Heb je in elk geval een lekker warme mobielquote:Op donderdag 18 november 2010 09:39 schreef Alicey het volgende:
Ha, de goede oude ik zit op mijn mobiel smoes.
Op mobiel?quote:Op donderdag 18 november 2010 09:03 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Mooi he, die "nieuw topic" functie in het oude topic
Op mijn BB doet Fok het überhaupt niet. Ik internet alleen op mijn HTC.quote:Op donderdag 18 november 2010 09:58 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Mooi he, die "Identify as Mozilla Firefox" functie op je BB
Verkapte "pats met je twee telefoons" postquote:Op donderdag 18 november 2010 10:18 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Op mijn BB doet Fok het überhaupt niet. Ik internet alleen op mijn HTC.
Ik had precies dezelfde gedachtequote:Op donderdag 18 november 2010 11:02 schreef Breuls het volgende:
'Albert Heijn presteert beter dan concurrentie'
* rent weg
quote:Op donderdag 18 november 2010 11:02 schreef Breuls het volgende:
'Albert Heijn presteert beter dan concurrentie'
* rent weg
Dus niet beter dan alle concurentie, maar beter dan het gemiddelde. Wat niet heel raar is, aangezien er in de centra van grote steden vaak geen keuze is. Vooral de goedkopere suppermarkten missen daar. In Rotterdam was dit ook heel lang zo, zoals sommige van jullie je misschien nog herinneren. Tot de Super de Boer gister een Jumbo werdquote:"We hebben in volumes, marges, winst en identieke omzet beter gepresteerd dan de markt gemiddeld", zei Rishton tijdens een telefonische conferentie met journalisten.
quote:Op donderdag 18 november 2010 11:15 schreef Breuls het volgende:
Is er een supermarkt die Boni heet? Ik dacht dat Jumbo al een debiele naam was, maar het kan dus nog erger.
Isegrim heeft een collega die van de week vol verbazing melde dat hij problemen had met buren. Blanke mensen nog wel, want 'niet alleen Turken zijn zo vervelend'.quote:Op donderdag 18 november 2010 11:22 schreef SingleCoil het volgende:
maar welke vraag had je dan gepost, Ise?
Het ziet er nog pauper uit ook.quote:Op donderdag 18 november 2010 11:22 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
BoniWat goedkoper en ook wat shabbyer dan de eenvoudigere C1000 filialen
Appeltaarten duurt 1 of 2 weken ofzo. En elke supermarkt goedkoper dan Plus / AH / Super de Boer was een aanwinst voor het centrum geweest. Een jumbo is helemaal geweldig.quote:Op donderdag 18 november 2010 12:59 schreef rubje het volgende:
Is die actie met gratis appeltaarten inmiddels voorbij of zijn ze er nog?![]()
Hoeveel fokkers zijn trouwens gisteren langsgeweest bij de nieuwe Jumbo? en is het echt een aanwinst voor de botersloot?
Ik vind de recaties toch wel meevallen?quote:Op donderdag 18 november 2010 11:24 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Hoe om te gaan met racistische collega?
Alleen de eerste pagina gelezen zeker.quote:Op donderdag 18 november 2010 13:28 schreef SingleCoil het volgende:
[..]
Ik vind de recaties toch wel meevallen?
Loopt t/m zaterdag. Als je 25 euro besteedt krijg je er eentje. Ik zat eronder, dus geen appeltaart voor mij.quote:Op donderdag 18 november 2010 12:59 schreef rubje het volgende:
Is die actie met gratis appeltaarten inmiddels voorbij of zijn ze er nog?![]()
Ik denk dat-ie uiteindelijk wel beter is dan de Super, dus dan is het wel een aanwinst.quote:Hoeveel fokkers zijn trouwens gisteren langsgeweest bij de nieuwe Jumbo? en is het echt een aanwinst voor de botersloot?
Wij hadden een grote verpakking pleepapier, wijn, kousenband (365 gram), witte chocopasta, speculoospasta, fles dr Foots, Coca Cola Zero, witte bolletjes, straciatella yoghurt, gevulde speculaas, 3 blikjes energiedrink en 3 blikjes Dr. Foots, kipfilet, en zaten op 28 euro ofzo. Dus wel gratis taartquote:Op donderdag 18 november 2010 13:49 schreef Breuls het volgende:
[..]
Loopt t/m zaterdag. Als je 25 euro besteedt krijg je er eentje. Ik zat eronder, dus geen appeltaart voor mij.
[..]
Ik denk dat-ie uiteindelijk wel beter is dan de Super, dus dan is het wel een aanwinst.
Bij AH was dat 19 euro geweest. Zonder taart natuurlijkquote:Op donderdag 18 november 2010 13:53 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Wij hadden een grote verpakking pleepapier, wijn, kousenband (365 gram), witte chocopasta, speculoospasta, fles dr Foots, Coca Cola Zero, witte bolletjes, straciatella yoghurt, gevulde speculaas, 3 blikjes energiedrink en 3 blikjes Dr. Foots, kipfilet, en zaten op 28 euro ofzo. Dus wel gratis taart
Voor enkel de 32 rollen toiletpapier jaquote:Op donderdag 18 november 2010 13:54 schreef SingleCoil het volgende:
[..]
Bij AH was dat 19 euro geweest. Zonder taart natuurlijk
quote:Op donderdag 18 november 2010 13:35 schreef SingleCoil het volgende:
Ja. Daar krijg je toch voldoende positieve en inhoudelijke feedback? Ieder FOK!-topic van meer dan 1 pagina verzandt uiteindelijk in gebash, dus zover lees ik meestal niet
Vroegah produceerde Bavaria Dr. Pepper in Nederland. Tegenwoordig doet Pepsi dat, en is het merk volledig in handen van Pepsi. Bavaria is doorgegaan met de productie met hun eigen merknaam Dr. Foots.quote:Op donderdag 18 november 2010 14:09 schreef Breuls het volgende:
"Niet eens."
Ik weet niet eens wat het is.
quote:Geen Nationale Nieuwjaarsnacht in Rotterdam
Uitgegeven: 18 november 2010 14:23
Laatst gewijzigd: 18 november 2010 14:26
ROTTERDAM - De Rotterdamse Erasmusbrug ('de Zwaan') vormt dit jaar niet het decor voor de viering van de Nationale Nieuwjaarsnacht.
Het stadsbestuur had 200.000 euro subsidie beschikbaar gesteld voor een feest, maar geen van de ingediende plannen voldeed aan de eisen of bleef binnen het budget.
Dat schrijft wethouder Dominic Schrijer (PvdA) donderdag in een brief aan de gemeenteraad, waarover RTV Rijnmond als eerste berichtte. Hij noemt het te kort dag om nu nog plannen uit te werken, maar hoopt volgend jaar afspraken te maken voor een nieuwjaarsfeest voor de komende jaren.
GroenLinks is niet blij met het besluit. "Dit is het zoveelste feest dat verdwijnt. Het nieuwjaarsfeest was juist op weg om een mooie Rotterdamse traditie te worden. Daar moet je niet zomaar een streep door zetten", aldus raadslid Arno Bonte.
"De wethouder lijkt na het vertrek van de Dance Parade opnieuw een stap te zetten om van Rotterdam een Meppel aan de Maas te maken."
Nieuwjaarsnacht
Rotterdam vierde de afgelopen twee jaar aan de voet van de Zwaan nog de Nationale Nieuwjaarsnacht met optredens van onder anderen Di-Rect, zangeres Esmee Denters en soulzanger Waylon. Het feest met veel vuurwerk werd ook live uitgezonden op tv.
Ik moest nadenken wat je met witte bolletjes bedoeldequote:Op donderdag 18 november 2010 13:53 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Wij hadden een grote verpakking pleepapier, wijn, kousenband (365 gram), witte chocopasta, speculoospasta, fles dr Foots, Coca Cola Zero, witte bolletjes, straciatella yoghurt, gevulde speculaas, 3 blikjes energiedrink en 3 blikjes Dr. Foots, kipfilet, en zaten op 28 euro ofzo. Dus wel gratis taart
LHO's hobby: trollenvoerder!quote:Op donderdag 18 november 2010 14:03 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Voor enkel de 32 rollen toiletpapier jaEn dan nog eens 9,95 voor de wijn, nadat je al je persoonlijke gegevens hebt mogen inruilen voor 5 cent 'bonus'korting. Dr. Foots heeft de AH niet eens..
Over champagne deden ze niet moeilijk. Ligt er een beetje aan waar je staat. Op de coolsingel -vlak naast de 'natte' zone- zou ik het idd niet snel doen. Zelfde voor de lijnbaan. Alle andere plekken loopt het wel los, zeker met nieuwjaar.quote:Op donderdag 18 november 2010 16:09 schreef SingleCoil het volgende:
Ah...jij dacht dat je in Rotterdam wel gewoon een biertje op straat mocht drinken?
1800 ofzoquote:Op donderdag 18 november 2010 16:15 schreef Causa het volgende:
Is dat echt??
Mag je echt niet op straat bier drinken?
Sinds wanneer is dat?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |