quote:Je doet mij pijn Liesje, waarom nou tochOp donderdag 28 oktober 2010 01:10 schreef liesje1979 het volgende:
Even voor de duidelijkheid, Teun, ik hoef je excuses niet, steek maar in je....
-edit- Ik kan het gewoon niet serieus nemen, tenzij je een nieuwe nickname neemt natuurlijk, zodat je weer wat dichter bij je ware ik komt te staan.
quote:CDA'ers klaar met 'narcistische' Kathleen FerrierEen andere CDA'er vindt haar 'narcistisch'. Zo zou ze voorgaande dagen extra vroeg naar de Kamer zijn gekomen om direct achter Van Haersma Buma te kunnen zitten. 'Voor de aandacht,' aldus het Kamerlid, dat niet bij naam wordt genoemd.
quote:Dat verbaast me me niet van deze nare mevrouw, die zichzelf veel en veel te belangrijk vindt! Dumpen die doos, maar ik neem aan dat men daar intern wel mee bezig is.Op donderdag 28 oktober 2010 09:18 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
CDA'ers klaar met 'narcistische' Kathleen Ferrier
quote:Dat denk ik niet, dan ben je 'opeens' 1/3e CDAleden kwijt, althans zo voelen ze dat.Op donderdag 28 oktober 2010 09:34 schreef Jian het volgende:
[..]
Dat verbaast me me niet van deze nare mevrouw, die zichzelf veel en veel te belangrijk vindt! Dumpen die doos, maar ik neem aan dat men daar intern wel mee bezig is.
quote:Ik snap wat je bedoelt,maar deze mevrouw door laten modderen en als de dissident pur sang tekeer laten gaan, terwijl die partij nu juist gebaat is bij rust en eensgezindheid, in elk geval voor het beeld naar buiten toe, is ook vragen om moeilijkheden !Op donderdag 28 oktober 2010 09:38 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Dat denk ik niet, dan ben je 'opeens' 1/3e CDAleden kwijt, althans zo voelen ze dat.
quote:Alleen authorized Apple dealers. Ik denk dat je op apple.nl wel een lijst kan vinden.Op donderdag 28 oktober 2010 09:56 schreef Noek het volgende:
Vandaag op iPad. Verkoopt elke elektronicazaak dat ding wel?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |