quote:Mooie vid Sine Pari!!!!
quote:Ik dacht al, moet meneer niet slapen of is die uit zijn nachtdiensten?
quote:K, nu snap ik hemOp donderdag 28 oktober 2010 14:07 schreef Maitje het volgende:
[..]
Ik dacht al, moet meneer niet slapen of is die uit zijn nachtdiensten?
iig truste!!
quote:Bij jou is het 8 uur 's ochtends?Op donderdag 28 oktober 2010 14:07 schreef Sine_Pari het volgende:
[..]
Huh??? Is toch pas 14:00 in NLD?
quote:Staat me idd iets van bij Sine Pari, maar daar heb ik zoveel vids gezien, dan vergeet je wel eens watOp donderdag 28 oktober 2010 14:06 schreef Sine_Pari het volgende:
[..]
Dacht dat ik die ook ooit eens op paracommando.com had geplaatst ER
quote:Ja 08;13 hier en een mooi zonnige dag na alle regen en tornados die we gisteren hadden.Op donderdag 28 oktober 2010 14:10 schreef Maitje het volgende:
[..]
Bij jou is het 8 uur 's ochtends?
quote:Gewoon allemaal over elkaar aantrekken ER, heb je het uien principeOp donderdag 28 oktober 2010 14:14 schreef ErwinRommel het volgende:
Snel maar eens een winterjas kopen, want die kleding die ik uit Brazilië heb meegenomen zal naar ik vrees niet voldoende zijn voor de winter hier.........
quote:Hahaha, dat doe ik nu dus.Op donderdag 28 oktober 2010 14:15 schreef Sine_Pari het volgende:
[..]
Gewoon allemaal over elkaar aantrekken ER, heb je het uien principe
quote:Brr.. tornado's! Mag ik vragen welke staat je zit dan? En hoeveel tornado's heb je dan ongeveer per seizoen?Op donderdag 28 oktober 2010 14:14 schreef Sine_Pari het volgende:
[..]
Ja 08;13 hier en een mooi zonnige dag na alle regen en tornados die we gisteren hadden.
quote:Ken je deze dan al?Op donderdag 28 oktober 2010 14:05 schreef ErwinRommel het volgende:
[..]
Mooie vid Sine Pari!!!!
Goede muziek ook op de achtergrond.
quote:Eventjes bekijken SineOp donderdag 28 oktober 2010 14:27 schreef Sine_Pari het volgende:
[..]
Ken je deze dan al?
[ link | afbeelding ]
quote:Ja, gvd, daar zit ik tussen, ik ken dat filmpje
quote:Oke, dan heb je nog geluk als het er zo weinig zijn.. moet er niet aan denken die dingen hier in 't landOp donderdag 28 oktober 2010 14:24 schreef Sine_Pari het volgende:
Ik woon in de mooiste staat van de U.S. en wel North Carolina, en normaal hebben we hier bijna nooit tornados, hoog uit eens in het jaar als er weer zo'n ding over het water komt. Maar was gelukkig niet echt in de buurt, maar de regen kwam met bakken neer.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |