Ja, zo had ik het nog niet bekeken. (Echt niet.)quote:Op donderdag 11 november 2010 14:06 schreef DO2 het volgende:
Ja, tuurlijk, broer. Dat spreekt voor zich, toch?
Hoe groter de liefde, hoe groter de ruimte.
Een ruimte zo groot, soms, dat zelfs De Teletubbies er een plaats krijgen...
Of ontvang jij de mensen waar je zo van houdt met gesloten armen?
Dat dan weer wel. Gelukkig bezoeken we enkel projecten van één architect. En laat dit nu net ook degene zijn die ons de projecten laat zien. We kunnen dus overal naar binnen. Lekker warm.quote:
Billy Wilder's?quote:Op donderdag 11 november 2010 16:32 schreef Ringo het volgende:
Maar vanavond ga ik naar Wilders the Musical..
Schijnt erg sterk te zijn, als ik bevooroordeelde linkse blaadjes als VN en de Groene mag geloven tenminste.quote:Op donderdag 11 november 2010 16:32 schreef Ringo het volgende:
Maar vanavond ga ik naar Wilders the Musical..
Geen idee, de VN krijg ik van een vrindje en de Groene wordt in een discrete verpakking thuisbezorgd.quote:Op donderdag 11 november 2010 17:28 schreef Gellius het volgende:
Worden die nog gewoon over de toonbank verkocht?
De Groene valt hier wekelijks op de deurmat, ter onderhoud van mijn linkse hobby's, en die was inderdaad erg enthousiast. Ik ben benieuwd,quote:Op donderdag 11 november 2010 17:01 schreef Frollo het volgende:
[..]
Schijnt erg sterk te zijn, als ik bevooroordeelde linkse blaadjes als VN en de Groene mag geloven tenminste.
Op het waardeloze weer na was het een geslaagde excursie. Het is echt een meerwaarde met de architect van een ontwerp mee te lopen, hij weet (uiteraard) alle kleinigheden te benoemen. De excursies die ik hiervoor heb meegemaakt waren altijd met een gids of met een groepje mede-liefhebbers, waardoor bepaalde vragen die ter plekke opkomen meestal onbeantwoord blijven.quote:Op donderdag 11 november 2010 16:59 schreef k_man het volgende:
[..]
Ah. Lijkt me leuk. Ondanks het weer.
✔ VKI formulieren geprintquote:Op vrijdag 5 november 2010 17:40 schreef sigme het volgende:
✔ UBNrs ontvangende slagers
→ VKI formulieren - gemaild naar emailsadres van computer met printer
✔ Slachtblikjes aanvragen
✔ Vervoersdocumenten aanvragen
✔ Datum brengen varken bij slager
→ Datum halen varken bij slager - nog overeen te komen
→ Slachtblikjestang - overeenkomst bereikt op Marktplaats
→ Veekar huren - moet nog besproken worden
In parijs is het ook takkenweer ...quote:Op donderdag 11 november 2010 18:37 schreef I.R.Baboon het volgende:
Pff, wat een ontzettend takkenweer in NL. En dat terwijl ik vanochtend nog in een mediterraan zonnetje liep. Maar goed, we zijn weer thuis (oehoeoehoe), een hele hoop uitgelezen boeken verder.
Ach kom op, het was hartstikke leuk.quote:Op donderdag 11 november 2010 20:00 schreef DO2 het volgende:
Mart ging net los op tv. Ik moet er nog van bekomen.
Dat denk ik altijd als ik geconfronteerd wordt met die pedante eikel.quote:Op donderdag 11 november 2010 20:26 schreef Claudia_x het volgende:
Vooruit, ik dacht wel even: Houd je bek, Mart!
Niet dat ik dat serieus van plan ben hè? Je weet het maar nooit, straks staat de AIVD op de stoep om m'n lucifers in beslag te nemen.quote:Op donderdag 11 november 2010 20:28 schreef k_man het volgende:
Zou er maatschappelijke steun zijn voor een beweging die zich ten doel stelt alle winkels van Riviera Maison af te laten fikken?
Met van die leuke whitewashmeubeltjes met letters! (Ik las het eerste deel van het topic net.)quote:Op donderdag 11 november 2010 20:28 schreef k_man het volgende:
Zou er maatschappelijke steun zijn voor een beweging die zich ten doel stelt alle winkels van Riviera Maison af te laten fikken?
Het is iets voor etiquettesnobs.quote:Op donderdag 11 november 2010 23:26 schreef DO2 het volgende:
Wat is er mis met 'n 'smakelijk eten', Thisbe? Je hoort liever 'n 'eet smakelijk', of zo?
Je moet gewoon je bek houden en eten wat de pot schaft.quote:Op vrijdag 12 november 2010 00:33 schreef broer het volgende:
Wat moet je dan zeggen, volgens de 'etiquettesnobs'?
Waarom zou je iets moeten zeggen ten teken dat er aangevallen kan worden? Dat blijkt wel uit de situatie.quote:Op vrijdag 12 november 2010 00:33 schreef broer het volgende:
Wat moet je dan zeggen, volgens de 'etiquettesnobs'?
Geen idee. Zodat de blinde disgenoten ook weten dat het zover is?quote:Op vrijdag 12 november 2010 00:47 schreef k_man het volgende:
Waarom zou je iets moeten zeggen ten teken dat er aangevallen kan worden?
Vision One van dat album is echt een geweldig nummer.quote:
Beatrijs komt hoogstwaarschijnlijk uit een lagere sociale klasse.quote:Op vrijdag 12 november 2010 00:34 schreef broer het volgende:
Dat Beatrijs Thisbe 'nuffig' noemt, vind ik trouwens niet zo netjes.
Maar dan begrijp je de achtergrond van de wellevendheid niet. Het is niet om plezier voor jezelf te scheppen, maar om het andere mensen makkelijker te maken. Zo gaat een heer niet achter een dame de trap op om vergenoegd vast te stellen dat hij een regeltje naleeft, maar om te voorkomen dat de dame zich druk hoeft te maken over de vraag of 'ie nu naar haar kont op ooghoogte zit te staren.quote:Op vrijdag 12 november 2010 00:59 schreef DO2 het volgende:
Ik vind 't overigens wel 'n interessant gegeven...
Dat er mensen zijn die ergens meer plezier uit halen wanneer ze allerlei toegevoegde regeltjes ( moeten ) naleven.
Ik kom zelf van een heel andere planeet.
Daarom ontgaat mij dan ook het doel van ergeren aan een goedbedoelde aftrap van de maaltijd.quote:Op vrijdag 12 november 2010 08:28 schreef Gellius het volgende:
[..]
Maar dan begrijp je de achtergrond van de wellevendheid niet. Het is niet om plezier voor jezelf te scheppen, maar om het andere mensen makkelijker te maken. Zo gaat een heer niet achter een dame de trap op om vergenoegd vast te stellen dat hij een regeltje naleeft, maar om te voorkomen dat de dame zich druk hoeft te maken over de vraag of 'ie nu naar haar kont op ooghoogte zit te staren.
Daar zit geen slechtheid bij, dat is regulier mannelijk gedrag.quote:Op vrijdag 12 november 2010 08:30 schreef Claudia_x het volgende:
Dat is precies waar ik me zo aan erger bij etiquetteregels, altijd maar uitgaan van het slechtste van de mens. Misschien kijkt 'ie naar m'n kont.
Er zijn ook culturen waar mensen van harte in elkaars eten spugen in plaats van elkaar een smakelijk eten toe te wensen, dus ik til er niet zo zwaar aan. Aan de berichten hier lees ik dat je in ieder geval een nieuwe breuklijn binnen TTK hebt ontdekt,quote:Op donderdag 11 november 2010 23:16 schreef Thisbe het volgende:
Wat vinden jullie er overigens van als je gezelschap je een 'smakelijk eten' toewenst?
Volgens de etiquette is dat inderdaad not done. Er is een voorbeeld dat tot vervelens toe herhaald wordt; de koningin die zelf ook haar vingerkommetje leegdronk toen haar bezoek het aanzag voor drinkwater.quote:Op vrijdag 12 november 2010 08:45 schreef Ringo het volgende:
Het is in elk geval absoluut not done om de ander met zijn gebrek aan etiquettekennis te confronteren en in verlegenheid te brengen.
Op die manier vestig je juist de aandacht op al die smeerpijperij.quote:Op vrijdag 12 november 2010 08:28 schreef Gellius het volgende:
[..]
Maar dan begrijp je de achtergrond van de wellevendheid niet. Het is niet om plezier voor jezelf te scheppen, maar om het andere mensen makkelijker te maken. Zo gaat een heer niet achter een dame de trap op om vergenoegd vast te stellen dat hij een regeltje naleeft, maar om te voorkomen dat de dame zich druk hoeft te maken over de vraag of 'ie nu naar haar kont op ooghoogte zit te staren.
Waarom zou het een vernedering zijn?quote:Op vrijdag 12 november 2010 12:51 schreef Ringo het volgende:
Maar iedere gezonde man (homo's en fundamentalistische softies uitgezonderd) kijkt toch naar de kont van een vrouw? Om haar die vernedering te besparen loop ik graag als eerste naar boven. (Tenzij zij als een doorgewinterde prostituée het initiatief neemt, dan laat ik me al billenkijkend leiden.)
Och, vernedering. Het heeft natuurlijk iets woefdrammerigs, om pal achter haar kont naar boven te kwijlen. Niet chic.quote:Op vrijdag 12 november 2010 12:57 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Waarom zou het een vernedering zijn?
quote:
Voorrang op de trap
Beste Beatrijs,
Wij hebben thuis verschil van mening wie er voorgaat bij het opgaan van de trap: de man of de vrouw. Volgens mij gaat de man eerst omdat hij anders onder haar rok kan kijken. Volgens mijn man gaat zij eerst zodat de man haar kan opvangen als zij valt. Weet u wat de officiële regel is?
Wie heeft voorrang?
Beste Wie mag,
Er wordt geen onderscheid meer gemaakt tussen mannen en vrouwen, als het gaat om trappen oplopen. Het punt ‘onder rokken kijken’ is niet van toepassing. Niet alleen omdat vrouwen vaak broeken dragen, maar ook omdat het voor goed zicht onder de rok noodzakelijk is dat een vrouw voor de man uit een loodrechte ladder opklimt. Die situatie doet zich zelden voor. De meeste trappen hebben een veel flauwere hellingsgraad.
Wie er toevallig het eerst bij de trap is, gaat het eerst naar boven of naar beneden, hoe het maar uitkomt. Met deze restrictie dat de ontvangende partij zowel in het zakelijke als in het huiselijke leven de bezoeker voorgaat bij het beklimmen van de trap – om de weg te wijzen. Tegen een ouder iemand die mogelijk wankel ter been is kan men beleefdheidshalve zeggen: ‘Gaat u voor’ bij het opgaan van een trap, zodat de jongere, sterkere hem of haar kan opvangen bij het naar beneden storten. Meestal zal degene die slecht ter been is er trouwens de voorkeur aan geven in eigen tempo naar boven te sukkelen, zonder ongeduldige achtervanger in zijn of haar kielzog.
Tenzij ze een rok draagt. Want dan zou je daaronder kunnen kijken.quote:Op vrijdag 12 november 2010 12:57 schreef I.R.Baboon het volgende:
Volgens mij is de etiquette dat bij een steile trap de vrouw als eerste naar boven moet, zodat de man haar kan opvangen. En toevallig loop ik alleen op steile trappen.
Je kunt ook gewoon achter haar de trap op gaan en toevalling je blik even op haar bevallige achterwerk laten rusten. Da's al heel wat minder sleazy.quote:Op vrijdag 12 november 2010 13:00 schreef Ringo het volgende:
[..]
Och, vernedering. Het heeft natuurlijk iets woefdrammerigs, om pal achter haar kont naar boven te kwijlen. Niet chic.
Maak je nu Thisbe toch uit voor nuffig?quote:Op vrijdag 12 november 2010 13:23 schreef Ringo het volgende:
In welke dorre kringen moet je je begeven dat je je dáár druk om zou maken?
Op vakantie was er ook één persoon die dat not done vond. En ik twijfel er niet aan dat thisbe daar ook tegen is.quote:Op vrijdag 12 november 2010 13:23 schreef Ringo het volgende:
In welke dorre kringen moet je je begeven dat je je dáár druk om zou maken?
Achtergrondinformatie: http://www.beatrijs.com/glazen-klinken/quote:Op vrijdag 12 november 2010 13:21 schreef zodiakk het volgende:
Ok, volgende punt: het klinken van wijnglazen. Thisbe, kan jij daar meer over vertellen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |