Wat CL vindt, heb ik lak aan.quote:Op zaterdag 13 november 2010 17:15 schreef Spirit82 het volgende:
Volgens CL was het anders een mini-fokmeet
quote:
Daar kan ik ook niets aan veranderenquote:Op zaterdag 13 november 2010 17:18 schreef L-E het volgende:
[..]
Ik begrijp ze ook niet, en daarom vind ik ze stom.
MI?quote:
Ja maar... ons speciale moment danquote:Op zaterdag 13 november 2010 17:19 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Wat CL vindt, heb ik lak aan.![]()
... zolang ze het niet leest.
quote:Op zaterdag 13 november 2010 17:20 schreef L-E het volgende:
[..]
Goed, dan niet allemaal. Jij je zin.
Geeft toe dat 'ons speciale moment' stukken beter klinkt dan 'meet'.quote:
Je zou er bijna jaloers van wordenquote:Op zaterdag 13 november 2010 17:22 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Geeft toe dat 'ons speciale moment' stukken beter klinkt dan 'meet'.
Hoe ging je gesprek gisteren?quote:
In deze is de betekenis exact gelijkquote:Op zaterdag 13 november 2010 17:22 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Geeft toe dat 'ons speciale moment' stukken beter klinkt dan 'meet'.
Bijna? Ik kan het moment nog van minuut tot minuut voor de geest halen. De ondergaande zon, mijn biertje, haar sinas, de romantische muziek van de Bloody Beetroots op de achtergrond... Magisch.quote:Op zaterdag 13 november 2010 17:23 schreef tijnbrein het volgende:
Je zou er bijna jaloers van worden
Ohja, sinasquote:Op zaterdag 13 november 2010 17:26 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Bijna? Ik kan het moment nog van minuut tot minuut voor de geest halen. De ondergaande zon, mijn biertje, haar sinas, de romantische muziek van de Bloody Beetroots op de achtergrond... Magisch.
Ga fokken, naar je goeie vriend toe en dronken worden. Een combi van die twee.quote:Op zaterdag 13 november 2010 17:25 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
In deze is de betekenis exact gelijk
Ik ben gefrustreerd omdat ik geen plannen heb voor vanavondTroost me!
Sorry, dominante vrouwen zijn niet mijn ding als dominante man. Mij commanderen gaat niet opleveren waar jij behoefte aan hebt.quote:Op zaterdag 13 november 2010 17:25 schreef Spirit82 het volgende:
Ik ben gefrustreerd omdat ik geen plannen heb voor vanavondTroost me!
Het was vertederend hoe je probeerde een goede indruk te maken. Wat was je teleurgesteld toen je hoorde dat ik ben getrouwd.quote:Op zaterdag 13 november 2010 17:26 schreef Spirit82 het volgende:
Ohja, sinasWat was ik verstandig he?
quote:Op zaterdag 13 november 2010 17:26 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Bijna? Ik kan het moment nog van minuut tot minuut voor de geest halen. De ondergaande zon, mijn biertje, haar sinas, de romantische muziek van de Bloody Beetroots op de achtergrond... Magisch.
ik ook niet, kan alleen met je mee treurenquote:Op zaterdag 13 november 2010 17:27 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Ga fokken, naar je goeie vriend toe en dronken worden. Een combi van die twee.
Sorry troosten gaat niet lukkendat kan ik niet
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |