Ik heb toch steeds weinig moeite om in hchq matches te komen, maar ik speel tegenwoordig eigenlijk alleen nog maar 's avonds als het wat drukker is.quote:Op donderdag 14 april 2011 09:38 schreef Deetch het volgende:
[..]
houden we het wel een beetje bij het onderwerp? Als ie nou met een G18 akimbo was gaan rondlopen had ik me zorgen gemaakt maar nu.
Verder blijft MW2 lekker spelen, alleen jammer dat er nog maar wienig HQ matches zijn. Het draait voornamelijk om S&D en deathmatches.
Ik heb weinig problemen om HC HQ te vinden en speel vaak zelfs met z'n 2en of 3en. Het duurt af en toe wel wat langer, maar nooit te erg.quote:Op woensdag 25 mei 2011 14:23 schreef Deetch het volgende:
Het wordt met de week moeilijker om nog wat spelletjes te spelen. De laatste keer kon ik alleen nog maar wat free-for-all games vinden. Iemand nog tips om toch nog CoD6 te kunnen spelen of moet ik hem maar gaan hacken en op dedicated servers overstappen?
Maar waar ik pas na een jaar genoeg kreeg van MW2, was dit bij BO 2 maanden en ben ik weer lekker terug gegaan. Al speel ik tegenwoordig wel een stuk minder.quote:Op vrijdag 27 mei 2011 13:05 schreef coolzzz het volgende:
MW2 speelt wel echt veel beter, maar op een gegeven moment ben je gewoon echt uitgekeken en dan heb je een nieuw deel nodig(aldus black ops) ;-)
2-3 x burst van 3 kogels is wel genoeg om iemand dood te krijgen hoorquote:Op zaterdag 28 mei 2011 21:20 schreef bigbass het volgende:
Ik heb de raffica ontdekt, wat een heerlijk wapen. Zelfs met silencer accuraat tot de andere kant van de map (letterlijk!). Alleen jammer van de kleine magazijnsize.
ik speel hardcore, dus 1 burst is ruim voldoende, je moet alleen wel elke 3 vijanden reloaden.quote:Op zondag 29 mei 2011 21:23 schreef BurnaBoy het volgende:
[..]
2-3 x burst van 3 kogels is wel genoeg om iemand dood te krijgen hoor
Gewoon meer oefenen met raakschieten
@pino
Ik heb niet zoveel problemen, maar speel dan hoofdzakelijk s'avonds. Het schijnt ook wel te helpen als je geen van beide mappacks hebt.
Betalen voor mappacksquote:Op zondag 29 mei 2011 21:23 schreef BurnaBoy het volgende:
[..]
2-3 x burst van 3 kogels is wel genoeg om iemand dood te krijgen hoor
Gewoon meer oefenen met raakschieten
@pino
Ik heb niet zoveel problemen, maar speel dan hoofdzakelijk s'avonds. Het schijnt ook wel te helpen als je geen van beide mappacks hebt.
Heet niet voor niets secondary hequote:Op maandag 30 mei 2011 00:33 schreef bigbass het volgende:
[..]
ik speel hardcore, dus 1 burst is ruim voldoende, je moet alleen wel elke 3 vijanden reloaden.
Stel je voor...betalen voor iets waar je misschien wel dagelijks lol aan beleeft.quote:Op maandag 30 mei 2011 00:49 schreef Stuurver het volgende:
Die mappacks zijn toch nog steeds 15 euro per stuk?
30 euro voor wat CoD4 maps
15 euro is 25 bier voor een student. Daarnaast vind ik 15 euro inderdaad nogal overdreven als het volledige spel me ¤30,- heeft gekostquote:Op maandag 30 mei 2011 08:40 schreef very het volgende:
[..]
Stel je voor...betalen voor iets waar je misschien wel dagelijks lol aan beleeft.
Het zijn natuurlijk ook wel enorme bedragen...15 euro oftewel hooguit 5 biertjes op een terras (en dan heb je maar 1 avond lol)
Dat betekent voor de gemiddelde student alsnog maar 1 avond lol van je 15 euroquote:Op maandag 30 mei 2011 09:30 schreef Ireyon het volgende:
[..]
15 euro is 25 bier voor een student. Daarnaast vind ik 15 euro inderdaad nogal overdreven als het volledige spel me ¤30,- heeft gekost
weinig, het ziet er iets anders uit. Je moet zelf even proberen wat je lekkerder vindt spelen.quote:Op maandag 30 mei 2011 01:03 schreef MOD het volgende:
Wat is het verschil tussen Holographic Sight en Red Dot Sight?
???quote:Op maandag 30 mei 2011 15:46 schreef tuut-chips het volgende:
Holographic doet op bijna alle wapens 5% extra damage.
Als je voor de MP gaat kan je Black Ops laten liggen imo (al zal je hem toch wel op willen pikken om dat zelf uit te vinden en de SP een keertje door te knallen). MW2 heeft het niet geëvenaard, het was leuk voor een paar maandjes, maar daarna kwam ik weer terug.quote:Op woensdag 22 juni 2011 21:20 schreef abruzzese het volgende:
Wat is Call of Duty Modern Warfare 2 toch een schitterende shooter en ik heb deze game gekocht 2 jaar na de release , echt ongelooflijk .
Ik had wel Call of Duty Modern Warfare ( 2007 ) gespeeld en deze was al ongelooflijk goed .
Ben nu weer helemaal back met de Call of Duty reeks als ik ook Black Ops ga kopen .
Ik heb inderdaad een tijdje geen zin meer gehad om een shooter te spelen maar nu is het weer fantastisch mooi / uitdagend / actie / enz...............
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |