Nee, geen enkele Albert Heijn heeft ze meer.quote:Op woensdag 10 augustus 2011 19:24 schreef Purdey het volgende:
[..]
Bestaan die niet meer nee? Die waren wel altijd heel lekker op brood ja, of op een beschuitje als je eigenlijk een beetje ziek was
die zijn er nog wel;D! bij de lidl. alleen moet je ze zelf invriezen!`quote:Op woensdag 10 november 2010 09:51 schreef Aleria het volgende:
• Kaasijsjes![]()
• Die kleine waterijsjes in een zakje
Ja precies, die was echt lekker!quote:Op maandag 4 juli 2011 17:56 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Allemaal chipstrauma's van uit de handel gehaalde smaken
Ik mis nog steeds heel erg de Lays Pepper
quote:Op donderdag 11 augustus 2011 19:06 schreef fotostarter het volgende:
Ja precies, die was echt lekker!
Croky heeft ze ook.quote:Op woensdag 10 augustus 2011 20:11 schreef foodlover het volgende:
Lays Pickles (wel gewoon in BE te koop) mogen ze van mij in iedere NL super verkopen. Wel te krijgen bij de Jumbo op verzoek maar daar kom ik bijna nooit.
Ohhh, kraakbeesten jaquote:Op donderdag 11 augustus 2011 23:02 schreef md89 het volgende:
Vast wel eerder genoemd:
Croky Kraakbeesten
[ afbeelding ]
Bedoel je jodenvet?quote:Op zaterdag 13 augustus 2011 00:24 schreef PeterPastoor het volgende:
Ik mis die grote brokken druivensuiker. Niet die vierkante blokjes die je nu nog vind, maar de echte grote brokken. Heerlijk was dat altijd!
Wij aten dat vroeger altijd, ze noemden het borsthoning. Later nog wel eens gegeten, maar smaakte nooit meer als vroeger. Maargoed, zo zijn er wel meer dingen die je als kind heerlijk vond en nu absoluut niet meer zou eten.quote:
Hmmm misschien wel...het is dus weer te krijgen. Ik ga er eens achteraan. Thnxquote:Op zaterdag 13 augustus 2011 00:56 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Bedoel je jodenvet?
http://nl.wikipedia.org/wiki/Jodenvet
Bestaat nog hoor, loop maar eens binnen bij Jaminquote:
Don't crush the Pastrelli's!quote:Op zaterdag 13 augustus 2011 13:27 schreef PluisigNijntje het volgende:
Heb er gister de hele dag over na moeten denken, hoe die stomme chips ook al weer heette.
Chips in de vorm van pasta, je had ze in oranje en in tricolore..
Het heet pastrelli's of niet? God, wat mis ik die.
Haha, dat je dat nog weet! Was wel grappige reclame altijd inderdaad.quote:
Ligt hier gewoon in de supermarkt.quote:Op zaterdag 13 augustus 2011 14:58 schreef soapie het volgende:
[ afbeelding ]
Deze zie je ook nergens meer. Gingen bij ons vroeger heel wat pakjes doorheen.....
Echt??? Toch nog maar eens zoeken dan.....quote:Op zaterdag 13 augustus 2011 15:02 schreef Erasmo het volgende:
[..]
Ligt hier gewoon in de supermarkt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |