Klopt ja, via een website gelukkig, dat wel, maar dan moet je dus met dat mooie geautomatiseerde systeem wel minstens 4 weken wachten op je geld ofzo.quote:Op zondag 7 november 2010 19:54 schreef Q. het volgende:
[..]
Dat moet je dus bij de GVB terug gaan vragen.. Mooi systeem.
Het één sluit het ander niet uit, je hebt sowieso zulke checkouts in de bus nodig voor de andere haltes, zo'n paal op het perron is vervolgens handig voor diegene die in de bus vanwege drukte niet uit konden checken of die daar niet op wilden wachten of die het vergeten waren. Je hebt hierdoor meerdere opties tot uitchecken wat er waarschijnlijk voor zal zorgen dat het bij geen van de uitcheckpunten belachelijk druk zal zijn. Maar goed, dat is pas te bewijzen op het moment dat die palen er staan op het perron. Misschien blijkt dan inderdaad dat het niet werkt, heb jij gelijk en is er weer belastinggeld over de balk gegooid.quote:Op zondag 7 november 2010 19:27 schreef Eva4Evah het volgende:
[..]
Dat vind ik dus juist helemaal niet handig. Dan krijg je dus weer gedrom rondom die paaltjes. Ze hebben dat nu ook al bij de trams, dat er paaltjes op het perron staan ipv in de trams zelf. Dan ga je rennen om de tram te halen, o kut moet je terugrennen om in te checkenslaat toch ook op kaas.
Zo gek vind ik het niet, dat je van tevoren zorgt dat je vervoersbewijs op orde is... zo werkt het wel vaker...quote:Op zondag 7 november 2010 19:27 schreef Eva4Evah het volgende:
[..]
Dat vind ik dus juist helemaal niet handig. Dan krijg je dus weer gedrom rondom die paaltjes. Ze hebben dat nu ook al bij de trams, dat er paaltjes op het perron staan ipv in de trams zelf. Dan ga je rennen om de tram te halen, o kut moet je terugrennen om in te checkenslaat toch ook op kaas.
De laatste keer dat ik er was vond ik het vooral heel erg chaotisch. Maar dat is al een jaar of vijf geleden denk ik.quote:Op maandag 8 november 2010 08:18 schreef Nielsch het volgende:
Ben vorige week ook maar eens naar het Rietveld-Schröder Huis geweest. Erg gaaf, vooral de bovenverdieping. Centraal Museum was niet helemaal my cup of tea echter...
Het huis of het museum? Het huis ging nu echt soepel, met een audiotour en een prettige gids.quote:Op maandag 8 november 2010 08:23 schreef Q. het volgende:
[..]
De laatste keer dat ik er was vond ik het vooral heel erg chaotisch. Maar dat is al een jaar of vijf geleden denk ik.
Het museum. Het huis ben ik nog niet geweest. Ga ik wel een keer doen. Ooit.quote:Op maandag 8 november 2010 08:25 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Het huis of het museum? Het huis ging nu echt soepel, met een audiotour en een prettige gids.
Ow zo. Ja het museum heeft nog steeds niet echt een duidelijke looproute of plattegrond, maar dat maakte me niet zoveel uit. Het Utrechtse Schip vond ik wel gaaf maar al die schilderijen zijn gewoon niet echt mijn ding.quote:Op maandag 8 november 2010 08:27 schreef Q. het volgende:
[..]
Het museum. Het huis ben ik nog niet geweest. Ga ik wel een keer doen. Ooit.
Ach een groot deel van dat verkeer zal straks ook over de langzaamverkeerbrug gaan. Kan niet wachten tot die er eindelijk is...quote:Op dinsdag 9 november 2010 09:21 schreef speknek het volgende:
Zo die hebben hun best gedaan. Ik vind het alleen niet echt een mooi gebouw. Het maakt ook dat je na de majestueuze grote trappen ineens een relatief smalle donkere gang door moet. Daar had ik toch liever een wat mooiere poort naar de (westelijke) stad gezien. Nouja, misschien dat ze dat later met lampen en bomen nog wat kunnen verbeteren.
Same here. Alleen begint de bouw daarvan niet voor 2012.quote:Op dinsdag 9 november 2010 10:02 schreef Neelix het volgende:
[..]
Ach een groot deel van dat verkeer zal straks ook over de langzaamverkeerbrug gaan. Kan niet wachten tot die er eindelijk is...
Klote, ik dacht dat die in 2012 al klaar zou zijnquote:Op dinsdag 9 november 2010 10:16 schreef Q. het volgende:
[..]
Same here. Alleen begint de bouw daarvan niet voor 2012.Zeker voor jou, jij woont hemelsbreed 300 meter van de binnenstad af maar je moet 10 minuten fietsen voor je op de Mariaplaats bent.
ProRail moet eerst de sporen en perrons verleggen voordat ze aan de brug kunnen beginnen. En daarover is nog geen defintief besluit genomen.quote:Op dinsdag 9 november 2010 10:22 schreef Neelix het volgende:
[..]
Klote, ik dacht dat die in 2012 al klaar zou zijn
en ja het is best irritant dat omfietsen...maar ach, je went eraan
De voorbereidingen daarvan zijn nu begonnen, de loopbrug van HC naar de parkeergarage Jaarbeursplein is afgesloten.quote:Op dinsdag 9 november 2010 10:28 schreef Neelix het volgende:
Het is echt een drama ja. Ik riep een paar jaar terug al dat die 2030 nooit gehaald gaat worden. Zou me niets verbazen als dat zo 2040-2050 wordt.
Ik dacht laatst wel gehoord te hebben dat ze nu eindelijk gaan beginnen met het slopen van de sporthal. Koud tien jaar nadat hij gesloten is
Er zit nog een Rabo pinautomaat aan het begin van de Rijnlaan. En een ING automaat. En natuurlijk de inpandige pinautomaat op het Rabo hoofdkantoor, alleen toegankelijk voor personeel.quote:Op dinsdag 9 november 2010 11:14 schreef Neelix het volgende:
Dank voor de link!
En ondertussen slopen ze allemaal basisvoorzieningen bij mij in de buurt. Eerst het tankstation op de croeselaan die zo fijn goedkoop was en nou zijn ook al de geldautomaten van de Rabo op het ledig erf weg
Optimist. Is er iemand al wel eens bij het infocentrum CU2030 aan het Vredenburg (oude RAF Stafhorst gebouw) geweest? Ik een paar weken geleden, ze hebben daar mooie maquettes staan van het stationsgebied.quote:Op dinsdag 9 november 2010 11:24 schreef speknek het volgende:
Ik kan vooral niet wachten tot ze het Westplein gaan ondertunnelen, maar zal wel 2020 worden.
En ook nog steeds twee INGs bij die kantoorboekhandel op het ledig erf. Maar die Rabo automaten waren juist zo fijn op weg naar de stadquote:Op dinsdag 9 november 2010 11:20 schreef Q. het volgende:
[..]
Er zit nog een Rabo pinautomaat aan het begin van de Rijnlaan. En een ING automaat. En natuurlijk de inpandige pinautomaat op het Rabo hoofdkantoor, alleen toegankelijk voor personeel.
Ik ga meestal toch 'bovenlangs' door de Van Sijpensteintunnel. Als ik via het de Bleekstraat / Ledig Erf ga kom ik bijna langs de ING aan de Rijnlaan.quote:Op dinsdag 9 november 2010 11:28 schreef Neelix het volgende:
[..]
En ook nog steeds twee INGs bij die kantoorboekhandel op het ledig erf. Maar die Rabo automaten waren juist zo fijn op weg naar de stad
Ik vind het best een mooi gebouw eigenlijk. Maar "het grootste stadskantoor van Nederland"? Is dat niet een klein beetje overdreven?quote:Op dinsdag 9 november 2010 09:21 schreef speknek het volgende:
Zo die hebben hun best gedaan. Ik vind het alleen niet echt een mooi gebouw. Het maakt ook dat je na de majestueuze grote trappen ineens een relatief smalle donkere gang door moet. Daar had ik toch liever een wat mooiere poort naar de (westelijke) stad gezien. Nouja, misschien dat ze dat later met lampen en bomen nog wat kunnen verbeteren.
Staat in de OP.quote:Op dinsdag 9 november 2010 12:37 schreef baggerbart het volgende:
Wat zijn een beetje de uitgaans plekken ( zoiets als "de Beurs" en "het Pakhuis" ) in Utrecht waar je zonder studenten kaart ook gewoon in kan?
De (Nieuwe) Dikke Dries aan het Oudkerkhof!quote:Op dinsdag 9 november 2010 12:37 schreef baggerbart het volgende:
Wat zijn een beetje de uitgaans plekken ( zoiets als "de Beurs" en "het Pakhuis" ) in Utrecht waar je zonder studenten kaart ook gewoon in kan?
Hij wordt groter dan die in DH. Welke is groter dan?quote:Op dinsdag 9 november 2010 12:35 schreef TMan het volgende:
[..]
Ik vind het best een mooi gebouw eigenlijk. Maar "het grootste stadskantoor van Nederland"? Is dat niet een klein beetje overdreven?
Ik hoop tegen die tijd nog wel in Utrecht te wonen. Eigenlijk de rest van m'n leven (afgezien van een periode in het buitenland wellicht). Je weet natuurlijk nooit hoe het loopt, maar ik heb niet per se een plek in NL waar ik liever zou willen wonen.quote:Op dinsdag 9 november 2010 13:37 schreef The6thgate het volgende:
Ik vind het eigenlijk wel jammer dat het nog zo lang duurt voor alles klaar is. Woon waarschijnlijk dan wel ergens anders, maar had het eindresultaat wel in m'n woonplaats willen hebben. Telkens als ik nu over de catherijnesingel fiets vind ik het wel een vreemd idee dat het er straks totaal anders uit ziet.
Of ik moet m'n vriendin toch zien te dwingen werk rondom Utrecht te vinden![]()
Dat heb ik dus ook. Heb nu m'n sociale leven hier dus lijkt me erg zuur om naar een andere stad te gaan. Maja als m'n vriendin is afgestudeerd en ergens anders een baan krijgt ben ik degene die er achteraan reist aangezien ik overal wel werk kan vindenquote:Op woensdag 10 november 2010 10:29 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Ik hoop tegen die tijd nog wel in Utrecht te wonen. Eigenlijk de rest van m'n leven (afgezien van een periode in het buitenland wellicht). Je weet natuurlijk nooit hoe het loopt, maar ik heb niet per se een plek in NL waar ik liever zou willen wonen.
Vriendin dumpen dus.quote:Op woensdag 10 november 2010 11:11 schreef The6thgate het volgende:
[..]
Dat heb ik dus ook. Heb nu m'n sociale leven hier dus lijkt me erg zuur om naar een andere stad te gaan. Maja als m'n vriendin is afgestudeerd en ergens anders een baan krijgt ben ik degene die er achteraan reist aangezien ik overal wel werk kan vinden
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |