Vertel!quote:Op zondag 7 november 2010 21:34 schreef Oneself het volgende:
Haai.
Ik heb een zeer interessante dag gehad.
Amsterdamquote:Op zondag 7 november 2010 21:42 schreef Oneself het volgende:
Ik ben naar een lezing geweest, met als titel - hou je vast - : 'Socrates, Jezus of Boeddha?'. Haha, absoluut denkstof.
Oh en ik overdenk de optie in Amdam te gaan studeren. Bamm.
Klinkt heftig hoor.quote:Op zondag 7 november 2010 21:42 schreef Oneself het volgende:
Ik ben naar een lezing geweest, met als titel - hou je vast - : 'Socrates, Jezus of Boeddha?'. Haha, absoluut denkstof.
Oh en ik overdenk de optie in Amdam te gaan studeren. Bamm.
Haha, niet zo heftig maar wel heel interessant.quote:Op zondag 7 november 2010 21:55 schreef Bob. het volgende:
[..]
Klinkt heftig hoor.
Maar ga je ons dus alweer verlaten?
nou ja, beide maar vooral dat eerste hahaquote:Op zondag 7 november 2010 21:56 schreef Oneself het volgende:
[..]
I know right!
Jopper; lezing of Adam?
Omdat het momenteel een relevante issue voor me is en daardoor zeer interessant.quote:Op zondag 7 november 2010 23:05 schreef joppie_saus het volgende:
[..]
nou ja, beide maar vooral dat eerste haha
Das mooi meegenomenquote:Op maandag 8 november 2010 02:15 schreef Oneself het volgende:
[...]
Ik ben wel blij met de ontdekking dat ik tegen verwachting in nog ingeschreven blijk te staan bij 'n woningzoeksite in A'dam. Al twee en een half jaar. Gheghe.
Ok.quote:Op maandag 8 november 2010 02:17 schreef JH87 het volgende:
Dat heeft helemaal niets met masochisme te maken!
Op de swing of bij jack parrow?quote:Op zondag 7 november 2010 13:36 schreef Mistaken het volgende:
Even lekker geswingt in de vera gisteren.
Tsja. Dat zegt iedereen die op een lagere etage dan de directeur werktquote:Op maandag 8 november 2010 17:00 schreef Renesite het volgende:
[..]
Ik werk direct onder de directeur.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |