Mja, we kunnen best carpoolen hoor. Ik drink toch niet. En als je langer wil blijven kun je altijd nog met de trein terug. Al snap ik best dat je geen uur met mij in de auto durft, je wil immers ook wel in Utrecht aankomenquote:Op dinsdag 23 november 2010 08:55 schreef Rossdale het volgende:
Liever zaterdag, vrijdag is te veel gehannes om dan fatsoenlijk in Utrecht te komen. Tenzij ik met de auto ga en dan cola drink, maar dat is geen optie
optie 3: hij rijdt in jouw auto naar utrechtquote:Op dinsdag 23 november 2010 09:24 schreef Kuukske het volgende:
[..]
Mja, we kunnen best carpoolen hoor. Ik drink toch niet. En als je langer wil blijven kun je altijd nog met de trein terug. Al snap ik best dat je geen uur met mij in de auto durft, je wil immers ook wel in Utrecht aankomen.
Ja dat kan ook.quote:Op dinsdag 23 november 2010 09:34 schreef Pettigrew81 het volgende:
optie 3: hij rijdt in jouw auto naar utrecht
Makes sense.quote:Op dinsdag 23 november 2010 09:36 schreef Rossdale het volgende:
Het is meer dat ik eerst vanaf werk naar Breda moet en dan weer naar Utrecht, niet echt een logische routeZeker niet als ik me moet gaan haasten. Ik heb een chronische allergie tegen haast
Nee, dat is helemaal geen optiequote:Op dinsdag 23 november 2010 09:34 schreef Pettigrew81 het volgende:
[..]
optie 3: hij rijdt in jouw auto naar utrecht
Pet bedoelde dat je alleen heen hoeft te rijden. Zodat je ook daadwerkelijk in Utrecht terecht komt. In plaats van Arnhem ofzo. Denk ik.quote:
Je hebt helemaal gelijkquote:Op dinsdag 23 november 2010 09:53 schreef Kuukske het volgende:
[..]
Pet bedoelde dat je alleen heen hoeft te rijden. Zodat je ook daadwerkelijk in Utrecht terecht komt. In plaats van Arnhem ofzo. Denk ik.
I'll keep it in mind.quote:Op dinsdag 23 november 2010 10:21 schreef Pettigrew81 het volgende:
Mocht je in de buurt van Hengelo uitkomen, je bent altijd welkom
quote:Op dinsdag 23 november 2010 11:22 schreef Pheno het volgende:
Ik kan niet. Eind februari ben ik pas aanspreekbaar.
Woahquote:Op dinsdag 23 november 2010 11:22 schreef Pheno het volgende:
Ik kan niet. Eind februari ben ik pas aanspreekbaar.
En ik maar denken dat ik zo'n baas ben..quote:Op dinsdag 23 november 2010 11:59 schreef Rossdale het volgende:
[..]
WoahDan moet je wel heel erg veel alcohol gaan drinken de komende tijd!
nooit te laat om jezelf voor te stellenquote:Op dinsdag 23 november 2010 13:12 schreef Kn0x het volgende:
Even posten hier. Ik ben nog geen officieel SC-er van GAM maar heb toch interesse om te komen. Even kijken of ik tijd heb, is toch eindje rijden vanuit Limburg.
Heb me al lang voorgesteldquote:Op dinsdag 23 november 2010 13:25 schreef PoederSuikerPoeder het volgende:
[..]
nooit te laat om jezelf voor te stellen[GAM SC] Spanky is vandaag nogal "zinloos"
Ik was daar niet bij. Doe het nog even voor mij??quote:Op dinsdag 23 november 2010 15:03 schreef Kn0x het volgende:
Heb me al lang voorgesteld![]()
Alleen nog nooit officieel geindoctrineerd.
Die 3D films maken ook altijd zo veel los in mijquote:Op dinsdag 23 november 2010 15:43 schreef Kn0x het volgende:
Hallo. Ik ben Kn0x.
Jullie: Hallo Kn0x.
Ik heb een Fok-verslaving.
Jullie: Uh-uh, wij allemaal Kn0x. Wij allemaal.
Verder houd ik van vlees, bier, vrouwen en games...
Alle mannen: JEEEEEJ
Alle vrouwen: Typisch
Maar heb ik ook een gevoelige kant. Ik heb namelijk gehuild bij het einde van Toy Story 3.
Alle mannen: HOMO!
Alle vrouwen: Aaaah wat een scheetje.
Dat was het.
quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |