Fijn pedaal! Onze gitariste gebruikt hem voor de Orange, ben ik erg over te spreken.quote:
quote:Op dinsdag 9 november 2010 20:54 schreef TeleluvR het volgende:
Dordrecht, dat is zomaar goed aan te rijden!
Ja, hoor er goede dingen overquote:Op dinsdag 9 november 2010 21:02 schreef Cynic het volgende:
[..]
Fijn pedaal! Onze gitariste gebruikt hem voor de Orange, ben ik erg over te spreken.
Als het lekker op slaapkamer niveau mag zijn, zou ik voor de Vibro Champ XD gaan. Is 5 watt versus de 100 van de FM212. Ik heb me op het aantal watts verkeken, ik had 130 en dat is voor slaapkamer veel te veel. Het is veel fijner om het volume even open te draaien en dat kan met die Vibro Champ. En het is een buizenversterker en daar geilt iedereen hier eigenlijk wel op.quote:Op dinsdag 9 november 2010 19:48 schreef no1uknow het volgende:
tvp, ik heb sinds een tijdje m'n gitaar weer opgepakt. Tijdje laten liggen (doodzonde!) maar ik ben weer lekker aan het spelen, zowel akoestisch als elektrisch.
Ik ben aan het kijken voor een nieuwe versterker, zo rond de 200/300 euro. Dat Behringer ding wat ik nu heb is bagger. Het hoeft geen honderden watts te zijn, maar er moet een lekker, vooral bluesy geluid uitkomen. Een beetje rockerig mag wel, maar het hoeft niet te overdriverig te zijn, ik geef meer de voorkeur aan een wat cleaner geluid tov een scheurgeluid.
Ik kwam dit al de Fender FM212 R en de Fender Vibro Champ XD tegen, is dit wat?
Let wel, het is voor op m'n slaapkamer en de buren hoeven nog niet doof te worden dus erg hard/krachtig hoeft het niet als er maar wel een lekker geluidje in zit.
Alvast bedankt!
edit: ter vergelijking, ik heb nu dit ding: http://www.behringer.com/EN/Products/GM108.aspx
quote:Op dinsdag 9 november 2010 21:37 schreef Ch.J.E_van_Hulthem het volgende:
ik heb een keytar! een yamaha sh101 geloof ik, een grijze!
| 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 | Gtr I ||--------------------|------------------| ||o-------------------|------------------| ||--------------------|------------------| ||--------17-------17-|-------17-------17| ||o-12h14----12h14----|-12h14----12h14---| ||--------------------|------------------| |-------------------|--------------------| |-------------------|--------------------| |-------------------|--------------------| |-------16-------16-|-------16-------16--| |-12h14----12h14----|-12h14----12h14-----| |-------------------|--------------------| |-----------------|-----------------| |-----------------|-----------------| |-----------------|-----------------| |------14------14-|------14------14-| |-7h10----7h10----|-7h10----7h10----| |-----------------|-----------------| 4x |---------------|----------------|| |---------------|---------------o|| |---------------|----------------|| |-----12-----12-|-----12-----12--|| |-7h9----7h9----|-7h9----7h9----o|| |---------------|----------------|| |
zo pittig..pfffquote:Op dinsdag 9 november 2010 22:19 schreef Cynic het volgende:
Zonet een leuk rekoefeningetje bedacht, misschien ook nog wel leuke toontjes om een keer iets mee te doen. Ik hou wel van brede grepen
[ code verwijderd ]
Nou, daar heb ik weer mooi een hele hoop witregels voor en achter gemaakt
http://www.guitarhabits.c(...)-for-guitar-players/quote:Op dinsdag 9 november 2010 19:56 schreef no1uknow het volgende:
Oh trouwens, ik zie door de bomen het bos niet meer maar weten jullie een goede/leuke website met lessen voor gitaarspelen? Of een youtube-user die veel toegankelijke filmpjes heeft/maakt? Ik heb geen zin/tijd om (weer) op les te gaan.
Vooral die derde is tricky.quote:Op dinsdag 9 november 2010 22:19 schreef Cynic het volgende:
Zonet een leuk rekoefeningetje bedacht, misschien ook nog wel leuke toontjes om een keer iets mee te doen. Ik hou wel van brede grepen
[ code verwijderd ]
Nou, daar heb ik weer mooi een hele hoop witregels voor en achter gemaakt
Idd, hier.quote:Op dinsdag 9 november 2010 22:54 schreef Svyatagor het volgende:
[..]
http://www.guitarhabits.c(...)-for-guitar-players/
Over die versterker: ik zou kijken of je een tweedehands Fender Blues Junior kan vinden, soms zie je ze wel eens voor 350 euro oid. Superversterkers, 15 watt buizen, heerlijk bluesgeluid. Ik wil er ook al jaren eentje.
quote:
ASHquote:Op dinsdag 9 november 2010 23:57 schreef N.I.M.B.Y. het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Wie ga je dan bellen?
Don't get it...quote:Op dinsdag 9 november 2010 23:57 schreef N.I.M.B.Y. het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Wie ga je dan bellen?
Omdat hij er nu uitziet als iets waar hij als Ghostbuster op jaagde?quote:
ahquote:Op woensdag 10 november 2010 00:38 schreef The_Dean het volgende:
[..]
Omdat hij er nu uitziet als iets waar hij als Ghostbuster op jaagde?
quote:Op woensdag 10 november 2010 02:16 schreef -Menn0- het volgende:
Stone Sour was helemaal de shit!!!!
Wat een helden zijn dat toch!
quote:Op woensdag 10 november 2010 02:50 schreef The_Dean het volgende:
3 december staan we in Iduna!
En zo staan we op de site, lang niet slecht
Kramtried maakt traditionele Metal met wat Trash invloeden. Je zou ook de term Grunge aan kunnen aanhalen. De band heeft een stevig basis in de Walden van Friesland, hoogtijd dat ze op het Drachster podium komen te staan met 2 andere top Bands uit Friesland.
Ik vind dat jullie helemaal geen invloeden van vuilnis hebbenquote:Op woensdag 10 november 2010 02:50 schreef The_Dean het volgende:
3 december staan we in Iduna!
En zo staan we op de site, lang niet slecht
Kramtried maakt traditionele Metal met wat Trash invloeden. Je zou ook de term Grunge aan kunnen aanhalen. De band heeft een stevig basis in de Walden van Friesland, hoogtijd dat ze op het Drachster podium komen te staan met 2 andere top Bands uit Friesland.
Hoe heb je dat zo in een post gekregen?quote:Op dinsdag 9 november 2010 22:19 schreef Cynic het volgende:
Zonet een leuk rekoefeningetje bedacht, misschien ook nog wel leuke toontjes om een keer iets mee te doen. Ik hou wel van brede grepen
[ code verwijderd ]
Nou, daar heb ik weer mooi een hele hoop witregels voor en achter gemaakt
Ach, als ik 120 miljoen platen kan verkopen doe ik ook wel lipgloss op en ga ik meezingers zingenquote:Op dinsdag 9 november 2010 19:24 schreef N.I.M.B.Y. het volgende:
[..]
Iets met kwaliteit vs kwantiteit ...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |