quote:Bovendien gaat het om relatieve inkomens, niet om absolute inkomens.Op donderdag 28 oktober 2010 23:39 schreef Xaobotnik het volgende:
"Stompzinnig tot er met"
En gelijk heeft hij.
Dat geboom over het harde werken, etc. Alsof een arbeidertje zoveel waard is voor dit land. De elite aan de macht a.u.b. We hebben juist mensen nodig in de top, die beter zijn dan de normale man.
quote:fas·cis·me [fasjisme] het; o politieke opvatting die zich kenmerkt door autoritaire gezagsuitoefening en verwerping vd democratieOp donderdag 28 oktober 2010 23:40 schreef Baszh het volgende:
Ik zou zeggen rechts-populist en nationalist maar geen fascist.
quote:Onbegrijpelijk dat de VVD deze man naar voren heeft geschoven.Op donderdag 28 oktober 2010 23:39 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
En dit was de man die voor een ander geluid zou zorgen? Het scheelt echt een paar millihertz.
quote:Jij begrijpt het ook dus niet?Op donderdag 28 oktober 2010 23:42 schreef Omnifacer het volgende:
Een Dichter des Vaderlands, vertegenwoordigt die alle Nederlanders? Waarom schoffeert hij nu dan 1.6 miljoen stemmers? Wat een vreselijk figuur, links activisme in een kek jasje.
quote:Wilders zijn eigen partij mag nog niet democratisch zijn, maar dat is iets heel anders dan verwerping van de democratieOp donderdag 28 oktober 2010 23:41 schreef MilaNL het volgende:
[..]
fas·cis·me [fasjisme] het; o politieke opvatting die zich kenmerkt door autoritaire gezagsuitoefening en verwerping vd democratie
Trek uw eigen conclusies.
quote:16,6-1,6=14. Je kan nooit IEDEREEN blij maken.Op donderdag 28 oktober 2010 23:42 schreef Omnifacer het volgende:
Een Dichter des Vaderlands, vertegenwoordigt die alle Nederlanders? Waarom schoffeert hij nu dan 1.6 miljoen stemmers? Wat een vreselijk figuur, links activisme in een kek jasje.
quote:Mijn nieuwe vaderland
Wie neerlands bloed in d’aders vloeit
van vreemde smetten vrij
wiens hart voor volk en orde gloeit
verhef uw zang als wij.
Vandaag zien wij weer één van zin
de vlaggen afgestoft.
Vandaag zet ik mijn feestlied in
voor vaderland en schoft.
Ik eer de leiders van mijn land.
Hun vlekkeloos parcours
leert mij wat macht vóór al verlangt:
’t geweten van een hoer.
Ik eer mijn leiders hemelhoog
en ’t hoogst zit een fascist
die u en mij zolang gedoogt –
zolang als hij beslist.
Beschermt gij, leiders, onze grond
waar vreemde adem gaat
gij die zo rein zijt, kerngezond
en zuiver op de graat.
Wij smeken om een harde hand
in aangewreven haat.
Behoud voor 't lieve vaderland
de blanke natiestaat.
Braakt uit, gij vrienden, vrij van zin
uw krop, uw kreet, uw gal.
Niets is taboe en niets te min
uw bagger minst van al.
Verneder dus wat u niet zint
sla stuk wat niet bevalt
laat zien hoe u dit land bemint
omhels het op zijn smalst.
Hoe klopt ons hart, hoe zwelt ons bloed
bij 't rijzen van dees’ toon.
Klonk ooit een zuiverder gemoed
een leger hart zo schoon?
Waar hoorde men die koekoekszang
voor volk en vaderland?
Dat was toen in het landsbelang
een heel volk werd verbrand.
Dood nu wat afwijkt van uw bloed
en van uw onderbuik.
Bewaar het niet, verdelg het goed
zodat dit land ontluikt.
Wie hier nog onze mildheid zoekt:
los op in brandend veen.
Waar elk verschil werd opgedoekt
zijn staat en burger één.
Wie neerlands bloed in d’aders vloeit
van vreemde smetten vrij
die fabel staat weer eens in bloei
in dwazen zoals wij.
Veel liever word ik door een volk
van hunnen aangerand
dan mee te gaan in deze kolk
van schoft en vaderland.
quote:1,6?? Dan moet je toch de statistieken nog eens lezen..Op donderdag 28 oktober 2010 23:42 schreef Omnifacer het volgende:
Een Dichter des Vaderlands, vertegenwoordigt die alle Nederlanders? Waarom schoffeert hij nu dan 1.6 miljoen stemmers? Wat een vreselijk figuur, links activisme in een kek jasje.
quote:Ah, Lex Goudsmit is gearriveerd.
quote:Ach gut..Op donderdag 28 oktober 2010 23:44 schreef Omnifacer het volgende:
Ah, Lex Goudsmit is gearriveerd.
Ik begrijp het prima en heb geen behoefte aan jouw belegen uitleg.
quote:35 zegt ze net in het filmpje...Op donderdag 28 oktober 2010 23:45 schreef Isegrim het volgende:
Hoe oud is de mevrouw van de eicellen?
quote:35 zei ze net....Op donderdag 28 oktober 2010 23:45 schreef Isegrim het volgende:
Hoe oud is de mevrouw van de eicellen?
quote:Ik weet zeker dat jij een integer man bent, zo betrouwbaar als de Nederlandse Bank, die heel goed is voor zijn naasten en keurig zijn afval scheidt, maar ik erger me kapot aan jouw houding hier. Verder geen hard feelings en alle respect hoor.
quote:Dat wordt batsen op die woonboot vanavondOp donderdag 28 oktober 2010 23:49 schreef El_jefe07 het volgende:
Nou als dat geen neuken wordt vanavond voor Pauw
quote:Dat is inmiddels wel duidelijk
quote:Fijn dat je jouw kritiek jegens hem ook ondersteunt met argumentenOp donderdag 28 oktober 2010 23:48 schreef Omnifacer het volgende:
[..]
Ik weet zeker dat jij een integer man bent, zo betrouwbaar als de Nederlandse Bank, die heel goed is voor zijn naasten en keurig zijn afval scheidt, maar ik erger me kapot aan jouw houding hier. Verder geen hard feelings en alle respect hoor.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |