abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zondag 24 oktober 2010 @ 00:03:37 #1
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_87882488


Het vorige deel: Slank #1225 - Groot en opzwepend

De Slankreeks
De Slank-topics zijn bedoeld voor wie wel wat kilootjes kwijt wil raken, maar geen overgewicht heeft, en voor wie probeert een goed gewicht te behouden, kortom, voor wie bezig is met goed eten en goed leven.

Algemeen uitgangspunt om af te vallen / goed gewicht te houden
• Eet genoeg! Meestal is dat méér dan je denkt: veel mensen die willen afvallen eten te weinig om te kunnen afvallen. Wie te weinig eet geeft z'n lichaam onvoldoende energie om vet af te breken, en daarnaast krijgt het lichaam signalen dat het heel verstandig is om elke overblijvende calorie ergens op te slaan. Op je buik, kont of heupen.

• Eet meer broccoli! Toevallig is broccoli héél gezond. Zegt loveli, dus het zal zo zijn. Iets algemener: eet meer groente. Veel meer groente.

• Sport! Goed voor je lijf, voor de stofwisseling, voor vetverbranding en voor spieropbouw. Niet iedereen kan of wil sporten, sommige mensen wérken echt (huuh), anderen hebben een kwetsbaar lichaam, maar hoe meer je inspanning toevoegt aan je dagelijkse bezigheden, hoe beter dat is voor je lijf. Niet overdrijven natuurlijk.

• Wees duurzaam! Je kunt een laag gewicht bereiken met een extreme aanpak. Dan is het echter heel moeilijk vast te houden. Probeer een aanpak te kiezen die je kan en wil blijven volhouden. In het algemeen is het beter om maximaal een halve kilo per week af te vallen.

• Kijk niet uitsluitend naar calorieën en hecht niet teveel waarde aan een weegschaal. Een eenzijdig menu kan je voorzien van de juiste hoeveelheid calorieën, maar voorziet niet in alle stoffen die je nodig hebt. Een veelzijdig menu bestaat niet zozeer uit de ene dag italiaans en de volgende sushi en de derde hollandse pot, maar uit een verzameling van groente (veel), brood etc (volkoren), vlees (mager) en vet (van de juiste soort). De weegschaal vertelt je hoe zwaar je bent, maar als je een kilo vet verwerkt tot 2 kilo spieren ben je zwaarder.. maar slanker.

Meedoen!
Doen! Welkom! Vertel, wat wil je, wat is je plan, wat doe je? De meeste van ons posten regelmatig een eetlijstje, met daarop: • O Ontbijt • T Tussendoortje • L Lunch • D Diner • S Sport
Soms volgt daarop ongevraagd commentaar, niet altijd, schroom niet expliciet om commentaar te vragen, dan krijg je een hoop op- en aanmerkingen (of complimenten natuurlijk, kan ook).

Details (BMI is een handvat om overgewicht vast te stellen. De slankreeks is bedoeld voor mensen zonder overgewicht, met overgewicht (BMI > 27) ben je van harte welkom in het zustertopic Dieetclub.

BMR is een statistische berekening van de hoeveel calorieën die je lichaam nodig heeft om bedlegerig te zijn zonder je organen te beschadigen.

Dieetweb Op dieetweb wordt een lijstje bijgehouden dat hier geplaatst wordt. Wil je in dat lijstje komen, ga dan naar Dieet-web en maak daar een account aan. Met je eigen account kun je zelf je updates doorgeven. Nadat je een account hebt aangemaakt en een eerste update hebt ingevoerd, moet je Troel even een PM sturen dat je in het lijstje wilt van dit topic, want die zorgt ervoor dat je aan het juiste lijstje gekoppeld wordt. Stuur je geen PM, dan kom je niet in de lijst. Verder een kleine tip: zet in het onderwerp van de PM of het gaat om SLANK, zodat daar geen twijfel over is, waardoor het nog langer kan duren. Mocht het echt ontzettend lang duren, stuur dan rustig nog een keer een PM. Update minmaal eens per maand om in het lijstje te blijven staan. Dit lijstje is niet verplicht hoor!!



Linkjes Heel heel vroeger hadden we een hele lijst met linkjes, ik denk dat niemand hier meer kijkt, geef anders een gil, ben wel benieuwd; deze linkjes en vele andere (incl. alle oude dieetclublinkjes) zijn hier te vinden: Dieetclub Linksite. Weet je nog een leuke link die er niet tussen staat, geef hem even door in het topic!

Slowchat In deze reeks wordt veel geslowchat, mocht jouw vraag niet meteen beantwoord worden/ondersneeuwen, stel hem dan gerust nog een keer!

Mocht je de laatste zijn die in een topic post, open dan even een nieuwe! De OP is hier te vinden
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
  zondag 24 oktober 2010 @ 00:04:02 #2
22957 Duvel
Gevallen engel.
pi_87882504
Hoe charmant.
Niet alles wat geen nut heeft
heeft geen zin.
Stijn De Paepe
  zondag 24 oktober 2010 @ 00:04:16 #3
71166 AKnynke
is lang niet gek
pi_87882513
fipo!

ik kriup m'n bedje ook in. Weltrusten XM!
Ik ben niet gek, ik ben een vliegtuig!
  zondag 24 oktober 2010 @ 00:04:36 #4
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_87882518
Ik vind het trouwens wel irritant dat je telkens handmatig de witregels in de OP moet invoeren.
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
pi_87882605
Wat is er eigenlijk met het lijstje gebeurd :o. Nog maar 6 mensen die erin staan.
Op maandag 4 juli 2011 21:37 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
*O* Go Chico, go Chico, itchaburpday, go Chico 8-)
pi_87882712
Ik wil niet in het lijstje omdat k qua gewicht niet zoveel wil afvallen maar liever meer spieren heb (wat nog niet echt lukt :') )

XM, lekker uitrusten morgen :)

Truste allen!
pi_87882740
Zeg ouwe beppers, wordt er nog getraind?
pi_87882826
Dat plaatje _O-

Mijn lijst van vandaag:

O: kommetje optimel yoghurt met twee handjes appel/rozijn cruesli, beker optimel
T: glas cassis
L: tosti van twee bruine boterhammen, half plakje kaas en salami
T: glas cassis, twee glazen fanta
D: twee bruine boterhammen met boter en kassellerrib, toe twee mandarijntjes

Avondeten was pas om 20.20, niemand had even de moeite genomen om me te roepen voor het eten :{ (we aten gewoon brood). Nadat mijn zusje was weggebracht werd ik door iedereen genegeerd, helemaal toen ze weer thuis kwam. Stond ze in de woonkamer heel overdreven tegen mn vader "Heel erg bedankt voor het brengen pappie!" :r terwijl ze mij nooit bedankt. Bah. Nou ja, het is wel lekker rustig zo als er niemand tegen je praat.. *rolt met ogen*

Mager lijstje komt doordat ik me ziekig voel, heb al sinds 4 uur vanmiddag koppijn en zit te rillen van de kou. Hoop dat het is omdat het koud is, niet omdat ik ziek word
  Vis een optie? zondag 24 oktober 2010 @ 00:13:32 #9
70532 loveli
N
pi_87882830
quote:
Op zondag 24 oktober 2010 00:10 schreef benchMarc het volgende:
Zeg ouwe beppers, wordt er nog getraind?
Midden in de nacht? Ben jij gek...
crap in = crap out
  zondag 24 oktober 2010 @ 00:14:42 #10
1062 Tinkepink
Niet zeuren maar poetsen
pi_87882872
Nog even over fastfood voor kinderen: ik ga uit van het motto 'alles met mate'. Maar ik heb dan ook makkelijk praten, mijn kinderen lusten geen patat, frikandellen, kroketten en de meeste snoepjes vinden ze ook niet lekker. IJs daarentegen O+ kinderen van hun moeder :@
En we drinken hier alleen water of appelsap aangelengd met water. En melk. Maar dat hoeft niet. Cola heel heel soms en alleen in een restaurant.

Wij eten zo gezond mogelijk, in het normale. Iets wat regelmatig wordt gesaboteerd door goedbedoelende familieleden en buren :')
Geen zorgen voor de dag van morgen.
pi_87882902
quote:
1.gif Op zondag 24 oktober 2010 00:13 schreef loveli het volgende:

[..]

Midden in de nacht? Ben jij gek...
Ik wilde net iets soortgelijks posten _O-. Ik kan nu wel naar het usc fietsen, maar ik vrees dat ik dan voor niets door de regen ben gegaan.
Op maandag 4 juli 2011 21:37 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
*O* Go Chico, go Chico, itchaburpday, go Chico 8-)
pi_87882922
quote:
Op zondag 24 oktober 2010 00:13 schreef loveli het volgende:

[..]

Midden in de nacht? Ben jij gek...
Nee, ik bedoel meer over het algemeen. Tussen al dat geouwehoer is het zoeken naar een speld in een hooiberg qua afvalonderwerpen.
  Vis een optie? zondag 24 oktober 2010 @ 00:22:56 #13
70532 loveli
N
pi_87883115
quote:
Op zondag 24 oktober 2010 00:16 schreef benchMarc het volgende:

[..]

Nee, ik bedoel meer over het algemeen. Tussen al dat geouwehoer is het zoeken naar een speld in een hooiberg qua afvalonderwerpen.
Er wordt gewandeld, hard gelopen, geZumbaad en geRPMd door verschillende mensen. Verder wordt het eten van broccoli sterk gestimuleerd.
crap in = crap out
  Vis een optie? zondag 24 oktober 2010 @ 00:23:46 #14
70532 loveli
N
pi_87883145
:O :z trusten
crap in = crap out
pi_87883223
quote:
Op zondag 24 oktober 2010 00:13 schreef Daph_ het volgende:
Mijn lijst van vandaag:

O: kommetje optimel yoghurt met twee handjes appel/rozijn cruesli, beker optimel
T: glas cassis
L: tosti van twee bruine boterhammen, half plakje kaas en salami
T: glas cassis, twee glazen fanta
D: twee bruine boterhammen met boter en kassellerrib, toe twee mandarijntjes
Wat is je doel, afvallen of aankomen?

quote:
Op zondag 24 oktober 2010 00:22 schreef loveli het volgende:

[..]

Er wordt gewandeld, hard gelopen, geZumbaad en geRPMd door verschillende mensen. Verder wordt het eten van broccoli sterk gestimuleerd.
broccoli is goed :)
pi_87883512
quote:
1.gif Op zondag 24 oktober 2010 00:26 schreef benchMarc het volgende:

[..]

Wat is je doel, afvallen of aankomen?
[..]

broccoli is goed :)
Jij vindt dit veel? Heb het door een checker gegooid, ik kom op minder dan 1200kcal. Of bedoel je, dit is zo weinig, hiervan kom je in de spaarstand? Daph geeft zelf al aan dat dit erg mager is, en weet prima dat ze wat meer zou moeten eten :).

En nu maar eens slapen, ook goed voor de stofwisseling :P.
Op maandag 4 juli 2011 21:37 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
*O* Go Chico, go Chico, itchaburpday, go Chico 8-)
pi_87883570
quote:
Op zondag 24 oktober 2010 00:36 schreef Chicolate het volgende:

[..]

Jij vindt dit veel? Heb het door een checker gegooid, ik kom op minder dan 1200kcal. Of bedoel je, dit is zo weinig, hiervan kom je in de spaarstand? Daph geeft zelf al aan dat dit erg mager is, en weet prima dat ze wat meer zou moeten eten :).

En nu maar eens slapen, ook goed voor de stofwisseling :P.
Dank, dit was idd precies wat ik ook wilde zeggen.

Ik ga nu lekker op bed liggen aangezien mijn hoofd aanvoelt alsof het 200 kg weegt.. Morgen weer een dag (met mandarijntjes!) :)

Slaap lekker!
  zondag 24 oktober 2010 @ 00:40:25 #18
1062 Tinkepink
Niet zeuren maar poetsen
pi_87883606
Ik denk eigenlijk dat daph wat minder frisdrank moet gaan drinken en groente eten. En meer eten ja.
Geen zorgen voor de dag van morgen.
  zondag 24 oktober 2010 @ 00:41:11 #19
1062 Tinkepink
Niet zeuren maar poetsen
pi_87883625
Slaap lekker daph!
Geen zorgen voor de dag van morgen.
pi_87883641
quote:
Op zondag 24 oktober 2010 00:36 schreef Chicolate het volgende:

[..]

Jij vindt dit veel? Heb het door een checker gegooid, ik kom op minder dan 1200kcal. Of bedoel je, dit is zo weinig, hiervan kom je in de spaarstand? Daph geeft zelf al aan dat dit erg mager is, en weet prima dat ze wat meer zou moeten eten :).

En nu maar eens slapen, ook goed voor de stofwisseling :P.
Nee niet veel. Ik vind het een vreemd dieet vanwege die frisdranken tussendoor. Ben benieuwd naar de redenatie die daar achter hangt.

Pitten is een goed idee.
  zondag 24 oktober 2010 @ 00:46:44 #21
1062 Tinkepink
Niet zeuren maar poetsen
pi_87883787
Hoe eet jij eigenlijk zelf kooimark? (wat is het nederlandse woord voor benchmarken ook alweer? vergelijken oid?)
Geen zorgen voor de dag van morgen.
pi_87884391
wordt nooit crew... :P
Ja doei.
pi_87884867
quote:
Op zondag 24 oktober 2010 01:09 schreef motorbloempje het volgende:
wordt nooit crew... :P
Waarom niet? :o
Niet dat ik ambities in die richting had, maar toch... Ooit FP-crew geweest, maar dat was geen succes.
Are you pondering what I'm pondering?
pi_87885013
Was het niet leuk Mo?
De bruiloft was wel gezellig :) mooie jurk, leuk bandje. Heb me prima vermaakt.
Lijstje:
O: 3 boterhammen hagelslag
T: 2x cactusfruit
T: appel
T: mandarijn
T: glaasje karnemelk bosvruchten
T: handje kruidnoten
T: wat olijven met amandel (de gewraakte!)
D: gebakken aardappel met courgette en een stukje zalm in bladerdeeg.
T: appel
T: 3x rode wijn
T: pinda's tussendoor, een bitterbal en een minibroodje.
pi_87885040
het was erg lejk :9 maar slank verantwoord is t niet :p
Ja doei.
pi_87885475
quote:
Op zondag 24 oktober 2010 01:36 schreef MevrouwPuff het volgende:
Was het niet leuk Mo?
De bruiloft was wel gezellig :) mooie jurk, leuk bandje. Heb me prima vermaakt.
Lijstje:
O: 3 boterhammen hagelslag
T: 2x cactusfruit
T: appel
T: mandarijn
T: glaasje karnemelk bosvruchten
T: handje kruidnoten
T: wat olijven met amandel (de gewraakte!)
D: gebakken aardappel met courgette en een stukje zalm in bladerdeeg.
T: appel
T: 3x rode wijn
T: pinda's tussendoor, een bitterbal en een minibroodje.
Dit keer zonder commentaar hoop ik? :P

Moblo: niet slank-verantwoord zijn lukt zonder crew ook prima. :@ Net bij de Mac geweest, zei er iemand iets over 10 kilo zwaarder terugkomen?
Maar, wel allemaal gezonde dingen gekocht zoals havermout en volkorenpasta met tonijn en pita's en falafelmix en heel veel verse groente. O+ En een fles wijn voor vanavond.
Are you pondering what I'm pondering?
pi_87885763
Deze keer vond ie het prima idd. Maar of dat dat z'n overtuiging was, of dat ie niet meer durfde of dat ie nu gewoon ergens anders druk mee was, geen idee! :P
Eet smakelijk vanavond mini!
Welterusten voor de rest!
pi_87887688
Mogge!
Gister om 8 uur naar bed, zondagochtend vanzelf wakker worden om 5 uur, beetje in bed lummelen tot 6 O+.
Te lelijk weer om te gaan hardlopen, dus het plan is straks versgebakken brood eten en vanmiddag een flinke wandeling met z'n tweeën en Hond.

PF, zelfslachtende slagers bestaan nog wel hoor! Niet zoveel meer, maar heel zeldzaam is het niet.
Laatste paar keer heb ik schapen laten slachten bij een slachterij waar je zó vanuit de slachtruimte de slagerswinkel binnenstapt.
De slager daarvoor heeft zijn slagerijwinkel opgedoekt en brengt het vlees nu naar de supermarkt er tegenover, die wordt uitgebaat door zijn broer.
Dáárvoor ging ik jarenlang naar een slachterij zonder slagerij. Die zelfslachtende slagers zijn allemaal kleine zelfstandgen (vrouw in de zaak, her en der een hulpje). Het slachthuis is iets groter, een man of 10 (de meesten doen kruiderij/inpakwerk, merendeels zelfs van vlees dat niet eens uit eigen slachterij komt).
ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
  zondag 24 oktober 2010 @ 07:54:33 #29
331 Merel
Be here now.
pi_87887740
Ik werd wakker van de regen/hagel tegen m'n zolderraam! Toch nog maar even proberen om verder te tukken.

Cali, natuurlijk was die outfit voor een themafeestje, normaal loop ik er niet zo bij hoor :D
"I have learned now that while those who speak about one's miseries usually hurt , those who keep silent hurt more." - C.S. Lewis
  zondag 24 oktober 2010 @ 08:37:45 #30
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_87887901
De naam benchMark komt me bekend voor, was dat ook niet zo'n 'ik weet wat het beste is voor jullie en ik zal het jullie wel even inwrijven'-goeroe die hier ooit een blauwe maandag meepostte? :P.

Nu aan de toast en thee. Over een uurtje hardlopen. Geen last van duizeligheid meer, dus geen smoesjes (bovendien raak ik achter op schema als ik nu weer niet ga en dan ben ik boos op mezelf).
Niet meer actief op Fok!
pi_87887965
quote:
Op zondag 24 oktober 2010 08:37 schreef Viking84 het volgende:
De naam benchMark komt me bekend voor, was dat ook niet zo'n 'ik weet wat het beste is voor jullie en ik zal het jullie wel even inwrijven'-goeroe die hier ooit een blauwe maandag meepostte? :P.
270, 271 en 272.

quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 23:03 schreef benchMarc het volgende:
Jezus, typisch weer een vrouwentopic. Ipv over trainingen en voeding te praten wordt er weer geouwehoerd. Zo gaat dat ook in de sportschool. De vrouwen die er 'trainen' schijnen meer de stembanden te trainen dan spieren :') Dezelfde vrouwen die de eerste twee weken goed beginnen, daarna een keer zondigen en vervolgens geen motivatie meer hebben om door te gaan en roepen "het werkt niet bij mij".

Gewoon 3 of 4 keer per week naar de sportschool. Cardio en krachtraining combineren in een goed splitschema, een fatsoenlijk eetschema erbij zoeken en niet zo lopen te zaniken hier.
ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
pi_87887992
mogge!
Ja doei.
  zondag 24 oktober 2010 @ 09:09:04 #33
229513 Blurred86
Live Positive
pi_87888048
goedemorgen :O ik ben helemaal gelukkig met de herontdekking van mijn slaapmasker O+ zo fijn om in het weekend niet al om 7 uur wakker te worden!

gisteren heb ik al een mooie 8k route gepland dus die ga ik straks na het ontbijt eens lopen, hoop dat het dan droog is..
but I am broken too, and spoken for, do not tempt me
pi_87888094
Planningslijst!

O - 2 geperste sinaas, havermout met magere melk & banaan (as we speak)
T - 2 volk. boterhammen pindakaas of auberginesalade
L - kopje soep, magere yoghurt met diepvries bosbes & kers
T - 2 volk. boterhammen met wat ik eerder niet heb gegeten
T - amandelen (niet zoveel - op)
T - cappuccino ofzo (ZONDER HET KOEKJE :Y)
D - kaasfondue :9~


Met zonder groente vandaag. Of misschien wat excuussla bij de kaasfondue, maar da's ook niks. Ik vind het niet erg, eet doorgaans elke dag m'n groentjes.
pi_87888100
quote:
Op zondag 24 oktober 2010 09:16 schreef .Bo het volgende:
crap, zit ik mezelf te quoten.
pi_87888107
.Bo, als je echt veel last hebt van de suikers, zou je misschien zelfs het fruit even moeten schrappen :).
ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
pi_87888114
Goeiemorgen!
Ik lig villa achterwerk te kijken, het is te koud om eruit te komen :') !
Straks ga ik wel een rondje lopen (wandelen) langs het huidige woningaanbod, dan weet ik op welke ik wil reageren :) .
  Vis een optie? zondag 24 oktober 2010 @ 09:19:43 #38
70532 loveli
N
pi_87888117
Loopt die goddelijk lichaam reeks nog? Niet dat ik daar een reeks voor nodig heb, natuurlijk.
crap in = crap out
pi_87888126
quote:
Op zondag 24 oktober 2010 09:19 schreef loveli het volgende:
Loopt die goddelijk lichaam reeks nog? Niet dat ik daar een reeks voor nodig heb, natuurlijk.
(Slanke) tips voor een goddelijk lichaam #6

Laatste post 23-08-2010 09:19
ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
pi_87888135
quote:
Op zondag 24 oktober 2010 09:17 schreef sigme het volgende:
.Bo, als je echt veel last hebt van de suikers, zou je misschien zelfs het fruit even moeten schrappen :).
Ja, daar dacht ik ook al aan. Maar vind dat toch wat extreem. Hoort wmb wel bij 'gewoon' eten. Zal wel, als deze op zijn, weer kappen met de sinaasappels & de druiven denk ik. En voorzover ik weet heb ik fysiek geen last van suiker, maar is het meer de mentale goesting die me tergt & irriteert. En in zo'n bui grijp ik nooit naar fruit, haha.
  Vis een optie? zondag 24 oktober 2010 @ 09:23:38 #41
70532 loveli
N
pi_87888138
quote:
Op zondag 24 oktober 2010 09:21 schreef sigme het volgende:

[..]

(Slanke) tips voor een goddelijk lichaam #6

Laatste post 23-08-2010 09:19
Heb er zelfs in gepost zie ik.
crap in = crap out
  zondag 24 oktober 2010 @ 09:30:37 #42
229513 Blurred86
Live Positive
pi_87888191
groente in de kaasfondue is juist superlekker! spruitjes, stukjes broccoli, stukjes bloemkool :9
but I am broken too, and spoken for, do not tempt me
  zondag 24 oktober 2010 @ 09:35:03 #43
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_87888225
Mogge! Ik ben er maar uitgegaan toen ik merkte dat Duuf zich zichtbaar lag te ergeren aan mijn constante gehoest en gesnotter :'). Verstandige keuze om nog niet te gaan RPMen vanochtend.
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
  Vis een optie? zondag 24 oktober 2010 @ 09:39:53 #44
70532 loveli
N
pi_87888283
Iemand van Co gehoord, lately?
crap in = crap out
pi_87888585
quote:
Op zondag 24 oktober 2010 09:39 schreef loveli het volgende:
Iemand van Co gehoord, lately?
Alleen op FB. :)
Stay with me, let's just breathe.
It's funny how the colors of the real world only seem really real when you viddy them on the screen.
pi_87888610
Planning voor vandaag, ga zo maar eens ontbijten!

O: boterham pindakaas, cracker jam, yakult
S: fitness
L: 2 boterhammen met een gebakken ei
T: 2 mandarijntjes en een peer
D: boeuf stroganoff met rijst

En ik heb nog merci in de kast liggen, dus er zullen vast wel 2 chocolaatjes bij komen ofzo. Geen zuivel in huis, vergeten te kopen gisteren ;(
Stay with me, let's just breathe.
It's funny how the colors of the real world only seem really real when you viddy them on the screen.
  zondag 24 oktober 2010 @ 10:36:05 #47
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_87889024
quote:
Op zondag 24 oktober 2010 10:07 schreef Goodbye het volgende:

[..]

Alleen op FB. :)
Dat idd.

Net weer hardgelopen: meteen al een natte sok in het begin en ik was in het begin drukker met de stopwatchfunctie op Nachtwachts iPhone, maar ik heb het weer overleefd: 1x2, 3x3 en voor het eerst: 1x4 :).
Grote koptelefoon op met Rammstein :').

Nachtwacht wil niet meer meelopen ofzo, dus ik ga maar alleen. Vind ik ook prettiger, denk ik. Beetje door de wijk heen rennen en expres even langs het wereldberoemde Bronovoziekenhuis gelopen :').
Niet meer actief op Fok!
pi_87889036
Goedemorgen. :)

Heerlijk zonnig weertje hier.
pi_87889080
Morning!!!

*O* xm heel goed dat je even aan jezelf denkt!

Ik heb net ontbijtje op, biogarde met muesli en beetje maple syrup :9
Die biogarde is biologisch (althans gemaakt met bio melk), gewoon van de ap, vreemd dat ze dat er niet op zetten? Nou ja.

Oh en hallo benchmark.
  zondag 24 oktober 2010 @ 10:44:29 #50
229513 Blurred86
Live Positive
pi_87889187
quote:
Op zondag 24 oktober 2010 10:36 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Dat idd.

Net weer hardgelopen: meteen al een natte sok in het begin en ik was in het begin drukker met de stopwatchfunctie op Nachtwachts iPhone, maar ik heb het weer overleefd: 1x2, 3x3 en voor het eerst: 1x4 :).
Grote koptelefoon op met Rammstein :').

Nachtwacht wil niet meer meelopen ofzo, dus ik ga maar alleen. Vind ik ook prettiger, denk ik. Beetje door de wijk heen rennen en expres even langs het wereldberoemde Bronovoziekenhuis gelopen :').
ik snap hem niet?

maar goed hoor! ik ga over een kwartiertje, hoop dat het dan nog steeds zo mooi zonnig is..
but I am broken too, and spoken for, do not tempt me
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')