quote:Wat?Op vrijdag 22 oktober 2010 11:14 schreef boem-dikkie het volgende:
Die 'problemen' worden zijn wel de hele tijd extreem overdreven hoor.
quote:Hij was de enige met briljante one-liners inderdaad.Op vrijdag 22 oktober 2010 11:19 schreef _GdR_ het volgende:
de enige baas van dat haagse incest groepje gaat naar huis. waarom? omdat er geprobeerd is om in te breken bij zn zussie.
wat de fuk moet ie er aan gaan doen dan?
quote:Ze is inderdaad opvallend vaak afwezig, maar tevens ook de meest normale van de groepOp vrijdag 22 oktober 2010 11:30 schreef LeaderRoel het volgende:
Gaat Elize nou nog eens wat actie ondernemen binnenkort?
quote:Ik vond het idd beetje overdreven met DJ Tony Star. Super emotioneel zijn als je een kwartier lang paar liedjes moet opzettenOp vrijdag 22 oktober 2010 11:37 schreef Urquhart het volgende:
Wat een matige baggeraflevering gisteren
De amusementswaarde daalt echt met de week.
quote:Twee week geleden werd er voor de reclame al een beetje spanning opgebouwd 'Wat gaat er gebeuren tussen Bibi en haar vriendje'. Uiteindelijk is er niks aan de hand, moet ze gewoon janken omdat hij weggaat. Nu ook weer, halve aflevering gaat over dat Matsoe eerder terug gaat naar Nederland, komt het er op het einde op neer dat hij gewoon blijft.Op vrijdag 22 oktober 2010 11:14 schreef boem-dikkie het volgende:
Die 'problemen' worden zijn wel de hele tijd extreem overdreven hoor.
quote:Dat sowieso, en voor de rest is er toch he-le-maal niks gebeurd? Ja Joey lag in bed, en Barbie stond in de badkamer. En DJ Tony Star sprong nog maar eens voor de 100x in het zwembadOp vrijdag 22 oktober 2010 11:48 schreef ThaTim het volgende:
[..]
Ik vond het idd beetje overdreven met DJ Tony Star. Super emotioneel zijn als je een kwartier lang paar liedjes moet opzetten
quote:De mensen die niet kijken, maar toch allemaal bs in dit topic posten, MOETEN het wel stevig gemaakt hebben in deze wereld.Op vrijdag 22 oktober 2010 05:18 schreef AryaMehr het volgende:
Zijn de mensen die vrijwillig naar 'Oh Oh Cherso' kijken logischerwijs ook de mensen die onderaan de trap der beschaving staan? Hoogst waarschijnlijk wel.
quote:Matsoe gaat gewoon naar huis hoor. BIj de preview van volgende week zei de voice-over gewoon: "En gaat Joey naar huis!" maar het klonk een beetje als "en gaat Joey naar huis?" Vragend dus, maar dat leek zo, want in de beelden zag je hem met z'n koffer weggaan.Op vrijdag 22 oktober 2010 11:49 schreef boem-dikkie het volgende:
[..]
Twee week geleden werd er voor de reclame al een beetje spanning opgebouwd 'Wat gaat er gebeuren tussen Bibi en haar vriendje'. Uiteindelijk is er niks aan de hand, moet ze gewoon janken omdat hij weggaat. Nu ook weer, halve aflevering gaat over dat Matsoe eerder terug gaat naar Nederland, komt het er op het einde op neer dat hij gewoon blijft.
quote:Ik geloof 2Op vrijdag 22 oktober 2010 13:18 schreef Urquhart het volgende:
Hoeveel afleveringen krijgen we eigenlijk nog na volgende week? Want als Matsoe Matsoe weg is, is er natuurlijk helemaal niks leuks meer aan.
quote:geloof er niks van. als je de krabbels op hun hyves profielen leest kan je zo zien dat hij tot het einde is geweest.Op vrijdag 22 oktober 2010 12:54 schreef RaymanNL het volgende:
[..]
Matsoe gaat gewoon naar huis hoor. BIj de preview van volgende week zei de voice-over gewoon: "En gaat Joey naar huis!" maar het klonk een beetje als "en gaat Joey naar huis?" Vragend dus, maar dat leek zo, want in de beelden zag je hem met z'n koffer weggaan.
quote:idem hier. Had 2jaar geleden een camera ploeg ons laten volgen en je had 100x zieker beeldmateriaal dan oh oh chersoOp vrijdag 22 oktober 2010 14:22 schreef planethugo het volgende:
ze zijn nog 4 dagen daar vertelden ze gisteren. Wat hebben ze dan in godsnaam uitgevoerd in die 3 weken? Behalve wat zuipen en onzin uit kramen niet zoveel volgens mij. Mijn vakantie in chersonisos 8 jaar geleden was een stuk spectaculairder, en ik had niet de middelen en connecties die rtl ongetwijfeld wel heeft
quote:Laat haar maar in een aantal lesbische pornofilms spelenOp vrijdag 22 oktober 2010 11:30 schreef LeaderRoel het volgende:
Gaat Elize nou nog eens wat actie ondernemen binnenkort?
quote:Ze had gister wel haar 1e uitspraak, maar ik verwacht er geen enkele meer bij.Op vrijdag 22 oktober 2010 14:51 schreef StarGazer het volgende:
[..]
Laat haar maar in een aantal lesbische pornofilms spelen
quote:De vraag is zou jij die dingen ook doen. Met een camera team none stop achter je aan.Op vrijdag 22 oktober 2010 14:22 schreef planethugo het volgende:
ze zijn nog 4 dagen daar vertelden ze gisteren. Wat hebben ze dan in godsnaam uitgevoerd in die 3 weken? Behalve wat zuipen en onzin uit kramen niet zoveel volgens mij. Mijn vakantie in chersonisos 8 jaar geleden was een stuk spectaculairder, en ik had niet de middelen en connecties die rtl ongetwijfeld wel heeft
quote:En als die camera-ploeg er niet bij was toen hij het vroeg hadden ze 'm keihard uitgelachen.Op vrijdag 22 oktober 2010 11:48 schreef ThaTim het volgende:
[..]
Ik vond het idd beetje overdreven met DJ Tony Star. Super emotioneel zijn als je een kwartier lang paar liedjes moet opzetten
quote:'Elize studeert tijdens de opnames van het programma.'
quote:Staan gewoon in de topics.Op vrijdag 22 oktober 2010 16:58 schreef Helly het volgende:
Heeft iemand nog de .mp4 links van RTL gemist, ik loop een paar weken achter.
quote:dat zou wel een dikke hit wordenOp vrijdag 22 oktober 2010 17:02 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
De vraag is zou jij die dingen ook doen. Met een camera team none stop achter je aan.
quote:Volgens mij wilde dat zussie stiekem naar Chersonisos komenOp vrijdag 22 oktober 2010 11:19 schreef _GdR_ het volgende:
de enige baas van dat haagse incest groepje gaat naar huis. waarom? omdat er geprobeerd is om in te breken bij zn zussie.
wat de fuk moet ie er aan gaan doen dan?
quote:Daar ben ik het wel mee eens. Al blijf ik toch kijken dus voor mij gebeurd er blijkbaar genoegOp vrijdag 22 oktober 2010 18:00 schreef planethugo het volgende:
[..]
dat zou wel een dikke hit worden
maar er wordt steeds gedaan alsof het weet ik wat voor idioten zijn en dat ze he-le-maal lossss gaan etc. Dat vind ik zwaar overdreven want er gebeurt vrij weinig
quote:Hoe bedoel je?Op vrijdag 22 oktober 2010 21:10 schreef tralalala het volgende:
Oh oh Cherso is flink aanwezig bij de televisiering.
quote:Tijdens de opnames of daarna pas?Op vrijdag 22 oktober 2010 20:41 schreef Waffle het volgende:
Roos en dinges moeten ook nog uit elkaar gaan, dus dat kan nog voor wat actie zorgen.
quote:hoezo, het was gewoon een vakantie date.Op vrijdag 22 oktober 2010 20:41 schreef Waffle het volgende:
Roos en dinges moeten ook nog uit elkaar gaan, dus dat kan nog voor wat actie zorgen.
quote:Op zaterdag 23 oktober 2010 13:12 schreef Waalwijker het volgende:
Over sletjes:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
![]()
![]()
quote:Dude, ik zit te etenOp zondag 24 oktober 2010 00:13 schreef FireFox1 het volgende:
Ben ik nu de enige die "little Princess" spuuglelijk vind?
Vind haar lijken op die griet uit de clip van Aphex twin Windowlicker
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
quote:Om kwart voor 1?
quote:[care-o-meter] L-X------------------H[/care-o-meter]Op zondag 24 oktober 2010 01:04 schreef Nick-GizMo het volgende:
Wist ook niet dat Tony van Poolse afkomst is
quote:Op zondag 24 oktober 2010 01:14 schreef FireFox1 het volgende:
[..]
[care-o-meter] L-X------------------H[/care-o-meter]
quote:In scene gezet. Aan Matsoe Matsoe kun je niet zien of hij acteert, hij is altijd hetzelfde. Vandaar.Op zondag 24 oktober 2010 00:03 schreef Merkie het volgende:
Ik vind het saai.
En ben ik de enige die niet meteen naar huis zou vlagen als er geprobeerd is in te breken bij een familielid? Ik vind het zelfs een beetje egoïstisch van het zusje van Matsoe Matsoe dat ze hem met deze problematiek belast (waar hij echt helemaal niks aan kan doen) terwijl hij over vier dagen naar huis gaat.
quote:Op zondag 24 oktober 2010 11:54 schreef SickPuppiesNeedLove2 het volgende:
Oh oh Cherso on tour in de provincie...
Toch wel pijnlijk om te zien hoor...
quote:Ten eerste, voor betaalD hebben. Ook wel redelijk genant, spelfouten... ten tweede, als een discotheek aan bezoekers terugverdient wat ze kwijt zijn aan zo'n actie, dan zijn ze toch slim bezig. Zal hun boeien dat het een achterlijk iets is.Op zondag 24 oktober 2010 12:37 schreef RedGuy het volgende:
Voor de rest weet ik niet wat genanter is, dat een discotheek in Etten-Leur 8500 euro betaalt voor deze cast of dat het helemaal vol is met mensen die er entree voor betaalt hebben.
quote:Maar ze doen eigenlijk helemaal niksOp zondag 24 oktober 2010 11:54 schreef SickPuppiesNeedLove2 het volgende:
Oh oh Cherso on tour in de provincie...
Toch wel pijnlijk om te zien hoor...
quote:Psst, ze kunnen eigenlijk ook helemaal nietsOp zondag 24 oktober 2010 17:16 schreef kalinhos het volgende:
[..]
Maar ze doen eigenlijk helemaal niks
quote:Best treurigOp zondag 24 oktober 2010 11:54 schreef SickPuppiesNeedLove2 het volgende:
Oh oh Cherso on tour in de provincie...
Toch wel pijnlijk om te zien hoor...
quote:serieus wtf is ditOp zondag 24 oktober 2010 11:54 schreef SickPuppiesNeedLove2 het volgende:
Oh oh Cherso on tour in de provincie...
Toch wel pijnlijk om te zien hoor...
quote:In de provincie vinden ze dit wel kek.Op zondag 24 oktober 2010 11:54 schreef SickPuppiesNeedLove2 het volgende:
Oh oh Cherso on tour in de provincie...
Toch wel pijnlijk om te zien hoor...
quote:Ik vroeg me al een tijdje af wat ik me moest voorstellen bij zo'n optreden van ze. Niks gemist dus.Op zondag 24 oktober 2010 11:54 schreef SickPuppiesNeedLove2 het volgende:
Oh oh Cherso on tour in de provincie...
Toch wel pijnlijk om te zien hoor...
quote:Nou nee hoorOp zondag 24 oktober 2010 22:59 schreef pberends het volgende:
[..]
In de provincie vinden ze dit wel kek.
quote:idd redelijk pijnlijk. Ze weten totaal niet wat ze daar nu moeten doen, behalve cashen. En geef ze eens ongelijkOp zondag 24 oktober 2010 11:54 schreef SickPuppiesNeedLove2 het volgende:
Oh oh Cherso on tour in de provincie...
Toch wel pijnlijk om te zien hoor...
quote:oh wat mooi gedaan
quote:Op zondag 24 oktober 2010 11:54 schreef SickPuppiesNeedLove2 het volgende:
Oh oh Cherso on tour in de provincie...
Toch wel pijnlijk om te zien hoor...
quote:1:10Op zondag 24 oktober 2010 11:54 schreef SickPuppiesNeedLove2 het volgende:
Oh oh Cherso on tour in de provincie...
Toch wel pijnlijk om te zien hoor...
quote:Doe het ze maar es na zou ik zeggen. 1k cashen met 'n beetje stom springen is mooi meegenomenOp zondag 24 oktober 2010 11:54 schreef SickPuppiesNeedLove2 het volgende:
Oh oh Cherso on tour in de provincie...
Toch wel pijnlijk om te zien hoor...
quote:Op dat forum altijd gezeik tegen NederlandersOp dinsdag 26 oktober 2010 18:21 schreef tralalala het volgende:
http://www.9lives.be/forum/tv/744700-oh-oh-cherso.html
De belgen vinden het ook leuk...
quote:Met het WK ja.Op dinsdag 26 oktober 2010 18:24 schreef Beach het volgende:
[..]
Op dat forum altijd gezeik tegen Nederlanders
quote:Staat daar nou een : ' ) in de 6de postOp dinsdag 26 oktober 2010 18:21 schreef tralalala het volgende:
http://www.9lives.be/forum/tv/744700-oh-oh-cherso.html
De belgen vinden het ook leuk...
quote:Gisteren 7 volle topics op Fok gelezen over dit programma laugh.gif
quote:Oh Oh Cherso Sterretje maakt single
AMSTERDAM - De Haagse dj Sterretje uit Oh Oh Cherso duikt samen met rokkenjager Mental Theo de studio in om een beukplaat te maken.
Het optreden op Star Beach van Sterretje (25) alias dj Tony Star heeft duidelijk indruk gemaakt. De ambitieuze Hagenees gaat een single opnemen en krijgt daarbij hulp van een oude rot uit het vak.
“Wisten jullie dat? Ik binnenkort met een eigen single kom? Ben druk in samenwerking met Mental Theo” liet hij donderdag op zijn twitterpagina weten.
Dat de goedlachse Mental Theo er ook zin in heeft is duidelijk. “Oh Oh Cherso's sterretje heeft inderdaad een beukplaat cdtje gemaakt!” Bevestigde Mental Theo op twitter.
quote:Zo heeft hij de schaamstreek van zijn bedpartners ook graag.Op donderdag 28 oktober 2010 20:05 schreef tuintegel het volgende:
mental theo ... die heeft ook een imago van een kaalgelopen deurmat ..
quote:Dank jeOp donderdag 28 oktober 2010 20:33 schreef Spaghettivreter het volgende:
[..]
21:35, over een uurtje dus
quote:Hij kon waarschijnlijk net 1 dag van de opnames niet, maar RTL wilde hem te graag hebbenOp donderdag 28 oktober 2010 21:35 schreef fratsman het volgende:
Hij gaat niet. Ik geloof er niks van.
quote:Hehe, blijven wifebeaters.Op donderdag 28 oktober 2010 21:36 schreef Ambrosius het volgende:
Het is geen shirt hè, allemaal zonder mouwen.
quote:Ja dat is heel normaal.Op donderdag 28 oktober 2010 21:38 schreef EllaN het volgende:
Doen mannen altijd deo in hun gezicht?
quote:Eigenlijk altijd welOp donderdag 28 oktober 2010 21:38 schreef EllaN het volgende:
Doen mannen altijd deo in hun gezicht?
quote:Idd, het wordt nu stukken saaier.....Op donderdag 28 oktober 2010 21:38 schreef Averroes het volgende:
Één van de weinige echt toffe mensen weg uit het huis, ben benieuwd hoe de serie hier onder leid.
quote:Ze heeft wel een goede derrière.Op donderdag 28 oktober 2010 21:39 schreef franklop het volgende:
zucht het wordt weer niet de aflevering dat elize los gaat
quote:Dit. Kinderen rennen nog weg ook
quote:blijft jammer dat de twee knapste vrouwen ook de saaiste zijnOp donderdag 28 oktober 2010 21:40 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Ze heeft wel een goede derrière.
quote:DAT!Op donderdag 28 oktober 2010 21:41 schreef franklop het volgende:
[..]
blijft jammer dat de twee knapste vrouwen ook de saaiste zijn
quote:dat ze saai is.Op donderdag 28 oktober 2010 21:41 schreef Plasterk het volgende:
Elize is lekker alleen een beetje jammer vandr nagels. Afknapper.
quote:Tong, dat wordt terugkijken vannacht. Als je moet pissen.Op donderdag 28 oktober 2010 21:43 schreef tong80 het volgende:
Heb spijt dat ik niet eerder heb gekeken. Dit is al erg. En waarschijnlijkvoor jullie peace of cake.
quote:Is wel terug te kijkenOp donderdag 28 oktober 2010 21:43 schreef tong80 het volgende:
Heb spijt dat ik niet eerder heb gekeken. Dit is al erg. En waarschijnlijkvoor jullie peace of cake.
quote:Gaat om het gebaar toch?Op donderdag 28 oktober 2010 21:44 schreef Max-Westerman het volgende:
Als of die mensen ooit van Den Haag hebben gehoord
quote:Alsof die mensen ook maar een woord verstaan hebben van het "Engels" van Tony...Op donderdag 28 oktober 2010 21:44 schreef Max-Westerman het volgende:
Als of die mensen ooit van Den Haag hebben gehoord
quote:Ze kunnen zelf amper Engels, dus waarschijnlijk niet.Op donderdag 28 oktober 2010 21:44 schreef PhalanX het volgende:
[..]
Alsof die mensen ook maar een woord verstaan hebben van het "Engels" van Tony...
quote:Sniper gaat met scherp schieten, die gozer gaat gelijk liggen!Op donderdag 28 oktober 2010 21:44 schreef Dekatria het volgende:
[..]
Gaat er dan eindelijk wat actie komen
quote:Dat zulke mensen echt bestaan
quote:zoiets... maar dan anders
quote:Ja alleen met andere letters.
quote:Iets met; Boven de wc-pot ofzeauw
quote:CAMELTOES SSSSTTTT
quote:Viel wel mee...Op donderdag 28 oktober 2010 21:50 schreef tong80 het volgende:
Werd er veel geneukt in de andere afleveringen ?
quote:Oezo was ook goor. Ik krijg veel weg, maar dat niet.Op donderdag 28 oktober 2010 21:47 schreef Neroje het volgende:
[..]
Sterker, en het smaakt nergens naar
quote:Ze doen hun best... Daar blijft het voor de meeste voornamelijk bij.Op donderdag 28 oktober 2010 21:50 schreef tong80 het volgende:
Werd er veel geneukt in de andere afleveringen ?
quote:JaOp donderdag 28 oktober 2010 21:50 schreef tong80 het volgende:
Werd er veel geneukt in de andere afleveringen ?
quote:Mietjes dus. Zoals de meeste hagenezen
quote:Ik had al zo'n vermoedenOp donderdag 28 oktober 2010 21:51 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Ze doen hun best... Daar blijft het voor de meeste voornamelijk bij.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |