quote:Laatste postHet verhaal van Marcia & Mouloud
Als Marcia in Marokko is om de fijne kneepjes van Marokkaanse koken onder de knie te krijgen, ontmoet ze Mouloud. De twee vallen als een blok voor elkaar. Het stel gaat samenwonen in een dorp in de woestijn, maar ongetrouwd samenleven is in Marokko niet gebruikelijk. Marcia doet haar uiterste best om haar eigen leven te leiden. Lukt het haar om zich staande te houden in de Marokkaanse cultuur?
quote:Op zondag 24 oktober 2010 21:27 schreef deepart het volgende:
Ze geniet INTENS van het woestijn leven.
Ik zie het niet heur.
Het hoogtepunt van haar dag was dat ze deeg mocht kneden.
quote:Uh jaOp zondag 24 oktober 2010 21:28 schreef Injetta het volgende:
Als die Marcia er niet bij was geweest, waren dan die 2 meiden helemaal alleen geweest in die woestijn met al die mannen?
quote:- Oktober 2010 -
Salam Aleikum!
Het is gelukt! We zijn getrouwd, het heeft ons enorm veel moeite gekost om alle papieren bij elkaar te krijgen. Legaliseren in Marokko en Nederland, rechtbanken, vertalingen, consulaten, politie onderzoek en heel veel op neer reizen.. Kortom we hebben een heel mooi trouwboek vol met stempels en zegels in Frans, Nederlands en Arabisch..
Hier in M’hamid gaat het goed. Het is gelukkig een beetje afgekoeld, dus het weer is zeer aangenaam. Dit betekent ook dat het trekkingsseizoen is begonnen!! We brengen dus vele dagen door in de woestijn met onze groepen en de kamelen.. Hard werk maar we vinden het heerlijk om te doen!
Binnenkort komen mijn ouders ons opzoeken in M’hamid, en we gaan een rondreis met ze maken. Ook mijn zus komt een paar dagen naar Marrakech, shoppen in de soeks, maar vooral heerlijk relaxen samen! We merken nu allemaal dat Marokko eigenlijk helemaal niet zo ver weg is en we elkaar makkelijk kunnen opzoeken! Volgend jaar gaan we mijn vrienden en familie zeker wel een paar keer bezoeken in Nederland. De dochtertjes van mijn zus zingen nu al heb een tante in Marokko… Ik mis ze wel een beetje.
Verder ben ik hard aan het studeren voor het Arabische/dialect. Op die manier kan ik gewoon kletsen met zijn familie bijvoorbeeld, nu is dat altijd beperkt tot gebaren en vertaling van Mouloud.. Ik ben me ervan bewust dat veel dingen het leven hier makkelijker maken als ik de taal spreek.. Dus de komende tijd veel studeren, en binnenkort ga ik een talencursus volgen in Fez.
Onze website www.amassakoul.com staat online! Hierop bieden we onze reizen aan. Met kerst hebben we drie kamelen trektochten in de woestijn gepland, en in februari een woestijnreis in combinatie met yoga. Erg leuk allemaal.. Ik hou een persoonlijk blog bij waarop ik af en toe een update schrijf voor het thuisfront!
We zijn erg happy, volgen ons hart en hebben nog veel dromen samen!
Liefs Marcia en Mouloud
quote:Op zondag 24 oktober 2010 21:30 schreef deepart het volgende:
Geweldig vooruitzicht.
Mokka kindertjes en een bult kamelen en een woestijn. Wat wil je nog meer?
quote:Misschien waren het wel stiekem twee redactrices van Net5.Op zondag 24 oktober 2010 21:28 schreef Injetta het volgende:
Als die Marcia er niet bij was geweest, waren dan die 2 meiden helemaal alleen geweest in die woestijn met al die mannen?
quote:Dat.
quote:Op zondag 24 oktober 2010 21:32 schreef Melochan het volgende:
Oh oh! Red mijn vakantie! Doeg mensen, 't was gezellig
quote:Is ook veeel te snel....Op zondag 24 oktober 2010 21:32 schreef cinnamongirl het volgende:
Wow wat een goed bericht. Had ik niet zo snel gedacht.
quote:Als hij diezelfde soepjurk aanheeft ga ik echt kapot hier.Op zondag 24 oktober 2010 21:34 schreef Hippos het volgende:
Mooie site; en getrouwd dus; woestijnvos heeft zijn buit binnenIk vond de liefde er niet vanaf springen, maar schijnbaar houden ze toch enorm veel van elkaar. Ben benieuwd volgende week, krijgen we vast dat huwelijk te zien; wat zal die aanhebben? Dit:
[ afbeelding ]
?
quote:Idd dezelfde jurk als in de afleveringOp zondag 24 oktober 2010 21:35 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
[..]
Als hij diezelfde soepjurk aanheeft ga ik echt kapot hier.
quote:Op de bruiloft bedoel ik.Op zondag 24 oktober 2010 21:38 schreef Melochan het volgende:
[..]
Idd dezelfde jurk als in de aflevering
quote:Valt wel mee hoor. Veel tekst, maar weinig info. Je moet boeken zonder dat je de prijs of het precieze programma weet. ...Op zondag 24 oktober 2010 21:40 schreef Innercircle het volgende:
Yep professionele site. Ze hebben het goed aangepakt. Leuk om te zien.
quote:Dan kijk je niet goed. Ik zie overal prijzen bij.Op zondag 24 oktober 2010 23:16 schreef RobertoCarlos het volgende:
[..]
Valt wel mee hoor. Veel tekst, maar weinig info. Je moet boeken zonder dat je de prijs of het precieze programma weet. ...
quote:Ja dat is ook echt een criterium he, dat de jongen het meisje kan optillen.Op maandag 25 oktober 2010 11:02 schreef Vjenne12345 het volgende:
Die Marokkaan kon zijn Nederlandse meisje niet goed optillen, ze viel steeds uit zijn armen in die tussen filmpjes.![]()
quote:Daarom is het wel grappig.Op maandag 25 oktober 2010 11:04 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
[..]
Ja dat is ook echt een criterium he, dat de jongen het meisje kan optillen.
quote:Nee eigenlijk helemaal niet.
bronquote:Grenzeloos Verliefd in 2011 terug op NET 5
NET 5 brengt in 2011 een nieuw seizoen van Grenzeloos Verliefd op de buis. Ook in de nieuwe serie afleveringen staan vrouwen centraal die Nederland verlaten om voor de liefde naar het buitenland te emigreren. Dat heeft NET 5 bekendgemaakt. Volgens het tv-station is Grenzeloos Verliefd een groot succes. “Grenzeloos Verliefd is een van de succesvolste eigen programma’s van NET 5. Per aflevering stemmen er ruim een half miljoen kijkers op af“, laat een woordvoerster weten.
De afgelopen maanden was het vierde seizoen van Grenzeloos Verliefd te zien. “Ook met de afgelopen reeks afleveringen wist NET 5 weer een hoog marktaandeel te behalen: in de doelgroep 20 tot 49 jaar was het gemiddelde marktaandeel een uitstekende 10,3 procent en in de voor NET 5 belangrijke doelgroep Vrouwen 20-34 betrof het gemiddelde zelfs 15,0 procent“, aldus de zegsvrouw.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |