Nee maar ik heb gewoon weinig geduld als het op dit soort zaken aankomtquote:
je bent nog jong, nu kan het nog.quote:Op maandag 15 november 2010 01:14 schreef love_sharon het volgende:
Toch nog een keertje afgesproken met een jongen waar ik al vaker mee heb gedate (gala-jongen)
Na een nogal abrupt afscheid laatst toch na wat sms'jes voor aankomende week afgesproken.
Niet eens aan beginnen joh...quote:Op maandag 15 november 2010 00:05 schreef douche-eendje het volgende:
Ja, dat is die van de "ik heb iemand anders ontmoet". Ik weet niet zo goed wat ik er nu mee moet, heb hem wel flink duidelijk gemaakt dat ik echt niet zit te wachten op een spelletje en zit nu een beetje met mijzelf in tweestrijd, "geen tijd en energie meer aan besteden" versus "maar het contact was zo leuk, gezellig en ik wil hem wel eens ontmoeten".
Jij hebt voorkennis en vind die dame 1 toch maar nietsquote:Op zondag 14 november 2010 23:11 schreef kieskleurig het volgende:
[..]
Wat versta jij onder de Ware Liefde?
Oh en niet te snel weer af willen spreken betekent meestal weinig interesse, sorry..
Hoezo, heeft je zusje zich ingeschreven?quote:Op maandag 15 november 2010 10:17 schreef SonicVolcano het volgende:
Nou wie hete seks wil, moet ff op Knuz kijken. Zoek op vrouw, 18-25 jaar, heel Nederland.
quote:Op maandag 15 november 2010 10:44 schreef SonicVolcano het volgende:
esther19
Veel plezier!![]()
(en nee, geen zusje, damn)
quote:Ik ben hartstikke bi heb met mijn voorbeeld dildo al veel vriendinnetjes in hun kontje genomen, maar lijkt me zou geil ook eens een lekkere vent in zijn kontje te nemen!!
Lijkt me eerder een tekst van een jongen/man die zichzelf heel grappig vindtquote:
Haha. De dag dat dit soort tekstjes echt zijn is de dag dat ik pinksteren vier met een paasboom in m'n woonkamerquote:Op maandag 15 november 2010 11:28 schreef kieskleurig het volgende:
[..]
Lijkt me eerder een tekst van een jongen/man die zichzelf heel grappig vindt![]()
Maar als het wel echt is, dan is ze in ieder geval duidelijk over haar bedoelingen.
Tegenwoordig zou het me niet verbazen als zulke teksten echt blijken te zijn, zie soms vrij vergelijkbare dingen voorbij komen op Fok! gepost door vrouwenquote:Op maandag 15 november 2010 11:32 schreef Charles.Darwin het volgende:
[..]
Haha. De dag dat dit soort tekstjes echt zijn is de dag dat ik pinksteren vier met een paasboom in m'n woonkamer
Wheh, ik niet. Blijkbaar leef ik in een droomwereldquote:Op maandag 15 november 2010 11:38 schreef kieskleurig het volgende:
[..]
Tegenwoordig zou het me niet verbazen als zulke teksten echt blijken te zijn, zie soms vrij vergelijkbare dingen voorbij komen op Fok! gepost door vrouwen
Goedemorgen Tijdquote:
Ben jaloers op je.quote:Op maandag 15 november 2010 11:39 schreef Charles.Darwin het volgende:
[..]
Wheh, ik niet. Blijkbaar leef ik in een droomwereld
Doe eens een beetje rustig aan. Niet iedereen die msn aan heeft staan heeft altijd tijd/zin om te chatten. Triomfantelijk reppen over enkeltje prullenbak klinkt wel leuk, maar eigenlijk ben jij natuurlijk zélf degene die de prullenbak in gaat op dat moment.quote:Op maandag 15 november 2010 00:26 schreef GlenSpey het volgende:
[..]
Nee maar ik heb gewoon weinig geduld als het op dit soort zaken aankomt
Ow, en de toch-al-niet-zo-boeiende dame die ik op msn had sprak mij gisteravond opeens uit zichzelf aan. Al weer half hoopvol sprak ik haar vanmiddag op msn aan om de verkenningsgesprekken dan toch maar voort te zetten.... maar geen reactie, terwijl mevrouw wel online stond (dus niet afwezig of iets dergelijks)... maargoed. Goedzak dat ik ben het zojuist nog een keer geprobeerd... want tja stel dat ze eens wél afwezig was ofzo. Maar weer geen reactie. EN als ik ergens een hekel aan heb dan is het om genegeerd te worden, wat de reden dan ook zijn mag. Dus dat is een enkeltje prullenbak
Tijd voor een hutje op de hei dus.quote:Op maandag 15 november 2010 11:43 schreef kieskleurig het volgende:
[..]
Ben jaloers op je.
Ik zou ook wel weer graag in dat wereldje vertoeven..
Fake. Als er iets makkelijk is op internet dan is het andere mensen in de zeik nemen. Toen ik 14 was schreef ik ook wel eens vergelijkbare teksten en deed ik me voor als meisje met als doel om lesbische vrouwen naakt voor de webcam te krijgen. Er zitten altijd wel gekken tussen die erin trappenquote:
Doe nou eens niet zo moeilijk en geniet er nou gewoon van!! Loop niet te hard van stapel (AAAHH, zo lekker makkelijk om te zeggenquote:Op maandag 15 november 2010 09:36 schreef macondo het volgende:
[..]
Jij hebt voorkennis en vind die dame 1 toch maar nietsMaar de kwestie meerdere ijzers in het vuur houden, blijft een lastig luxe-probleem.
En wie is de gek in dit verhaal?quote:Op maandag 15 november 2010 16:10 schreef GlenSpey het volgende:
Fake. Als er iets makkelijk is op internet dan is het andere mensen in de zeik nemen. Toen ik 14 was schreef ik ook wel eens vergelijkbare teksten en deed ik me voor als meisje met als doel om lesbische vrouwen naakt voor de webcam te krijgen. Er zitten altijd wel gekken tussen die erin trappen
Mja, hard van stapel lopen lukt mij altijd vrij goed. Niet handig inderdaadquote:Op maandag 15 november 2010 16:22 schreef Spirit82 het volgende:
Doe nou eens niet zo moeilijk en geniet er nou gewoon van!! Loop niet te hard van stapel (AAAHH, zo lekker makkelijk om te zeggen) en zie gewoon waar dame 1 op uitdraaid. Ik zou haar niet te snel afschrijven, maar dat weet je al. En die andere 2, gewoon doen
Niet de dame doen, of wel, net waar je zin in hebt... ok... je hebt echt niks aan mij
Mja, daar ben ik helaas ook erg goed in. Ik neem me elke keer voor om dat niet te doen, maar het gebeurt toch en het is echt niet handig.quote:Op maandag 15 november 2010 17:19 schreef macondo het volgende:
[..]
Mja, hard van stapel lopen lukt mij altijd vrij goed. Niet handig inderdaad
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |