abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_88641650
quote:
1s.gif Op vrijdag 12 november 2010 16:05 schreef ToT het volgende:

[..]


Klopt, en de aanname dat het een acteur is, is natuurlijk wél ergens op gebaseerd! ^O^
Precies. Je ziet hem iets oplezen danwel opdreunen alsof ie het uit zijn hoofd heeft moeten leren. Of zou ie zo verschrikkelijk stom zijn en altijd een papiertje op zak hebben waarop staat waar ie een half jaar geleden gewerkt heeft en welke bedrijven er nog meer gevestigd waren? Ook is ie nogal kalm. Hij heeft zojuist een boel mensen verloren die ie goed kent. De helft van zijn bedrijf was in die torens aanwezig en hij gaat TV staan kijken op Times Square. :|W

Daarbij kan ik er met mijn verstand niet bij dat er diverse film crews aan beide kanten van de Hudson alleen maar de mensen en hun reacties aan het filmen waren, maar nooit een vliegtuig. Daar ga je toch even van ... hmmmm? Daarbij... ga je met zijn allen lekker op Times Square TV staan kijken terwijl je schouwspel een paar straten verderop gewoon live kunt aanschouwen? Zet men een dikke professionele camera op je porem, dan kijk je daar niet van op of om. Je blijft gewoon naar boven staren.

Verder zijn er nog veel meer dubieuze zaken in andere filmpjes waaruit je zou kunnen concluderen dat er gewoonweg sprake is van acteerwerk. Ik denk alleen dat het niet aan te tonen is dat iemand acteert, dus als je het niet wilt zien zul je het niet zien en je kunt voor iedere vreemde reactie, uitspraak, beweging of wat dan ook altijd wel weer een excuus verzinnen. Het is niet aan te tonen.... simpel.

Hier de langere versie van het filmpje


quote:
Nope, maar dat is ook weer niet vreemd: ze willen bij zulke zaken natuurlijk zo veel mogelijk beelden analyseren voor bruikbare gegevens. Als de beelden geanalyseerd zijn, kunnen ze vrijgegeven worden.
Zit wat in, maar als je veel beelden ziet die onlangs vrijgegeven zijn, dan zie ik niet in wat daar dan nog aan geanalyseerd had moeten worden.

quote:
Wat dacht je dan? Dat men bewust vandaag de dag nog steeds acteurs in zouden huren in de hoop dat met de beelden die men met hen maakt, de twijfelaars over de streep worden getrokken? Daarbij: als het allemaal geacteerd was om mensen te bedonderen, dan zouden ze er toch wel beter op letten dat het ook GOED gebeurt? ÉN daarbij: als AL deze mensen ALLEMAAL acteurs zouden zijn, hoe modderfokking groot moet het complete complot dan wel niet zijn zeg? Volgens mij is ondertussen echt half Amerika er bij betrokken om de andere helft van Amerika te bedonderen.
Je weet niet of die mensen op de hoogte zijn van waar ze voor gebruikt worden. Wie weet zijn ze wel in de veronderstelling dat ze gewoon figurant zijn in een film of serie en dus zonder hun medeweten worden gebruikt voor dit doel. De mensen die daadwerkelijk "geïnterviewd" worden zijn natuurlijk wel op de hoogte om hun leugens te verkondigen.

Kan ook zijn dat die beelden gemanipuleerd zijn en dat dit mensen zijn die gewoon omhoog staan te kijken, maar dan op een totaal andere dag en tijdstip.

Maar goed.. je weet het niet he. :)

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 12-11-2010 17:46:58 ]
  zaterdag 13 november 2010 @ 20:26:02 #27
321001 DarthHouse
The Dark Side......
pi_88680325
WATCH FOR PATTERNS. WATCH FOR PATTERNS THAT REPEAT!
pi_88682767
Het enige wat ik raar vind is dat de meeste YouTube filmpjes uit dit en het vorig topic zijn verwijderd.
pi_88684085
quote:
1s.gif Op zaterdag 13 november 2010 21:54 schreef WSquater het volgende:
Het enige wat ik raar vind is dat de meeste YouTube filmpjes uit dit en het vorig topic zijn verwijderd.
Wie kopt 'm even in? :P
  zondag 14 november 2010 @ 10:25:08 #30
270524 Flodder450
99% slechtheid, 1% plankton
pi_88693088


een van de kantoren in de bovenste verdiepingen (100-108)

komt van

http://www.pbase.com/bauer/nyc1990_wtc

waar je ook an zien in fotos dat er wel heel veel lichten aanzijn overdags :P
pi_88693606
quote:
1s.gif Op zondag 14 november 2010 10:25 schreef Flodder450 het volgende:
[ link | afbeelding ]

een van de kantoren in de bovenste verdiepingen (100-108)

komt van

http://www.pbase.com/bauer/nyc1990_wtc

waar je ook an zien in fotos dat er wel heel veel lichten aanzijn overdags :P
Ben je wel eens in een kantoorpand geweest? :P
Of überhaupt bij willekeurige bedrijven binnen geweest? Werk? School?
Kun je je 1 gebouw voor de geest halen waar overdag GEEN lampen branden? :)
  zondag 14 november 2010 @ 11:09:40 #32
270524 Flodder450
99% slechtheid, 1% plankton
pi_88693734
quote:
1s.gif Op zondag 14 november 2010 11:02 schreef ToT het volgende:

[..]



Ben je wel eens in een kantoorpand geweest? :P
Of überhaupt bij willekeurige bedrijven binnen geweest? Werk? School?
Kun je je 1 gebouw voor de geest halen waar overdag GEEN lampen branden? :)
|:(
goddomme, probeer ik wat toe te voegen aan het topic, wordt het genadeloos geslacht :(
pi_88694047
quote:
1s.gif Op zondag 14 november 2010 11:09 schreef Flodder450 het volgende:

[..]

|:(
goddomme, probeer ik wat toe te voegen aan het topic, wordt het genadeloos geslacht :(
;) Niet als genadeloos afslachten bedoeld hoor, ik vond het alleen een vreemde opmerking zo hier in dit topic, alsof het iets met de conspiracy te maken zou hebben. :)

Sowieso wel mooie foto's! :)
pi_88694465
quote:
14s.gif Op maandag 8 november 2010 14:05 schreef Salvad0R het volgende:
Hier, FOX news die rapporteert dat het vuur in de zuidelijke WTC toren bijna uit is... Best opmerkelijk, gezien het feit dat de zuidelijke toren als eerste viel en de overheid zegt dat dat door vuur kwam...

duehhh..... hoeveel jaar loop je nu achter???
pi_88695355
Geraldo schenkt er aandacht aan:

pi_88696085
quote:
1s.gif Op zondag 14 november 2010 12:18 schreef J0kkebr0k het volgende:
Geraldo schenkt er aandacht aan:

Dus Geraldo behoort niet tot de grote boze media die meewerken aan de cover-up van de conspiracy? :? Ik dacht dat alle grote Amerikaanse mediabedrijven (kranten, tv-stations enz) allemaal erbij betrokken waren?
  zondag 14 november 2010 @ 13:01:37 #37
270524 Flodder450
99% slechtheid, 1% plankton
pi_88696325
quote:
1s.gif Op zondag 14 november 2010 11:27 schreef ToT het volgende:

[..]



;) Niet als genadeloos afslachten bedoeld hoor, ik vond het alleen een vreemde opmerking zo hier in dit topic, alsof het iets met de conspiracy te maken zou hebben. :)

Sowieso wel mooie foto's! :)
Ohh okey :@

maar ik wou ermee doelen op de discussie van de [fake] verlichting in de Towers en of ze wel bezet waren :P
pi_88696495
quote:
1s.gif Op zondag 14 november 2010 13:01 schreef Flodder450 het volgende:

[..]

Ohh okey :@

maar ik wou ermee doelen op de discussie van de [fake] verlichting in de Towers en of ze wel bezet waren :P
Weet je ook wanneer die foto genomen is? Lijkt me namelijk vrij belangrijk om te weten.
pi_88696497
Owww op die manier! :) Wees dan ook duidelijk man! ;)
pi_88696621
quote:
1s.gif Op zondag 14 november 2010 12:50 schreef ToT het volgende:

[..]



Dus Geraldo behoort niet tot de grote boze media die meewerken aan de cover-up van de conspiracy? :? Ik dacht dat alle grote Amerikaanse mediabedrijven (kranten, tv-stations enz) allemaal erbij betrokken waren?
Zeg ik dat dan? Ik post alleen een filmpje zonder een mening. Als je mijn posts hebt gelezen, dan weet je dat ik denk dat die Bob McIlvaine een acteur is die verwarring probeert te stichten.

En verder ... doe ff normaal met je "grote boze media". Je probeert nu gewoon te ridiculiseren.
En ja.. de corporate media werkt er aan mee ja, maar dat wil natuurlijk niet zeggen dat iedereen die voor die media werkt op de hoogte is van hoe en wat.
pi_88697232
Mja Lambiekje en diverse anderen komen hier regelmatig met de opmerkingen dat alle mediabedrijven samenspannen en onder leiding staan van de grote machthebbers en ons zo bewust valse informatie verschaffen....op enkele hersenloze droons na die puur op de automatische piloot de autocue voorlezen zonder te beseffen wat ze voorlezen.

(Dit komt allemaal echt uit posts die in de loop der tijd hier geplaatst zijn.)
  zondag 14 november 2010 @ 13:34:31 #42
270524 Flodder450
99% slechtheid, 1% plankton
pi_88697244
quote:
1s.gif Op zondag 14 november 2010 13:09 schreef J0kkebr0k het volgende:

[..]

Weet je ook wanneer die foto genomen is? Lijkt me namelijk vrij belangrijk om te weten.
die hele fotogalerij is genomen in oktober 1990
pi_88697245
Hier nog maar eens uiteengezet wie de media beheersen:


TV:
Television networks: NBC Networks, Telemundo, Ion Media (partial stake).

Cable: NBC Entertainment, NBC News, NBC Sports, NBC Television, NBC Universal, CNBC, CNBC World (Arabia, India, Asia, Europe), MSNBC, Bravo, SyFy Channel, Telemundo, USA, Oxygen, Weather Plus, Mun2, Sleuth, Chiller, Universal HD, A&E Networks (16%; includes A&E, the History Channel, History en español, the Biography Channel, Military History Channel, Crime & Investigation Network, A&E HD, the History Channel HD, History International), the Weather Channel (partial), SyFy Channel HD.

Production and distribution companies: NBC Universal Television Distribution, Universal Media Studios

26 television stations, owned under the NBC Universal division. These include NBC affiliates, 46 stations, Telemundo affiliates, and a small number of independents.

International Channels: 13eme Rue (France), 13th Street (Germany), Studio Universal (Germany), Sci-fi Channel (Germany), Calle 13 (Spain), Sci Fi Channel UK, Movies 24 (UK), DivaTV (UK), Studio Universal (Italy), Universal Channel (Latin America), CNBC Asia, CNBC Europe, 18 Hallmark Channels (worldwide), KidsCo (worldwide, partial).

Programming: NBC Network News, NBC Universal Global Networks, NBC Universal International Channels, The Today Show, NBC Nightly News with Brian Williams, Dateline NBC, Meet the Press, Early Today, CNBC, Squawk Box, Mad Money, CNBC World, CNBC Arabia, CNBC-India TV-18, Hardball with Chris Matthews, the Rita Cosby Specials Unit, Morning Joe, Mun2, Sleuth, A&E [partial], the History Channel [partial], the Biography Channel (partial), ShopNBC (27%).

FILM:
Production: NBC Universal (80% ownership): Universal Pictures, Focus Features, Rogue Pictures. Universal has production agreements with Imagine Entertainment, Jersey Films, Tribeca Films, Shady Acres, the Kennedy/Marshall Company, Playtone Company, Strike Entertainment, Type A Films, Depth of Field, Stephen Sommers and Working Title Films (Europe).

Distribution: Universal Studios Home Entertainment.

ONLINE HOLDINGS:
NBC.com, CNBC.com, iVillage.com, Scifi.com, telemundo.com, nbc.com, hulu.com (a joint venture between NBC Universal and News Corp.), Bravotv.com, Triotv.com, msnbc.msn.com, nbcolympics.com, ShopNBC.com. Partial: aetv.com, biography.com, historychannel.com, military.history.com, Thehistoryhcannelclub.com, Historytravel.com, Newsvine.com.

OTHER:
Military Production: Manufactures and maintains engines for the F-16 Fighter jet, Abrams tank, Apache helicopter, U2 Bomber, Unmanned Combat Air Vehicle (UCAV), A-10 aircraft, and numerous military equipment including planes, helicopters, tanks, and more.

Parks: Universal Studios Theme Parks and Resorts (Orlando, FL; Hollywood, CA; Costa Durada, Spain; Universal City, Japan)

Consumer Products: NBC Stores, ShopNBC (partial), GE Industrial (Formerly, GE Consumer and Industrial), AETN Consumer Products (37.5% equity).

Other:

* GE Commercial Finance: GE Capital Aviation Services, GE Commercial Equipment Financing, GE Corporate Financial Services, GE Structured Finance Global Energy Unit, GE Fleet Services, GE Healthcare Financial Services, GE Real Estate, GE Vendor Financial Services.

* GE Consumer & Industrial (appliances, lighting, and Industrial Systems).

* GE Healthcare (diagnostic and interventional medical imaging, information and services technology)

* GE Infrastructure (comprised of GE Water Technologies, GE Silicones, GE Superabrasives, and GE Quartz, commercial aviation financing, and serves various industries including cosmetics, semi-conductors, oil drilling, construction and telecommunications)

* GE Money


TV:
Disney Media Networks, a company whose holdings include:

The ABC Television Network: ABC Entertainment, ABC Daytime, ABC News, ESPN on ABC, ABC Television, ABC Kids, and Touchstone Television.

Production & Distribution Companies: Walt Disney Television, Walt Disney Television Animation, BVS entertainment, ABC Studios, Walt Disney Television, Disney-ABC Domestic Television.

Cable Networks: ESPN, ESPN2, ESPN Classic, ESPNEWS, ESPN PPV, ESPN Deportes, ESPNU, ESPNHD, ESPN2 HD, ESPNEWSHD and ESPNUHD, Disney Channel HD, Toon Disney, SOAPnet, ABC Family Channel, A&E Television Networks (42% equity; includes A&E, the History Channel, the Biography Channel, History en español, Military History Channel, Crime & Investigation Network, A&E HD, The History Channel HD), Lifetime Entertainment Services (50% equity; includes Lifetime Television, Lifetime Movie Network, Lifetime Real Women).

International Channels: ESPN International, ESPN America, ESPN Latin America, ESPN Asia, ESPN Classic Sport Europe, Jetix Europe, Jetix Latin America, Jetix Canada, Jetix Israel, International Disney Channels, History International.

The ABC Television Network has 226 affiliated stations reaching 99 percent of all U.S. television households. The company owns and operates ten ABC television stations in the nations top markets.

Programming: Good Morning America, World News with Charles Gibson, World News Now, 20/20, Primetime, This Week With George Stephanopoulos, Sportscenter/Monday Night Football, ESPNplus, Playhouse Disney, Jetix, ABC Kids.

PUBLISHING:
Magazines: Family Fun, ESPN the Magazine, Jetix Magazine, Wondertime Magazine, Bassmaster Magazine and Disney Adventures

Music: Disney Music Group distributes music and motion picture soundtracks under its four labels: Walt Disney Records, Hollywood Records, Buena Vista Records, Lyric Street Records, Disney Music Publishing Worldwide.

Books: Disney Publishing, a subsidiary of the Company, owns Hyperion Books, Hyperion Books for Children, Disney Press, Disney Editions, Disney Adventures, Disney Fairies, Disney Digital Books, Mirimax, ESPN books, ABC Daytime Press, Hyperion East, Hyperion Audiobooks, Volo, Jump at the Sun, Disney Libri (Italy), Disney Hachette JV (France).

Other: Marvel Comics.

FILM:
Production and Distribution: Walt Disney Pictures (includes Walt Disney Feature Animation and DisneyToon Studios), Touchstone Pictures, Miramax Films, Pixar Animation Studios, Hollywood Pictures, Buena Vista International, Buena Vista Home Entertainment, Buena Vista Home Entertainment International, Disney Theatrical Group, Marvel Studios, A&E IndieFilms (42% equity).

ONLINE HOLDINGS:
The Walt Disney Internet Group includes:

* Broadband channels ABC News Now and ESPN360.
* Disneys Blast, broadband entertainment for children
* Subscription-Based Internet services: Playhouse Disney Preschool Time Online, for toddlers; Disney Connection, for children; Disneys Toontown Online, for families
* Web sites: ABC.com, ABCNews.com, Oscar.com, Disney.com, Disneychannel.com, Family.com, ESPN.com, Familyfun.com, Go.com, Soccernet.co (60%), NFL.com, Toysmart.com (partial), Go Network, www.disneysgamecafe.com, ESPN.com, Abcsports.com, ESPNdeportes.com, Wondertime.com, iparenting.com, celebrityparents.com, incrediblebabynames.com, disneyfairies.com, clubpenguin.com, Disneyshopping.com, (37.5% equity: aetv.com, biography.com, historychannel.com, militaryhistory.com, thehistoryhcannelclub.com, Historytravel.com).


TV:
Networks: Fox, MyNetworkTV. In the United States, News Corp. owns 27 television stations.

Cable: Fox Business Channel, Fox Movie Channel, Fox News Channel, Fox College Sports, Fox Regional Sports Networks (16 owned and operated), Fox Sports En Espanol, Fox Sports Net, Fox Soccer Channel, Fox Reality, Premier Media Group (Australia 50%), Premium Movie Partnership (Australia 20%), Cine Canal (Latin America 23%), Telecine (Latin America 13%), FUEL TV, FX, FX HD, National Geographic Channel (US 67% and Worldwide 52%), National Geographic Channel HD, SPEED Channel, SPEED HD, Big Ten Network & Big Ten Network HD (49%), Premier Media Group (Australia 50%).

Huh... post past niet!

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 14-11-2010 13:38:54 ]
pi_88697283
quote:
1s.gif Op zondag 14 november 2010 13:34 schreef ToT het volgende:
Mja Lambiekje en diverse anderen komen hier regelmatig met de opmerkingen dat alle mediabedrijven samenspannen en onder leiding staan van de grote machthebbers en ons zo bewust valse informatie verschaffen....op enkele hersenloze droons na die puur op de automatische piloot de autocue voorlezen zonder te beseffen wat ze voorlezen.

(Dit komt allemaal echt uit posts die in de loop der tijd hier geplaatst zijn.)
Dat is in grote lijnen ook gewoon zo. Het bedrijfsleven, dan wel de elite is eigenaar van de media. Onafhankelijk zijn ze dus niet.
pi_88697340
Omdat mijn post niet paste hier dan de rest van de bedrijven:





Bron: http://www.freepress.net/ownership/chart/main

Lees wat een professor in 1995 hierover al te zeggen had.

quote:
Let us take just one example of how current technologies could be used for strategic-level information warfare. If, say, the capabilities of already well-known Hollywood technologies to simulate reality were added to our arsenal, a genuinely revolutionary new form of warfare would become possible. Today, the techniques of combining live actors with computer-generated video graphics can easily create a "virtual" news conference, summit meeting, or perhaps even a battle that would exist in "effect" though not in physical fact. Stored video images can be recombined or "morphed" endlessly to produce any effect chosen. This moves well beyond traditional military deception, and now, perhaps, "pictures" will be worth a thousand tanks. Imagine the effect of a nationwide broadcast in banditland of the meeting between the "digitized" maximum leader and a "digitized" Jimmy Carter in which all loyal soldiers are told to cease fighting and return to their homes. The targets of information warfare, remember, are the decisions in the opponent's mind, and the battlespace of the human mind is also the zone of illusion.
Dit ontkennen is gewoonweg naïef. Het is een feit dat dit gebeurt.

http://www.iwar.org.uk/iwar/resources/airchronicles/stein.htm

[ Bericht 29% gewijzigd door #ANONIEM op 14-11-2010 13:55:11 ]
  zondag 14 november 2010 @ 14:13:48 #46
270524 Flodder450
99% slechtheid, 1% plankton
pi_88699274
quote:
1s.gif Op zondag 14 november 2010 13:34 schreef Flodder450 het volgende:

[..]

die hele fotogalerij is genomen in oktober 1990
Dus vóór de aanslagen van 1993 waarna een grote hoeveelheid huurders (+/- 350 stuks en 50.000 werknermers) het WTC hebben verlaten en hun bedrijf ergens anders vestigde.

[ Bericht 2% gewijzigd door #ANONIEM op 14-11-2010 14:36:11 ]
pi_88700821
Om nog even op "Master sobber" Bob McIlvaine terug te komen: Deze man barst iedere keer in tranen uit op ongeveer hetzelfde moment. Zie de volgende filmpjes:

Vanaf +/- 1:00:


Vanaf +/- 1:10:


Vanaf +/- 0:15:


Vanaf +/- 0:10;


Vanaf +/- 0:40:


Vanaf +/- 0:50:


Vanaf +/- 0:15


En zo kan ik nog wel even doorgaan als ik verder zou zoeken. Deze man reist de wereld rond, zijn weep-show eindeloos herhalend, om het verhaal van de 3000 vermeende slachtoffers kracht bij te staan. Het feit dat hij zich voordoet als een "truther" die schopt tegen de overheid, is alleen maar logisch aangezien er geen reden zou zijn voor een familielid om telkens de publiciteit te zoeken als deze niet aan het officiële verhaal zou twijfelen.

Geloof wat je wilt, maar ik denk dat we hier met een acteur annex desinformant te maken hebben.

[ Bericht 1% gewijzigd door #ANONIEM op 14-11-2010 15:24:48 ]
  zondag 14 november 2010 @ 23:21:27 #49
52357 Lambiekje
Everything is upside down
pi_88722009
quote:
1s.gif Op zondag 14 november 2010 13:34 schreef ToT het volgende:
Mja Lambiekje en diverse anderen komen hier regelmatig met de opmerkingen dat alle mediabedrijven samenspannen en onder leiding staan van de grote machthebbers en ons zo bewust valse informatie verschaffen....
Met de mexicaanse griep was het overduidelijk dat de overheid doelbewust verkeerde informatie gaf olv wiskey-proostende Osterhaus. Plus dat ze een half miljard verkwanseld hebben aan antivries, vermalen apennieren en haaileverolie
quote:
op enkele hersenloze droons na die puur op de automatische piloot de autocue voorlezen zonder te beseffen wat ze voorlezen.

(Dit komt allemaal echt uit posts die in de loop der tijd hier geplaatst zijn.)
De mensen die iets willen maken ... neem nu Zembla. Die worden terug geroepen als ze onderwerpen gaan doen wat niet in het straatje past van onze fascistoïde leiders.

Als onderzoeker kan en mag je niets schrijven, rapporteren of onderzoeken als het betrekking heeft op je superieuren als die namen opkomen in je werkzaamheden naar bijvoeerbeeld witwaspraktijken. Je wordt gewoon afgekapt in je werkzaamheden.

Waarom denk je dat die smerige, liegende, bedriegende kinderverkrachters onze justitie-apparaat nog steeds bestieren. Je kunt bijna zonder te overdrijven stellen dat onze rechters doortrapt en corrupt zijn. Een integer en oprecht persoon zul je daar niet tussen vinden.

En ja sommige nieuwslezers zijn lege drones die goed en accuraat kunnen articuleren.

Trouw, AD en Volkskrant is de zelfde kliek. Waarschijnlijk zullen 2 van de 3 sneuvelen.
Inmiddels zijn deze kranten niet meer van Nederlandse komaf.
Everything is backwards, everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, psychiatrists destroy minds, scientists destroy truth, media destroys information, religions destroy spirituality and governments destroy freedom.
pi_88725497
Nou nou nou, een beetje minder extreem mensen zwart gaan lopen maken mag ook wel hoor.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')