quote:Beetje die Gecko's killen, en beetje rondkijken, ligt ook een lijk ergens. Daarna loop je terug en merk je het vanzelfOp zaterdag 23 oktober 2010 16:38 schreef delano.888 het volgende:
Wie heeft die gast bij de water source ook ontmoet en zijn missie gedaan? Hij heeft het over een stash met spullen (eind), maar die kan ik niet vinden..
quote:Ja dat heb ik al gedaan. Maar daarna verteld hij dat hij naar de stash met spullen kan nu dat ik de weg vrij heb gemaakt. Uiteraard wou ik zelf die stash vinden, maar die kan ik dus niet vinden.Op zaterdag 23 oktober 2010 16:42 schreef Nick-GizMo het volgende:
[..]
Beetje die Gecko's killen, en beetje rondkijken, ligt ook een lijk ergens. Daarna loop je terug en merk je het vanzelf
quote:ah hij begon bij mij ineens op mij te schietenOp zaterdag 23 oktober 2010 16:47 schreef delano.888 het volgende:
[..]
Ja dat heb ik al gedaan. Maar daarna verteld hij dat hij naar de stash met spullen kan nu dat ik de weg vrij heb gemaakt. Uiteraard wou ik zelf die stash vinden, maar die kan ik dus niet vinden.
quote:Vond ik ook een beetje verwarrend... Ik dacht namelijk dat er nog wat meer te halen viel dan een paar stuks iron en wat ammo, maar schijnbaar was dit voor die ene knakker genoeg om me te "backstabben" en me aan te vallen.Op zaterdag 23 oktober 2010 16:47 schreef delano.888 het volgende:
[..]
Ja dat heb ik al gedaan. Maar daarna verteld hij dat hij naar de stash met spullen kan nu dat ik de weg vrij heb gemaakt. Uiteraard wou ik zelf die stash vinden, maar die kan ik dus niet vinden.
quote:Voor dat hij dat doet vertelde hij je over de stash.Op zaterdag 23 oktober 2010 16:54 schreef Nick-GizMo het volgende:
[..]
ah hij begon bij mij ineens op mij te schieten
quote:Ja en dat ie mij gebruikt had en toen had ie het er over dat ie mij ging vermoordenOp zaterdag 23 oktober 2010 17:06 schreef delano.888 het volgende:
[..]
Voor dat hij dat doet vertelde hij je over de stash.
quote:Ja, toen heb je hem vermoord, en vervolgens ga je op zoek naar de stash, lijkt me logisch toch?Op zaterdag 23 oktober 2010 17:53 schreef Nick-GizMo het volgende:
[..]
Ja en dat ie mij gebruikt had en toen had ie het er over dat ie mij ging vermoorden
quote:Er was weinig stash te vinden, en alles al wat er in de buurt lag. Wat wel kut is, ging toenstraks dood en had net een echt fijn wapen gevonden van een kerel. Ik meteen terug naar de zelfde plek, om weer dat wapen te fixen, heeft geen 1 mob dat wapen nog :/..Op zaterdag 23 oktober 2010 17:54 schreef delano.888 het volgende:
[..]
Ja, toen heb je hem vermoord, en vervolgens ga je op zoek naar de stash, lijkt me logisch toch?
quote:Dan moet je ook niet 7 uur achter elkaar spelenOp zaterdag 23 oktober 2010 18:13 schreef Omkron het volgende:
ik ben al weer een beetje uitgekeken op het spel.
quote:X inhoudenOp zaterdag 23 oktober 2010 18:31 schreef delano.888 het volgende:
Oh en trouwens, hoe holster je een pistool? Mes weet ik wel (reload knopje)
quote:Dan mis je meshes of textures, of ze staan op de verkeerde plaats. Die Weathered Pistol komt toch uit een DLC? Misschien ben je er vanaf als je die opnieuw installeert.Op zaterdag 23 oktober 2010 18:25 schreef CrazyAces het volgende:
Ben zojuist m'n eerste bug tegengekomen, en nog een irritante ook:
Ik gebruik meestal als wapen Weathered 10mm Pistol, dus ik heb Extended Mags toegevoegd als mod. Nu als ik 10mm pistol gebruik, is de model van de pistol weg [je ziet alleen een hand] en je ziet een grote rode box met een uitroepteken erin
quote:Ik ben ook nog niet zo gek lang bezig, maar het hele gebeuren is vrij onoverzichtelijk en sleept me daarom nog niet echt mee.Op zaterdag 23 oktober 2010 18:13 schreef Omkron het volgende:
ik ben al weer een beetje uitgekeken op het spel.
quote:Ik zal zo is kijken, want de pistol werkte zegmaar wel zonder Ext. MagsOp zaterdag 23 oktober 2010 18:43 schreef Pek het volgende:
[..]
Dan mis je meshes of textures, of ze staan op de verkeerde plaats. Die Weathered Pistol komt toch uit een DLC? Misschien ben je er vanaf als je die opnieuw installeert.
quote:Die zoek ik ook, mijn spullen worden te zwaarOp zaterdag 23 oktober 2010 19:59 schreef SoldMayor het volgende:
Krijg je ook ergens weer huis net zoals in F3 in megaton?
quote:Ik vind de presidential suite in The Tops wel voldoen.Op zaterdag 23 oktober 2010 20:05 schreef Xu het volgende:
[..]
Die zoek ik ook, mijn spullen worden te zwaar
quote:Die ghouls zullen wel je minste zorg zijn daar.Op zaterdag 23 oktober 2010 20:10 schreef LangeJan het volgende:
ZoooNet ff NCRCF gevilified, iedereen afgeknald... ga ik een beetje rond exploren, beetje levelen enzo, kom ik op LVL 5 ineens op black mountain (best eng daar) een paar Super Mutants tegen, die maken mij bijna af, dus ik maar wegrennen van 2 die over waren. Loop ik vol in een Super Mutant patrouille en wast dus einde verhaal.
Geen freezes meer in de afgelopen 6 uur dat ik hem speelde. Ik moet nu alleen nog op zoek naar de Repconn Missile Factory om een paar ghouls uit te roeien.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |