abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zondag 17 oktober 2010 @ 17:46:55 #1
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_87638726

Play

Farmville is hét spel van Facebook waarbij je je eigen farm kan aanmaken om er vervolgens veel verschillende crops op te planten, het naar je eigen smaak in te richten én ook nog eens bomen en dieren kan oogsten.


XP - Je krijgt voor het aankopen van bepaalde items een hoeveelheid XP.
Deze XP heb je nodig om te kunnen levelen. In totaal zijn er 90 levels.

Ribbons - Je kan verschillende ribbons halen, door bepaalde hoeveelheden te voltooien.
Hieronder valt bijvoorbeeld: 50 buren toevoegen aan je farm, of zoveel soorten bomen te oogsten.
Op het moment zijn er 37 ribbons, maar er zullen er vast nog wel een aantal bij komen.

Masterys - De mastery kan je zien in de Market, dat is het balkje onder de crops hun foto en die 3 sterren.
Als je met je muis op dat balkje gaat staan krijg je te zien hoeveel je van die soort moet oogsten om dan de eerste mastery ster te halen. Je kan ook zien hoe ver je bent, die balk wordt langzamerhand blauw.
Als je een ster hebt gehaald krijg je een hoeveelheid xp.

Bushels - Als je gewassen oogst kun je bushels van dat gewas krijgen. Voor 30.000 coins kun je een marktkraampje kopen waarin je je bushels voor een bepaalde tijd kunt aanbieden. Als anderen een bushel van je kopen kun als beloning kiezen uit coins, XP of fuel. Zelf kun je ook bushels van anderen pakken, dit kost je (vooralsnog) niets. Als je bij voorbeeld grapes oogst en net voor het oogsten een grape bushel activeert dan krijg je dubbele masterypunten. Ook zijn bushels nodig om producten te produceren in je crafting building, lees hier meer over bij "goods".

Goods - Goods zijn producten die je in kunt leveren voor fuel, hoe hoger het level van het product hoe meer fuel het oplevert. In een crafting building, dat kan een bakkerij een wijnboerderij of een spa zijn, kun je goods maken om ze daarna te verkopen aan je buren. Goods maak je van verschillende bushels die je bij je buren kunt pakken, elk product heeft andere bushels nodig. Elke keer als je een product maakt of verkoopt kan het een level omhoog gaan, dat houdt in dat ze duurder voor je buren zijn om ze te kopen maar ook dat ze meer fuel opleveren. Als een bepaalds aantal goods een level omhoog zijn gegaan kan je je crafting building upgraden met coins.

Co-op - Het samen boeren. Met een aantal mensen moet je zo snel mogelijk een opdracht voltooien voor een beloning in de vorm van xp en coins, en daarnaast een aparte beloning bij het behalen van een gouden medaille. Je kan Co-ops joinen via de wall of via de co-op knop in het spel zelf. Voor meer info: klik hier.


De Dairy Farm - Deze stal is bedoeld voor koeien, en heeft ruimte voor 20 koeien. Als je er een stier bij plaatst heb je kans op kalfjes. De kalfjes kunnen overigens NIET in de Dairy Farm.

De Chicken Coop - Deze opslag is bedoeld voor kippen, en heeft ruimte voor 20 kippen.
Sinds kort is deze opslag ook uit te breiden tot een opslag van 60 kippen. Deze stal heeft ruimte voor 20 kippen, van allerlei soorten. Het voordeel van deze stal is dat het eieren kan produceren. Als je een ei weet te produceren uit je Chicken Coop kan je deze posten op je startpagina. Iedereen die een ei open maakt, kan allerlei verschillende cadeautjes krijgen.

Horse Stable - Deze stal is bedoeld voor paarden, en heeft ruimte voor 20 paarden. Sinds kort is hij in stappen uit te breiden naar ruimte voor 40 paarden. Bij het oogsten van deze stal maak je kans op verschillende bonussen. Als je een stallion in je stal zet (via de feed) dan heb je kans op een veulentje. Het leuke aan deze stal is dat je hem zelf moet opbouwen. Je moet 50 items verzamelen om de stal compleet te krijgen en te kunnen gebruiken voor je paarden. Via hulp van vrienden kan je je stal zo snel mogelijk af maken.

Deze 50 items zijn opgedeeld in de volgende categoriën:
- Wooden board
- Nail
- Brick
- Harness
- Horseshoe

De Nursery - Een speciale stal voor kalfjes en veulens. De Nursery is net als de Horse Stable een verzamelgebouw, met 50 items die je moet verzamelen.

Deze zijn opgedeeld als volgt:
- Wooden board
- Nail
- Brick
- Blanket
- Bottle

Je kalfjes en veulens kunnen opgroeien in de Nursery tot volwassen beesten die je dan weer in je Dairy Farm of Horse Stable kunt zetten Als je in de Nursery kijkt en met je muis over de verschillende beesten gaat kun je zien waarin ze opgroeien. Want ze veranderen niet per definitie in een volwassen versie van hun soort. Je moet het volgroeide jong wel vervangen voor een nieuw exemplaar.

De Beehive - Je kunt nu ook bijen verzamelen in de daarvoor bestemde Beehive, deze wordt steeds groter naarmate er meer bijen in zitten. Ook de Beehive is een verzamelgebouw, met 50 items die je moet verzamelen.

Deze zijn opgedeeld in de categoriën:
- Smoker
- Bees wax
- Wooden board
- Brick
- Nail

Om de bijen te kunnen verzamelen in je Beehive moet je eerst een "Queen Bee" vinden, deze kun je vinden tijdens het fertilizen van land van je buren óf bij het oogsten van bloemen op je eigen farm. De bijen zelf kun je krijgen door gifts van je buren of door ze te kopen van FC. Het nut van de bijen is dat je pollinated seeds (bestuivde zaden) krijgt van crops die gefertilized zijn. Ze zorgen ervoor dat je Pollinated crops krijgt in je market waarmee je een grotere kans krijgt dat je meer bushels bij het oogsten van die crops vind.

De Pigpen - Sinds kort is het mogelijk om je varkens onderdak te geven in dit hok, in totaal is er ruimte voor 20 varkens. Ook de Pigpen is een verzamelgebouw waarvoor je ditmaal maar 30 items moet verzamelen.

Deze zijn opgedeeld in de volgende 3 categoriën:
- Brick
- Nail
- Wooden board

De Garage- Je kunt hier niet alleen al je voertuigen kwijt maar je kunt ze hierin ook nog eens upgraden! Door vehicle parts (die je kan krijgen als gifts van buren) toe te voegen aan je voertuig kun je ervoor zorgen dat ze over een groter stuk land hun werk doen, stel je tractor kan 2x2 ploegen en je upgrade hem één keer dan kan hij 2x3 ploegen! De maximale grote dat je je voertuig kan laten ploegen is 9x9. Vanaf level 20 kun je de garage in de farmers market kopen voor 50.000 coins, daarna moet je nog eens 30 items verzamelen om hem op te kunnen bouwen.

Deze zijn opgedeeld als volgt:
- Brick
- Nail
- Wooden board

Storage Cellar - Dit is een opslagplaats die weinig plaats in beslag neemt maar die ervoor zorgt dat je tot maarliefst 500 spullen kan opslaan. Hier moet je natuurlijk wel iets voor doen. Door shovels toe te voegen vergroot je het aantal spullen die je kwijt kan, elke shovel zorgt voor 1 plekje ruimte meer. Het leuke is dat je ook prijzen kan claimen met je shovels, zo kun je bijv. voor 60 shovels een miner sheep claimen en voor 200 shovels een antique tractor!


FarmVille Calculator
FarmVille Wiki
FarmVille Freak
Hoeveel moet ik planten voor ik een mastery haal?


Wanneer je level 10 bereikt kan je collections verzamelen. Onderdelen hiervoor vind je bij vrienden of op je eigen farm. Zodra je een collection compleet hebt kan je deze op je prikbord of op het forum plaatsen zodat anderen hier weer een collectible door krijgen.
Complete Handleiding
Uitleg Firefox
Uitleg Chrome
Uitleg Internet Explorer


Als buren kan je elkaar gifts sturen. Wil je een gift versturen die niet in je lijstje staat?
Gebruik dan deze handleiding.

FOK!kers op farmville:

! Je wordt vriendelijk verzocht bij het toevoegen van een van deze personen erbij te vermelden dat je van FOK! bent en/of dat het voor FV is !

Borisz
Buurvrouw_Rietman
Cat22
DjFrodo
Gateway
Hara
just me
Krioro
liesje1979
Maranelloot[url]
[url=http://www.facebook.com/maurice.tol]Morrisz

NelisZ
Nizno
Lienzz
Lorteti
Peekies
Pindanoot
Pisces29
ry4life
sbientje
Sjowhan
Solique
TJV
Tombolafan
Trainfreak

Wel meespelen maar niet al je gegevens blootgeven?
Hier kun je tips over de privacy settings voor Facebook en Farmville vinden.


Deze OP is hier te vinden.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  zondag 17 oktober 2010 @ 17:47:39 #2
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_87638754
TIMP88 volgende keer even een nieuwe topic aanmaken ;)

Ik heb al 32 Hymalyan Cats :s)
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_87638943
quote:
Op zondag 17 oktober 2010 17:47 schreef Dagoduck het volgende:
TIMP88 volgende keer even een nieuwe topic aanmaken ;)

Ik heb al 32 Hymalyan Cats :s)
wat moet je er mee :D
Vaduz: Je snapt toch wel waarom sbientje het Franse woord bien in d'r naam heeft?
pi_87639092
quote:
Op zondag 17 oktober 2010 15:13 schreef Meddo het volgende:

[..]

Hier ook. Ik zat al te bedenken welke Russische pornosite dat veroorzaakt zou moeten hebben :')
Gelukkig dat ik niet de enige ben, dan hoef ik niet verder te stressen en weet ik dat ik niet iets verkeerds heb gedownload _O-
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
  zondag 17 oktober 2010 @ 17:59:13 #5
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_87639108
quote:
Op zondag 17 oktober 2010 17:54 schreef sbientje het volgende:

[..]

wat moet je er mee :D
Ik heb nog 104 kattenaaien nodig voor mijn ribbon :P
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_87639603
Ik ben niet labiel, ik ben emotioneel flexibel.
  zondag 17 oktober 2010 @ 18:15:36 #7
132098 Xebber
Immer Intelligent
pi_87639613
Pink Pot Belly Pig!

Tevens TVP.
Op woensdag 15 juni 2011 01:02 schreef Bluezz het volgende:
Xeb heeft altijd gelijk, Staal
pi_87639625
ik heb er maar netjes 1 gepakt, van kimbell :D
thanks O+
'Met een banaan door het water, later'
Franky boy | fanmail, hatemail, lovemail, sexmail | Tom
  zondag 17 oktober 2010 @ 18:17:18 #9
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_87639665
quote:
Op zondag 17 oktober 2010 18:15 schreef Xebber het volgende:
Pink Pot Belly Pig!

Tevens TVP.
Bedankt.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_87641907
zo, de candycorn mastery is ook bijna binnen... dat ging makkelijk
Vaduz: Je snapt toch wel waarom sbientje het Franse woord bien in d'r naam heeft?
pi_87645644
Ik wil geen shovels. }:|
Ik wil geen candy. }:| }:|
Ik wil geen vehicle parts. }:| }:| }:|
En IK WIL AL HELEMAAL GEEEN SPECIAL DELIVERIES! :( :( :( :(

Ik klik me een muisarm met het negeren van al die verzoeken. :')

Zo, dat moest er even uit. :@ Carry on.
Op donderdag 21 juli 2011 23:08 schreef Loveless85 het volgende:
Dan heb je safe = condoom
Double dutch = condoom en pil
quadruple Cat = pil, MAP, condoom, castratie, prikpil, spiraaltje, zaaddodende pasta en voor het jodelen de bergen uit
pi_87647982
quote:
Op zondag 17 oktober 2010 20:50 schreef Cat22 het volgende:
Ik wil geen shovels. }:|
Ik wil geen candy. }:| }:|
Ik wil geen vehicle parts. }:| }:| }:|
En IK WIL AL HELEMAAL GEEEN SPECIAL DELIVERIES! :( :( :( :(

Ik klik me een muisarm met het negeren van al die verzoeken. :')

Zo, dat moest er even uit. :@ Carry on.
krijg je er zoveel dan? dat negeren is toch zo gebeurd? :D
Vaduz: Je snapt toch wel waarom sbientje het Franse woord bien in d'r naam heeft?
  zondag 17 oktober 2010 @ 21:31:34 #13
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_87648023
quote:
Op zondag 17 oktober 2010 21:31 schreef sbientje het volgende:

[..]

krijg je er zoveel dan? dat negeren is toch zo gebeurd? :D
100 requests negeren valt bij mij niet onder zo.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_87648098
Op donderdag 21 juli 2011 23:08 schreef Loveless85 het volgende:
Dan heb je safe = condoom
Double dutch = condoom en pil
quadruple Cat = pil, MAP, condoom, castratie, prikpil, spiraaltje, zaaddodende pasta en voor het jodelen de bergen uit
pi_87648125
quote:
Op zondag 17 oktober 2010 21:31 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

100 requests negeren valt bij mij niet onder zo.
Probeer het eens met 150 als je 2 dagen niet op je farm bent geweest. :')
Op donderdag 21 juli 2011 23:08 schreef Loveless85 het volgende:
Dan heb je safe = condoom
Double dutch = condoom en pil
quadruple Cat = pil, MAP, condoom, castratie, prikpil, spiraaltje, zaaddodende pasta en voor het jodelen de bergen uit
  zondag 17 oktober 2010 @ 21:33:37 #16
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_87648173
quote:
Op zondag 17 oktober 2010 21:32 schreef Cat22 het volgende:

[..]

Probeer het eens met 150 als je 2 dagen niet op je farm bent geweest. :')
Neuh, ik vind 100 per dag meer dan zat, dankje :')
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zondag 17 oktober 2010 @ 21:35:52 #17
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_87648338
Twee keer swallow.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_87648987
ik heb 2 swallows en een painted gepakt danku...
pi_87651128
Vruchtbare vlinderberg dus. :)
Op donderdag 21 juli 2011 23:08 schreef Loveless85 het volgende:
Dan heb je safe = condoom
Double dutch = condoom en pil
quadruple Cat = pil, MAP, condoom, castratie, prikpil, spiraaltje, zaaddodende pasta en voor het jodelen de bergen uit
  Redactie Sport zondag 17 oktober 2010 @ 22:25:54 #21
260853 crew  DeLuna
Luna van Pino O+
pi_87651853
Omg, ik heb 55 Triple Berry Pie's te koop :')
❤ Pino112 ❤ | FeanFan | heywoodugod _O_
  zondag 17 oktober 2010 @ 22:27:55 #22
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_87651985
Vinden jullie het erg dat ik eerst mijn Bakkerij helemaal upgrade en de grote van mijn farm ook, voordat ik al jullie goods koop? :s)
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  zondag 17 oktober 2010 @ 22:36:35 #23
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_87652456
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  zondag 17 oktober 2010 @ 22:52:50 #24
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_87653247
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  † In Memoriam † zondag 17 oktober 2010 @ 23:01:23 #25
675 just me
oldbie DCLXXV
pi_87653755
dank je wel Dago voor de Pumpkin Topiary!
Godmother of Radio 49
And now I think of my life as vintage wine
How fragile we are
  zondag 17 oktober 2010 @ 23:03:51 #26
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_87653890
quote:
Op zondag 17 oktober 2010 23:01 schreef just me het volgende:
dank je wel Dago voor de Pumpkin Topiary!
Graag gedaan Super de Boer Albert Heijn
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_87655809
quote:
Op zondag 17 oktober 2010 22:27 schreef Dagoduck het volgende:
Vinden jullie het erg dat ik eerst mijn Bakkerij helemaal upgrade en de grote van mijn farm ook, voordat ik al jullie goods koop? :s)
Ja :(
You dream it, I live it.
  Moderator / Kerstkaart terrorist maandag 18 oktober 2010 @ 09:25:30 #28
29278 crew  Nizno
Versie 4.4
pi_87661947
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
pi_87663449
J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
Het zijn de kleine dingen die het doen <3
  † In Memoriam † maandag 18 oktober 2010 @ 12:03:49 #30
675 just me
oldbie DCLXXV
pi_87666426
Godmother of Radio 49
And now I think of my life as vintage wine
How fragile we are
  † In Memoriam † maandag 18 oktober 2010 @ 12:28:25 #32
675 just me
oldbie DCLXXV
pi_87667327
lama :D

http://apps.facebook.com/(...)f4b66b04e4ff8&ref=nf

gouden ei en wit ei waren voor mij :)

thank!

[ Bericht 12% gewijzigd door just me op 18-10-2010 12:34:44 ]
Godmother of Radio 49
And now I think of my life as vintage wine
How fragile we are
pi_87667337
Hee shit, ik heb blijkbaar net mijn bakery verwijderd :(

Als ik nu een nieuwe koop, dan moet ik helemaal opnieuw beginnen zeker?
Dus met minder ovens enzo?
  † In Memoriam † maandag 18 oktober 2010 @ 12:35:34 #34
675 just me
oldbie DCLXXV
pi_87667596
Ben bang van wel! :{
Godmother of Radio 49
And now I think of my life as vintage wine
How fragile we are
  maandag 18 oktober 2010 @ 12:57:27 #36
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_87668432
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  maandag 18 oktober 2010 @ 13:14:27 #38
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_87669084
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_87669299
quote:
Op maandag 18 oktober 2010 12:28 schreef trainfreak het volgende:
Hee shit, ik heb blijkbaar net mijn bakery verwijderd :(

Als ik nu een nieuwe koop, dan moet ik helemaal opnieuw beginnen zeker?
Dus met minder ovens enzo?
Heeh, ik zie net dat mijn levels behouden zijn *O*
SUPER!
pi_87673019
quote:
Op maandag 18 oktober 2010 13:19 schreef trainfreak het volgende:

[..]

Heeh, ik zie net dat mijn levels behouden zijn *O*
SUPER!
*O* *O*


Als iets niet gaat zoals het moet, moet het zoals het gaat...
pi_87673049
wiej *O*
'Met een banaan door het water, later'
Franky boy | fanmail, hatemail, lovemail, sexmail | Tom
pi_87676426
zeg, op zo'n beginplaatje van farmville staat een spook-kabouter, maar die ik niet in de market, en ook niet in de halloween-basket
zou die nog komen?
ik vind 'm wel leuk :P
'Met een banaan door het water, later'
Franky boy | fanmail, hatemail, lovemail, sexmail | Tom
pi_87676545
'Met een banaan door het water, later'
Franky boy | fanmail, hatemail, lovemail, sexmail | Tom
pi_87677150
quote:
Op maandag 18 oktober 2010 16:21 schreef Mirjam het volgende:
zeg, op zo'n beginplaatje van farmville staat een spook-kabouter, maar die ik niet in de market, en ook niet in de halloween-basket
zou die nog komen?
ik vind 'm wel leuk :P
Volgens mij komt hij nog :Y
Anders zou het best raar zijn :D


Nog eentje:
Als iets niet gaat zoals het moet, moet het zoals het gaat...
  † In Memoriam † maandag 18 oktober 2010 @ 17:03:57 #45
675 just me
oldbie DCLXXV
pi_87678466
* just me heeft een paardje genomen *)
Godmother of Radio 49
And now I think of my life as vintage wine
How fragile we are
pi_87680086
ik heb er ook eentje meegenomen danku
  Redactie Sport maandag 18 oktober 2010 @ 18:52:42 #48
260853 crew  DeLuna
Luna van Pino O+
pi_87682648
Een beetle, thanks. :)

De rest was al weg. ;(
❤ Pino112 ❤ | FeanFan | heywoodugod _O_
  † In Memoriam † maandag 18 oktober 2010 @ 20:16:51 #49
675 just me
oldbie DCLXXV
pi_87686668
Tja... dat zijn de stille bietsers onder ons ;)
Godmother of Radio 49
And now I think of my life as vintage wine
How fragile we are
  † In Memoriam † maandag 18 oktober 2010 @ 21:07:40 #50
675 just me
oldbie DCLXXV
pi_87689803
Ik krijg al dagen geen truffels meer. -O-
En als ik ze vind dan krijg ik ze niet terug van mijn buurtjes. ;(
Op donderdag 21 juli 2011 23:08 schreef Loveless85 het volgende:
Dan heb je safe = condoom
Double dutch = condoom en pil
quadruple Cat = pil, MAP, condoom, castratie, prikpil, spiraaltje, zaaddodende pasta en voor het jodelen de bergen uit
  maandag 18 oktober 2010 @ 21:18:29 #52
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_87689840
Ik kreeg een gouden niet terug van Xebber, ;(.

En verder let ik hier nooit op dus ik mis alles :')
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_87691173
*O* Rainbow chicken uit Rainbow Egg! *O*
Op donderdag 21 juli 2011 23:08 schreef Loveless85 het volgende:
Dan heb je safe = condoom
Double dutch = condoom en pil
quadruple Cat = pil, MAP, condoom, castratie, prikpil, spiraaltje, zaaddodende pasta en voor het jodelen de bergen uit
  † In Memoriam † maandag 18 oktober 2010 @ 22:07:05 #54
675 just me
oldbie DCLXXV
pi_87692506
Dat is leuk :Y
Godmother of Radio 49
And now I think of my life as vintage wine
How fragile we are
  maandag 18 oktober 2010 @ 22:12:35 #55
132098 Xebber
Immer Intelligent
pi_87692783
quote:
Op maandag 18 oktober 2010 21:18 schreef Harajuku. het volgende:
Ik kreeg een gouden niet terug van Xebber, ;(.

En verder let ik hier nooit op dus ik mis alles :')
Huh? Wat? Ik stuur ze altijd terug voor zover ik weet. :')
Op woensdag 15 juni 2011 01:02 schreef Bluezz het volgende:
Xeb heeft altijd gelijk, Staal
  † In Memoriam † maandag 18 oktober 2010 @ 22:32:21 #56
675 just me
oldbie DCLXXV
pi_87693868
Godmother of Radio 49
And now I think of my life as vintage wine
How fragile we are
  maandag 18 oktober 2010 @ 22:39:00 #57
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_87694222
quote:
Op maandag 18 oktober 2010 22:12 schreef Xebber het volgende:

[..]

Huh? Wat? Ik stuur ze altijd terug voor zover ik weet. :')
Was een week geleden of zo, zoveel geef ik erom :')
quote:
Ik ben de enige hier denk ik want ik heb hem nog, thanks.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  maandag 18 oktober 2010 @ 22:41:42 #58
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_87694375
M'n ding is steeds out of sync FFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  maandag 18 oktober 2010 @ 22:42:59 #59
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_87694439
quote:
Op maandag 18 oktober 2010 22:39 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Was een week geleden of zo, zoveel geef ik erom :')
[..]

Ik ben de enige hier denk ik want ik heb hem nog, thanks.
Ik heb er al één.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  Moderator / Kerstkaart terrorist maandag 18 oktober 2010 @ 22:50:57 #60
29278 crew  Nizno
Versie 4.4
pi_87694858
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
pi_87695981
dankje, had ik nodig :D
country kitch
http://apps.facebook.com/(...)qnRXB1q2toksj&ref=nf
  dinsdag 19 oktober 2010 @ 08:56:04 #62
132098 Xebber
Immer Intelligent
pi_87702406
Buttons

Buttons

Bugs

Butterfly

Feather

Koe

Edit:

Stash Copper

Stash Blue Feather

Butterfly

:)

[ Bericht 4% gewijzigd door Xebber op 19-10-2010 09:04:21 ]
Op woensdag 15 juni 2011 01:02 schreef Bluezz het volgende:
Xeb heeft altijd gelijk, Staal
  † In Memoriam † dinsdag 19 oktober 2010 @ 09:05:51 #63
675 just me
oldbie DCLXXV
pi_87702592
Dank voor de veer, hier de beloning

http://apps.facebook.com/(...)F%28w%28qoksj&ref=nf
Godmother of Radio 49
And now I think of my life as vintage wine
How fragile we are
pi_87706603
tnx xebber en just me :)
Vaduz: Je snapt toch wel waarom sbientje het Franse woord bien in d'r naam heeft?
  Moderator / Kerstkaart terrorist dinsdag 19 oktober 2010 @ 11:47:42 #65
29278 crew  Nizno
Versie 4.4
pi_87706817
sjow, heb deze periode bewust vrijwel niets meegenomen hier.

Geloof dat ik nu weer in een normaal ritme kom. Dus ik zal weer eens wat actiever gaan FVen...
Vandaag in elk geval weer aan het werk dus als het niet te druk is zal ik mijn rondje buren weer even maken. ;)
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
  † In Memoriam † dinsdag 19 oktober 2010 @ 12:01:48 #66
675 just me
oldbie DCLXXV
pi_87707275
Ik heb nu een weekje herfstvakantie en ik ga niet de hele week achter de pc zitten :)

Zondag waren wij op weg en ik zag akkers en ik dacht, hé die kunnen geharvest worden en toen ik een paard alleen in een wei zag staan dacht ik hé daar staat die stallion die een huisje zoekt :D
Godmother of Radio 49
And now I think of my life as vintage wine
How fragile we are
pi_87707504
quote:
Op dinsdag 19 oktober 2010 12:01 schreef just me het volgende:
Ik heb nu een weekje herfstvakantie en ik ga niet de hele week achter de pc zitten :)

Zondag waren wij op weg en ik zag akkers en ik dacht, hé die kunnen geharvest worden en toen ik een paard alleen in een wei zag staan dacht ik hé daar staat die stallion die een huisje zoekt :D
omg :D
Vaduz: Je snapt toch wel waarom sbientje het Franse woord bien in d'r naam heeft?
pi_87708430
quote:
Op dinsdag 19 oktober 2010 12:01 schreef just me het volgende:
Ik heb nu een weekje herfstvakantie en ik ga niet de hele week achter de pc zitten :)

Zondag waren wij op weg en ik zag akkers en ik dacht, hé die kunnen geharvest worden en toen ik een paard alleen in een wei zag staan dacht ik hé daar staat die stallion die een huisje zoekt :D
_O-


Als iets niet gaat zoals het moet, moet het zoals het gaat...
  dinsdag 19 oktober 2010 @ 13:08:44 #69
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_87709711
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  dinsdag 19 oktober 2010 @ 13:15:02 #70
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_87709955
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  † In Memoriam † dinsdag 19 oktober 2010 @ 13:28:24 #71
675 just me
oldbie DCLXXV
pi_87710465
Godmother of Radio 49
And now I think of my life as vintage wine
How fragile we are
  dinsdag 19 oktober 2010 @ 13:43:41 #72
132098 Xebber
Immer Intelligent
pi_87711068
quote:
Op dinsdag 19 oktober 2010 12:01 schreef just me het volgende:
Ik heb nu een weekje herfstvakantie en ik ga niet de hele week achter de pc zitten :)

Zondag waren wij op weg en ik zag akkers en ik dacht, hé die kunnen geharvest worden en toen ik een paard alleen in een wei zag staan dacht ik hé daar staat die stallion die een huisje zoekt :D
Dat heb ik ook regelmatig. :@ Maar ja, ik woon dan ook in de polder en zie dus nauwelijks wat anders. :')
Op woensdag 15 juni 2011 01:02 schreef Bluezz het volgende:
Xeb heeft altijd gelijk, Staal
  Moderator / Kerstkaart terrorist dinsdag 19 oktober 2010 @ 14:11:19 #73
29278 crew  Nizno
Versie 4.4
pi_87712296
quote:
Op dinsdag 19 oktober 2010 13:43 schreef Xebber het volgende:

[..]

Dat heb ik ook regelmatig. :@ Maar ja, ik woon dan ook in de polder en zie dus nauwelijks wat anders. :')
ik heb wel eens dat ik in de tuin bezig ben en een schaar in mn klauwen heb en denk.... ach die zou ik moeten delen..... grijnz
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
  † In Memoriam † dinsdag 19 oktober 2010 @ 14:25:08 #74
675 just me
oldbie DCLXXV
pi_87712951
Ben blij dat ik niet de enige ben, hoef ik niet naar de rehab :D
Godmother of Radio 49
And now I think of my life as vintage wine
How fragile we are
  Moderator / Kerstkaart terrorist dinsdag 19 oktober 2010 @ 14:26:42 #75
29278 crew  Nizno
Versie 4.4
pi_87713041
quote:
Op dinsdag 19 oktober 2010 14:25 schreef just me het volgende:
Ben blij dat ik niet de enige ben, hoef ik niet naar de rehab :D
neuj hoor... afkicken wordt het niet anders van ;)
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
  dinsdag 19 oktober 2010 @ 15:25:44 #77
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_87715684
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 19 oktober 2010 @ 15:38:20 #78
163650 Greys
pi_87716185
quote:
Op dinsdag 19 oktober 2010 14:25 schreef just me het volgende:
Ben blij dat ik niet de enige ben, hoef ik niet naar de rehab :D
Ik heb het wel een paar keer per week, langs een veldje rijden, of een tractor zien staan :')
How véry Farmville! *O*
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
pi_87716669
Op donderdag 21 juli 2011 23:08 schreef Loveless85 het volgende:
Dan heb je safe = condoom
Double dutch = condoom en pil
quadruple Cat = pil, MAP, condoom, castratie, prikpil, spiraaltje, zaaddodende pasta en voor het jodelen de bergen uit
  † In Memoriam † dinsdag 19 oktober 2010 @ 18:01:31 #80
675 just me
oldbie DCLXXV
pi_87721993
Godmother of Radio 49
And now I think of my life as vintage wine
How fragile we are
pi_87722166
dankjewel ik heb de witte :D
pi_87722589
Vaduz: Je snapt toch wel waarom sbientje het Franse woord bien in d'r naam heeft?
  dinsdag 19 oktober 2010 @ 19:03:32 #83
52753 Sjowhan
ex-mod DIG. Watskebeurt?
pi_87724257
http://apps.facebook.com/(...)8cd5fc4c2234ff67a910$$ccF(NUR,36qzL.UUzNKZxN0o)RDTwI.TonFqZklagzCE-cHuQ70nKZrggCL&next=reward.php%3FfrHost%3D100000386871120%26frId%3Dbfbf1e9e01fd2ba52f0588edfdd6df26%26frType%3DEggFriendReward%26key%3D%7B%2Akey%2A%7D

Cornish eitje
  dinsdag 19 oktober 2010 @ 20:16:13 #84
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_87727324
Nog 74 vrienden over *O*
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  † In Memoriam † dinsdag 19 oktober 2010 @ 20:17:16 #85
675 just me
oldbie DCLXXV
pi_87727360
Godmother of Radio 49
And now I think of my life as vintage wine
How fragile we are
pi_87728126
quote:
Op dinsdag 19 oktober 2010 20:16 schreef Harajuku. het volgende:
Nog 74 vrienden over *O*
:o netjes!
ik ga binnenkort ook maar weer eens grote schoonmaak houden.
al m'n truffles gaan naar mensen die er nooit zijn :{
'Met een banaan door het water, later'
Franky boy | fanmail, hatemail, lovemail, sexmail | Tom
pi_87728529
Waarom gaan er ook truffels naar mensen die niet eens buren zijn }:|
Als iets niet gaat zoals het moet, moet het zoals het gaat...
  dinsdag 19 oktober 2010 @ 21:22:07 #88
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_87730063
quote:
Op dinsdag 19 oktober 2010 20:45 schreef ry4life het volgende:
Waarom gaan er ook truffels naar mensen die niet eens buren zijn }:|
Het zou mij niets verbazen dat als ik die gasten uit mijn vriendenlijst gooi ze er nog steeds bij staan :D
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  † In Memoriam † dinsdag 19 oktober 2010 @ 21:44:57 #89
675 just me
oldbie DCLXXV
pi_87731215
quote:
Op dinsdag 19 oktober 2010 20:45 schreef ry4life het volgende:
Waarom gaan er ook truffels naar mensen die niet eens buren zijn }:|
heb je die wel bij je vrienden staan? Dan behalve ontburen ook nog ontvrienden, kun je ze later weer als vriend toevoegen,

rondje buren gedaan, ik barst van de candy en heb kramp in mijn vingers :D
Godmother of Radio 49
And now I think of my life as vintage wine
How fragile we are
  † In Memoriam † dinsdag 19 oktober 2010 @ 21:45:09 #90
675 just me
oldbie DCLXXV
pi_87731223
Godmother of Radio 49
And now I think of my life as vintage wine
How fragile we are
pi_87731738
quote:
Op dinsdag 19 oktober 2010 21:44 schreef just me het volgende:

[..]

heb je die wel bij je vrienden staan? Dan behalve ontburen ook nog ontvrienden, kun je ze later weer als vriend toevoegen,

rondje buren gedaan, ik barst van de candy en heb kramp in mijn vingers :D
:Y alleen zijn ze nooit mijn buren geweest... En aangezien ze geen fv (meer) spelen, zal ik ze wel ontvrienden en weer toevoegen misschien helpt het ja :)
Als iets niet gaat zoals het moet, moet het zoals het gaat...
  dinsdag 19 oktober 2010 @ 23:22:57 #92
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_87735473
Als ik naar farmville ga en klik op my neighbours, dan staat er een lijstje van vrienden en daaronder uitgenodigde vrienden, maar ik kan er maar 40 in totaal uitnodigen oid. als ik dan op 'Cancel Request' klik gebeurt er niets?

edit, dit dus:

http://webgamestips.com/f(...)g-neighbor-requests/
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_87736318
ik heb voor de 5e keer mijn toycollectie ingewisseld geloof ik :') Hij gaat er bijna uit zag ik, mooi zo :D
Vaduz: Je snapt toch wel waarom sbientje het Franse woord bien in d'r naam heeft?
pi_87736635
Ik heb al 10 van die sheep toys :P
You dream it, I live it.
  Moderator / Kerstkaart terrorist woensdag 20 oktober 2010 @ 00:13:47 #95
29278 crew  Nizno
Versie 4.4
pi_87737175
Vaduz: Je snapt toch wel waarom sbientje het Franse woord bien in d'r naam heeft?
  † In Memoriam † woensdag 20 oktober 2010 @ 09:34:18 #97
675 just me
oldbie DCLXXV
pi_87742715
en de rest is weg..
Godmother of Radio 49
And now I think of my life as vintage wine
How fragile we are
  woensdag 20 oktober 2010 @ 10:12:09 #98
132098 Xebber
Immer Intelligent
pi_87743619
Op woensdag 15 juni 2011 01:02 schreef Bluezz het volgende:
Xeb heeft altijd gelijk, Staal
  † In Memoriam † woensdag 20 oktober 2010 @ 10:13:56 #99
675 just me
oldbie DCLXXV
pi_87743667
Oe heb je die gekocht Xebber?
Godmother of Radio 49
And now I think of my life as vintage wine
How fragile we are
  woensdag 20 oktober 2010 @ 10:16:34 #100
132098 Xebber
Immer Intelligent
pi_87743734
Neu, staat ook in jouw coop als 't goed is.
Op woensdag 15 juni 2011 01:02 schreef Bluezz het volgende:
Xeb heeft altijd gelijk, Staal
pi_87743809
die kip :D
Vaduz: Je snapt toch wel waarom sbientje het Franse woord bien in d'r naam heeft?
  Moderator / Kerstkaart terrorist woensdag 20 oktober 2010 @ 13:01:37 #102
29278 crew  Nizno
Versie 4.4
pi_87749510
de kip is grappig maar de gouden kippen (en dus de eieren) heb ik net uit de coop op beide farms... dus ik vermoed dat ik er niets mee ga doen.
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
  † In Memoriam † woensdag 20 oktober 2010 @ 14:07:39 #103
675 just me
oldbie DCLXXV
pi_87752004
Godmother of Radio 49
And now I think of my life as vintage wine
How fragile we are
  woensdag 20 oktober 2010 @ 14:13:01 #104
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_87752215
quote:
Op woensdag 20 oktober 2010 10:12 schreef Xebber het volgende:
[ afbeelding ]

:')

Tools
Shears
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  woensdag 20 oktober 2010 @ 15:05:22 #105
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_87754256
LLLEEEEKKKEERRREEE AAARRDEEEBEEIITTJJEES!!!!!!

http://apps.facebook.com/(...)OaiKtSa9hvSdg&ref=nf
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  † In Memoriam † woensdag 20 oktober 2010 @ 15:09:41 #106
675 just me
oldbie DCLXXV
pi_87754458
* just me is dol op aardbeien!!

Even een vraagje... als ik naar de pagina van farmville.com ga krijg ik meteen een waarschuwing van mijn avira protection, hebben meer mensen hier last van?
Godmother of Radio 49
And now I think of my life as vintage wine
How fragile we are
pi_87755714
quote:
Op woensdag 20 oktober 2010 15:09 schreef just me het volgende:
[me=just me] is dol op aardbeien!![/me]

Even een vraagje... als ik naar de pagina van farmville.com ga krijg ik meteen een waarschuwing van mijn avira protection, hebben meer mensen hier last van?
Nope, geen last van...
Als iets niet gaat zoals het moet, moet het zoals het gaat...
  woensdag 20 oktober 2010 @ 17:07:30 #108
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_87759459
Ik ook niet, ik gebruik avira antivir..

veren:
http://apps.facebook.com/(...)qnRYG2p-toksj&ref=nf
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_87762918
*knor knor?


* Wie wil mij onderdak geven?
Als iets niet gaat zoals het moet, moet het zoals het gaat...
pi_87763254
Ik heb nog een plekje kunnen vinden ^O^ Hij knort nu samen met 12 andere dikke varkens op 1 m2 O+
You dream it, I live it.
pi_87764951
*Bèèèhee (bèèh) bèè`?

*Is er nog zo een lief iemand die mij (een wat ruimer) onderdak kan geven?

Ik hou al op :')
Als iets niet gaat zoals het moet, moet het zoals het gaat...
pi_87765060
Sinds de tentamenweek is begonnen heb ik geen tijd meer om me farm te onderhouden ;( :9
pi_87767496
quote:
Op woensdag 20 oktober 2010 19:33 schreef ry4life het volgende:
*Bèèèhee (bèèh) bèè`?
[ link | afbeelding ]
*Is er nog zo een lief iemand die mij (een wat ruimer) onderdak kan geven?

Ik hou al op :')
ik heb 'm na 3 kwartier nog :D
'Met een banaan door het water, later'
Franky boy | fanmail, hatemail, lovemail, sexmail | Tom
  † In Memoriam † woensdag 20 oktober 2010 @ 22:07:21 #114
675 just me
oldbie DCLXXV
pi_87773053
Die farmhands zijn we errug handig :D
Godmother of Radio 49
And now I think of my life as vintage wine
How fragile we are
  woensdag 20 oktober 2010 @ 22:30:58 #115
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_87774508
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  † In Memoriam † woensdag 20 oktober 2010 @ 22:35:44 #116
675 just me
oldbie DCLXXV
pi_87774780
dank voor de 20 refills benzine!
Godmother of Radio 49
And now I think of my life as vintage wine
How fragile we are
  † In Memoriam † woensdag 20 oktober 2010 @ 22:48:17 #117
675 just me
oldbie DCLXXV
pi_87775338
Godmother of Radio 49
And now I think of my life as vintage wine
How fragile we are
  Eurovisie Songfestival Queen woensdag 20 oktober 2010 @ 22:57:39 #118
163650 Greys
pi_87775814
Klik!
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  † In Memoriam † woensdag 20 oktober 2010 @ 23:04:43 #119
675 just me
oldbie DCLXXV
pi_87776112
gaat goed, nog maar 4 en mijn koeien kunnen op stal *)
Godmother of Radio 49
And now I think of my life as vintage wine
How fragile we are
  Moderator / Kerstkaart terrorist donderdag 21 oktober 2010 @ 01:38:31 #120
29278 crew  Nizno
Versie 4.4
pi_87780150
quote:
Op woensdag 20 oktober 2010 22:48 schreef just me het volgende:
http://apps.facebook.com/(...)cDLE-3GoR96gKXoq7LLq

klikken alstublieft, dank u wel *)
Thanks for trying to help, but just me has already had enough help to raise their barn!
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
  † In Memoriam † donderdag 21 oktober 2010 @ 08:33:55 #121
675 just me
oldbie DCLXXV
pi_87782330
Top *)

Ik zie iemand van mijn buren met meerdere co-ops meedoen :D

Mij lukt dat niet!

[ Bericht 49% gewijzigd door just me op 21-10-2010 09:01:19 ]
Godmother of Radio 49
And now I think of my life as vintage wine
How fragile we are
  donderdag 21 oktober 2010 @ 09:12:25 #122
132098 Xebber
Immer Intelligent
pi_87782960
quote:
Op woensdag 20 oktober 2010 22:07 schreef just me het volgende:
Die farmhands zijn we errug handig :D
Zijn nu Arborists. Heb d'r 40 verzonden, kon niet meer. :)
Op woensdag 15 juni 2011 01:02 schreef Bluezz het volgende:
Xeb heeft altijd gelijk, Staal
  donderdag 21 oktober 2010 @ 09:28:54 #123
52753 Sjowhan
ex-mod DIG. Watskebeurt?
pi_87783293
Alweer arborists :'). Wel leuk, maar heb nog steeds teveel (was door die fertilize all) items in de box om de mystery eggs uit te kunnen pakken ;(.
pi_87784661
quote:
Op donderdag 21 oktober 2010 08:33 schreef just me het volgende:
Top *)

Ik zie iemand van mijn buren met meerdere co-ops meedoen :D

Mij lukt dat niet!
is dat neit omdat die plaatjes gewoon niet doorladen? dat zie ik namelijk ook vaak, maar zijn dan toch andere mensen :D
Vaduz: Je snapt toch wel waarom sbientje het Franse woord bien in d'r naam heeft?
  † In Memoriam † donderdag 21 oktober 2010 @ 11:29:03 #125
675 just me
oldbie DCLXXV
pi_87786552
Ik heb er even op geklikt en het is dezelfde naam :D
Godmother of Radio 49
And now I think of my life as vintage wine
How fragile we are
  donderdag 21 oktober 2010 @ 12:31:12 #126
132098 Xebber
Immer Intelligent
pi_87788409
Ik heb zin om die Haunted House weg te flikkeren, maar ben bang dat ik dan steeds een melding krijg van dat ik 'm moet bouwen. ;(
Op woensdag 15 juni 2011 01:02 schreef Bluezz het volgende:
Xeb heeft altijd gelijk, Staal
  donderdag 21 oktober 2010 @ 12:47:20 #127
158713 Maranelloot
Je voelt je lekkerder...
pi_87789027
Ik heb hem niet gebouwd en krijg er nooit melding van...
Rallye.NL - Dé Nederlandse Peugeot Rallye Site!
  donderdag 21 oktober 2010 @ 12:54:25 #128
132098 Xebber
Immer Intelligent
pi_87789288
Ik heb 'm inmiddels ook verwijderd. :Y Meteen een beetje opnieuw ingedeeld en 24 plots d'r bij. :P

Dat hele ding heeft toch geen nut, Candy's genoeg te krijgen als je dat wilt.
Op woensdag 15 juni 2011 01:02 schreef Bluezz het volgende:
Xeb heeft altijd gelijk, Staal
  donderdag 21 oktober 2010 @ 12:57:07 #129
158713 Maranelloot
Je voelt je lekkerder...
pi_87789383
Trouwens nog mensen die ook deze bug hebben als ze bij het bouwen van bijvoorbeeld een Nursery Barn om materialen willen vragen?
Rallye.NL - Dé Nederlandse Peugeot Rallye Site!
  † In Memoriam † donderdag 21 oktober 2010 @ 13:00:04 #130
675 just me
oldbie DCLXXV
pi_87789501
Heb je je omgekleed in een spook of zo iets ?
Godmother of Radio 49
And now I think of my life as vintage wine
How fragile we are
pi_87790414
Het lijkt erop dat withering uitgeschakeld staat. Ik plante gistermiddag blackberries (4uur), was ze vergeten en nu 18 uur later zijn ze er nog :D
pi_87791544
Ik heb mijn haunted house ook verkocht, nam veel te veel ruimte in. Niks meer van gehoord.
Ik ben niet labiel, ik ben emotioneel flexibel.
  † In Memoriam † donderdag 21 oktober 2010 @ 14:28:24 #133
675 just me
oldbie DCLXXV
pi_87792949
Godmother of Radio 49
And now I think of my life as vintage wine
How fragile we are
  donderdag 21 oktober 2010 @ 14:34:39 #134
158713 Maranelloot
Je voelt je lekkerder...
pi_87793204
quote:
Op donderdag 21 oktober 2010 13:00 schreef just me het volgende:
Heb je je omgekleed in een spook of zo iets ?
Nee, helemaal niet, maar ik wil dus building materials vragen en dan krijg ik de melding dat ik een nieuwe look heb met een plaatje van een spijker erbij 8)7
Rallye.NL - Dé Nederlandse Peugeot Rallye Site!
  † In Memoriam † donderdag 21 oktober 2010 @ 14:35:52 #135
675 just me
oldbie DCLXXV
pi_87793257
Het is een spooky tijd momenteel :)
Godmother of Radio 49
And now I think of my life as vintage wine
How fragile we are
  † In Memoriam † donderdag 21 oktober 2010 @ 15:34:07 #136
675 just me
oldbie DCLXXV
pi_87795392
Godmother of Radio 49
And now I think of my life as vintage wine
How fragile we are
  donderdag 21 oktober 2010 @ 16:46:45 #139
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_87798555
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  † In Memoriam † donderdag 21 oktober 2010 @ 16:47:14 #140
675 just me
oldbie DCLXXV
pi_87798576
Dank voor de Cream draft foal :Y

mastery:
http://apps.facebook.com/(...)%2A8jrRacxnB-&ref=nf
Godmother of Radio 49
And now I think of my life as vintage wine
How fragile we are
pi_87798752
quote:
Op donderdag 21 oktober 2010 14:34 schreef Maranelloot het volgende:

[..]

Nee, helemaal niet, maar ik wil dus building materials vragen en dan krijg ik de melding dat ik een nieuwe look heb met een plaatje van een spijker erbij 8)7
staat een mooie gouden truffel op je farm, ik ben blij als ik er een terugkrijg ;)
Vaduz: Je snapt toch wel waarom sbientje het Franse woord bien in d'r naam heeft?
  † In Memoriam † donderdag 21 oktober 2010 @ 16:59:06 #142
675 just me
oldbie DCLXXV
pi_87799048
Godmother of Radio 49
And now I think of my life as vintage wine
How fragile we are
  donderdag 21 oktober 2010 @ 17:09:48 #143
158713 Maranelloot
Je voelt je lekkerder...
pi_87799494
quote:
Op donderdag 21 oktober 2010 16:51 schreef sbientje het volgende:

[..]

staat een mooie gouden truffel op je farm, ik ben blij als ik er een terugkrijg ;)
Thanks en 1tje terug uiteraard :D
Rallye.NL - Dé Nederlandse Peugeot Rallye Site!
pi_87799605
weer 5000 coins :( en jij hebt een mooi varken gehad.. ik vind t niet eerlijk :d
Vaduz: Je snapt toch wel waarom sbientje het Franse woord bien in d'r naam heeft?
  donderdag 21 oktober 2010 @ 17:14:34 #145
158713 Maranelloot
Je voelt je lekkerder...
pi_87799671
Da's jammer :(
Rallye.NL - Dé Nederlandse Peugeot Rallye Site!
  donderdag 21 oktober 2010 @ 17:33:08 #146
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_87800404
Ik heb butterfly al een tijdje op 10 maar mijn linkjes werken nog steeds niet.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_87800863
He Dago, ik wil m'n truffel ook terug :)
Ik ben niet labiel, ik ben emotioneel flexibel.
pi_87800889
'Met een banaan door het water, later'
Franky boy | fanmail, hatemail, lovemail, sexmail | Tom
pi_87800907
Tnx voor de collecties, er waren er nog wat :D
En dank mirjam *O*

Heb een aantal mensen dit gestuurd :') , mooi he? (niet naar iedereen want dat gaat niet ofzo)
Als iets niet gaat zoals het moet, moet het zoals het gaat...
  Moderator / Kerstkaart terrorist donderdag 21 oktober 2010 @ 18:24:19 #150
29278 crew  Nizno
Versie 4.4
pi_87802207
quote:
1.gif Op donderdag 21 oktober 2010 17:49 schreef ry4life het volgende:
Tnx voor de collecties, er waren er nog wat :D
En dank mirjam *O*

Heb een aantal mensen dit gestuurd :') , mooi he? (niet naar iedereen want dat gaat niet ofzo)
[ afbeelding ]
ik zal er even om denken dat ik vanavond ook even via de iPad een aantal ga versturen :)
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
  Moderator / Kerstkaart terrorist donderdag 21 oktober 2010 @ 18:26:51 #151
29278 crew  Nizno
Versie 4.4
pi_87802339
quote:
1.gif Op donderdag 21 oktober 2010 17:48 schreef Kimbell het volgende:
He Dago, ik wil m'n truffel ook terug :)
bij mij laden een kwart van de tijd de pagina's niet om terug te sturen.. een ander kwart kan ik niet eens accepteren want die zijn al vergeven... en de andere helft kan ik accepteren of terugsturen...
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
pi_87802788
Vaduz: Je snapt toch wel waarom sbientje het Franse woord bien in d'r naam heeft?
pi_87803375
You dream it, I live it.
  † In Memoriam † donderdag 21 oktober 2010 @ 19:04:08 #154
675 just me
oldbie DCLXXV
pi_87803953
Na de farmhands nu grijze paarden in de aanbieding !!
Godmother of Radio 49
And now I think of my life as vintage wine
How fragile we are
  † In Memoriam † donderdag 21 oktober 2010 @ 19:26:30 #155
675 just me
oldbie DCLXXV
pi_87804907
ik ga mijn koeienstal nog een keertje uitbreiden

http://apps.facebook.com/(...)96oE%2Cot7LLq&ref=nf
Godmother of Radio 49
And now I think of my life as vintage wine
How fragile we are
  donderdag 21 oktober 2010 @ 19:35:17 #157
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_87805266
Ik heb net een truffel teruggestuurd, ik weet alleen niet wie wie is op facebook :P
en nog 1!

Oh en nog een gouden ^O^
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  donderdag 21 oktober 2010 @ 19:48:15 #158
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_87805788
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  † In Memoriam † donderdag 21 oktober 2010 @ 19:54:33 #159
675 just me
oldbie DCLXXV
pi_87806037
quote:
Op donderdag 21 oktober 2010 19:34 schreef trainfreak het volgende:
Vlinders
en bedankt!
Godmother of Radio 49
And now I think of my life as vintage wine
How fragile we are
pi_87806179
quote:
Op donderdag 21 oktober 2010 19:35 schreef Dagoduck het volgende:
Ik heb net een truffel teruggestuurd, ik weet alleen niet wie wie is op facebook :P
en nog 1!

Oh en nog een gouden ^O^
De gouden was van mij ;)
Ik ben niet labiel, ik ben emotioneel flexibel.
pi_87806330
quote:
1.gif Op donderdag 21 oktober 2010 19:57 schreef Mirjam het volgende:

[..]

ik heb er 1 thanks :D
En ik die andere. ^O^
Op donderdag 21 juli 2011 23:08 schreef Loveless85 het volgende:
Dan heb je safe = condoom
Double dutch = condoom en pil
quadruple Cat = pil, MAP, condoom, castratie, prikpil, spiraaltje, zaaddodende pasta en voor het jodelen de bergen uit
  Eurovisie Songfestival Queen donderdag 21 oktober 2010 @ 20:19:10 #164
163650 Greys
pi_87807075
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  donderdag 21 oktober 2010 @ 20:40:28 #165
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_87808094
quote:
Bedankt voor die Hen Feather, die is 'comon' maar deze veer zie ik vrijwel nooit :P

edit: veren:
http://apps.facebook.com/(...)qnRZG1r0roksj&ref=nf
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_87808545
Op donderdag 21 juli 2011 23:08 schreef Loveless85 het volgende:
Dan heb je safe = condoom
Double dutch = condoom en pil
quadruple Cat = pil, MAP, condoom, castratie, prikpil, spiraaltje, zaaddodende pasta en voor het jodelen de bergen uit
pi_87809533
ik heb de white pig :o
*O*
'Met een banaan door het water, later'
Franky boy | fanmail, hatemail, lovemail, sexmail | Tom
  donderdag 21 oktober 2010 @ 21:22:03 #168
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_87810219
IK wil Fuel ;(
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_87812064
echt :') ik heb al 4800 :D
You dream it, I live it.
pi_87812145
quote:
1.gif Op donderdag 21 oktober 2010 22:05 schreef Meddo het volgende:
echt :') ik heb al 4800 :D
Jij spaart om het sparen? _O-

Ik houd het rond 1100. Ben ik allang tevreden mee.
Op donderdag 21 juli 2011 23:08 schreef Loveless85 het volgende:
Dan heb je safe = condoom
Double dutch = condoom en pil
quadruple Cat = pil, MAP, condoom, castratie, prikpil, spiraaltje, zaaddodende pasta en voor het jodelen de bergen uit
pi_87812179
quote:
Op donderdag 21 oktober 2010 18:24 schreef Nizno het volgende:

[..]

ik zal er even om denken dat ik vanavond ook even via de iPad een aantal ga versturen :)
OOOOwwww! Mag ik dan een white apple tree, heel erg alsjeblieft? Janine D.
Ik ben niet labiel, ik ben emotioneel flexibel.
  † In Memoriam † donderdag 21 oktober 2010 @ 22:14:22 #172
675 just me
oldbie DCLXXV
pi_87812531
* just me slijmt even mee O-)
Godmother of Radio 49
And now I think of my life as vintage wine
How fragile we are
  Moderator / Kerstkaart terrorist donderdag 21 oktober 2010 @ 22:20:35 #173
29278 crew  Nizno
Versie 4.4
pi_87812834
quote:
1.gif Op donderdag 21 oktober 2010 22:07 schreef Kimbell het volgende:

[..]

OOOOwwww! Mag ik dan een white apple tree, heel erg alsjeblieft? Janine D.
PM me ff want ik ben niet goed in namen ;)
quote:
1.gif Op donderdag 21 oktober 2010 22:14 schreef just me het volgende:
[me=just me] slijmt even mee O-)[/me]
same to you... en ook de witte apple? ;)
Of de lantaarn?
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
pi_87812956
quote:
1.gif Op donderdag 21 oktober 2010 22:07 schreef Cat22 het volgende:

[..]

Jij spaart om het sparen? _O-

Ik houd het rond 1100. Ben ik allang tevreden mee.
me too, wat moet ik met meer :D
Vaduz: Je snapt toch wel waarom sbientje het Franse woord bien in d'r naam heeft?
pi_87813181
quote:
Op donderdag 21 oktober 2010 22:20 schreef Nizno het volgende:

[..]

PM me ff want ik ben niet goed in namen ;)
[..]

same to you... en ook de witte apple? ;)
Of de lantaarn?
Heb jij het ook dat de namen van minder dan de helft van je buurtjes in de lijst staan om gift naar toe te sturen, oftewel je niet naar iedereen iets kan sturen :P ?

En heeft iemand hier een lantaarnding ontvangen van mij, heb niet het gevoel dat het nou echt goed ging :')
Als iets niet gaat zoals het moet, moet het zoals het gaat...
pi_87813388
ik heb niets gehad, maar ik weet niet of je naar mij gestuurd hebt haha
Vaduz: Je snapt toch wel waarom sbientje het Franse woord bien in d'r naam heeft?
pi_87813402
is t met die iphone gifts niet zo dat je ze ook alleen kan ontvangen op je telefoon?
Vaduz: Je snapt toch wel waarom sbientje het Franse woord bien in d'r naam heeft?
pi_87813661
quote:
Op donderdag 21 oktober 2010 22:32 schreef sbientje het volgende:
is t met die iphone gifts niet zo dat je ze ook alleen kan ontvangen op je telefoon?
Oh. Ja.
Volgens mij is dat waar ook, heb het al eens eerder gehoord.
En je stond wel op de giftlijst dus moet er een gestuurd hebben :D
Als iets niet gaat zoals het moet, moet het zoals het gaat...
  † In Memoriam † donderdag 21 oktober 2010 @ 22:38:17 #179
675 just me
oldbie DCLXXV
pi_87813675
Ik klikte net op een koe en die kon ik op spooky zetten :D :D
Godmother of Radio 49
And now I think of my life as vintage wine
How fragile we are
  † In Memoriam † donderdag 21 oktober 2010 @ 22:39:02 #180
675 just me
oldbie DCLXXV
pi_87813713
quote:
Op donderdag 21 oktober 2010 22:32 schreef sbientje het volgende:
is t met die iphone gifts niet zo dat je ze ook alleen kan ontvangen op je telefoon?
das mooi jammer dan :{
Godmother of Radio 49
And now I think of my life as vintage wine
How fragile we are
pi_87813949
quote:
15.gif Op donderdag 21 oktober 2010 22:38 schreef ry4life het volgende:

[..]

Oh. Ja.
Volgens mij is dat waar ook, heb het al eens eerder gehoord.
En je stond wel op de giftlijst dus moet er een gestuurd hebben :D
dan pak ik mijn telefoon er even bij o te kijken :D

duurt altijd uren voordat alles ingeladen is. Ik was heel verheugd over die app maar ik doe er eigenlijk nooit wat mee :D
Vaduz: Je snapt toch wel waarom sbientje het Franse woord bien in d'r naam heeft?
pi_87814064
nee, ik heb niets hoor :D ik zal het ook eens proberen, stuur ik m naar jou ry ;)
Vaduz: Je snapt toch wel waarom sbientje het Franse woord bien in d'r naam heeft?
pi_87814177
ik kan nog steeds niks met dat trick or treat ofzo? zie niks anders of speciaals
'Met een banaan door het water, later'
Franky boy | fanmail, hatemail, lovemail, sexmail | Tom
  † In Memoriam † donderdag 21 oktober 2010 @ 22:53:51 #184
675 just me
oldbie DCLXXV
pi_87814329
Ik kom ook niet verder dan mijn spooky koe :)
Godmother of Radio 49
And now I think of my life as vintage wine
How fragile we are
pi_87814915
quote:
Op donderdag 21 oktober 2010 22:47 schreef sbientje het volgende:
nee, ik heb niets hoor :D ik zal het ook eens proberen, stuur ik m naar jou ry ;)
Zal zo even kijken, als hij ooit opstart :P
Als iets niet gaat zoals het moet, moet het zoals het gaat...
  † In Memoriam † donderdag 21 oktober 2010 @ 23:14:06 #186
675 just me
oldbie DCLXXV
pi_87815048
Godmother of Radio 49
And now I think of my life as vintage wine
How fragile we are
  Moderator / Kerstkaart terrorist donderdag 21 oktober 2010 @ 23:14:14 #187
29278 crew  Nizno
Versie 4.4
pi_87815052
quote:
1.gif Op donderdag 21 oktober 2010 22:32 schreef sbientje het volgende:
is t met die iphone gifts niet zo dat je ze ook alleen kan ontvangen op je telefoon?
ik heb meerdere mensen een appelboom al eens eerder gestuurd en een aantal collega farmers hebben ze wel op hun farm staan, ook bekenden van wie ik weet dat ze geen ipad of iphone hebben...

quote:
1.gif Op donderdag 21 oktober 2010 22:27 schreef ry4life het volgende:

[..]

Heb jij het ook dat de namen van minder dan de helft van je buurtjes in de lijst staan om gift naar toe te sturen, oftewel je niet naar iedereen iets kan sturen :P ?

En heeft iemand hier een lantaarnding ontvangen van mij, heb niet het gevoel dat het nou echt goed ging :')
heb geen lantaarn gehad maar die stuur ik wel zelf onderling op mn farms ;)

En als je iemand al iets gestuurd hebt staat hij tijdelijk niet in je lijst. daarbij geldt dus ook het bedankberichtje van een cadeau van hun...
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
pi_87815843
Ik heb lantaarns ontvangen van je nizno en van sbientje ook :D *O* Tnx!

En dat van die gifts is wel logisch :Y
hoewel ik nog bijna niemand iets gestuurd had vandaag en er mensen tussen staan die ik al wat had gegeven ~:)
Als iets niet gaat zoals het moet, moet het zoals het gaat...
  † In Memoriam † vrijdag 22 oktober 2010 @ 00:11:17 #189
675 just me
oldbie DCLXXV
pi_87816852
en een aardbeiden varken als laatste goede daad van deze dag *)
http://apps.facebook.com/(...)OaiLvS22hvSdg&ref=nf
Godmother of Radio 49
And now I think of my life as vintage wine
How fragile we are
  † In Memoriam † vrijdag 22 oktober 2010 @ 09:44:38 #190
675 just me
oldbie DCLXXV
pi_87821914
Godmother of Radio 49
And now I think of my life as vintage wine
How fragile we are
  † In Memoriam † vrijdag 22 oktober 2010 @ 09:58:18 #191
675 just me
oldbie DCLXXV
pi_87822228
*O* trick or treat is aktief *O*
Godmother of Radio 49
And now I think of my life as vintage wine
How fragile we are
pi_87824313
Moet er weer iets gebouwd gaan worden binnenkort ofzo? Ik heb allemaal planken/spijkers/stenen in mn special delivery's :')
J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
Het zijn de kleine dingen die het doen <3
pi_87824809
quote:
1.gif Op vrijdag 22 oktober 2010 09:58 schreef just me het volgende:
*O* trick or treat is aktief *O*
Ik heb allemaal tricks geaccepteerd maar ze zijn nergens te vinden in mijn giftbox. }:|
Op donderdag 21 juli 2011 23:08 schreef Loveless85 het volgende:
Dan heb je safe = condoom
Double dutch = condoom en pil
quadruple Cat = pil, MAP, condoom, castratie, prikpil, spiraaltje, zaaddodende pasta en voor het jodelen de bergen uit
pi_87824869
quote:
1s.gif Op vrijdag 22 oktober 2010 11:26 schreef Cat22 het volgende:

[..]

Ik heb allemaal tricks geaccepteerd maar ze zijn nergens te vinden in mijn giftbox. }:|
:o
Ik zie net dat ik 30x 1/5 fuel refill heb :')
J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
Het zijn de kleine dingen die het doen <3
pi_87824983
quote:
1.gif Op vrijdag 22 oktober 2010 11:28 schreef tombolafan het volgende:

[..]


:o
Ik zie net dat ik 30x 1/5 fuel refill heb :')
Gefeliciteerd. _O-
Op donderdag 21 juli 2011 23:08 schreef Loveless85 het volgende:
Dan heb je safe = condoom
Double dutch = condoom en pil
quadruple Cat = pil, MAP, condoom, castratie, prikpil, spiraaltje, zaaddodende pasta en voor het jodelen de bergen uit
  vrijdag 22 oktober 2010 @ 11:40:21 #196
158713 Maranelloot
Je voelt je lekkerder...
pi_87825298
Rallye.NL - Dé Nederlandse Peugeot Rallye Site!
  Eurovisie Songfestival Queen vrijdag 22 oktober 2010 @ 11:47:21 #197
163650 Greys
pi_87825586
quote:
1s.gif Op vrijdag 22 oktober 2010 11:26 schreef Cat22 het volgende:

[..]

Ik heb allemaal tricks geaccepteerd maar ze zijn nergens te vinden in mijn giftbox. }:|
Je kunt op ieders farm gewoon op het spinnewebje klikken en klieren maar :+
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
pi_87825721
hebben jullie ook farmers insurance gehad? :') tegen het witheren van je crops? Wel handig als je eens op vakantie gaat LOL
Vaduz: Je snapt toch wel waarom sbientje het Franse woord bien in d'r naam heeft?
  Eurovisie Songfestival Queen vrijdag 22 oktober 2010 @ 11:51:57 #199
163650 Greys
pi_87825752
quote:
1s.gif Op vrijdag 22 oktober 2010 11:50 schreef sbientje het volgende:
hebben jullie ook farmers insurance gehad? :') tegen het witheren van je crops? Wel handig als je eens op vakantie gaat LOL
:o Nee _O-
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  vrijdag 22 oktober 2010 @ 11:53:55 #200
132098 Xebber
Immer Intelligent
pi_87825830
Op woensdag 15 juni 2011 01:02 schreef Bluezz het volgende:
Xeb heeft altijd gelijk, Staal
pi_87825954
quote:
1.gif Op vrijdag 22 oktober 2010 11:51 schreef Greys het volgende:

[..]



:o Nee _O-
hij is maar tot 27 october geldig, dat is beetje jammer want ik hoef niet op vakantie :D
Vaduz: Je snapt toch wel waarom sbientje het Franse woord bien in d'r naam heeft?
  vrijdag 22 oktober 2010 @ 12:11:59 #203
132098 Xebber
Immer Intelligent
pi_87826512
Danke sehr!

_O_ Shears _O_ Copper _O_ Beetle _O_
Op woensdag 15 juni 2011 01:02 schreef Bluezz het volgende:
Xeb heeft altijd gelijk, Staal
  Eurovisie Songfestival Queen vrijdag 22 oktober 2010 @ 12:40:31 #204
163650 Greys
pi_87827536
Lijkt het maar zo of worden die kippen steeds gieriger? _O-
Ik voer me een ongeluk, maar mystery eieren, ho maar.
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  † In Memoriam † vrijdag 22 oktober 2010 @ 12:41:36 #205
675 just me
oldbie DCLXXV
pi_87827574
Godmother of Radio 49
And now I think of my life as vintage wine
How fragile we are
  vrijdag 22 oktober 2010 @ 12:45:48 #206
132098 Xebber
Immer Intelligent
pi_87827722
Op woensdag 15 juni 2011 01:02 schreef Bluezz het volgende:
Xeb heeft altijd gelijk, Staal
  Eurovisie Songfestival Queen vrijdag 22 oktober 2010 @ 12:55:03 #207
163650 Greys
pi_87828043
Hm Cat, ik zie nu wat je net bedoelde.
Die tricks voor op je eigen farm komen idd niet in je giftbox...
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  vrijdag 22 oktober 2010 @ 12:59:05 #208
52753 Sjowhan
ex-mod DIG. Watskebeurt?
pi_87828165
quote:
1s.gif Op vrijdag 22 oktober 2010 11:11 schreef tombolafan het volgende:
Moet er weer iets gebouwd gaan worden binnenkort ofzo? Ik heb allemaal planken/spijkers/stenen in mn special delivery's :')
En geen actief of nog te upgraden huisjes?

Het kan inderdaad zijn dat de ontwikkelaar in de achtergrond al dingen aan het voorbereiden is, waardoor je deze krijgt. Geen idee anders :N
pi_87829916
quote:
1s.gif Op vrijdag 22 oktober 2010 12:59 schreef Sjowhan het volgende:

[..]


En geen actief of nog te upgraden huisjes?

Het kan inderdaad zijn dat de ontwikkelaar in de achtergrond al dingen aan het voorbereiden is, waardoor je deze krijgt. Geen idee anders :N
nope :N
Ben nu begonnen met upgraden van mn laatste tractoren, dus misschien dat ik nu vehicle parts krijg :P

wit varken
J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
Het zijn de kleine dingen die het doen <3
pi_87831020
Nieuwe collectie = herfst *O*
Cornucopia
J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
Het zijn de kleine dingen die het doen <3
  Moderator / Kerstkaart terrorist vrijdag 22 oktober 2010 @ 14:26:14 #211
29278 crew  Nizno
Versie 4.4
pi_87831058
quote:
1.gif Op vrijdag 22 oktober 2010 14:24 schreef tombolafan het volgende:
Nieuwe collectie = herfst *O*
Cornucopia
toch niet weer he?!?! krijg ik nog weer van die rotdingen uit de grond! ;)
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
  vrijdag 22 oktober 2010 @ 14:36:46 #212
132098 Xebber
Immer Intelligent
pi_87831434
quote:
Op vrijdag 22 oktober 2010 14:26 schreef Nizno het volgende:

[..]

toch niet weer he?!?! krijg ik nog weer van die rotdingen uit de grond! ;)
Idd, ben het onderhand spuugzat dat d'r tijdens het oogsten/ploegen/zaaien van een groot veld écht allerlei meldingen komen. Jeej! Fuel! Jeej! ABC-Blocks! Jeej! Bushels dit! Jeej! Bushels dat! :r

Zou fijn zijn als d'r een optie is om al die meldingen eens te blokkeren.
Op woensdag 15 juni 2011 01:02 schreef Bluezz het volgende:
Xeb heeft altijd gelijk, Staal
pi_87832020
Hier was toch iemand met een ipad/phone?

Wil diegene mij zo'n white apple tree sturen? Die boom heb ik nog niet :@

SPOILER: profiel:
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
You dream it, I live it.
  † In Memoriam † vrijdag 22 oktober 2010 @ 15:31:09 #214
675 just me
oldbie DCLXXV
pi_87833146
Godmother of Radio 49
And now I think of my life as vintage wine
How fragile we are
pi_87833589
een heuuul dik varken (met dank aan ry4life :D)
http://apps.facebook.com/(...)%2A9htU8dxnB-&ref=nf
Vaduz: Je snapt toch wel waarom sbientje het Franse woord bien in d'r naam heeft?
  † In Memoriam † vrijdag 22 oktober 2010 @ 15:43:48 #216
675 just me
oldbie DCLXXV
pi_87833681
Godmother of Radio 49
And now I think of my life as vintage wine
How fragile we are
  vrijdag 22 oktober 2010 @ 18:44:05 #217
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_87840476
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  vrijdag 22 oktober 2010 @ 18:56:50 #218
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_87840736
quote:
13s.gif Op vrijdag 22 oktober 2010 14:36 schreef Xebber het volgende:

[..]

Idd, ben het onderhand spuugzat dat d'r tijdens het oogsten/ploegen/zaaien van een groot veld écht allerlei meldingen komen. Jeej! Fuel! Jeej! ABC-Blocks! Jeej! Bushels dit! Jeej! Bushels dat! :r

Zou fijn zijn als d'r een optie is om al die meldingen eens te blokkeren.
Daar krijg ik ook diarree van. Je hebt een bushel
Je hebt nog een bushel
Je hebt 10 bushels
Je hebt nog een bushel
Je hebt 28 bushels
Je hebt nog een bushel
Je kraam zit vol
Maar je hebt nog meer bushels!!
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_87842889
quote:
1.gif Op vrijdag 22 oktober 2010 14:56 schreef Meddo het volgende:
Hier was toch iemand met een ipad/phone?

Wil diegene mij zo'n white apple tree sturen? Die boom heb ik nog niet :@

SPOILER: profiel:
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
:@
You dream it, I live it.
pi_87843151
quote:
1s.gif Op vrijdag 22 oktober 2010 19:55 schreef Meddo het volgende:

[..]

:@
ik zal 's kijken of het lukt.
ik verwacht er niet veel van, die app crasht steeds -O-
'Met een banaan door het water, later'
Franky boy | fanmail, hatemail, lovemail, sexmail | Tom
  Eurovisie Songfestival Queen vrijdag 22 oktober 2010 @ 20:22:02 #221
163650 Greys
pi_87844050
Strawberry piggy

Klik
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
pi_87847942
quote:
1.gif Op vrijdag 22 oktober 2010 14:56 schreef Meddo het volgende:
Hier was toch iemand met een ipad/phone?

Wil diegene mij zo'n white apple tree sturen? Die boom heb ik nog niet :@

SPOILER: profiel:
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik heb het geprobeerd maar je stond niet in mijn lijstje om je iets te kunnen sturen.
Heb je daar niet zelf een iphone voor nodig?
When he shall die, take him and cut him out in little stars and he will make the face of heaven so fine that all the world will be in love with night and pay no worship to the garish sun.
Woeiii - Blog
PdeHoog says: je bent tof O+
pi_87851970
quote:
Op vrijdag 22 oktober 2010 21:38 schreef -Marjo- het volgende:

[..]

Ik heb het geprobeerd maar je stond niet in mijn lijstje om je iets te kunnen sturen.
Heb je daar niet zelf een iphone voor nodig?

Misschien is dat het wel, dat je alleen naar mensen kan sturen die de app ook hebben :Y
Als ik zo nadenk hebben de mensen in de lijst allemaal die app wel :)
Als iets niet gaat zoals het moet, moet het zoals het gaat...
pi_87853800
is de snatchbar kapot ofzo? Ik kan soms echt nog na een half uur dingen van mensen pakken op de feed :D
Vaduz: Je snapt toch wel waarom sbientje het Franse woord bien in d'r naam heeft?
  Moderator / Kerstkaart terrorist zaterdag 23 oktober 2010 @ 10:28:52 #225
29278 crew  Nizno
Versie 4.4
pi_87860704
quote:
1.gif Op vrijdag 22 oktober 2010 23:00 schreef ry4life het volgende:

[..]

Misschien is dat het wel, dat je alleen naar mensen kan sturen die de app ook hebben :Y
Als ik zo nadenk hebben de mensen in de lijst allemaal die app wel :)
dat zou idd ook goed kunnen. Ik mis idd ook mensen die ik via de pc nog wel kan sturen...

En degenen die ik ken hebben al een keer via een iphone of ipad ingelogd dus die worden dan ook herkend....
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
  zaterdag 23 oktober 2010 @ 12:08:00 #226
52753 Sjowhan
ex-mod DIG. Watskebeurt?
pi_87862537
Gouden eitje:
http://apps.facebook.com/(...)d185b4d39bf0dc25b772$$ccF(NUR,36qzL.UUzNKZxN0o)RDTwI.TonFqZklagzCE-cHuQa2oHWlggCL&next=reward.php%3FfrHost%3D100000386871120%26frId%3D68e756d619833c55423ae12952f7b119%26frType%3DEggFriendReward%26key%3D%7B%2Akey%2A%7D
  zaterdag 23 oktober 2010 @ 15:41:08 #227
52753 Sjowhan
ex-mod DIG. Watskebeurt?
pi_87867852
Stomme limiet van 200 items in de giftbox :(. Door alle fertilize all, harborists, en farmhands ben ik nu ruim over de 200 items heen zodat ik geen eieren kan openen :').
En je kan ook de eieren niet weggeven, alleen verkopen :{
pi_87868080
Ik heb van dat soort dingen standaard 20 in de giftbox. Meer verwijder ik gewoon :)

Nog één mastery ster en ik heb ze allemaal *O*

collecties:
bugs
buttons
buttons
You dream it, I live it.
  zaterdag 23 oktober 2010 @ 16:06:39 #229
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_87868522
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  † In Memoriam † zaterdag 23 oktober 2010 @ 16:41:20 #230
675 just me
oldbie DCLXXV
pi_87869662
Godmother of Radio 49
And now I think of my life as vintage wine
How fragile we are
pi_87870156
binnen nu en zo een rainbow egg op de feed!
You dream it, I live it.
  Moderator / Kerstkaart terrorist zaterdag 23 oktober 2010 @ 17:39:29 #232
29278 crew  Nizno
Versie 4.4
pi_87871632
quote:
ei is groovy calf?
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
pi_87872029
Bedankt!

weer 2 compleet kunnen krijgen
1
2

En ook boven de 5000 fuel :D
You dream it, I live it.
  † In Memoriam † zaterdag 23 oktober 2010 @ 19:07:30 #235
675 just me
oldbie DCLXXV
pi_87874208
wow!!! hard gewerkt Meddo!
Godmother of Radio 49
And now I think of my life as vintage wine
How fragile we are
  † In Memoriam † zaterdag 23 oktober 2010 @ 19:08:21 #236
675 just me
oldbie DCLXXV
pi_87874237
quote:
Op zaterdag 23 oktober 2010 17:39 schreef Nizno het volgende:

[..]

ei is groovy calf?
rare dingen hè die Halloween dingen ;)
Godmother of Radio 49
And now I think of my life as vintage wine
How fragile we are
  Moderator / Kerstkaart terrorist zaterdag 23 oktober 2010 @ 22:47:09 #237
29278 crew  Nizno
Versie 4.4
pi_87880361
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
pi_87880867
Vaduz: Je snapt toch wel waarom sbientje het Franse woord bien in d'r naam heeft?
  Moderator / Kerstkaart terrorist zaterdag 23 oktober 2010 @ 23:06:55 #239
29278 crew  Nizno
Versie 4.4
pi_87880896
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
pi_87881062
Vaduz: Je snapt toch wel waarom sbientje het Franse woord bien in d'r naam heeft?
  Moderator / Kerstkaart terrorist zondag 24 oktober 2010 @ 10:38:58 #241
29278 crew  Nizno
Versie 4.4
pi_87889068
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
pi_87889119
J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
Het zijn de kleine dingen die het doen <3
  Moderator / Kerstkaart terrorist zondag 24 oktober 2010 @ 10:44:59 #243
29278 crew  Nizno
Versie 4.4
pi_87889193
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
  zondag 24 oktober 2010 @ 11:24:25 #244
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_87889958
Ik ga die autumn collectie dus nooit optijd bij elkaar krijgen ;(
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_87890093
waarom niet? die andere 2 zijn er toch ook lang genoeg geweest?
Vaduz: Je snapt toch wel waarom sbientje het Franse woord bien in d'r naam heeft?
  zondag 24 oktober 2010 @ 11:44:27 #246
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_87890473
Oh, er stond: schiet op, de autumn collectie is alweer bijna over oid.. ik dacht dat hij al snel weer weg ging, maar dat staat bij elke tijdelijke collectie :D
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  † In Memoriam † zondag 24 oktober 2010 @ 11:46:16 #247
675 just me
oldbie DCLXXV
pi_87890528
Het is juist leuk dat je even bezig bent :)
Godmother of Radio 49
And now I think of my life as vintage wine
How fragile we are
  Eurovisie Songfestival Queen zondag 24 oktober 2010 @ 13:34:27 #248
163650 Greys
pi_87894125
Gisteravond maar een villa gekocht, om eens een beetje op te schieten met die levels.
Nu weer sparen voor het volgende gebouw *O*
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  Eurovisie Songfestival Queen zondag 24 oktober 2010 @ 13:56:06 #249
163650 Greys
pi_87894869
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  zondag 24 oktober 2010 @ 13:57:22 #250
67379 Mirjam
ermahgerd
pi_87894915
quote:
1s.gif Op zondag 24 oktober 2010 13:56 schreef Greys het volgende:
Strawberry varken
*O*
'Met een banaan door het water, later'
Franky boy | fanmail, hatemail, lovemail, sexmail | Tom
  zondag 24 oktober 2010 @ 14:17:40 #251
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_87895718
Ik heb gister mijn bakery ge-upgrade naar 4 sterren, nu sparen voor 2.000.000 coins voor 26x26 land en daarna 5 sterren bakery. Dan heb ik zo'n beetje alles tegen die tijd begint kerst ook wel weer dus zal er wel een kerstbuilding komen oid..

En dat haunted house, zou je die nog in je schuur kunnen stoppen als halloween voorbij is?
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_87896116
quote:
14.gif Op zondag 24 oktober 2010 14:17 schreef Dagoduck het volgende:
Ik heb gister mijn bakery ge-upgrade naar 4 sterren, nu sparen voor 2.000.000 coins voor 26x26 land en daarna 5 sterren bakery. Dan heb ik zo'n beetje alles tegen die tijd begint kerst ook wel weer dus zal er wel een kerstbuilding komen oid..

En dat haunted house, zou je die nog in je schuur kunnen stoppen als halloween voorbij is?
dat denk ik niet, dat je dat haunted house kan opslaan..
Vaduz: Je snapt toch wel waarom sbientje het Franse woord bien in d'r naam heeft?
  zondag 24 oktober 2010 @ 14:30:46 #253
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_87896364
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  Eurovisie Songfestival Queen zondag 24 oktober 2010 @ 14:51:51 #254
163650 Greys
pi_87897135
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  zondag 24 oktober 2010 @ 14:52:38 #255
67379 Mirjam
ermahgerd
pi_87897168
quote:
7s.gif Op zondag 24 oktober 2010 14:51 schreef Greys het volgende:
Shears
_O_
'Met een banaan door het water, later'
Franky boy | fanmail, hatemail, lovemail, sexmail | Tom
pi_87897782
Op donderdag 21 juli 2011 23:08 schreef Loveless85 het volgende:
Dan heb je safe = condoom
Double dutch = condoom en pil
quadruple Cat = pil, MAP, condoom, castratie, prikpil, spiraaltje, zaaddodende pasta en voor het jodelen de bergen uit
pi_87897805
quote:
7.gif Op zondag 24 oktober 2010 14:51 schreef Greys het volgende:
Shears
quote:
Yee-haw! Do you want to collect a Shears? If you do, you can find it in your gift box to add to your collection.
YES! :Y *O* *O* *O* *O*
Op donderdag 21 juli 2011 23:08 schreef Loveless85 het volgende:
Dan heb je safe = condoom
Double dutch = condoom en pil
quadruple Cat = pil, MAP, condoom, castratie, prikpil, spiraaltje, zaaddodende pasta en voor het jodelen de bergen uit
pi_87901674
weet er iemand waarom ik mijn belted kalfjes niet in mijn nursery barn kan zetten?
pi_87901678
Als iets niet gaat zoals het moet, moet het zoals het gaat...
pi_87901705
quote:
1.gif Op zondag 24 oktober 2010 16:39 schreef TIMP88 het volgende:
weet er iemand waarom ik mijn belted kalfjes niet in mijn nursery barn kan zetten?
ik heb ook wat andere kalveren die er niet inpasen..
Vaduz: Je snapt toch wel waarom sbientje het Franse woord bien in d'r naam heeft?
pi_87901789
quote:
1s.gif Op zondag 24 oktober 2010 16:39 schreef TIMP88 het volgende:
weet er iemand waarom ik mijn belted kalfjes niet in mijn nursery barn kan zetten?
lukt mij ook niet ... en ik heb tuscan kalfjes eruit gehaald, die worden toch holstein :(
J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
Het zijn de kleine dingen die het doen <3
  zondag 24 oktober 2010 @ 16:45:10 #262
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_87901908
quote:
Op zondag 24 oktober 2010 16:39 schreef ry4life het volgende:
[ link | afbeelding ]

Pearl buttons
*O*
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  zondag 24 oktober 2010 @ 16:45:54 #263
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_87901944
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  zondag 24 oktober 2010 @ 17:59:32 #265
132098 Xebber
Immer Intelligent
pi_87904804
Op woensdag 15 juni 2011 01:02 schreef Bluezz het volgende:
Xeb heeft altijd gelijk, Staal
  Eurovisie Songfestival Queen zondag 24 oktober 2010 @ 18:13:21 #266
163650 Greys
pi_87905225
Koeienbel, dankjewel! *O*
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  zondag 24 oktober 2010 @ 18:43:05 #267
132098 Xebber
Immer Intelligent
pi_87906234
Op woensdag 15 juni 2011 01:02 schreef Bluezz het volgende:
Xeb heeft altijd gelijk, Staal
  zondag 24 oktober 2010 @ 18:45:27 #268
132098 Xebber
Immer Intelligent
pi_87906300
Op woensdag 15 juni 2011 01:02 schreef Bluezz het volgende:
Xeb heeft altijd gelijk, Staal
pi_87906350
quote:
14.gif Op zondag 24 oktober 2010 18:43 schreef Xebber het volgende:
Stash Beetles
quote:
SNAP! *O*

Je collecties waren al weg. -O-
Op donderdag 21 juli 2011 23:08 schreef Loveless85 het volgende:
Dan heb je safe = condoom
Double dutch = condoom en pil
quadruple Cat = pil, MAP, condoom, castratie, prikpil, spiraaltje, zaaddodende pasta en voor het jodelen de bergen uit
  zondag 24 oktober 2010 @ 18:48:19 #270
67379 Mirjam
ermahgerd
pi_87906362
'Met een banaan door het water, later'
Franky boy | fanmail, hatemail, lovemail, sexmail | Tom
  Eurovisie Songfestival Queen zondag 24 oktober 2010 @ 18:48:31 #271
163650 Greys
pi_87906365
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  † In Memoriam † zondag 24 oktober 2010 @ 18:50:24 #272
675 just me
oldbie DCLXXV
pi_87906397
Godmother of Radio 49
And now I think of my life as vintage wine
How fragile we are
  † In Memoriam † zondag 24 oktober 2010 @ 18:52:09 #273
675 just me
oldbie DCLXXV
pi_87906440
quote:
Op zondag 24 oktober 2010 18:43 schreef Xebber het volgende:
Stash Beetles
Mijn dank *)

en als dank:
http://apps.facebook.com/(...)R-B4p%28roksj&ref=nf

en nog een poezenvrouwtje reward
http://apps.facebook.com/(...)%2AbfyQ5gxnB-&ref=nf

[ Bericht 22% gewijzigd door just me op 24-10-2010 18:57:50 ]
Godmother of Radio 49
And now I think of my life as vintage wine
How fragile we are
  Moderator / Kerstkaart terrorist zondag 24 oktober 2010 @ 23:05:02 #274
29278 crew  Nizno
Versie 4.4
pi_87919090
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
  † In Memoriam † zondag 24 oktober 2010 @ 23:13:46 #275
675 just me
oldbie DCLXXV
pi_87919444
Dank voor je ei :)

Zo, mijn vakantie zit er weer op, vanaf morgen een stuk minder FV-en *)
Godmother of Radio 49
And now I think of my life as vintage wine
How fragile we are
  Redactie Sport zondag 24 oktober 2010 @ 23:54:22 #276
260853 crew  DeLuna
Luna van Pino O+
pi_87920917
quote:
Hij was er nog :o
❤ Pino112 ❤ | FeanFan | heywoodugod _O_
  maandag 25 oktober 2010 @ 00:15:15 #277
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_87921759
quote:
Op zondag 24 oktober 2010 23:54 schreef DeLuna het volgende:

[..]



Hij was er nog :o
Die wil toch niemand? :P
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  maandag 25 oktober 2010 @ 08:29:22 #278
158713 Maranelloot
Je voelt je lekkerder...
pi_87926328
Barn Raising

Zullen al wel weg zijn, maar wie weet:
Aardbeienvarken
Gouden ei
Rallye.NL - Dé Nederlandse Peugeot Rallye Site!
pi_87928194
Ik heb nog 2x jack nodig voor de toy collectie.
Kan iemand me helpen?
  Eurovisie Songfestival Queen maandag 25 oktober 2010 @ 11:03:26 #280
163650 Greys
pi_87929355
Echt niemand stuurt die Farmhands terug, als je die rondstuurt :o
Heeft iedereen er daar al 50 van ofzo? :@ Ik kom die juist steeds tekort.
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
pi_87930123
quote:
1s.gif Op maandag 25 oktober 2010 11:03 schreef Greys het volgende:
Echt niemand stuurt die Farmhands terug, als je die rondstuurt :o

dat kan ook niet :o
'Met een banaan door het water, later'
Franky boy | fanmail, hatemail, lovemail, sexmail | Tom
  Eurovisie Songfestival Queen maandag 25 oktober 2010 @ 11:28:40 #282
163650 Greys
pi_87930181
quote:
1s.gif Op maandag 25 oktober 2010 11:26 schreef Mirjam het volgende:

[..]

dat kan ook niet :o
Oh, vandaar :')
Ik vond het al vreemd dat niemand er ooit eentje terug stuurde. Excuus :@
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  maandag 25 oktober 2010 @ 11:31:16 #283
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_87930260
Ik stuur special delivery's nooit terug, dan gaan jullie toch alleen maar klagen :D :P
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  maandag 25 oktober 2010 @ 11:37:53 #284
158713 Maranelloot
Je voelt je lekkerder...
pi_87930477
Voorheen deed ik minimaal iedere dag een special delivery naar al m'n buren. Maar toen had ik er nog maar 20 ofzo en ging dat probleemloos. Nu heb ik er een stuk of 70 en loop ik telkens tegen de Facebook limiet aan dat ik niet zoveel verzoeken mag doen... Dus nu ben ik wat selectiever geworden. Iedereen die wat naar mij stuurt, krijgt in principe wat terug :)
Rallye.NL - Dé Nederlandse Peugeot Rallye Site!
  maandag 25 oktober 2010 @ 11:43:26 #285
52753 Sjowhan
ex-mod DIG. Watskebeurt?
pi_87930649
quote:
14s.gif Op maandag 25 oktober 2010 11:31 schreef Dagoduck het volgende:
Ik stuur special delivery's nooit terug, dan gaan jullie toch alleen maar klagen :D :P
Die zijn wel tof, heb er nu iets nog van 10 in de box zitten. Geeft precies wat je nodig hebt (planken/nails/bricks etc).

quote:
1s.gif Op maandag 25 oktober 2010 11:37 schreef Maranelloot het volgende:
Voorheen deed ik minimaal iedere dag een special delivery naar al m'n buren. Maar toen had ik er nog maar 20 ofzo en ging dat probleemloos. Nu heb ik er een stuk of 70 en loop ik telkens tegen de Facebook limiet aan dat ik niet zoveel verzoeken mag doen... Dus nu ben ik wat selectiever geworden. Iedereen die wat naar mij stuurt, krijgt in principe wat terug :)
Dat heb ik een tijdje gedaan, maar ben ik maar mee gestopt :'). Stuur terug wat ze me sturen, en als ik zelf wat kan versturen doe ik dat naar bekenden (dwz: mensen die al langer buurtjes zijn, en waarvan ik ook af en toe wat terugkrijg).
pi_87931206
quote:
Op maandag 25 oktober 2010 11:43 schreef Sjowhan het volgende:

[..]


Die zijn wel tof, heb er nu iets nog van 10 in de box zitten. Geeft precies wat je nodig hebt (planken/nails/bricks etc).
Ik krijg daar nu altijd stomme bouwmeuk waarvan ik alles al zeker 10 heb.
Vehicle parts, dat heb ik nodig, maar je moet niet denken dat je die krijgt uit zo'n special delivery :?

Gelukkig zit er soms ook wat fuel bij, daar kan ik dan toch iets mee doen!
  maandag 25 oktober 2010 @ 12:03:32 #287
52753 Sjowhan
ex-mod DIG. Watskebeurt?
  maandag 25 oktober 2010 @ 12:03:58 #288
52753 Sjowhan
ex-mod DIG. Watskebeurt?
pi_87931358
quote:
1s.gif Op maandag 25 oktober 2010 11:58 schreef trainfreak het volgende:

[..]

Ik krijg daar nu altijd stomme bouwmeuk waarvan ik alles al zeker 10 heb.
Vehicle parts, dat heb ik nodig, maar je moet niet denken dat je die krijgt uit zo'n special delivery :?

Gelukkig zit er soms ook wat fuel bij, daar kan ik dan toch iets mee doen!
Heb jij nog van die dingen nodig? Ik heb er een beetje veel namelijk :o
pi_87931392
Ik heb nog vehicle parts nodig ja...
  maandag 25 oktober 2010 @ 12:41:04 #290
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_87932548
Ik heb nog 11 vihicle parts nodig voor mijn combine helemaal is ge-upgrade, dan ben ik klaar met dingen sparen om te upgraden, behalve geld voor 26x26 en bakery 5 stars :P
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  maandag 25 oktober 2010 @ 12:48:45 #291
52753 Sjowhan
ex-mod DIG. Watskebeurt?
pi_87932761
quote:
1s.gif Op maandag 25 oktober 2010 12:05 schreef trainfreak het volgende:
Ik heb nog vehicle parts nodig ja...
Ga ff wat proberen, zet een link in een message naar jou toe :)
pi_87933117
quote:
Op maandag 25 oktober 2010 12:48 schreef Sjowhan het volgende:

[..]


Ga ff wat proberen, zet een link in een message naar jou toe :)
Ik heb ze, bedankt!
  maandag 25 oktober 2010 @ 13:00:09 #293
52753 Sjowhan
ex-mod DIG. Watskebeurt?
pi_87933168
Hoeveel heb je er nog nodig? :s) (zit wel op m'n werk, dus kan later worden voordat je ze allemaal hebt)
pi_87933263
quote:
Op maandag 25 oktober 2010 13:00 schreef Sjowhan het volgende:
Hoeveel heb je er nog nodig? :s) (zit wel op m'n werk, dus kan later worden voordat je ze allemaal hebt)
Voor die combo nog 13.

Ik heb nog enkele andere voertuigen die ik nog volledig moet upgraden ook, maar dat is totaal niet dringend.
pi_87933348
Als iets niet gaat zoals het moet, moet het zoals het gaat...
pi_87933591
Net 1 free cash uit een special delivery gehaald :D
  maandag 25 oktober 2010 @ 13:25:44 #297
158713 Maranelloot
Je voelt je lekkerder...
pi_87933972
Had ik gisteren ook een keer ja (of uit een mystery box, 1 van de 2) :)
Rallye.NL - Dé Nederlandse Peugeot Rallye Site!
  maandag 25 oktober 2010 @ 16:45:56 #298
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_87942127
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  maandag 25 oktober 2010 @ 16:46:12 #299
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_87942145
3
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  maandag 25 oktober 2010 @ 16:46:25 #300
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_87942155
2
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  maandag 25 oktober 2010 @ 16:46:38 #301
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_87942162
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')