Trev had een frkadelquote:
checkquote:Op vrijdag 5 november 2010 23:14 schreef PeZu het volgende:
[..]
ja ik hou er niet zo van als een artiest niks zelfs schrijft en dan net doet alsof uit d egrond van zijn hart komt![]()
met zijn kabeltruien
beide vandaag maar dat bedoelde ik niet hehquote:Op vrijdag 5 november 2010 23:15 schreef suikertaartje het volgende:
[..]
Trev had een frkadelgister geloof ik..
vandaag een snitsel
Ach, iedereen heeft er vast zoveel respect voor dat ze er netjes van afblijvenquote:Op vrijdag 5 november 2010 23:12 schreef Trevland het volgende:
[..]
Iets te veel om gewoon maar zo ergens te parkeren
Onderstaande, was vandaagquote:Op vrijdag 5 november 2010 23:15 schreef suikertaartje het volgende:
[..]
Trev had een frkadelgister geloof ik..
vandaag een snitsel
Ik heb trouwens nog een schnitzel liggenquote:Op vrijdag 5 november 2010 23:15 schreef PeZu het volgende:
[..]
beide vandaag maar dat bedoelde ik niet heh
Ik vind sbs6 sowieso een kutzender ik kijk wel eens naar hart van Nederland. En heel vaak komt er een item over dierenmishandeling in voor met de meest gruwelijke foto's helaas ben ik vaak te laat om over te schakelen en dan blijven die beelden in mijn hoofd hangenquote:Op vrijdag 5 november 2010 23:14 schreef D. het volgende:
[..]
[..]
Het erge is dat er (volgens mij) zo'n 900.000 mensen zijn die shownieuws kijken om te zien wie er nu weer een scheet liet, wie 'm hoorde, hoe ie rook, en of er nog wat meer bij kwam kijken
Een dure sport auto zonder slot en sleutel? zou je denken?quote:Op vrijdag 5 november 2010 23:16 schreef D. het volgende:
[..]
Ach, iedereen heeft er vast zoveel respect voor dat ze er netjes van afblijven
gaat lekker danquote:Op vrijdag 5 november 2010 23:17 schreef Trevland het volgende:
[..]
Onderstaande, was vandaag
[..]
Ik heb trouwens nog een schnitzel liggen
dat weet ik wel zekerquote:Op vrijdag 5 november 2010 23:17 schreef Panda72 het volgende:
Soms denk ik dat sbs6 stiekem geniet van dit soort items omdat het hoog scoort in de kijkcijfers
nee, maar toen moest ik er wel aan denkenquote:Op vrijdag 5 november 2010 23:15 schreef PeZu het volgende:
beide vandaag maar dat bedoelde ik niet heh
Ja dat is zo ja. Ik vind de tekst van Afscheid nemen bestaat niet gewoon heel mooi. En dat MB het zingt is gewoon een bijkomstigheid.quote:Op vrijdag 5 november 2010 23:14 schreef PeZu het volgende:
[..]
ja ik hou er niet zo van als een artiest niks zelfs schrijft en dan net doet alsof uit d egrond van zijn hart komt![]()
met zijn kabeltruien
Wanneer dan?quote:Op vrijdag 5 november 2010 23:18 schreef Trevland het volgende:
[..]
Doet het zeker, ik zorg wel goed voor mezelf
oeh oeh ik ga even mijn sheldon verhaaltje voor je opzoekenquote:Op vrijdag 5 november 2010 23:18 schreef suikertaartje het volgende:
[..]
nee, maar toen moest ik er wel aan denken
Hoezo stiekem?quote:Op vrijdag 5 november 2010 23:17 schreef Panda72 het volgende:
. Soms denk ik dat sbs6 stiekem geniet van dit soort items omdat het hoog scoort in de kijkcijfers
dat heet keyless entry, heul hip enzoquote:Op vrijdag 5 november 2010 23:17 schreef Trevland het volgende:
[..]
Een dure sport auto zonder slot en sleutel? zou je denken?
gelukkig ik dacht al dat ik er alleen zo over dacht.quote:Op vrijdag 5 november 2010 23:19 schreef D. het volgende:
[..]
Hoezo stiekem?
het ligt er zo dik bovenop
Vast welquote:Op vrijdag 5 november 2010 23:17 schreef Trevland het volgende:
[..]
Een dure sport auto zonder slot en sleutel? zou je denken?
Oeh, dat heb ik ook op mijn autoquote:Op vrijdag 5 november 2010 23:19 schreef DeZwabber het volgende:
[..]
dat heet keyless entry, heul hip enzo
...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |