SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.twitter | facebook | soundcloud | beatport | ello | my studio | Just Bleed
----- RSTRCTD EP, now on BEATPORT! -----
quote:Op maandag 13 december 2010 13:05 schreef n00cL30n het volgende:
UFCZiet er prima uit voor die irritante kwalSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Via deze weg wil ik iedereen bedanken voor de felicitaties en support die ik heb gekregen na het winnen van de K-1 belt. Ik zie deze prestatie dan ook echt als een team prestatie en wil dus in bijzonder mijn team, mijn trainers, mijn trainingspartners, vrienden en familie bedanken. Zonder hun was deze unieke prestatie niet gelukt.
Nu ik zo in mijn hotelkamer zit in Japan en terug denk aan het evenement kan in concluderen dat er meerdere winnaars waren deze avond:
Tyrone Spong: Hoewel ik hem zeker niet had onderschat werd toch veel geroepen dat het voor mij een walkover zou zijn, ik denk dat hij in deze partij heeft laten zien dat hij met de top van de K-1 mee kan draaien, hij is nog jong en heeft een goede toekomst voor zich. Hij heeft de twijfelaars laten zien dat hij ook als zwaargewicht uit de voeten kan.
Gokhan Saki: Zelf vond ik dat hij de partij tegen Ghita al na 3 ronde had moeten krijgen maar hij vocht een geweldige partij en heeft zijn sportieve wraak kunnen nemen voor Zimmerman & Kharitonov. Een 3e plek opgeven doe je niet zomaar dus respect voor Saki om toch tegen over mij te staan. Voor de mensen die roepen dat het een spelletje van GG zou zijn, zou ik willen zeggen; kijk naar Peter Aerts die gaat ook zijn finaleplaats niet zomaar afstaan en die zal vast ook blessures hebben gehad. Het blijft een toernooi en blessures is part of the game.
Peter Aerts: Ja, wat moet ik daar van zeggen. Een legende die met zijn 40 jaar nog steeds mee doet voor de titel. Zijn overwinning op Schilt kan gezien worden als de wedstrijd van de avond en heb veel respect voor deze man. Naarmate je ouder wordt moet je nog harder werken om fit te blijven dus ik weet hoeveel hij er voor over heeft. Dus dat op zich verdiend al respect. Schilt had een off day maar die zal er volgende jaar weer bij zijn en zoals altijd één van de kanshebbers zijn.
Ik zal in Japan blijven voor promotie en media dus tijd om te vieren heb ik niet echt gehad want de volgende uitdaging staat al op mij te wachten; ik zal meedoen aan de Dynamite show. Waarschijnlijk wordt dat een M.M.A. partij en zal gaan om de vacante Dream zwaargewicht titel, want ook die wil ik op de muur hebben hangen
Nogmaals bedankt en hoop in de toekomst weer mooie gevechten voor jullie te laten zien.
Osu
Alistair
Het is ook niet echt reëel denk ik... Er zullen gewoon partijen zijn die niet met een KO of een sub beslist zullen worden.quote:Op maandag 13 december 2010 16:45 schreef Ronald-Koeman het volgende:
Zou echt een zegen voor de sport zijn als decision wins zouden worden afgeschaft en het automatisch een draw/no contest is als je niet weet te finishen. Dan MOETEN ze er wel voor gaan en heb je een veel betere basis voor een rematch. En nooit meer onterechte decisions! Maarja, gebeurd toch nooit. Conservatieve gedachten overheersen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Tja, die account is gewoon van Alistair, dus het zou zo maar waar kunnen zijn. De enige waardige tegenstanders die Dream hem kan bieden zijn volgens mij Barnett en Arlovski. Of zie ik iemand over het hoofd?quote:
Zal wel kloppen aangezien hij het onder zijn eigen nick op mixfight schreef. Ik ben wel benieuwd tegen wie hij gaat knokken, ik hoop op een respectabele fighter. Werdum, Fedor of Barnett.quote:
Arlovski zou eigenlijk ook al een aanfluiting zijn maar goed dat zou ik zelf nog wel willen zien. Kunnen Werdom of Fedor niet ook in Dream vechten gezien het samenwerkingsverband met Strikeforce? Kans dat het 1 van die 2 wordt acht ik klein btw.quote:Op maandag 13 december 2010 17:55 schreef Fyodor het volgende:
[..]
Tja, die account is gewoon van Alistair, dus het zou zo maar waar kunnen zijn. De enige waardige tegenstanders die Dream hem kan bieden zijn volgens mij Barnett en Arlovski. Of zie ik iemand over het hoofd?
Wat een onzin. Het is een sport, geen wedstrijd wie er het laatste overblijft.quote:Op maandag 13 december 2010 16:45 schreef Ronald-Koeman het volgende:
Zou echt een zegen voor de sport zijn als decision wins zouden worden afgeschaft en het automatisch een draw/no contest is als je niet weet te finishen. Dan MOETEN ze er wel voor gaan en heb je een veel betere basis voor een rematch. En nooit meer onterechte decisions! Maarja, gebeurd toch nooit. Conservatieve gedachten overheersen.
Ik denk zelf ook niet dat dit de oplossing is maar onzin is wat overdreven. Je ziet gewoon dat hoe hoger het niveau wordt hoe minder finishes je hebt. Dat is gewoon niet goed voor de sport. Dat is hetzelfde wanneer er in het voetbal steeds minder goals gemaakt worden. Op lange termijn is dat gewoon slecht voor de sport.quote:Op maandag 13 december 2010 18:08 schreef Paxlie het volgende:
[..]
Wat een onzin. Het is een sport, geen wedstrijd wie er het laatste overblijft.
Barnett is by far de enige échte oppenent tegen wie je Overeem zou laten vechten.quote:Op maandag 13 december 2010 18:06 schreef Opgezwollenlever het volgende:
[..]
Arlovski zou eigenlijk ook al een aanfluiting zijn maar goed dat zou ik zelf nog wel willen zien. Kunnen Werdom of Fedor niet ook in Dream vechten gezien het samenwerkingsverband met Strikeforce? Kans dat het 1 van die 2 wordt acht ik klein btw.
Mwoah ook niet eens. Als je kijkt naar het afgelopen event dan was dat gewoon super. Paar mooie gevechten en dan als main event een erg goede match tussen Kos en GSP. Kos, Alves en Fitch zijn alledrie ontzettend moeilijk te finishen. Hardy bleek ook enorm moeilijk te finishen.quote:Op maandag 13 december 2010 18:15 schreef Opgezwollenlever het volgende:
[..]
Ik denk zelf ook niet dat dit de oplossing is maar onzin is wat overdreven. Je ziet gewoon dat hoe hoger het niveau wordt hoe minder finishes je hebt. Dat is gewoon niet goed voor de sport. Dat is hetzelfde wanneer er in het voetbal steeds minder goals gemaakt worden. Op lange termijn is dat gewoon slecht voor de sport.
In China heb je de 'Art of War' organisatie. Deze doen inderdaad freefight op deze manier.quote:Op maandag 13 december 2010 16:45 schreef Ronald-Koeman het volgende:
Zou echt een zegen voor de sport zijn als decision wins zouden worden afgeschaft en het automatisch een draw/no contest is als je niet weet te finishen.
Ik heb deze al eens eerder horen/zien vallen, ik weet alleen even niet meer waar of wanneer.quote:
Ik denk dat de boom in de achtertuin het moet gaan ontgeldenquote:Op maandag 13 december 2010 22:43 schreef 33 het volgende:
Gewoon flink stretchen en blijven doortrappen, dan moet het wel goed komen.
Ik heb hetzelfde met trappen. Vroeger deed ik aan karate waar we iedere training begonnen met een klein half uur stretching. En als de sensei zei dat je been gestrekt moest, dan moest ie ook gestrekt. Met als gevolg dat ik na die stretching altijd stond te trillen op mijn benen en de rest van de training pijn en weinig kracht in mij heupen had.quote:Op maandag 13 december 2010 22:38 schreef kanovinnie het volgende:
Net tweede mma training gehad. Eerst stoten op elkaar oefenen, daarna schoppen droog oefenen, en daarna op elkaar.
Daarna een grappeling oefening gedaan om uit een mount? (dat de 1 op de grond ligt, met zijn benen om het bovenlichaam van de ander), en dan vervolgens in een sidemount, en vandaar in een houdgreep, en dan moest de ander daar weer uit. Maar dat was echt verdomt lastig.
En ik ben alles behalve flexibel met trappen. Hebben jullie nog goeie tips om dat te oefenen? Gewoon veel schoppen, of speciale rekoefeningen?)
Hmm, technisch sterk worden is vooral veel oefenen, dus ik wil eigenlijk eerst soepeler worden zodat ik niet als een hark met mijn been sta te zwaaienquote:Op maandag 13 december 2010 23:29 schreef Hooidraad het volgende:
[..]
Ik heb hetzelfde met trappen. Vroeger deed ik aan karate waar we iedere training begonnen met een klein half uur stretching. En als de sensei zei dat je been gestrekt moest, dan moest ie ook gestrekt. Met als gevolg dat ik na die stretching altijd stond te trillen op mijn benen en de rest van de training pijn en weinig kracht in mij heupen had.
Dus mijn tip: ga niet lopen forceren want dat werkt op den duur alleen maar tegen je.
Ik heb later wel wat poweryoga gedaan, dat maakte mijn gewrichten ook wat soepeler maar dan op een aangename manier.
Als ik train op een heavybag concentreer ik me vooral op lowkicks, dat zijn in MMA veruit de veiligste trappen om te maken. Een roundhouse kick naar het lichaam lukt me ook nog wel maar een high kick voer ik uit zonder in te draaien, dus mijn tenen wijzen steeds naar voren/omhoog en knal de binnenkant mijn enkel er tegenaan. Alleen met de frontkick heb ik hoog of laag geen problemen, maar in MMA is die niet heel bruikbaar.
Uiteindelijk heb ik mezelf leren trappen door gewoon de trap zelf te maken tegen een heavybag. Ik begon met lowkicks en probeerde langzaam aan elke sessie op de heavybag weer een stukje hoger te komen. Een trap is pas goed uitgevoerd wanneer je perfect in balans blijft voor, tijdens en na de trap. Daarnaast moet je trap ook snel en krachtig zijn. En niet te vergeten: je techniek/beweging moet ook correct worden uitgevoerd. Wanneer je techniek, kracht, snelheid en balans beheerst in je kick kun je de moeilijkheidsgraad wat opkrikken door bijv. hoger te trappen of door een andere trap te oefenen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |