En dit.quote:Op zondag 17 oktober 2010 16:31 schreef ganzenherder het volgende:
Waarom staat in godsnaam die Marcelo in de basis en zit Maza op de bank? Wat doet Marcelo zoveel beter dan hem?
OP code?quote:Op zondag 17 oktober 2010 16:38 schreef ganzenherder het volgende:
Iemand een idee waar ik de OP code had kunnen vinden?
Wille II heeft er maar 1 ingestopt. 1tje was eigen doelpunt Bouma...quote:Op zondag 17 oktober 2010 16:41 schreef ganzenherder het volgende:
[..]
Als Willem II er al 2 inschopt kan zelfs Feyenoord scoren tegen PSV
Maar de tegendoelpunten die we kregen waren veelal diep triestquote:Op zondag 17 oktober 2010 16:52 schreef rubbereend het volgende:
Jeumig, we hebben op één na de minste tegendoelpunten
Ach de verdedigende blunders bij Willem II verbloemde die van Psvquote:Op zondag 17 oktober 2010 17:17 schreef Gorill0r het volgende:
[..]
Maar de tegendoelpunten die we kregen waren veelal diep triest
Maargoed het programma tot nu toe was dan ook niet echt bepaald loodzwaar ofzoquote:Op zondag 17 oktober 2010 16:52 schreef rubbereend het volgende:
Jeumig, we hebben op één na de minste tegendoelpunten
Bouma had gewoon niet in zijn eigen doel moeten scorenquote:Op zondag 17 oktober 2010 16:52 schreef rubbereend het volgende:
Jeumig, we hebben op één na de minste tegendoelpunten
Moet je eens voor de gein een paar topics teruglezen toen meneer Reis werd gepakt met alcohol op. Hoe iedereen toen reageerde...Opportunistische kutsport is het toch ook dat voetbalquote:Op zondag 17 oktober 2010 18:56 schreef Leso_Varen het volgende:
Doe dan een TT met iets over Reis ofzo, dit is zo negatief, terwijl we eerste staan met meeste goals voor en een na minste goals tegen...
Tuurlijk, maar ik bedoel meer dat een beetje positiviteit wel mag. Iets leuks met Afellay mag ookquote:Op zondag 17 oktober 2010 19:00 schreef ganzenherder het volgende:
[..]
Moet je eens voor de gein een paar topics teruglezen toen meneer Reis werd gepakt met alcohol op. Hoe iedereen toen reageerde...Opportunistische kutsport is het toch ook dat voetbal
Ja inderdaad, belachelijk dat hij nog een kans krijgt, die vent moet ontslagen worden, etc. etc.quote:Op zondag 17 oktober 2010 19:00 schreef ganzenherder het volgende:
[..]
Moet je eens voor de gein een paar topics teruglezen toen meneer Reis werd gepakt met alcohol op. Hoe iedereen toen reageerde...Opportunistische kutsport is het toch ook dat voetbal
Ik blijf bij mijn kritische houding, hij heeft PSV al zo vaak in de stront laten zakken dus tis nog maar af te wachten hoelang het goed gaat.quote:Op zondag 17 oktober 2010 19:00 schreef ganzenherder het volgende:
[..]
Moet je eens voor de gein een paar topics teruglezen toen meneer Reis werd gepakt met alcohol op. Hoe iedereen toen reageerde...Opportunistische kutsport is het toch ook dat voetbal
Ben ik niet helemaal met je eens. De druk op Reis is niet super hoog, want naast hem scoren Afellay, Toivonen, Dzsudzsak en Lens ook. Als hij uiteindelijk op 15/20 goals uitkomt kun je nog een eindresultaat van 50 doelpunten halen. Er zit veel scorend vermogen in de ploeg, da's zeer gunstig voor Reis en PSV.quote:Op zondag 17 oktober 2010 22:15 schreef Bos81 het volgende:
Ik blijf vooralsnog ook niet al te optimistich over Reis, Natuurlijk scoort hij fraai vandaag, maar ja dit moet hij eerst maar 20 wedstrijden zien vol te houden, voor je echt van een ster in wording kan spreken..
Ik denk dat de problemen voor Reis ook vooral buiten het veld liggenquote:Op zondag 17 oktober 2010 22:29 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Ben ik niet helemaal met je eens. De druk op Reis is niet super hoog, want naast hem scoren Afellay, Toivonen, Dzsudzsak en Lens ook. Als hij uiteindelijk op 15/20 goals uitkomt kun je nog een eindresultaat van 50 doelpunten halen. Er zit veel scorend vermogen in de ploeg, da's zeer gunstig voor Reis en PSV.
Tenzij hij de kalklijnen voor coke gaat aanzien natuurlijk....quote:Op zondag 17 oktober 2010 23:23 schreef rubbereend het volgende:
[..]
Ik denk dat de problemen voor Reis ook vooral buiten het veld liggen
Ik bedoel niet dat hij altijd moet scoren, ik bedoel meer dat ik hem nog niet ga vereren. Laat hem dus eerst maar presteren door goed te spelen (scoren hoeft natuurlijk niet) voor ik van een ster en held ga spreken.quote:Op zondag 17 oktober 2010 22:29 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Ben ik niet helemaal met je eens. De druk op Reis is niet super hoog, want naast hem scoren Afellay, Toivonen, Dzsudzsak en Lens ook. Als hij uiteindelijk op 15/20 goals uitkomt kun je nog een eindresultaat van 50 doelpunten halen. Er zit veel scorend vermogen in de ploeg, da's zeer gunstig voor Reis en PSV.
klopt, maar je moet ook niet verrast zijn als hij PSV weer in de stront laat zakken door zijn gebrek aan ruggengraat. Kortom hij heeft nog veel te bewijzen naar PSV toe.quote:Op maandag 18 oktober 2010 14:35 schreef rummie het volgende:
Reis is de beste spits die we hebben op dit moment,beter dan berg en koef.
En heeft een neusje voor de goal .
In periodes waarin we een wedstrijd al lang en breed gewonnen hadden? Ja, dat had hij zeker moeten doen. Al die filmpjes met een naar beneden kijkende Afellay zijn ook typisch. Dat rare verlegen gedoe. Dit heeft hij ook jaren lang gehad. Hij had eerder een kerel moeten worden. De mentale vorming bij PSV is eveneens ook slecht.quote:Op donderdag 14 oktober 2010 23:23 schreef Rucebo het volgende:
We hadden toen gewoon een erg goede selectie, beter dan nu. Had hij dan Cocu, van Bommel of Park eruit moeten halen.
Dat heeft hij inderdaad gedaan, maar te laat. En nee, hij heeft niet genoeg kansen gehad, want dan had hij nu niet gratis de deur uitgelopen. Denk aan die rare controlerende rol die Rutten hem vorig seizoen al gaf. Zonder dat idiote idee was de kans dat hij van de zomer verkocht was, veel groter geweest.quote:Wat een onzin. Afellay heeft tijd en kansen genoeg gehad om zich te ontwikkelen bij PSV, en dat heeft hij ook gedaan.
Ja. leuk. Dus? We staan ook bovenaan. En we hebben nog geen enkele wedstrijd gehad die op papier naar redelijkheid als moeilijk gezien kan worden. Er zijn 9 wedstrijden gespeeld, met 8 tegendoelpunten. Gemiddeld bijna één tegendoelpunt per wedstrijd.quote:Op zondag 17 oktober 2010 16:52 schreef rubbereend het volgende:
Jeumig, we hebben op één na de minste tegendoelpunten
Bouma deed dat natuurlijk niet expres, maar na druk van de tegenpartij. Dus het blijft een zwakte. Maar ook één tegendoelpunt van de nummer laatst die na 9 wedstrijden slechts één punt heeft, en slechts acht doelpunten heeft weten te maken, is gewoon slecht. Je moet wel in acht nemen dat het doel is om kampioen te worden. Wanneer je tegen de degradatiekandidaat nummer één niet eens kunt domineren, is er iets aan de hand, en is er reden om je zorgen te maken.quote:Op zondag 17 oktober 2010 16:46 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Wille II heeft er maar 1 ingestopt. 1tje was eigen doelpunt Bouma...
quote:Op maandag 18 oktober 2010 15:03 schreef rummie het volgende:
Komt wel goed met de juiste begeleiding
Dat denk ik inderdaad ook. Reis heeft eerder al hulp geweigerd en kwam tot het inzicht dat hij het in zijn eentje niet kan, en dat zijn voetbalcarrière ook niet zal kunnen doorgaan met dat spul. En ik denk dat het voor die jongen vrij duidelijk is dat voetbal gewoon de prioriteit heeft. Dat geval met het rijden onder invloed valt niet goed te praten, maar is niet iets als een terugval. Gewoon een moment van stompzinnigheid. En dit zag hij zelf ook wel in. Maar ik relateer dat niet direct aan zijn drugsprobleem.quote:Op maandag 18 oktober 2010 15:31 schreef -_Guitarist_- het volgende:
[..]
Realist
Denk dat Reis zich ook beseft dat het de laatste kans is.
quote:Er werden overigens drie rode kaarten uitgedeeld. Funso Ojo en Rodney Sneijder kregen de rode prent na een opstootje, en in de tweede helft werd ook Ricardo van Rhijn vroegtijdig naar de kleedkamers gestuurd.
Waarom zouden we zorgen moeten maken? Onze jeugd doet het goed, over een paar jaar zijn ze goud waardquote:
Ja daar moeten we trots op zijnquote:Op maandag 18 oktober 2010 22:09 schreef BeamofLight het volgende:
Is lekker toch minder dan 020. Helemaal niets in amsterdam.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |