Ik heb een keer een patroon bij Tjeempie besteld en betaald en daar zaten gewoon fouten inquote:Op vrijdag 5 november 2010 09:46 schreef NicoleM het volgende:
Hallo allemaal,
Ik volg jullie al heel lang, omdat ik de creaties zo mooi vindIk heb van de week van mijn schoonmoeder een "workshop" gehad hoe ik zelf (rondjes) kan haken. Echt super leuk!
Mijn buurvrouw wees mij gisteren op deze site http://www.tjeempie.com Hij is alleen nog even offline, maar ik heb de site hier nog niet voorbij zien komen.
Volgens mijn buuf zijn hier oa gratis patroontjes te vinden.
Groetjes,
Nicole *die het haakvirus te pakken heeft*
En nog een vraag!!
Ik heb Wibra haaknaalden gekocht, maar die krengen zijn zo scherp dat mijn draad eraan gaat. Wat zijn goede haaknaalden en welke maten heb ik echt nodig? Ik ben dus echt een beginneling en mijn doel is om leuke knuffels, sjaals en mutsen te haken.
Zijn de bollen "wol" van de Wibra/Zeeman goed (genoeg) om te haken?
Da's toch niet zo moeilijk?quote:Op vrijdag 5 november 2010 11:00 schreef Whoopdidoo het volgende:
Kan iemand mij motiveren om te gaan leren? Ja als ik nu niet leer haal ik een 1, maar ik kan me er niet toe zetten =(
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik ben weer aan de GS-jes voor een nieuwe up! Moest echt effe mijn ravelry er bij pakken om te zien hoe ik het bij de vorige ook al weer had gedaanmaar de eersten zijn in de maak! En de eerste is mislukt, die heeft mijn collega gekregen
Nog 271 te gaan!
HIer hetzelfde... ik kon mezelf ook nooit tot leren of schrijven aanzettenquote:Op vrijdag 5 november 2010 11:08 schreef Whoopdidoo het volgende:
Ok mn boek is open...
Maar helaas is het niet zo, als ik dit niet haal heb ik nog een herkansing, als ik die niet haal kan het volgend jaar nog, mocht ik zelfs dat niet halen, ken ik altijd nog naar het hbo.
Elk jaar zeg ik weer dat ik het anders ga doen en elk jaar doe ik het weer niet. Volgens mij komt het omdat ik nog nooit flink op mn bek ben gegaan(als in, echt iets niet halen). Dus ja.
Nu word nog openen.
Pff als ik nu mn best doe mag ik om een uur of 4 haken...goede deal toch.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.trui, je poef wordt echt fantastisch. Maar kanonne, wat een boel draadjes moet (moest?) je afwerken!![]()
Welkom pep88 en NicoleM.
whoopdidoo: hup, snel leren jij. Des te eerder ben je van school af, heb je een baan en kun je vrije dagen gaan op nemen als je zin hebt om te haken.![]()
eska, ik vind die eigen-ontwerp steek heel leuk! Moet je vaak puzzelen om te kijken welke steek je de volgende rij moet maken? Of onthou je het goed?
En nog een vraag, je schrijft dat je alleen maar haaknaald 3,5 en 5 gebruikt. Maar je hebt toch ook met dat hele grove spul gewerkt? Deed je dat dan ook met 5?
Inu, hoera voor je poef!![]()
Ik vind Sally leuk geworden. Ze ziet er een beetje naughty uit. I like that.![]()
Spiegelei.Wat k*t voor je. Ik hoop dat het snel een "leefbare" situatie kan worden.
Muck, met welke wol en welke maat naald heb je die muts gemaakt?... ♥ ik mis je ♥
De haaknaalden die ik het meest gebruik zijn die tussen 3,5 & 5.quote:Op vrijdag 5 november 2010 12:32 schreef phluphy het volgende:
eska, ik vind die eigen-ontwerp steek heel leuk! Moet je vaak puzzelen om te kijken welke steek je de volgende rij moet maken? Of onthou je het goed?
En nog een vraag, je schrijft dat je alleen maar haaknaald 3,5 en 5 gebruikt. Maar je hebt toch ook met dat hele grove spul gewerkt? Deed je dat dan ook met 5?
Dank!quote:Op vrijdag 5 november 2010 12:41 schreef trui het volgende:
ik was vanmorgen nog even bij de LIDL maar ik vond die sokkenwol niet mooi genoeg voor m'n sjaal-project. te gemeleerd naar mijn zin. dus ik heb 'm toch maar niet genomen.
eska, ik vind 't effect van die steken op een rij heel mooi! you are a designah, gal!
Dit: (eerste UP die ik al had gemaakt, van GS-jes)quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |