Afgelopen zondag.quote:
quote:
Maar, het is toch helemaal niet handig om achteraf afspraken te maken?quote:
Dat kun je wel zeggen ja!quote:Op dinsdag 9 november 2010 19:09 schreef TeleluvR het volgende:
Mijn gitaarfoto's aan het opruimen, leuk spul gehad en toch iets te snel weggedaan!
[ afbeelding ]
Lucillequote:Op dinsdag 9 november 2010 19:09 schreef TeleluvR het volgende:
Mijn gitaarfoto's aan het opruimen, leuk spul gehad en toch iets te snel weggedaan!
[ afbeelding ]
Iets met kwaliteit vs kwantiteit ...quote:Op dinsdag 9 november 2010 11:01 schreef --H-I-M-- het volgende:
[ afbeelding ]
Niet te hard lachen: deze mannen hebben 120 miljoen geluidsdragers verkocht!
Je kunt niet alles bewaren... Tussen mij en mijn broer 101 items door de jaren heen... Niet alleen gitaren...quote:
Ook dat kan ik me voorstellen. Thinlinesquote:Op dinsdag 9 november 2010 19:24 schreef TeleluvR het volgende:
[..]
Je kunt niet alles bewaren... Tussen mij en mijn broer 101 items door de jaren heen... Niet alleen gitaren...
Deze mis ik stiekem wel een beetje:
[ afbeelding ]
Spijt is natuurlijk een groot woord, ik heb er een hoop moois voor terug.quote:Op dinsdag 9 november 2010 19:38 schreef Svyatagor het volgende:
[..]
Ook dat kan ik me voorstellen. Thinlines![]()
En precies waarom ik eigenlijk nog nooit een gitaar met emotionele waarde heb verkocht. Alleen een keer een Squier Telecaster uit Indonesië, wat toch een stuk waaiboomhout was.
Ik twijfel wel af en toe of ik mijn Les Paul of mijn LTD zal verkopen, aangezien ik meer en meer een Fender-liefhebber word, maar toch doe ik het niet.
Alhoewel, Fender-man...voor de opbrengst daarvan zou ik of een fijne Gretsch, of een fijne Gibson ES355 kopen.![]()
Maar ja. Bang dat ik spijt krijg..
3 dorpen en een buurtschapquote:Op dinsdag 9 november 2010 20:11 schreef TeleluvR het volgende:
Hij heeft net een Guvnor besteld!
Ha, het is 2 dorpen verderop voor Dean!
2 koei'n' en een schaap verderop...quote:
Dankquote:Op dinsdag 9 november 2010 20:08 schreef Witchfynder het volgende:
Dean
http://link.marktplaats.nl/393700737
Ja,als losse distortion. JCM800quote:Op dinsdag 9 november 2010 20:11 schreef TeleluvR het volgende:
Hij heeft net een Guvnor besteld!
Ha, het is 2 dorpen verderop voor Dean!
Nogmaals dankquote:
Broeksterwoude, Valom, Veenwouden, Quatrebras... ja, scheelt niet veelquote:
Vergeten te remmen en ik ben er voorbijquote:Op dinsdag 9 november 2010 20:20 schreef TeleluvR het volgende:
[..]
2 koei'n' en een schaap verderop...
Had je dan niet beter nieuwe remblokken kunnen nemen in plaats van nieuwe banden?quote:Op dinsdag 9 november 2010 20:29 schreef The_Dean het volgende:
Vergeten te remmen en ik ben er voorbij
Kan je nagaan, is mijn handrem ook nog kapot...quote:Op dinsdag 9 november 2010 20:43 schreef brother52 het volgende:
[..]
Had je dan niet beter nieuwe remblokken kunnen nemen in plaats van nieuwe banden?
Nu zaterdag? Zal eens in de planning kijkenquote:Op dinsdag 9 november 2010 20:47 schreef Witchfynder het volgende:
Nog mensen die ons willen steunen in de Bibelot aanstaande zaterdag?
Ik heb dan ook een LPB-1 bij me! (al weet ik niet echt waarom)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |