Waar?quote:
Heb een thermo shirt aan zelf, gewoon licht hardloopjasje.quote:Op dinsdag 14 december 2010 23:17 schreef Kasiro het volgende:
Hey mensen, wat voor kleding doen jullie allemaal aan? Ik heb laatst met zo'n 3 graden, een t-shirt + dunne hardloop jas aan gehad, maar dat was eigenlijk niet te doen. Wel uitgelopen[10km, 50min], maar zo'n jasje isoleerde te weinig.
Dus volgende x iig een muts + handschoenen...what else? Nog een shirt eronder? Of echt zo'n thermoshirt oid.[kost wel 40e...]
Ze zijn op. Alleen de thermoleggings cq lange onderbroeken hebben ze nog.quote:
Hier exact hetzelfde.quote:Op donderdag 16 december 2010 21:48 schreef Viking84 het volgende:
Vandaag heeft het hier de hele dag geregend, dus ik hoop nu morgen te gaan, mits het niet glad is.
Vergeet het maar. Het sneeuwt als een gek hier. Ik stel me er maar op in dat ik de komende dagen even niet meer kan. Jammer, want ik moet nog 3 keer en dan heb ik m'n schema afgerond. Hopelijk lukt het dit jaar nog!quote:Op vrijdag 17 december 2010 07:44 schreef James-Hetfield het volgende:
[..]
Hier exact hetzelfde.
Hoop dat het vandaag of anders morgen kan.
Weet niet waar jij woont, maar ik ben zelf woonachtig in Twente.quote:Op vrijdag 17 december 2010 09:57 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Vergeet het maar. Het sneeuwt als een gek hier. Ik stel me er maar op in dat ik de komende dagen even niet meer kan. Jammer, want ik moet nog 3 keer en dan heb ik m'n schema afgerond. Hopelijk lukt het dit jaar nog!
Den Haagquote:Op vrijdag 17 december 2010 11:33 schreef James-Hetfield het volgende:
[..]
Weet niet waar jij woont, maar ik ben zelf woonachtig in Twente.
Dus kan zijn dat het weer verschilt tussen de woonplaatsen
En stiekem lijkt het me ook wel wat om met de sneeuw te lopen.
Gewoon buiten in de platgetrapte sneeuw. Als het niet glad is, kan dat prima.quote:Op dinsdag 21 december 2010 17:50 schreef DaBuzzzzz het volgende:
waar kun je nu nog een beetje lopen? strand?
Vandaag langs geweest, ze hadden alleen nog een L voor 3,50. Toch maar meegenomen. Moet zeggen dat die van de Kruidvat[7e] toch wat lekkerder zit.quote:Op woensdag 15 december 2010 17:31 schreef mazaru het volgende:
[..]
Ze zijn op. Alleen de thermoleggings cq lange onderbroeken hebben ze nog.
En voor je rug. De manier waarop mensen hardlopen op dit moment is zo verkrampt dat het al zeer doet als je naar ze kijkt.quote:Op donderdag 23 december 2010 10:39 schreef Scorpie het volgende:
Nu in de sneeuw gaan lopen is NIET goed voor je enkels dames en heren.
Klinkt wel tof. Alleen heb ik nog geen iPhone. Nachtwacht wel. Zal hem eens vragen het te downen, dan neem ik zijn foon wel meequote:Op zondag 2 januari 2011 15:06 schreef neen het volgende:
Hele maand januari de Runkeeper Pro app gratis, daarmee kun je geloof ik ook zelf je eigen schema instellen. Handig
Heb zin om ook te gaan lopen.quote:Op maandag 3 januari 2011 14:20 schreef winterstorm666 het volgende:
ik heb na eerste kerstdag niet meer gelopen foei foei foei!!!!
nu heb ik de loopkleding weer aan.
nieuwjaarsdipje?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |