Blij om dat te lezen.quote:
Dat dus, want als je het allemaal bekijkt dan zijn er in de afgelopen jaren veel zaken verbeterd. Ze zijn er nog niet, maar ze zijn wel degelijk op de goede weg.quote:Op vrijdag 19 november 2010 21:30 schreef V2 het volgende:
't Zal idd wel weer ongegeneerd ProRail-bashen worden ja ... deels misschien terecht, maar iets minder mag soms wel vind ik.
Kijk, the total chaos foto!quote:Op vrijdag 19 november 2010 21:27 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Jij zou foto's maken![]()
Lamaarzien
Dat verbaast me toch wel. Jij zat er vrij vroeg in toch? Rond 7 uur waren er wel wat berichten over vechtpartijtjes om een plek in de bus maar verder was het vrij rustig toch?quote:Op vrijdag 19 november 2010 21:35 schreef Guppyfriend het volgende:
Maar we zijn niet lang gebleven. De sfeer was grimmig,
Zie, het is hier niet blinde haat, het is realisme. In DAT licht moeten alle voorgaande opinies over Prorail nog wat pijnlijker overkomenquote:Op vrijdag 19 november 2010 21:48 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
Dit is trouwens voor het eerst dat ik in deze topics (gematigd) positieve dingen zie over ProRail. Geeft niet, ik ben gewend aan het gezeik en geklaag. Het viel me alleen op.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
Maar ik snap wel dat je dat goed doet hoorquote:Op vrijdag 19 november 2010 21:48 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
Dit is trouwens voor het eerst dat ik in deze topics (gematigd) positieve dingen zie over ProRail. Geeft niet, ik ben gewend aan het gezeik en geklaag. Het viel me alleen op.
Mwa, ik vond de sfeer die er hing op een gegeven moment niet prettig hoor. Wij zijn iets na zevenen ook weggegaan. Naar kantoor terugquote:Op vrijdag 19 november 2010 21:44 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Dat verbaast me toch wel. Jij zat er vrij vroeg in toch? Rond 7 uur waren er wel wat berichten over vechtpartijtjes om een plek in de bus maar verder was het vrij rustig toch?
quote:Op vrijdag 19 november 2010 21:50 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Zie, het is hier niet blinde haat, het is realisme. In DAT licht moeten alle voorgaande opinies over Prorail nog wat pijnlijker overkomen
In tegenstelling tot wat wellicht de common thought is, doet het me geen centje pijn hoor. Ik heb gewoon leuk werk dat ik graag doe. Toevallig moet dat bij ProRail. Ja, of KeyRail, maar dan moet ik wat verder reizen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Mine is the last voice you'll ever hear. Don't be alarmed.
Nee maar goed, ik laat me vaak genoeg nogal negatief uit over prorail. Maar ik vind het aan de andere kant ook wel weer tof als jij met zo'n verhaal over procesleiding komt.quote:Op vrijdag 19 november 2010 21:52 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
[..]
In tegenstelling tot wat wellicht de common thought is, doet het me geen centje pijn hoor. Ik heb gewoon leuk werk dat ik graag doe. Toevallig moet dat bij ProRail. Ja, of KeyRail, maar dan moet ik wat verder reizen.
Ja dat klopt. Ik dicht mezelf ook wel redelijk wat inzicht toe in dat soort zaken, maar dat leidt soms tot meer frustratie dan begripquote:Op vrijdag 19 november 2010 21:58 schreef Scarlet_Dragonfly het volgende:
Sinds ik wel eens treindienstleiding-simulaties speel (simsig b.v., ookal is dat heel erg gericht op britse treindienstleiding) heb ik best veel respect gekregen voor die lui.
Dan merk je pas wat voor chaos het kan worden als je "even een stoptrein in laat halen door een intercity" wat toch net meer tijd kost dan je hoopte enzo...
Je merkt dat alle simpele voorstellen die je als nietsvermoedende reiziger doet "doe dan gewoon even dit-en-dit!!" altijd meer haken en ogen hebben dan je zou vermoeden.
*meldtquote:Op vrijdag 19 november 2010 21:58 schreef Dr_Flash het volgende:
Eigenlijk moet je voor de lol gewoon morgenochtend om 6:30 de leeuwenkuil in duikenKijken wat het allemaal geworden is
Niet nodig hoor, hier is genoeg begrip voor prorail.quote:Op vrijdag 19 november 2010 21:59 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
Godsamme, nu zit ik in twee topics een beetje ProRail te verdedigen. Ik moet morgen om 5 uur op, ik ga porno kijken en stoppen met FOK!ken.
Als je je er in verdiept dan blijkt ProRail het gewoon beter te doen dan je op het eerste gezicht denkt te zien.quote:Op vrijdag 19 november 2010 21:48 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
Dit is trouwens voor het eerst dat ik in deze topics (gematigd) positieve dingen zie over ProRail. Geeft niet, ik ben gewend aan het gezeik en geklaag. Het viel me alleen op.
Daar is niets mis mee.quote:Op vrijdag 19 november 2010 21:59 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
Godsamme, nu zit ik in twee topics een beetje ProRail te verdedigen. Ik moet morgen om 5 uur op, ik ga porno kijken en stoppen met FOK!ken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |