De kans op een vierde seizoen wordt zo heel klein, in Amerika kijkt niemand op vrijdag naar de tvquote:Op zaterdag 20 november 2010 09:28 schreef Orealo het volgende:
FOX gaat Fringe verplaatsen naar vrijdagavond. En blijkbaar (als ik overal de reacties zo lees) is dat een slecht teken.
http://insidetv.ew.com/20(...)sdays-and-thursdays/
2 december gewoon weer hoor.quote:Op zaterdag 20 november 2010 14:19 schreef Frankii het volgende:
Geniale aflevering, ben gruwelijk benieuwd
Helaas wachten tot februari op de volgende ep
probeer seizoen 3 eensquote:Op zondag 21 november 2010 11:46 schreef Granmal het volgende:
GeweldigTot nu toe vond ik S02 tegenvallen maar dit was weer een goedmakertje
Hoeveel afleveringen krijgen we nog dan?quote:Op zondag 21 november 2010 02:25 schreef clumsy_clown het volgende:
Ik zou er vrede mee kunnen hebben, als ze het maar een waardig einde geven. Maar ik ben bang dat je het verhaal in de resterende afleveringen van dit seizoen niet rond krijgt.
Zullen er nog een stuk of 14 minimaal zijn toch? Ok, het zou kunnen, ik ben misschien wat pessimistischquote:Op zondag 21 november 2010 12:47 schreef Houniet het volgende:
[..]
Hoeveel afleveringen krijgen we nog dan?
Super gaaf inderdaad! Ik vond deze laatste aflevering een van de beste. Dat peter dat telefoontje van die schoonmaakster krijgt. Wat een cliffhanger. Kijk uit naar S3E8quote:Op zondag 21 november 2010 02:18 schreef Rainesz het volgende:
Erg goede ep!
Veel spanning en een lekker verhaal! Kijken hoe Peter reageert next week.
Observer stond buiten het restaurant waar Olivia met Henry zat. Helaas nog geen screenshot.
Over de verplaatsing van fringe naar vrijdag doet mijn vermoeden aansterken dat dit wel eens het laatste seizoen kon zijn. Al weet fox zelf ook wel dat veel mensen fringe tivo'en e.d.
Hopelijk geven ze het nog een kans!
Dat moet je zeker doen, ook als je die series al een keer eerder gezien hebt. Maar Fringe vergelijken met The X-Files vind ik altijd erg lastig. Het is beide FBI en speelt zich (gedeeltelijk) af in de fringe science, maar daar houdt de vergelijking ook al snel op. The X-Files was qua story arc veel simpeler terwijl bij Fringe groots uitgepakt wordt met het overstappen naar andere universa. Het verhaal van The X-Files was ook Mulder die Scully en de wereld probeerde te overtuigen van het bestaan van het paranormale en aliens, waar bij Fringe Peter, Walter en Olivia (en de rest van de FBI) allang overtuigd zijn van het bestaan van een parallel universum en de mogelijkheden van fringe science.quote:Op maandag 22 november 2010 16:34 schreef clumsy_clown het volgende:
Hm, ik moet toch maar the X-files kijken.
Vooral thematisch verschillen de series inderdaad erg. De X-files gaat meer over complotten binnen de regering (over buitenaardse wezens), scepticisme versus geloof, en de relatie tussen Mulder en Scully. Neem dan de laatste aflevering van Fringe, waarin Olivia suggereert dat de dader misschien zijn slachtoffers aftapt om langer te kunnen leven. Bij de X-files zou dat resulteren in een afleveringlange discussie tussen Mulder en Scully of dat mogelijk is, hier accepteert de collega van Olivia direct dat het plausibel is.quote:Op maandag 22 november 2010 17:34 schreef Migue het volgende:
[..]
Dat moet je zeker doen, ook als je die series al een keer eerder gezien hebt. Maar Fringe vergelijken met The X-Files vind ik altijd erg lastig. Het is beide FBI en speelt zich (gedeeltelijk) af in de fringe science, maar daar houdt de vergelijking ook al snel op. The X-Files was qua story arc veel simpeler terwijl bij Fringe groots uitgepakt wordt met het overstappen naar andere universa. Het verhaal van The X-Files was ook Mulder die Scully en de wereld probeerde te overtuigen van het bestaan van het paranormale en aliens, waar bij Fringe Peter, Walter en Olivia (en de rest van de FBI) allang overtuigd zijn van het bestaan van een parallel universum en de mogelijkheden van fringe science.
Wat mij betreft is de vergelijking met The X-Files vooral goede promotie praat, maar zijn beide series in essentie compleet verschillend zoals Star Trek en Battlestar Galactica dat ook waren: Star Trek was ongetwijfeld een inspiratie voor BSG, maar het had qua verhaal totaal niets met elkaar te maken.
Olivia zit in een parallel universum en in dat universum hebben ze ook nog eens betere technologie. Niet zo raar dat Olivia zoiets gewoon plausibel acht.quote:Op maandag 22 november 2010 20:15 schreef Ereinion het volgende:
[..]
Vooral thematisch verschillen de series inderdaad erg. De X-files gaat meer over complotten binnen de regering (over buitenaardse wezens), scepticisme versus geloof, en de relatie tussen Mulder en Scully. Neem dan de laatste aflevering van Fringe, waarin Olivia suggereert dat de dader misschien zijn slachtoffers aftapt om langer te kunnen leven. Bij de X-files zou dat resulteren in een afleveringlange discussie tussen Mulder en Scully of dat mogelijk is, hier accepteert de collega van Olivia direct dat het plausibel is.
quote:Op woensdag 24 november 2010 02:17 schreef Gravereaper het volgende:
Zou echt kut zijn als Fox hier niet langer mee door gaat. Fringe staat voor mij absoluut in de top3 van beste nieuwe series in de afgelopen 2 jaar.
Kerel ik let daar totaal niet op.quote:
ik zie die kale met die hoed dus ook echt nooitquote:Op woensdag 24 november 2010 18:53 schreef Houniet het volgende:
[..]
Kerel ik let daar totaal niet op.
Ik heb hem in een of twee afleveringen dus wel gezien, best een slechte score.quote:Op zaterdag 27 november 2010 00:22 schreef Adelante het volgende:
[..]
ik zie die kale met die hoed dus ook echt nooit
Je moet het toch een beetje spannend maken om te kijkenquote:Op woensdag 24 november 2010 18:53 schreef Houniet het volgende:
[..]
Kerel ik let daar totaal niet op.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Onze Broyles leeft nog. Alter Broyles is dood.quote:Op vrijdag 3 december 2010 19:05 schreef Roomsnoes het volgende:
Hoe kan Broyles nou bij de dode Broyles staan... Is dat onze Broyles, die ernaast staat? Snappetnie..
Verder een meesterlijke ep!
Ja dat snap ik, maar stond onze Broyles nou bij dat lichaam van alter-Broyles? Daar leek het wel op... of is het een andere donkere man die er erg op leek...?quote:Op vrijdag 3 december 2010 19:12 schreef WeirdlyWired het volgende:
[..]
Onze Broyles leeft nog. Alter Broyles is dood..Ik vond ze allebei wel leuk
Dat was dan ook zo. Zo moeilijk is het toch niet?quote:Op vrijdag 3 december 2010 21:18 schreef Roomsnoes het volgende:
[..]
Ja dat snap ik, maar stond onze Broyles nou bij dat lichaam van alter-Broyles? Daar leek het wel op...
Hoe kan onze broyles dan in de alter universe zijn? Of was de dode broyles bij ons? Hij lag toch niet in de tank? Hoe is danwel de een danwel de ander dan naar de alter universe gekomen? Is toch niet zo'n rare vraag?quote:Op vrijdag 3 december 2010 22:09 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Dat was dan ook zo. Zo moeilijk is het toch niet?
De Olivia uit de alternate universe werd ontdekt, dus moest terug. Dit kon, door onze Olivia en de hare te verwisselen. Hetgene wat verwisseld wordt moest namelijk dezelfde massa hebben. Onze Olivia wist echter te ontsnappen. Alternate Broyles werd gevangen omdat hij zichzelf opofferde zodat Olivia kon oversteken naar onze universe. Ze hebben dus (stukken van) hem gebruikt om met Bolivia te switchen, omdat ze onze Olivia niet hadden. Daarom is Bolivia terug in de altemets universe, en de alternate Broyles in onze universe.quote:Op zaterdag 4 december 2010 08:58 schreef Roomsnoes het volgende:
[..]
Hoe kan onze broyles dan in de alter universe zijn? Of was de dode broyles bij ons? Hij lag toch niet in de tank? Hoe is danwel de een danwel de ander dan naar de alter universe gekomen? Is toch niet zo'n rare vraag?
Die link was toch wel te leggen.quote:Op zaterdag 4 december 2010 09:52 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
De Olivia uit de alternate universe werd ontdekt, dus moest terug. Dit kon, door onze Olivia en de hare te verwisselen. Hetgene wat verwisseld wordt moest namelijk dezelfde massa hebben. Onze Olivia wist echter te ontsnappen. Alternate Broyles werd gevangen omdat hij zichzelf opofferde zodat Olivia kon oversteken naar onze universe. Ze hebben dus (stukken van) hem gebruikt om met Bolivia te switchen, omdat ze onze Olivia niet hadden. Daarom is Bolivia terug in de altemets universe, en de alternate Broyles in onze universe.
Verhelderendquote:Op zaterdag 4 december 2010 09:52 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
De Olivia uit de alternate universe werd ontdekt, dus moest terug. Dit kon, door onze Olivia en de hare te verwisselen. Hetgene wat verwisseld wordt moest namelijk dezelfde massa hebben. Onze Olivia wist echter te ontsnappen. Alternate Broyles werd gevangen omdat hij zichzelf opofferde zodat Olivia kon oversteken naar onze universe. Ze hebben dus (stukken van) hem gebruikt om met Bolivia te switchen, omdat ze onze Olivia niet hadden. Daarom is Bolivia terug in de altemets universe, en de alternate Broyles in onze universe.
Aha. Maar ik had dus die Broyles in die wagen gemistquote:Op zaterdag 4 december 2010 09:52 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
De Olivia uit de alternate universe werd ontdekt, dus moest terug. Dit kon, door onze Olivia en de hare te verwisselen. Hetgene wat verwisseld wordt moest namelijk dezelfde massa hebben. Onze Olivia wist echter te ontsnappen. Alternate Broyles werd gevangen omdat hij zichzelf opofferde zodat Olivia kon oversteken naar onze universe. Ze hebben dus (stukken van) hem gebruikt om met Bolivia te switchen, omdat ze onze Olivia niet hadden. Daarom is Bolivia terug in de altemets universe, en de alternate Broyles in onze universe.
quote:Op vrijdag 3 december 2010 12:47 schreef zoem het volgende:
Na einai kalytero anthropo apo ton patera toy.
Haha ja!quote:
Heel de serie is goed! Samen met Dexter de beste serie die ik volg op het momentquote:Op dinsdag 7 december 2010 23:31 schreef Merel het volgende:
Super aflevering. Dit seizoen is zo goed!
Het gaat slecht..quote:#9 Fringe moet het op de vrijdag in januari echt laten zien, want anders is het over en uit. Zeker als je kijkt naar het verleden van FOX op de vrijdag. Zicht op een mogelijk vierde seizoen is pas duidelijk in januari/februari. Tot die tijd zal deze positie niet veel veranderen.
nou iddquote:Op vrijdag 10 december 2010 20:58 schreef Ereinion het volgende:
Die product placement scene met die video chat was trouwens wel heel erg
Daar kunnen we naar fluiten ben ik bang.. binnenkort geen Fringe meer.quote:Op zaterdag 11 december 2010 20:45 schreef Henno het volgende:
Enige waar je op kan hopen is dat de kijkcijfers weer wat stijgen.
Pushing Daisies was ook zo'n visueel orgasme, elke keer. Heeft het ook maar twee seizoenen volgehouden.quote:Op zaterdag 11 december 2010 20:45 schreef Henno het volgende:
Wow wat een macabere aflevering, en die ballerina scene was echt eng, ook hoe ze keek etc.
Het is echt een prachtige serie geworden.. als ze hier niet mee doorgaan zijn ze echt niet goed bij hun hoofd. Maar ja, tegenwoordig heeft een serie geen bestaansrecht meer als het niet de massa aanspreekt, draait allemaal om geld. Enige waar je op kan hopen is dat de kijkcijfers weer wat stijgen.
Misschien gloort er toch wat hoop:quote:Op zaterdag 11 december 2010 21:16 schreef Houniet het volgende:
[..]
Daar kunnen we naar fluiten ben ik bang.. binnenkort geen Fringe meer.
quote:Fringe - Renewed for a 4th Season? [RUMOUR]
I just heard from one of my sources that Fox are close to announcing a 4th Season of Fringe.
Please take this with a pinch of salt for now until I can confirm with another source.
Hopefully this turns out to be true.
quote:Op zaterdag 11 december 2010 18:29 schreef Houniet het volgende:
IK HEB DE OBSERVER GEZIEN KAN ALLEEN GEEN PRINTSCREEN MAKEN [ afbeelding ] [ afbeelding ] !!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |