Dat kan ook nog eens.quote:Op maandag 22 november 2010 03:09 schreef mylifeisgrey het volgende:
[..]
ik denk dat van die 5% die als maagd sterft, een zeer groot deel 'te jong' is overleden
Ach kom, zo'n ramp is 24 ook weer niet.quote:Op maandag 22 november 2010 19:33 schreef fenixs het volgende:
24 is de leeftijd dat je iemand van hetzelfde geslacht maar moet uitproberen.. en anders..
Aan de hand van Aristoteles z'n logische systeem moet ik hieruit opmaken dat hoerenlopers mensen met ernstige geestelijke problemen zijn ?quote:Op maandag 22 november 2010 19:34 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Dat kan ook nog eens.
Of echt mensen met ernstige geestelijke problemen.
Al kan je hoerenlopers ook geen maagd meer noemen natuurlijk....
Ik bedoel, als je naar het verleden kijkt. Spanje raakt nooit ver.quote:Op maandag 22 november 2010 19:33 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
De meeste mensen hadden die kans juist groot ingeschat.
Nee, ik bedoelde dat ik dus niet weet of hoerenlopers bij die 5% horen, terwijl zij zichzelf misschien wel als maagd zien omdat ze nooit een echte vriendin hebben gehad, enkel hoeren.quote:Op maandag 22 november 2010 19:45 schreef AmorFati het volgende:
[..]
Aan de hand van Aristoteles z'n logische systeem moet ik hieruit opmaken dat hoerenlopers mensen met ernstige geestelijke problemen zijn ?
Ze hadden het EK toch gewonnen?quote:Op maandag 22 november 2010 19:50 schreef Bonzai. het volgende:
[..]
Ik bedoel, als je naar het verleden kijkt. Spanje raakt nooit ver.
Ja dan wordt de TS vanzelf wel homo ja...quote:
OK, vervang WK 2010 dan door EK 2008 en de theorie kloptquote:Op maandag 22 november 2010 20:19 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Ze hadden het EK toch gewonnen?
Daarom dacht men dat ze op het WK ook ver konden komen of zelfs winnen.
Ja zo kan ik het ook!quote:Op maandag 22 november 2010 20:47 schreef Bonzai. het volgende:
[..]
OK, vervang WK 2010 dan door EK 2008 en de theorie klopt
Gemengde sport.quote:Op maandag 22 november 2010 20:31 schreef Catbert het volgende:
[..]
Ja dan wordt de TS vanzelf wel homo ja...
Dat is dus een mythe. Je leert juist (uit verhalen gehoord van vrienden die hetzelfde hebben gedaan) dat het een enorme ego boost geeft. Je bent immers met een dame alleen en naakt en je hebt, het belangrijkste, coïtus.quote:Op maandag 22 november 2010 21:20 schreef mranon het volgende:
Naar de hoeren gaan heeft die jongen toch niks aan? Dan leert ie nog steeds niet hoe ie een meisje aan moet spreken en aan moet geven wel verder met haar te willen.
Ik zit overigens in exact dezelfde situatie.
Het is een vicieuze cirkel, hij denkt 'ik heb nog nooit seks gehad, hoe kan ik nu ooit een vrouw in bed krijgen', en terecht, want ik zou ook niet met een vierentwintig jarige maagd naar bed willen. Als gevolg van deze gedachte duurt het dus nóg langer voor hij seks krijgt, of gewoon nooit. Omdat 'ie niet durft. Bang dat ie niet goed is, of bang dat de vrouw in kwestie door heeft dat hij het nog nooit heeft gedaan en hem als loser ziet.quote:Op maandag 22 november 2010 21:20 schreef mranon het volgende:
Naar de hoeren gaan heeft die jongen toch niks aan? Dan leert ie nog steeds niet hoe ie een meisje aan moet spreken en aan moet geven wel verder met haar te willen.
Ik zit overigens in exact dezelfde situatie.
Ja ik maak mij daar dus niet zo druk om, als ik een leuk meisje leer kennen en dat wordt alleen niks omdat ik nog maagd ben vind ik haar gewoon triestquote:Op maandag 22 november 2010 21:29 schreef Taurus het volgende:
[..]
Het is een vicieuze cirkel, hij denkt 'ik heb nog nooit seks gehad, hoe kan ik nu ooit een vrouw in bed krijgen', en terecht, want ik zou ook niet met een vierentwintig jarige maagd naar bed willen. Als gevolg van deze gedachte duurt het dus nóg langer voor hij seks krijgt, of gewoon nooit. Omdat 'ie niet durft. Bang dat ie niet goed is, of bang dat de vrouw in kwestie door heeft dat hij het nog nooit heeft gedaan en hem als loser ziet.
Als 'ie het nou al eens gedaan heeft met een escort komt hij in ieder geval niet meer voor verrassingen te staan en kan hij gewoon tegen zichzelf zeggen dat hij geen maagd is, dat is dus geen barriere meer. Natuurlijk maakt 1 keer neuken hem geen seksgod, maar het verschil met nooit geneukt hebben is wel enorm groot, vooral mentaal. Denk ik.
Het is vaak zo dat vele mensen niet eens vallen op uiterlijk. Uiteindelijk. Dames zijn daar volgens mij sneller in. Je ziet immers veel dat een knap meisje met een lelijke jongen rond loopt, ze valt gewoon op het innerlijke van de jongen.quote:Op maandag 22 november 2010 21:31 schreef PizzaMizza het volgende:
Zo'n gast uit mijn klas is fucking lelijk kwa gezicht, maar zijn lichaam doet 't wel goed bij de meisjes.
Tis maar een hint.
Ligt helemaal aan de persoon denk ik. De een heeft seks met een hoer en daarna is hij meer ontspannen, puur omdat hij nu weet hoe seks is, of omdat hij niet meer over zichzelf denkt in termen van maagdelijkheid en de daaraan mentaal verbonden clichees. Daardoor stelt hij zich anders op naar vrouwen.quote:Op maandag 22 november 2010 21:20 schreef mranon het volgende:
Naar de hoeren gaan heeft die jongen toch niks aan? Dan leert ie nog steeds niet hoe ie een meisje aan moet spreken en aan moet geven wel verder met haar te willen.
Ik zit overigens in exact dezelfde situatie.
Dat wat ik heb vetgedrukt valt me idd vaak opquote:Op maandag 22 november 2010 21:36 schreef Morton_Koopa het volgende:
[..]
Het is vaak zo dat vele mensen niet eens vallen op uiterlijk. Uiteindelijk. Dames zijn daar volgens mij sneller in. Je ziet immers veel dat een knap meisje met een lelijke jongen rond loopt, ze valt gewoon op het innerlijke van de jongen.
Zolang het innerlijk goed is dan kom je er wel. Maar je moet het wel uiten.
Heeft niks met innerlijk te maken ik ken een oerlelijke gast 1.60, lijkt op bart de graaf en loopt de hele dag ernstige ziektes te vloeken zodat iedereen het kan horen. Zo erg dat je plaatsvervangende schaamte krijgt als die naast je staat, maar hij heeft een enorm grote bek en een knappe vriendin en is altijd de kleine/rat dondersteen op feestjes.quote:Op maandag 22 november 2010 21:36 schreef Morton_Koopa het volgende:
[..]
Het is vaak zo dat vele mensen niet eens vallen op uiterlijk. Uiteindelijk. Dames zijn daar volgens mij sneller in. Je ziet immers veel dat een knap meisje met een lelijke jongen rond loopt, ze valt gewoon op het innerlijke van de jongen.
Zolang het innerlijk goed is dan kom je er wel. Maar je moet het wel uiten.
Waarom is datquote:Op maandag 22 november 2010 21:43 schreef PizzaMizza het volgende:
Dat wat ik heb vetgedrukt valt me idd vaak op![]()
.
Maar ik zeg dan ook maar wat he. Een lichaam kan je een boost geven, t is niet zo dat je lichaam alles doet.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |