Nee, niet specifiek. Maar de spieren die de core omvatten worden net als elke andere spier sterker door een toenemende belasting. Een toename van gewicht op de deadlift, squat, press zorgt voor een toenemende belasting op de core die daardoor sterker wordt.quote:Op dinsdag 21 december 2010 13:48 schreef Spartacus911 het volgende:
Rectus abdominus Trunk flexion, posterior tilting of pelvis
External obliques Contralateral rotation (unilateral), ipsilateral side bending, trunk flexion or posterior tilting of pelvis (bilateral)
Internal obliques Ipsilateral rotation, ipsilateral side bending, trunk flexion
Transverse abdominus Abdominal "hollowing"
Het roteren van het lihaam wordt niet echt getraind met squats of deadlifts lijkt mij.
Voldoende barbels en andere gekkigheid?quote:
Wss had hij ongeveer al zon 6pack maar was dit alleen nog niet zichtbaar.quote:Wist niet dat je in 70 dagen zoveel kon bereiken. Vooral zo'n sixpack lijkt mij niet realistisch maar een ander vraagje.
of zoals ik een standaard split:quote:Op donderdag 23 december 2010 00:44 schreef Spartacus911 het volgende:
de vorige paginas gaan over buikspieren (anterior core training)
je schema is niet echt best, omdat je op donderdag ook je triceps pakt met schouders
als je alleen op die dagen kan, dan zou ik denken aan:
Maandag: pull
Woensdag: push
Donderdag: benen
of
Maandag:borst en rug
Woensdag:benen
Donderdag: schouders, biceps en triceps
Ik zelf doe geen buikspier oefeningen.quote:Op donderdag 23 december 2010 00:59 schreef stoeltafel het volgende:
Oke bedankt, hou het schema van DaRakker aan, klinkt goed maar wanneer zou ik de buikspieren erbij pakken?
Buikspieren kun je er gewoon meerdere dagen naast pakken.quote:Op donderdag 23 december 2010 01:03 schreef DeRakker. het volgende:
[..]
Ik zelf doe geen buikspier oefeningen.
Maar je zou ze op een maandag kunnen doen...opzich maakt t niet echt uit.
Alleen niet echt aan te raden wanneer je ook rug doet denk ik...
Bij de sportschool waar ik train is dat niet eens mogelijk. Je hebt dumbells tot 24kg en een losse stang met 15 kilo aan gewichten en een vaste stang waar je wel genoeg gewichten aan kunt hangen. Maar mis een losse stang, best veel oefeningen kan je nu niet uitvoeren wat jammer is. Gelukkig begin ik net waardoor ik met minimaal gewicht al veel resultaat boekquote:Op donderdag 23 december 2010 01:27 schreef Spartacus911 het volgende:
voor onderrug belasting zit je juist weer het slecht bij dat schema, maar ok... ik neem aan dat je niet zwaar gaat deadliften of BOR met rug gezien je vrijwel geen ervaring heb dus dan zal het weinig uitmken voor onderrugbelasting
Waarom heb je dan voor deze sportschool gekozen?quote:Op donderdag 23 december 2010 01:31 schreef stoeltafel het volgende:
[..]
Bij de sportschool waar ik train is dat niet eens mogelijk. Je hebt dumbells tot 24kg en een losse stang met 15 kilo aan gewichten en een vaste stang waar je wel genoeg gewichten aan kunt hangen. Maar mis een losse stang, best veel oefeningen kan je nu niet uitvoeren wat jammer is. Gelukkig begin ik net waardoor ik met minimaal gewicht al veel resultaat boek
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |