Dat zeg ik ook niet. Maar ze zijn voor een deel wereldvreemd.quote:Op woensdag 20 oktober 2010 12:34 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Natuurlijk zijn de belangen anders, maar dat maakt een manager nog niet tot je vijand.
Bij alle bedrijven waar ik heb gewerkt, vonden managers, in 98% van de gevallen dit het belangrijkst:quote:Op woensdag 20 oktober 2010 12:34 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Natuurlijk zijn de belangen anders, maar dat maakt een manager nog niet tot je vijand. Daarbij zijn managers ook gewoon werknemers en vaak ook zo begonnen.
Je hebt gewoon te maken met slechte managers en bedrijven waarbij de hiërarchie erg scheef is. Daar kun je moeilijk alle managers te schuld van gaan geven. De algemene tendens is dat je situatie en dat doortrekt naar "alle managers".
Daarbij is de vraag natuurlijk hoe een groot bedrijf inricht dient te worden, zijn er volgens jou geen managers nodig?
Werknemers net zo zeer, dat is niet alleen aan managers voorbehouden.quote:Op woensdag 20 oktober 2010 12:46 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Dat zeg ik ook niet. Maar ze zijn voor een deel wereldvreemd.
Wie was die managergoeroe die Tulip heeft opgericht?quote:Op woensdag 20 oktober 2010 12:34 schreef Citizen.Erased het volgende:
Daarbij is de vraag natuurlijk hoe een groot bedrijf inricht dient te worden, zijn er volgens jou geen managers nodig?
Mijn people manager denkt ook in eerste plaats aan de centen. Al mijn people managers uit het verleden ook.quote:Op woensdag 20 oktober 2010 13:32 schreef Re het volgende:
apart topic...
het is toch allemaal niet zo zwart wit, managen is leuk werk maar je hebt nou eenmaal peoples managers en content managers en een manager bepaalt uiteindelijk of zijn team functioneert en zou daar op moeten worden afgerekend. Zo gaat dat bij ons en het werkt prima.
quote:nou ja, je werkt om geld te verdienen en bijv. bonussen zijn gerelateerd aan het functioneren van het team dus ja hij/zij is er dan wel bij gebaat om een goed draaiend team te hebben, niets mis meeOp woensdag 20 oktober 2010 13:55 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Mijn people manager denkt ook in eerste plaats aan de centen. Al mijn people managers uit het verleden ook.
quote:Het doel is dan om de bonus binnen te halen, dat is een heel andere doelstelling dan het team goed laten draaien imo. Kijk maar eens welke rampzalige gevolgen deze strategie heeft gehad in de financiele sectorOp woensdag 20 oktober 2010 17:17 schreef Re het volgende:
[..]
nou ja, je werkt om geld te verdienen en bijv. bonussen zijn gerelateerd aan het functioneren van het team dus ja hij/zij is er dan wel bij gebaat om een goed draaiend team te hebben, niets mis mee
quote:yeah whatever...Op woensdag 20 oktober 2010 19:27 schreef xenobinol het volgende:
[..]
Het doel is dan om de bonus binnen te halen, dat is een heel andere doelstelling dan het team goed laten draaien imo. Kijk maar eens welke rampzalige gevolgen deze strategie heeft gehad in de financiele sector
quote:Werknemers ook! Die gaan alleen voor het geld en boeit het niet hoe het met het bedrijf afloopt!Op woensdag 20 oktober 2010 13:55 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Mijn people manager denkt ook in eerste plaats aan de centen. Al mijn people managers uit het verleden ook.
quote:Da's ook mijn ervaring... of van die managers die van buitenaf naar binnen gereden worden om de boel te reorganiseren, terwijl ze het bedrijf niet goed genoeg kennen en dus alles waar het bedrijf goed in was de nek omdraaien.Op woensdag 20 oktober 2010 12:32 schreef xenobinol het volgende:
Managers doen meestal meer kwaad dan goed binnen een bedrijf. De meesten leven totaal buiten de realiteit, de enige goeie managers die ik heb meegemaakt waren degene die uit pure noodzaak van uitvoerende tot manager gepromoveerd werden. Meestal omdat de 'echte' managers met de noorderzon vertrokken waren om elders dik geld te lurken nadat ze een bedrijf geruineerd achter zich lieten.
quote:Precies jaren geleden waren managers personen die eerst jaren zelf op de werkvloer hadden gewerkt. Nu komen ze van school en worden vaak gelijk manager.Op woensdag 20 oktober 2010 19:46 schreef Henno het volgende:
[..]
Da's ook mijn ervaring... of van die managers die van buitenaf naar binnen gereden worden om de boel te reorganiseren, terwijl ze het bedrijf niet goed genoeg kennen en dus alles waar het bedrijf goed in was de nek omdraaien.
Ik werk liever in een bedrijf waarbij de leidinggevenden zelf ook op de werkvloer werk(t)en, in mijn geval bv. in een softwarebedrijf waarbij de developers op een gegeven moment projectleiders werden vanwege groei van het bedrijf, maar in hun hart nog steeds developers zijn. Dan krijg je ook meer een focus op productkwaliteit i.p.v. zo snel mogelijk kutzooi eruit stampen voor misschien iets meer geld op de korte termijn (waarna al je klanten weglopen en je bedrijf kapot gaat)
quote:Managers zijn zeemeeuwenOp donderdag 21 oktober 2010 19:33 schreef Cherna het volgende:
[..]
Precies jaren geleden waren managers personen die eerst jaren zelf op de werkvloer hadden gewerkt. Nu komen ze van school en worden vaak gelijk manager.
Tegenwoordig zijn managers net zeemeeuwen. Komen luid krijsend binnen gevlogen, vreten zich vol , schijten de boel onder, en vertrekken weer, op naar de volgende klus
quote:Fantastische metafoorOp donderdag 21 oktober 2010 19:33 schreef Cherna het volgende:
Precies jaren geleden waren managers personen die eerst jaren zelf op de werkvloer hadden gewerkt. Nu komen ze van school en worden vaak gelijk manager.
Tegenwoordig zijn managers net zeemeeuwen. Komen luid krijsend binnen gevlogen, vreten zich vol , schijten de boel onder, en vertrekken weer, op naar de volgende klus
quote:Op donderdag 21 oktober 2010 19:33 schreef Cherna het volgende:
[..]
Tegenwoordig zijn managers net zeemeeuwen. Komen luid krijsend binnen gevlogen, vreten zich vol , schijten de boel onder, en vertrekken weer, op naar de volgende klus
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |