Maar ze kunnen je contract niet tussentijds wijzigen.quote:Op zondag 28 november 2010 18:12 schreef Stuart het volgende:
[..]
T-Mobile zal op den duur ook volgen. Hier hebben ook Orange en 02 datalimieten. Heel normaal eigenlijk en een limiet van 1GB is meer dan zat. Echt geen reden om af te haken
Ik heb niet eens gesynced. Gewoon telefoon aangesloten en het was al weer terug.quote:Op zondag 28 november 2010 18:19 schreef eleusis het volgende:
Alle muziek leeg bij upgraden naar 4.2. Daarna syncen en het is er weer.
Gebeurde zowel op m'n iPhone als op m'n iPod. Lekker getest dan.
Ja, misschien was gewoon even wachten ook wel genoeg geweest. Zo van een database-bestand dat geüpdatet moest worden of zo.quote:Op zondag 28 november 2010 18:32 schreef boem-dikkie het volgende:
[..]
Ik heb niet eens gesynced. Gewoon telefoon aangesloten en het was al weer terug.
Ja, misschien heb je wel gelijk. Begrijp alleen niet waarom T-Mobile als enige straks zoiets aan zou blijven biedenquote:Op zondag 28 november 2010 18:17 schreef WSquater het volgende:
[..]
Maar ze kunnen je contract niet tussentijds wijzigen.daarnaast hebben ze al aangegeven dat zij juist meer toekomst zien in (onder andere) abonnementen zonder een limiet. In sommige landen is het wel heel normaal ja, maar in Nederland eigenlijk helemaal niet.
In veel landen hebben bedrijven ook een datalimiet op 'normaal internet' thuis. Als ze zoiets hier zouden flikken dan zou iedereen dat bedrijf gigantisch afkraken.
Het is niet weg dus de bug is niet zo heel groot. Ik had het overigens niet bij mijn iPhonequote:Op zondag 28 november 2010 18:19 schreef eleusis het volgende:
Alle muziek leeg bij upgraden naar 4.2. Daarna syncen en het is er weer.
Gebeurde zowel op m'n iPhone als op m'n iPod. Lekker getest dan.
Zou het?quote:Op zondag 28 november 2010 18:31 schreef mindyourstep het volgende:
Morgen worden ze massaal geleverd door nederland
Hoeveel stappen zouden er zijn?quote:Op maandag 29 november 2010 09:59 schreef mindyourstep het volgende:
Parcel out for delivery.
Schiet niet op dus
Meestal als dat er staat bij mij komt hij dezelfde dag nog. Denk dat het vanwege de drukte dan vandaag wordt voor jou.quote:Op maandag 29 november 2010 10:31 schreef mindyourstep het volgende:
Denk het niet. De Nederlandse bestelstatus zegt :
Zending ontvangen op distributievestiging
Dit is bij mij al vanaf zaterdag zo. Wel is me beloofd dat deze vandaag bezorgd zou worden.
Dus neem ik dat maar aan
Ik heb vanochtend even gebeld en ze zeiden dat op zaterdag nooit rembouwsleveringen worden gedaan. Heb ik dus de hele zaterdag voor jan lul zitten wachten. Bij mij staat er nu ook: chauffeur onderweg. Ik begrijp het verschil tussen 'pakket zit in afleverroute' en 'chauffeur is onderweg' niet, maargoedquote:Op maandag 29 november 2010 10:54 schreef boem-dikkie het volgende:
[..]
Meestal als dat er staat bij mij komt hij dezelfde dag nog. Denk dat het vanwege de drukte dan vandaag wordt voor jou.
iPhone 4 is dus truly magical. Android mist deze functie!!! Nog een reden om iPhone te kopen.quote:Op maandag 29 november 2010 11:05 schreef lj_lightning het volgende:
Hebben meer mensen last van gehad? http://discussions.apple.(...)ID=12672287&tstart=0
Mijn iPhone had er zin in en heeft mensen uit mijn contactlijst geprobeerd te bellen... om half 4 snachts![]()
Terwijl ik gewoon sliep
* was al bang dat ie in zijn slaap op knopjes had gedrukt
Had je kunnen weten toch?quote:Op maandag 29 november 2010 12:30 schreef mindyourstep het volgende:
Verdomme, chauffeur net langs geweest.
Ik moest 140 euri cash betalen.
Hij had geen pinautomaat pffffffffffffffffffffffffffffffftttt
quote:Amsterdam krijgt Apple Store
Nederland krijgt een eigen Apple Store. Apple zal een eigen vestiging openen in onze hoofdstad Amsterdam. In Nederland hebben we tot nog toe uitsluitend resellers, maar nog geen Store van Apple zelf.
In een aantal Europese hoofdsteden zitten ze al, zo zit de grootste aan de Covent Garden in Londen. Een tijd lang gingen er al geruchten rond dat Apple een Store in Amsterdam wilde gaan openen. Maar nu is het zeker, in de lente van 2011 gaat hij open in het Hirschgebouw aan het Leidseplein in Amsterdam.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |