Dat las ik ook in mijn zwangerschapsbijbel maar dat leek me zo weinig t.o.v. wat hier vaak gezegd wordt. Was het zelf vergeten na te vragen de laatste keer dus dank je voor de info.quote:Op maandag 22 november 2010 18:07 schreef Vanyel het volgende:
Was trouwens vandaag bij de VK. Je hoeft echt maar 8-10x per etmaal je kind te voelen om voldoende leven te hebben. Elk schopje of prutteltje telt daarin mee.
Als het 8 tot 10 prutteltjes zouden zijn dan zou ik me wel zorgen maken, gewoon omdat het dan beduidend minder is dan normaal, zowel qua aantal als qua hevigheid.quote:Op maandag 22 november 2010 18:07 schreef Vanyel het volgende:
Was trouwens vandaag bij de VK. Je hoeft echt maar 8-10x per etmaal je kind te voelen om voldoende leven te hebben. Elk schopje of prutteltje telt daarin mee.
Ja, dat was het, mijn leven is compleet! Wat nou huisje boompje beestje: Kindje, Mannetje, Ongeboren vruchtje en Woezel!quote:Op maandag 22 november 2010 19:44 schreef Takkembah het volgende:
BasboussaNu is je leven compleet!!!!
Ik was met 11 weken en 5 dagen bij de verloskundige, toen heb ik gevraagd wanneer ik moest gaan opletten of ik het voelde bewegen, toen zei ze me, tussen nu en 18 weken.quote:Op maandag 22 november 2010 20:34 schreef mefke79 het volgende:
Ik vind woezel en pip beideSorry!
Danic, leuk!
En je kan echt niets voelen he, met pas 12 weken (oid, want zeker weten doen we het pas woensdag). Vorige keer voelde ik pas iets met 20 weken, maar ik heb nu af en toe het idee dat ik iets voel. Kannie he. Tis wel echt dat trillend ooglid zoals dat hier wel eens omschreven is. Hmmm.
Ik ook niet, ik vind Woezel en Pip verschrikkelijk.... maar dat heb ik al gemeld, dus ik hoop dat iedereen onthouden heeft dat het vooral geen Woezel en Pip mag zijnquote:Op maandag 22 november 2010 20:16 schreef Jeetjejom het volgende:
Ik ben helemaal geen woezelfan, dus Bas, ik deel niet in je vreugde
Het enige dat bij mij mag binnenkomen uit dat genre is spullie uit de Nijntje Holland serie, dat vind ik schattig met stipjes en ruitjes.quote:Op maandag 22 november 2010 20:54 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ik ook niet, ik vind Woezel en Pip verschrikkelijk.... maar dat heb ik al gemeld, dus ik hoop dat iedereen onthouden heeft dat het vooral geen Woezel en Pip mag zijn
Danic, wat leuk dat jullie samen kunnen zwangeren![]()
En waarschijnlijk vind ie het heel leuk.quote:Op maandag 22 november 2010 21:00 schreef Claudia_x het volgende:
Ik zou zelf nooit iets kopen van Woezel en Pip, en ook niet gauw iets van plastic. Maar ach, als visite zoiets meeneemt dan vind ik het best. Ivan komt momenteel om in het plastic speelgoed, hij heeft een Woezelrammelaar en een Pipknuffeldoekje (of andersom, ik weet niet wie wie is).
Duplo vind ik leuk, omdat ze zelf dingen kunnen maken en bedenken, met LP is dat alweer veel minder, al ziet het er erg mooi uit.quote:Op maandag 22 november 2010 21:02 schreef Sugarsnap het volgende:
Helaas ontkom je daar niet aan, Juud. Maar er is natuurlijk ook een verschil tussen plastic en plastic. Bram heeft nu de grootste lol met zijn Little People en Duplo, en dat staat nu ook op de planning voor Sint (naast een houten autobaan)
Hier verder ook niet zoveel van Woezel en Pip. 1 Woezelknuffel gekregen, maar daar kijkt hij niet naar om. Hier is vooral Mickey helemaal hot en Nijntje vind ik ook wel leuk
Hier heeft Nijntje ook de voorkeur, hoewel N. ook Pooh nog wel leuk vindt... en helaas had ik geen Ambi-toys meer van Jr. maar zijn we al helemaal losgegaan bij de Kruidvat, want Ambi-toys zijn heel ergquote:Op maandag 22 november 2010 20:58 schreef Juud79 het volgende:
[..]
Het enige dat bij mij mag binnenkomen uit dat genre is spullie uit de Nijntje Holland serie, dat vind ik schattig met stipjes en ruitjes.
Voor de rest komt er bij ons alleen hout in het liefst en boekjes en nuttige cadeau's.
Vooral geen plastic.Uitzondering daarop zijn een stuk of 12 oude Ambi-toys rammelaars die ik nog heb.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |