quote:ma 08 nov 2010, 13:51
Christina Curry haalt uit naar moeder
AMSTERDAM - Christina Curry heeft het helemaal gehad met moeder Patricia Paay
"Hebben jullie ook een moeder die oppervlakkig, zelfingenomen en egocentrisch is?" Zo Tweet ze. "Oh wacht, heb ik dat net hardop getweet?"
Het wordt niet duidelijk wat er precies is voorgevallen tussen het tweetal. Maar spijt van haar uitspraken heeft de 20-jarige niet. In een reactie op schijnbaar negatieve tweets die haar uitspraken hebben losgemaakt laat ze weten: "Het maakt me niet uit of dat 'classy' is of niet."
Een maand geleden gingen er geruchten dat Christina zou daten met Dave Navarro. "Oké, op mijn twaalfde was ik verliefd op hem. Maar ik ben er nog steeds niet uit of het nou ‘hot’ of ‘creepy’ is om met hem te daten. Er is maar één manier om dat uit te vinden: met een vervolgdate", schreef ze destijds in haar column in de Hitkrant.
dat jaquote:Op maandag 8 november 2010 18:30 schreef BasEnAad het volgende:
Wat een triestheid om op internet een ruzie met je moeder uit te vechten. Stomme h**r.
Dacht ik alquote:Op donderdag 11 november 2010 19:09 schreef Eef999 het volgende:
[..]
Hij lag nog onder de scanner met het Wes en Yo-verhaaltje
En als je 1 ding niet moet doen is het wel met de bus gaan, hahaquote:Op donderdag 11 november 2010 19:10 schreef Ole het volgende:
[..]
Dacht ik al![]()
OT : ag gut, het kind moet een baantje nemen in een restaurant en met de bus. Wat verschrikkelijk voor een kind van 20 zeg!
Yup, met een fijne sneer naar Eddemquote:Op donderdag 11 november 2010 19:56 schreef lady-wrb het volgende:
o god, begint het moddergooien weer opnieuw ?
"kind van"quote:Op zaterdag 13 november 2010 08:28 schreef wendy-mobiel het volgende:
Wat voor carrierre heeft dat kind eigenlijk? Geen studie, toch?
De Jackie is anders heel favoriet hier in SHO hoor! Fantastische interviews met oa Ross van Pat, Estelle...quote:Op maandag 14 februari 2011 22:46 schreef female81 het volgende:
Christina was een jaar geleden, door de Jackie (ja, golddiggers-blad, ik weet het, maar het leest zo lekker weg...), nog verkozen tot een van de best geklede bekende Nederlanders. Ze stond bijna bovenaan. De toelichting was iets in de trant van 'hét nieuwe stijlicoon'. Dat was nog nét vóór de rare kuren qua uiterlijk, eerst met dat knalroze haar en nu dit. Al was ik er tóen al verbaasd over.
Dat blad houdt die verkiezing jaarlijks. Ik vraag me toch af waar ze dít jaar staat, en wat dan de begeleidende tekst gaat zijn...
Ze hebben er trouwens ook elk jaar een lijstje met SLECHTST geklede bn'ers bij staan.
quote:wo 16 feb 2011, 20:19
Patricia Paay is gek op baby's
AMSTERDAM - Patricia Paay is gek op baby's. Maar ze zal niet snel nog een keer moeder worden, want ze vindt dat haar vriend Nicky van Dam er nog lang niet klaar voor is.
Op de vraag of zij nog kinderen wil, antwoordde Patricia Paay gisteren in Pauw en Witteman: "Ik houd van baby's. Ik ben altijd de eerste die ze oppakt. Als het moment daar zou zijn en ik zou een ontzettende leuke man gevonden hebben... Ik heb nu een jonge vriend, maar ik vind dat hij er totaal nog niet klaar voor is."
Haar 27-jarige vriend Nicky van Dam kan volgens de diva dus nog maar beter even wachten met kinderen. "Hij kan nog wel wachten, maar ik niet", grapte ze.
Ook liet ze weten dat ze het niet helemaal eens is met moeder natuur. Ze vindt het maar stom dat vrouwen op leeftijd op een gegeven moment geen kinderen meer kunnen krijgen."Ik denk echt dat het een foutje is dat oudere vrouwen geen eitjes meer hebben. Waarom zijn mannen dan wel vruchtbaar?", vroeg ze zich hardop af.
Volgens Patricia (61) is het zelfs beter om zo lang mogelijk te wachten met kinderen. "Op latere leeftijd ben je wijs, je hebt meer geduld en je hebt minder slaap nodig. Dus dan kan je het eigenlijk veel beter." Zelf was Patricia 41 jaar toen ze dochter Christina kreeg.
En ook nog zo'n huilbericht op Mediacourant:quote:AMSTERDAM - FOTO - Christina Curry doet hard haar best om wat kilo's kwijt te raken. Ze wil van 61 kilo schoon aan de haak naar een schamele 55 kilo.
Foto: Nederlands Persfoto Buro
De dochter van Patricia Paay en Adam Curry is al 3 kilo afgevallen, maar dat vindt ze nog lang niet genoeg. "Drie kilo kwijt. Nog vier of vijf te gaan!", liet Christina op Twitter weten.
Ze is met een dieet bezig dat in totaal elf dagen duurt. Op Twitter plaatste ze een foto van de stand van zaken met de tekst "Hier is een (verschrikkelijke) maar eerlijke foto die ik heb gemaakt."
Hoewel veel vrouwen een moord zouden doen voor een lichaam als dat van Christina, is ze vastberaden. Ze moet afvallen van zichzelf. Aan het begin van haar dieet woog ze 61,3 kilo, haar huidige gewicht is 58 kilo en haar uiteindelijk doel: 55 kilo wegen.
Maar ja, ze krijgt het wel weer voor elkaar dat mensen (zoals ik nu) over haar lullen, dus wat dat betreft heeft ze haar doel bereikt.quote:Christina Curry is kapot van de reacties op haar optreden in de RTL 4-show Carlo & Irene: Life 4 You vorige week zondag. Dat vertelt haar moeder Patricia Paay deze week in Story. Christina kwam langs in het programma om te vertellen over haar tv-ambities. “Christina voelt zich aangevallen door de Nederlanders. Ze was er helemaal kapot van toen ze alle negatieve berichten op Twitter las na haar optreden in Life 4 You. Ik zei nog: ‘Christina, lees dat nu niet’“, aldus Patricia in het weekblad.
De Nederlanders jagen Christina nu het land uit, zegt Patricia. “In Nederland zitten nu eenmaal veel zure mensen op internet om een ander een rotgevoel te bezorgen. Maar het kwaad is al geschied, Christina wil terug naar Amerika. En al zou ze dáár weggaan, dan keert ze nog eerder terug naar onze voormalige woonplaats Londen dan naar Amsterdam.“
Ik kan me voorstellen dat 'haar' stijl niet begrepen wordt en mooi hoef je het ook niet te vinden, maar het is wel echt heel erg fashionable wat ze draagt. Ze lijkt wel een Topshop-paspop. Het is vaak ook heel heroin chic/nineties/grunge, ik vind dat persoonlijk heel fijn (uiteraardquote:Op maandag 14 februari 2011 15:57 schreef Ericr het volgende:
Nu ben ik geen vrouwenmodekenner maar er klopt toch ook geen klote van die combi die Chrissy aan heeft op die laatste foto's? Doet gewoon pijn aan mijn ogen.
nee, ik ookquote:Op woensdag 2 maart 2011 03:27 schreef Grunge. het volgende:
Ben ik de enige hier die Christina wel leuk vind?
foto (die cirkel was ook echt nodigquote:FOTO - De nipppleslip van Christina Curry!
Dit bericht is geplaatst op 01-03-2011 om 01:00:00
Christina Curry vroeg zich gisteren op haar twitter of of er een nippleslip te zien was in de video die deze site gisteren online zette van haar catwalkoptreden voor lingeriemerk Saphh. Haar conclusie: NEE. Onze conclusie JA. En we hebben het bewijs!
Onvervalste nippleslip...'Apparently "nipple gate" in this vid...umm, no?', twitterde Christina Curry gisterenmiddag naar haar ruim 12.000 volgers. Maar dan kijkt de dochter van Patricia Paay en Adam Curry toch niet goed. We hebben speciaal voor Christina even het beeld van de video stilgezet. En wat zien we dan? Een onvervalste nippleslip!
En nu maar hopen dat Christina het ons niet kwalijk neemt en ons niet schaart onder die lieden die volgens moeder Patricia Paay haar dochter uit Nederland willen wegpesten, zoals mama Patries vertelt in Story...
"In Nederland zitten nu eenmaal veel zure mensen op internet om een ander een rotgevoel te bezorgen. Maar het kwaad is al geschied, Christina wil terug naar Amerika. En al zou ze dáár weggaan, dan keert ze nog eerder terug naar onze voormalige woonplaats Londen dan naar Amsterdam.“
Geldof had teveel issues volgens haar, zei ze bij Life4Youquote:Op dinsdag 9 november 2010 10:40 schreef Copycat het volgende:
Wat moet Dave Navarro met zo'n bakvisje?
En hoe zit het trouwens met die reality soap van Curry en Geldof?
Nog niets, geloof ik. Ze heeft wel shows gelopen als model, maar niets noemenswaardig nog inderdaad. Volgens mij wil ze graag een kledingwinkel opzetten, online. Ik denk dat ze dat gewoon moet doen.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 00:37 schreef totebel het volgende:
Maar, wat heeft Chrissy nu eigenlijk gepresteerd behalve "Dochter van" zijn (hoewel dat voor sommigen ook een dagbesteding is)
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |