weinig, het ziet er iets anders uit. Je moet zelf even proberen wat je lekkerder vindt spelen.quote:Op maandag 30 mei 2011 01:03 schreef MOD het volgende:
Wat is het verschil tussen Holographic Sight en Red Dot Sight?
???quote:Op maandag 30 mei 2011 15:46 schreef tuut-chips het volgende:
Holographic doet op bijna alle wapens 5% extra damage.
Als je voor de MP gaat kan je Black Ops laten liggen imo (al zal je hem toch wel op willen pikken om dat zelf uit te vinden en de SP een keertje door te knallen). MW2 heeft het niet geëvenaard, het was leuk voor een paar maandjes, maar daarna kwam ik weer terug.quote:Op woensdag 22 juni 2011 21:20 schreef abruzzese het volgende:
Wat is Call of Duty Modern Warfare 2 toch een schitterende shooter en ik heb deze game gekocht 2 jaar na de release , echt ongelooflijk .
Ik had wel Call of Duty Modern Warfare ( 2007 ) gespeeld en deze was al ongelooflijk goed .
Ben nu weer helemaal back met de Call of Duty reeks als ik ook Black Ops ga kopen .
Ik heb inderdaad een tijdje geen zin meer gehad om een shooter te spelen maar nu is het weer fantastisch mooi / uitdagend / actie / enz...............
Dit is het mw2 topic, Black Ops zit ergens andersquote:Op woensdag 31 augustus 2011 13:43 schreef very het volgende:
Weet niet of het hier al gemeld is, maar er komt een 4e mappack aan (zombiemaps only).
Ik ga om te beginnen voor MW3, heb veel plezier gehad en heb nog steeds veel plezier van MW2. En hij zit bij een Pu abonnement, wat hem een stukje betaalbaarder maakt ook.quote:Op woensdag 31 augustus 2011 13:57 schreef rubje het volgende:
ff inbreken hier. Hoeveel van jullie gaan voor MW 3 ipv van BF3? en als het kan: Waarom?
you're right...sozquote:Op woensdag 31 augustus 2011 14:04 schreef bigbass het volgende:
[..]
Dit is het mw2 topic, Black Ops zit ergens anders
Ik ga gewoon voor beiden.quote:Ik ga om te beginnen voor MW3, heb veel plezier gehad en heb nog steeds veel plezier van MW2. En hij zit bij een Pu abonnement, wat hem een stukje betaalbaarder maakt ook.
BF3 komt er misschien ook wel, afhankelijk van de reviews.
Ruim 2 maanden, overdrijven is ook een vakquote:Op woensdag 31 augustus 2011 18:27 schreef very het volgende:
Zojuist beiden gepreordered
BF3 komt een paar daagjes eerder uit, dus eerst maar ff de campain spelen, dan de campain van mw3, en dan waarschijnlijk eerst de multiplayer van mw3.
Jammer alleen dat het nog 3 maanden duurt
Lijkt me niet, precies gezien de reden die je zelf noemt.quote:Op dinsdag 13 september 2011 13:19 schreef jagga het volgende:
middag.
Een tijdje geleden MW weer opgepakt, speel nu wat promod daarin, en vroeg me af of MW2 het waard is om te halen? aangezien MW3 nagenoeg voor de deur staat ?
Het is WaW->Black Ops en MW2->MW3 hè...quote:Op dinsdag 13 september 2011 20:46 schreef bigbass het volgende:
Aangezien ik MW2 nog steeds beter vind dan Black Ops, ben ik enigszins sceptisch over MW3. Hij staat natuurlijk wel in de pre-order, maar ik moet nog maar zien of ik het langer dan een paar maanden speel.
In principe, maar met de aderlating van IW moet ik het nog maar zienquote:Op dinsdag 13 september 2011 22:41 schreef tuut-chips het volgende:
[..]
Het is WaW->Black Ops en MW2->MW3 hè...
De hackers vertrokken veel al met BO. Ik speel nu zelf ook MW3, maar ook voor de launch viel het me op dat er maar een paar gamemodes zijn waar je snel een game vindt. Hardcore HQ schiet niet echt op inderdaad, maar toen was er nog wel een game in te vinden.quote:Op woensdag 9 november 2011 16:57 schreef Deetch het volgende:
Is MW2 als rustiger geworden qua cheaters doordat MW3 uit is? Had afgelopen weekend sinds lange tijd weer eens gespeeld en het viel me op dat het veel tijd kostte om in een spel te komen.
Dat is wel een beetje balen omdat ik nog geprestiged heb en dus nu pas weer level 38 ben.
Vooral mijn favoriet HQ werd maar bar weinig gespeeld dus heb me moeten behelpen met een hardcore moshpit terwijl ik gewoon mijn wapens zo snel mogelijk wil upgraden en daar heb je veel kills voor nodig.
Iemand nog tips?
WaW blijft een fantastische game, ik vind 'm zelfs vele malen beter dan bijvoorbeeld BlackOps.quote:Op dinsdag 21 februari 2012 15:38 schreef Deetch het volgende:
Blijft een leuk spel, dit weekdn ga ik nog een stapje verder terug naar WaW want daar zijn nog heel veel servertjes te vinden.
"enemy released the dogs" bleef altijd lang hangen in mijn hoofd na een avondje WaWquote:Op dinsdag 21 februari 2012 15:47 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
WaW blijft een fantastische game, ik vind 'm zelfs vele malen beter dan bijvoorbeeld BlackOps.
Het is inderdaad bizar leeg online... Krijg jij ook bij elke playmode 0/0 te zien? Uiteindelijk kom je wel een server in, maar buiten tdm duurt dat niet te doen lang...quote:Op maandag 2 april 2012 13:39 schreef Deetch het volgende:
Van het weekend na 10 minuutjes wachten in de lobby geen probleem meer gehad om een team deathmatch spelletje te vinden, de overige spelvormen zijn helaas dungezaaid.
Gelukkig kon ik in de 10 minuten mooi een potje bier en een zak borrelnoten pakken, ff pissen en me omkleden dus het was geen verspilde tijd.
yep, welkom bij de toekomst van online shooters. Zodra de nieuwigheid eraf is wordt het niet meer ondersteund en moet je een nieuw spel kopen.quote:Op maandag 2 april 2012 15:09 schreef bigbass het volgende:
[..]
Het is inderdaad bizar leeg online... Krijg jij ook bij elke playmode 0/0 te zien? Uiteindelijk kom je wel een server in, maar buiten tdm duurt dat niet te doen lang...
Hoewel ik het systeem van IWNet wel ben gaan waarderen, is dit toch wel het gemist van dedicated servers ook. Je kan niet een server inspringen en wachten, je zit in een lobby en dan haakt al 90% af kan ik me voorstellen.quote:Op dinsdag 3 april 2012 15:30 schreef Deetch het volgende:
[..]
yep, welkom bij de toekomst van online shooters. Zodra de nieuwigheid eraf is wordt het niet meer ondersteund en moet je een nieuw spel kopen.
Gelukkig draaien er nog voldoende Cod4 en Cod5 servers en daarop is de gameplay nog steeds even goed.
Helaas niet. Je zult gewoon geduld moeten hebben in de lobby, als je eenmaal een game hebt komt het wel goed. Of je doet ouderwets een eigen game straten met genoeg vriendjes.quote:Op vrijdag 6 april 2012 13:48 schreef Syntix het volgende:
Is er al een alternatief voor AlterIWnet? Want damn wat is MW2 verslavend leuk online
goeden tipsquote:Op dinsdag 10 juli 2012 01:00 schreef Curuu het volgende:
Om makkelijker een potje te vinden: speel een private match voor ~5 minuten, kan ook solo.
Alternatief voor AIW: FourDeltaOne.net
Er is er nog een maar daar heb ik weinig over gevonden destijds.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |