Ik dacht al dat je het niet zou begrijpen.quote:Op donderdag 11 november 2010 12:24 schreef eleusis het volgende:
[..]
Wat een prachtige intellectuele bijdrages heb jij toch in dit topic. Er zullen vast velen zijn die vinden dat hij niet gestraft moet worden. Ben zo blij dat jij daar even duidelijkheid in schept.
Ik dacht al dat je het niet zou uitleggen.quote:Op donderdag 11 november 2010 12:26 schreef roy040 het volgende:
[..]
Ik dacht al dat je het niet zou begrijpen.
Op advies van z'n advocaat zal ie wel aan geheugenverlies lijden door dat jointje.quote:Op donderdag 11 november 2010 12:24 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Op het moment van doden niet, maar waarom lokte hij haar mee naar huis, om enkel borstjes te voelen en dan haar te vermoorden. Ik vind het weinig logisch. Er zit toch altijd wel iets van een motief achter? Ik vind het zo'n raar verhaal.
Op advies van z'n advocaat zal ie wel aan geheugenverlies lijden door dat jointje.quote:Op donderdag 11 november 2010 12:27 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
[quote]Op donderdag 11 november 2010 12:27 schreef -VoorDePoes- het volgende:
[..]
Ik dacht al dat je dat dacht
Ik dacht al dat je het niet zou uitleggen.
Mogelijk idd.quote:Op donderdag 11 november 2010 12:27 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Op advies van z'n advocaat zal ie wel aan geheugenverlies lijden door dat jointje.
Als je het zo bekijkt heb je wel gelijk Dan moet hij wel ver van de wereld zijn. Maar hoe kan het dan dat mensen op het werk niks aan hem gezien hebben of dat die verandert was o.i.dquote:Op donderdag 11 november 2010 12:29 schreef -Strawberry- het volgende:
Echt, deze moord slaat helemaal nergens op. Ik kan er met mijn hoofd nogsteeds niet bij dat een agent zo dom is en een moord pleegt ( om niets? ) terwijl hij dan zeker weten gepakt zal worden, dat was vrijwel onvermijdelijk. Dan zou je haast wel denken dat hij op dat moment in een andere state of mind was of iets dergelijks. Want het is inderdaad totaal niet rationeel.
Daar heb je gelijk in. Als er geen motief is, dan wel een oorzaak. Maar een jointje als oorzaak geloof ik niet.quote:Op donderdag 11 november 2010 12:26 schreef -VoorDePoes- het volgende:
[..]
Er zal best een motief zijn. Maar dat betekent nog niet dat het een voor jou rationeel te bevatten motief is.
Ik dacht toch echt dat destijds allemaal geruchten waren over gevonden sperma e.d. en dat hij hield van wurgseks. Maar dat van die riem is nieuw ja.quote:Op donderdag 11 november 2010 12:27 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Op advies van z'n advocaat zal ie wel aan geheugenverlies lijden door dat jointje.
Zou me niks verbazen dat Milly flink tegen heeft gestribbeld, je wurgt iemand niet zomaar. Er moet meer gebeurd zijn.
Is het zeker dat ze niet verkracht is?
Voor een psychose heeft hij haar net iets te slim meegelokt lijkt me. En dat van die borstjes voelen en zo....lijkt mij dat zulke lustgevoelens bij een 12 jarig meisje niet ineens door een psychose ontstaan.quote:Op donderdag 11 november 2010 12:28 schreef -VoorDePoes- het volgende:
[..]
Mogelijk idd.
Maar wellicht had ie wel een psychose o.i.d.? Kan ook.
Dat snap ik idd ook niet. Misschien ging dat werk op de automatische piloot en was hij er verder met zn hoofd niet bij. Maar dit is natuurlijk wel heel erge speculatie.quote:Op donderdag 11 november 2010 12:30 schreef roy040 het volgende:
[..]
Als je het zo bekijkt heb je wel gelijk Dan moet hij wel ver van de wereld zijn. Maar hoe kan het dan dat mensen op het werk niks aan hem gezien hebben of dat die verandert was o.i.d
Hij kon daar sneller mee wegkomen dan haar weer rond te laten lopenquote:Op donderdag 11 november 2010 12:20 schreef -Strawberry- het volgende:
Ik snap nog altijd niet wat zijn motivatie was achter die wurging. Hij kon daar onmogelijk mee weg komen.
Expert nietquote:Op donderdag 11 november 2010 12:13 schreef -VoorDePoes- het volgende:
[..]
Een echte expert, ik zie het al
Tja, als ik zie wat voor straffen er hier uitgedeeld wordt. Afpersen van een bekende nederlander (raymond van barneveld) 1jaar cel ofzoiets en een pedo die kinderen verkracht MET een bekend verleden krijg paar uurtjes schoffelen.quote:Op donderdag 11 november 2010 12:15 schreef eleusis het volgende:
[..]
Ja, denk je? Ik durf te wedden dat het bij bewezenverklaring wel een stuk meer wordt.
quote:Hij betastte haar borsten, omdat hij wilde weten of hij net zo'n viezerik was als zijn stiefvader, die zijn moeder misbruikte, zo verklaarde hij.
Ik was echt die rechtbank doorgevlogen ben ik bang.quote:Op donderdag 11 november 2010 12:52 schreef Triggershot het volgende:
Je zou maar als ouders van het kind zulke verhalen hoor, 'ja ik weet eigenlijk niet waarom'.
En http://twitter.com/MaliniFquote:Op donderdag 11 november 2010 13:05 schreef beequeen het volgende:
Twitter van Saskia Belleman, aanwezig in de rechtzaal.
http://twitter.com/#!/SaskiaBelleman
Dank je.quote:
quote:MaliniF Malini Faasen
Is toen Milly dood was verward naar beneden gegaan. Vroeg zich af of hij nog klaar kon komen. Heeft gemasturbeerd. Lukte.
MaliniF Malini Faasen
Zegt stellig geen sexuele voorkeur voor kinderen te hebben. Hoewel er wel kinderporno op z'n computer is gevonden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |