo het volgende:
[..]
Ik, drie maanden voor iets van 40 euro.
Ik zou niet willen daten met een vrouw die zelf betaalt voor het lidmaatschap, en die met mij zou willen daten als ik gratis lid zou zijn.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |